סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » xryho uxsru csrhhc

xryho uxsru csrhhc

אחרי שתתקינו את התוספים הללו, תוכלו לפתוח אותם מתוך גוגל דרייב, והקבצים יישמרו לדרייב. לדוגמה, אם התקנתם עורך תמונות כמו Aviary לא בהכרח תראו לינק אליו, אבל אם תסמנו קובץ תמונה למשל ותלחצו על More, תראו שם אפשרות לפתוח אותו בעזרת תוכנות נוספות , בדיוק כמו במקש ימני במחשב. גוגל פתחה לאחרונה את Google Drive, שירות האחסון בענן שלה, שמאפשר לכם לשמור קבצים ומסמכים, ולסנכרן אותם בין כמה מכשירים. גוגל דרייב מציע חמישה ג’יגה בייט לאחסון בחינם – זאת בנוסף למסמכים שנמצאים בחבילת האופיס המקוונת, גוגל דוקס.

לאחר מכן, במקש ימני על ספריית המסמכים אפשר להפוך את תיקיית גוגל דרייב לתיקיית ברירת המחדל לשמירת מסמכים. בכל אופן, תמיד אפשר להגדיר את התיקייה של גוגל דרייב כמקום שבו תשמרו את המסמכים. אבל אם אתם רוצים, אתם יכולים גם להעביר את תיקיות המסמכים שאתם רוצים לגבות לתיקיית גוגל דרייב. כמובן שצריך לזכור שמדובר לעתים בכמות גדולה מאוד של קבצים שגוגל דרייב לא יוכל להכיל, אלא אם תרכשו עוד מקום אחסון. חנות האפליקציות של כרום כבר מציעה אפליקציות שמותאמות לגוגל דרייב.

HAIM-Media ~ סדרות מבית

לחצו על גלגל השיניים ובחרו View Offline Docs. בכרום זה יצריך מכם להתקין את התוסף של גוגל דוקס. לאחר ההתקנה, הוא יתחיל לסנכרן את המסמכים שלהם כדי שיהיו זמינים לצפייה.

כשרוצים לשלוח קבצים יחידים (או קבוצות) לגוגל דרייב, אפשר כמובן לגרור אותם לתיקיית השירות וכך לוודא שהם מסונכרנים. אולם אתם יכולים גם לשלב את האפשרות ישירות בתפריט העכבר, כך ששילוב של קליק ימני ועוד אחד שמאלי יעשו את העבודה. לחיצה על הלינק תפתח חלונית ובה ניתן יהיה ללחוץ על כפתור הוספה.

סרטים חדשים 2020

מה דעתך על התכנים הטלוויזיוניים אליהם נחשפים הילדים כיום? “אני יכולה להגיד שיש תכנים מצוינים ויש הרבה זבל לשמו”, עונה רזאל. בתפריט הצידי (מימין בממשק עברי, משמאל בממשק לועזי) אתם תוכלו לראות את האייקון של גוגל דרייב.

מאגר הסרטים הוא נדבך נוסף וחשוב בחדשנות פדגוגית. למידה באמצעות קולנוע יוצרת עניין וגורמת הנאה מרובה. בנוסף, תמצאו בדף זה תת קטגוריות בתחום סרטים ישראלים. בדף זה ריכזנו בצורה ידנית קישורים איכותיים המספקים מידע רב ושימושי על סרטים ישראלים.

נתי מדיה – סדרות סרטים להורדה

סביבת הענן לחינוך Microsoft 365 מאפשרת לקיים תהליכים מתקדמים של הוראה, למידה והערכה מכל מקום, בכל זמן ובכל אמצעי קצה. הסרטים יסייעו להציג את נושאי הלימוד מזוויות שונות ויאפשרו לקיים שיח בכיתה ולהציף בו רגשות ותחושות ותובנות. המאגר נמנה עם פעולות להטמעת חדשנות פדגוגית דרך חומרי למידה מעוררי עניין וסקרנות בקרב התלמידים. השירות מאפשר הקרנת הסרטים באמצעות מחשבים ומקרנים הנמצאים בכיתה. בנוסף ישנו היצע הסרטים הרב, של מיטב סרטי הוליווד לצד פניני הקולנוע האירופאי והעולמי, שנבחרו בקפידה למטרות אקדמיות. מאגר הסרטים של משרד החינוך השתדרג, ומעכשיו מציע גם שיעורים אינטראקטיביים מבוססי סרטים, מוכנים מראש, על מגוון תחומי דעת ונושאים שונים.

בנוסף, הוא מאפשר להפעיל אפליקציות, לסנכרן מסמכים וגם לצפות במסמכים כשאתם לא מחוברים לרשת. כדי לשמור על זכויות יוצרים, כניסה למאגר הסרטים תעשה עם הזדהות אחידה של משרד. מסלולי XC אפשר לרכוב כטיול כיף של סוף שבוע – כדאי שיהיה מגוון מסלולים בכדי לא לשעמם, כדאי גם להכיר קצת היכן כדאי – איפה הפריחה מדהימה בעונה הזו, איפה אין בוץ אחרי הגשם ואיפה אפשר למצוא קצת צל בקיץ.

לוי מדיה – ערוץ הסרטים

אפשר גם לרכוב כתחליף לחדר כושר, וישנם די מסלולים שיספקו שעתיים שלוש בדופק גבוה. האם התפיסה של לימוד חוויתי קיימת גם בבתי הספר? “משרד החינוך אומר מה, אבל לא אומר איך”, עונה הרשקוביץ’.

  • אפשר גם לרכוב כתחליף לחדר כושר, וישנם די מסלולים שיספקו שעתיים שלוש בדופק גבוה.
  • סביבת הענן לחינוך Microsoft 365 מאפשרת לקיים תהליכים מתקדמים של הוראה, למידה והערכה מכל מקום, בכל זמן ובכל אמצעי קצה.
  • מאגר הסרטים של משרד החינוך השתדרג, ומעכשיו מציע גם שיעורים אינטראקטיביים מבוססי סרטים, מוכנים מראש, על מגוון תחומי דעת ונושאים שונים.
  • בכל אופן, תמיד אפשר להגדיר את התיקייה של גוגל דרייב כמקום שבו תשמרו את המסמכים.
  • לאחר ההתקנה, הוא יתחיל לסנכרן את המסמכים שלהם כדי שיהיו זמינים לצפייה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן