סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » 50 גוונים של אופל

50 גוונים של אופל

מכל הדרכים לציין את יום האהבה הנוצרי, המשונה מכולם היא כנראה צפייה זוגית בסרט ההמשך ללהיט “50 גוונים של אפור”. תרצו או לא, זה כנראה הסרט היחידי שעלה לאקרנים בסוף השבוע שעלול להיתפס כמתאים לוולנטיינס דיי, אם הבנתי נכון את כוונות ההפצה מאחורי “50 גוונים של אופל”. זה קורה שנתיים בדיוק אחרי הסרט ההוא וכמעט שש שנים מאז שהפכה סדרת הספרים של אי.

שכן למרות סממני ההצלחה הרבים – עסקים בינלאומיים משגשגים, עושר רב ומשפחה אוהבת – כריסטיאן גריי הוא גבר רדוף שדים הנשלט בידי הצורך לשלוט. כשבסופו של דבר היא עושה את הצעד המוביל את שניהם לרומן לוהט ונטול מעצורים, אנסטסיה מגלה את הסודות של גריי – וגם צוללת אל תוך מעמקי התשוקות האפלות שלה עצמה. אנה עצובה, כי בסוף הסרט הקודם היא סוף סוף הפנימה שכריסטיאן מתחרמן מגרימת כאב לנשים (שדומות לאמא שלו, כפי שנגלה בסרט הנוכחי) ועזבה אותו. כדי שנדע כמה זה כואב לה, מתנגנת ברקע גרסה אפילו חיוורת יותר מהמקור לשיר של קולדפליי. הספר השני בטרילוגיה, “חמישים גוונים של אופל” ממשיך מאותה נקודה בה עצר הספר הראשון. סרט החשפנים האוטוביוגרפי של צ’אנינג טייטום העיז לעשות דבר אסור – להחפיץ גברים ולהציג אותם במלוא עירומם הסקסי.

סדרות לראות

אני נלחצת ומושכת את היד בחיפזון לאחור. אני ממצמצת במהירות, בקצב התואם לדופק המהיר שלי. “מיס סטיל, תוכלי לחכות כאן רגע, בבקשה?” היא מצביעה אל אזור ישיבה של כורסאות עור לבנות. “אוקיי, אני יוצאת לדרך. תחזרי למיטה. הכנתי לך מרק שתוכלי לחמם לך אחר כך.” אני מביטה בה בחיבה. רק בשבילך, קייט, אני מוכנה לעשות דברים כאלה.

“אין לך מועצת מנהלים שמפקחת עליך ושאתה צריך לתת לה דין וחשבון?” אני שואלת בתיעוב. “וחוץ מזה, אתה משיג תחושה עצומה של כוח כשאתה חושב לך בסתר, בינך לבינך, שביסודו של דבר נולדת לשלוט,” הוא ממשיך בקול רך. “אתה נשמע כמו פריק של שליטה.” המילים נפלטות לי מהפה עוד לפני שאני אפילו מעלה בדעתי לעצור אותן. “כן,” אני מקרקרת ומכחכחת בגרוני.

סוף סוף: הסמכות החדשה של מנהלי הקבוצות בוואטסאפ

רצפים של הסרטים שלו יש תנועות רבות כי הם כל כך מהר, זה לא יתרחש אם לא רואה תמונה הילוך איטי. וידאו זה מדגים חלק של קטעים המחוות. להיסחף על נושאת מטוסים עם M4 BMW קופה BMW חדש M4 זוכה במהירות מוניטין מכונית יוקרה ביצועים גבוהים. בסרטון וידאו זה, החברה בחרה לעשות קידום נחמד, מציגה את M4 להיסחף על נושאת מטוסים, באמצע האוקיינוס.

כריסטיאן מודיע לה שהוא יבוא לאסוף אותה מפני שהיא שתתה יותר מדי. אנה יוצאת החוצה כדי לנשום מעט אוויר צח, וחוזה מנסה לנשק אותה, אך נעצר בידי כריסטיאן שהגיע למקום. אנה עוזבת יחד עם כריסטיאן, אבל לא לפני שהיא מגלה שקייט החלה לפלרטט עם אחיו של כריסטיאן, אֶלִיוֹט.

חמישים גוונים של אפור לצפייה ישירה

הסטירה מהיר במערב הפרוע קטע מתוך הסרט “השילוש הוא עדיין השם שלי” עם טרנס היל וספנסר באד. “סרט בהחלט נחמד אבל לא יותר מזה לדעתי בחירת שחקנים ש…” ” סרט שהוא אוברייטד ברמות, במשך כשעתיים לא קורה כמעט …” Haaretz – כתבה על הסרט ועל הפערים בינו לבין הרומן המקורי.

  • ואכן, קיים מגוון רחב של פרשנויות שניתן לתת לבטון, לצד שפע טקסטורות, דרך רמות שונות של חספוס, וגוונים, והתוצאה היא חומר הרבה יותר מ”משעמם וחסר השראה”.
  • כאשר הוא “משודך” לעיצוב נקי ואלגנטי ומשולב עם חומרים נוספים כמו ברזל ועץ, הוא מצליח לשדר מראה מרתק ולשמור על החום ועל תחושת הביתיות.
  • ” בתור אחת שכותבת ומפתחת רעיונות אהבתי את הסרט מאוד, …”

ובכל זאת הוא אחראי לאחד הסרטים הסקסיים של כל הזמנים. יו גרנט מוצא את עצמו במשולש קריפי עם זוג נשוי שמורכב מנכה על כיסא גלגלים ואשתו (עמנואל סינייה). סינייה היא גם אשתו של פולנסקי, דבר שלא הפריע לה להבעיר את המסך בארוטיקה על הגבול של לצפות בסרט לבד בחדר חשוך. הסרט Fifty Shades of Grey שודר בבתי הקולנוע בישראל בשנת 2015. כיום, ניתן לצפות בסרט בצורה רשמית תחת ממשקי ה-VOD של ערוצי הטלוויזיה של חברות התקשורת השונות, בנטפליקס, או בממשקי סטרימינג ברחבי הרשת.

גוונים של אופל

או איך שהעיניים שלו בוערות אלי? איך שהוא מלטף את השפה התחתונה שלו עם האצבע? הלוואי שהוא היה מפסיק עם זה כבר. המשרד שלו ממש, אבל ממש גדול מדי בשביל אדם אחד בסך הכול. לפני קיר הזכוכית עומד שולחן כתיבה מודרני מעץ כהה, ששישה אנשים יכולים לסעוד סביבו ברווחה. הוא תואם לשולחן הקפה שליד הספה.

  • Flicks And The City Clips – לקט סרטוני וידאו מצחיקים ביותר מאחורי הקלעים של הסרט חמישים גוונים של אפור לצפייה ישירה.
  • תגובה רגשית קצרה וקורקטית ועברנו הלאה.
  • אנסטסיה סטיל בעוד רגע של קלאסה.

ה”אופל” הזה מהכותרת מגיע מאיומים חיצוניים בלבד, לא מהקשר עצמו. זו בעיה ערכית אבל גם נרטיבית – זה הופך את הסרט לנורא משעמם. הסרט “50 גוונים של אפור” זמין בכתובת Videoman! לראות במהירות למה לא להישאר לזמן רב. אנה וכריסטיאן שוב נפגשים כדי להמשיך לדון על החוזה, והם עוברים על הגבולות הרכים והקשים של אנה.

חמישים גוונים של אופל לצפייה ישירה

אז ככה יצא שאני נודבתי למשימה. הוא יזם מדהים וגם תורם חשוב לאוניברסיטה שלנו, ולכן הזמן שלו נורא יקר – הרבה יותר יקר מהזמן שלי – אבל הוא הסכים לתת לקייט ריאיון. שתלך לעזאזל, היא והתחביבים שלה. הטעם המיני הייחודי של כריסטיאן גריי מעורר באנסטסיה רגשות מעורבים, ועל ספו של מימוש הקשר ביניהם היא חשה מידות שוות של משיכה ופחד.

לכבוד הסרט שייקח את הפנטזיה אל המציאות, וכדי שנזכור שסקס בקולנוע היה כאן גם לפני כריסטיאן גריי ואנה סטיל שלו – הנה עשרת הסרטים הכי סקסיים בהיסטוריה. כאלה שגרמו לדורות של מתבגרים להתסגר בחדריהם, לנערות לדמיין את הפעם הראשונה שלהן, ולהציל לאינסוף זוגות את הנישואים. Flicks And The City Clips – לקט סרטוני וידאו מצחיקים ביותר מאחורי הקלעים של הסרט חמישים גוונים של אפור לצפייה ישירה. “50 גוונים של אופל” ממשיך לגולל את מערכת היחסים הסבוכה בין הסטודנטית אנסטסיה סטיל (דקוטה ג’ונסון) והמיליארדר המנוכר כריסטיאן גריי (ג’יימי דורנן).

תרגום סדרות – האתרים הטובים ביותר להורדת כתוביות בעברית

הוא מרותק מהרעיון כאילו הוא רואה חיות אקזוטיות בספארי. היא מסכימה לתת צ’אנס נוסף לקשר שלהם, אבל מבהירה – בלי חוקים ובלי סודות. מנקודה זו והלאה, כריסטיאן הוא גבר חדש. מדי פעם הוא מפשל אבל אנה מעמידה אותו במקום.

ממש אשמח לקישור לצפיה ישירה של הסרט עם תרגום מובנה. חיפשתי אותו באינטרנט לצפיה ישירה ולא מצאתי. IMDB – עמוד הסרט המקורי מ-2015 באתר דירוגי הקולנוע האמריקאי IMDB. “אני מנסה לקחת אנשים למקומות שהם מעולם לא היו בהם. אני רוצה שהם יחוו את מה שהמוח שלהם עדיין לא חשב עליו. זה קיצור דרך למסע רוחני”.

למרות שמו העברי, “50 גוונים של אפור: הסיפור האמיתי” הוא לא סרט על מין אלים, אלא על מסע רוחני סהרורי

כך או כך, הנטייה של חומרים וסגנונות לבצע “קאמבק” אופנתי היא בלתי נמנעת. לרוב הם יחזרו עם טוויסט או תיקון לנוכחותם הקודמת. גם במקרה הזה, קיים שימוש הולך וגובר בבטון כחומר שמככב ברבים מהבתים הפרטיים בעולם וגם בישראל.

“אני לפגישה עם מר גריי. אנסטסיה סטיל, בשם קתרין קאוואנה.” ספר ההמשך של הרומן הארוטי שהסעיר את נשות העולם. לאחר שטעמה מסודותיו האפלים ומנחת זרועו של כריסטיאן גריי – מחליטה אנסטסיה סטיל לנתק את קשריה עמו ולנסות לבנות את חייה מחדש. כשהיית צעירה והופעת ב”תשע וחצי שבועות של שיכרון חושים” כולם התחרמנו ואהבו אותך, קיבלת הצעות לתפקידים.

אתם ממש לא אמורים לחיות עם כאב קבוע. כך תטפלו בו

זה כבר היה צליל עם קצת יותר ביטחון עצמי. אני מגלגלת עיניים ביני לביני. אם אפשר להסיק משהו מהבניין המודרני מדי, הקר מדי, אני מנחשת שגריי הוא בשנות הארבעים שלו; שזוף, בכושר, בלונדיני, בהתאמה לשאר העובדים. אם בכל זאת לא תוכלו לחיות עם הידיעה שסצנת הטמפון לא תיראה על מסך קולנוע, יש כבר מי שדאג לנסות ולייצר אותה באמצעות הסימס.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן