סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » 365 ימים

365 ימים

נתתי לעצמי רגע כדי ליהנות מהאוויר הקר שנשב מהמזגן. “הביתה,” נהמתי בשקט לעבר הנהג בזמן שהתחלתי לעבור על ההודעות שהצטברו בטלפון שלי. רובן היו בענייני עסקים, אבל ביניהן מצאתי גם הודעה מאנה. במשך שנים חיפשתי אחריה אך לא באמת האמנתי שהיא קיימת, עד כשחלפה על פניי בשדה התעופה.

ממש כמו הקלישאה על המוח שמוחק את כאבי הלידה מהזיכרון כדי שנשים ימשיכו להיכנס להיריון. ההבדל הוא שהן בתמורה מקבלות יצור חמוד שידאג להן בזקנתן (יש לקוות), ואני מקבל געגוע לשעתיים שלא יחזרו כמו שאלות מאוד קשות על מסלול החיים שלי שהביא אותי לבחירות האלה. מובן מדוע אמינות איננה נחלת הפורנו, שיסודו בתרבות פטריארכלית, כוחנית ומחפיצה. אם משחק האישה או הגבר יהיה אמין, אנו עלולים להאמין באמת שהיא נאנסת כרגע, לפעמים על ידי שבעה אנשים במקביל. גרוע מזה, אנו עלולים להזדהות עם סבלה, ותחושה כזו היא קוטלת זקפות מיידית.

ברכות ליום הולדת

וככל שהמשחק המקדים מתגבר, כך הוא גם תופס תפניות טרן-אופיות שמוציאות את כל החשק, ביניהן סצנת ליקוק הגלידה שגמלה אותי ממתוקים ותאורה אדומה שגורמת לדמויות להיראות כמו נקניקיות על מחבת. “365 ימים” הוא לא סרט לחובבי קולנוע, הוא רק יעצבן אותם. הוא גם לא יעניק השראה לנשות ואנשי מי טו האשטג – לנשים בסרט אין שום תחושת ערך עצמי וגם הגיבורה מבטלת את עצמה במהירות שיא לטובת השובה שלה. כדי ליהנות ממנו כדי לכייל את עצמכם למוד הנכון, לפנות שעתיים מהחיים ולקחת בחשבון שיכול להיות שתצאו בצד השני קצת יותר יצריים משנכנסתם. די ברור שלורה מעוניינת במאסימו (בינינו, בנות, מי יכולה לסרב למשפט המפתה “את רוצה לגעת בזה?”), אבל “365 ימים” לוקח את הזמן ורק באמצע הסרט מגיעה נקודת המפנה.

תוכנית בריאות 365 הופכת את ההליך הרפואי מהיעוץ ועד הטיפול לאיכותי, פשוט ומהיר יותר. סלבס אוהבת את כולם, גברים, נשים וכל מה שבינם. כל עוד מביאים לה לפחות שני קילו גלידה. “תמשיך לנסוע!” הורה דומיניקו ופנה אליי. “תשלח אנשים לחפש אותה עכשיו,” הוא אמר, “אתה תדע מי היא עוד לפני שנגיע הביתה.” היא הייתה כאן, היא הייתה חיה וקיימת, והיא תוכל להיות שלי, אוכל לגעת בה, לקחת אותה ולהיות איתה לעד.

“365 ימים: היום”, סקירת נטפליקס

חשוב לומר – ישנן גם נשים הנהנות מפנטזיות אונס או גאנג-באנג, ודי הרבה. יחד עם זאת, מימוש פנטזיה כזאת מוכרח להיות מבוקר. אנחנו רוצות בכאילו-להיאנס, כלומר לשחק משחק, ולדעת שמתחת למשחק הזה מכבדים אותנו ואת רצונותינו.

זאת מעבר לכיסוי הניתן במסגרת ביטוח בריאות ממלכתי וביטוח הבריאות המשלים של קופות החולים. אז זהו, שמורונה לא סתם פרסם את התמונה שבה השחקן-דוגמן (האיטלקי גם הוא) סימון סוסינה מחבק אותו מאחור, אלא הוסיף לה אימוג’י לב ואת הכיתוב “אני שקרן”. עשה את אותו הדבר בדיוק, בתמונה זהה כמובן.

נישואים ללא סקס הם לא בהכרח דבר רע

כולה – היא נראתה בדיוק כפי שדמיינתי אותה. השמש החלה לשקוע מעל סיציליה כשנחתנו סוף־סוף בשדה התעופה בקטניה. לבשתי את הז’קט כשיצאנו מהמטוס והרכבתי את משקפי השמש, חש את משב הרוח החמה על פניי. הייתה ראות נהדרת והפסגה נשקפה אליי במלוא הדרה. היא לקחה אותה ועזרתי לה לשוב ולעמוד על רגליה הרועדות. “לכי להתנקות, יש פה שירותים,” אמרתי, מחווה בידי לעבר התא שבקצה חדר השינה, אפילו שהייתי בטוח שהיא מכירה את המטוס היטב.

  • סובבתי את ראשי לעבר החלון ובהיתי בשמיים החפים מעננים, ואז הבטתי בעורך הדין.
  • 29 באפריל 2022מאת אור סיגוליהחדשות הגדולות ביותר של עולם המדיה לאחרונה היו הדיווחים הרבעוניים של נטפליקס, שהודיעה על פרידתה הכפויה מ-200,000 מנויים ברבע הראשון של 2022.
  • שירותי הליווי מנוהלים על ידי Medical Opinion אשר מספקת שירותיי ליווי וניהול רפואי משנת 2006.

סצנות הלבשה מביכות שכאילו נלקחו מ”יש לה את זה” ממלאות את המסך, וכן העיסוק בחתונה. באמת, תסריטאיות יקרות, זה מה שתרמתן להבנת המיניות הנשית? יודעת כל מי שאי פעם יצאה לקניות עם בן זוגה שאין דבר בורגני, מדכדך וחסר סקס אפיל מהפעילות הזוגית הזו. משם והלאה, “365 ימים” רק מבהיר לנו למה סרטי פורנו לא אמורים לקחת שעתיים. העלילה הצולעת, ההתפתחויות הלא אמינות, הדמיות הריקות והגועל פשוט לא אמורים להימרח כל כך הרבה זמן ברצף. בדרך אנו זוכות גם לסצנת אונס בחסות גבר דוחה אחר, שאותו לורה לוקחת קשה למרות שלפני רגע עברה משהו קרוב לזה על ידי הדמות הראשית, והמשיכה בקלילות בחייה.

פרטים נוספים

ישנם תכניות מיוחדות למשפחות ולקבוצות. תכניות אלו מותאמות לחיסכון משמעותי בתקציב. תכנית בריאות 365 הוקמה על ידי טובי המומחים ברפואה פרטית במטרה לתת לכם בדיוק את השירותים הרפואיים שאתם צריכים באופן המקצועי ביותר וללא המתנה .

לאורה ומאסימו חוזרים והם חזקים מתמיד – אבל הקשרים המשפחתיים של מאסימו וגבר מסתורי שמנסה לכבוש את ליבה של לאורה מסבכים את חיי הזוג המאוהב. הטקסט מוגש בכפוף לרישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0; ייתכן שישנם תנאים נוספים. בלוחות שנה רבים תאריך תחילת השנה הוא בסמוך לאחת מנקודות השוויון או בסמוך לאחת מנקודות ההיפוך. לוח השנה של האינקה החל בסמוך לנקודת ההיפוך הקיצית של חצי הכדור הדרומי (דצמבר).

פרסום ראשון: עדן פינס תצטלם לצידו של כוכב “365 ימים”

כן, אין ספק שהחברה שלי הצליחה לקלוט בדיוק באיזה מצב רוח אני נמצא. היא ידעה שהפגישה הזאת לא תתקדם לפי שביעות רצוני ושאחוש חסר מנוחה אחריה. היא גם ידעה טוב מאוד מה יעניק לי הקלה. חלקה השני של הדרמה הארוטית, עם אנה-מריה סיקלוקה ומיקלה מורונה. רק עכשיו נחתה עלי ההבנה שישבתי שעתיים בבית שלי מול הטלוויזיה וראיתי רקעים לשירי קאריוקי.

גבר או חבורת גברים תופסים אותך, קושרים, אוזקים, וואטאבר – ומבצעים בך את זממם, בנפרד או ביחד. עד כאן פנטזיה נפוצה ונעימה בדמיון. על המסך, היא מוכרחה להיות עטופה ברכות מסוימת (וכן, משחק גרוע) על מנת שנצליח להתמקד בפן המחרמן שלה ולא ללכת לישון עם סיוטי הארוי ווינשטיין. “365” מנסה לעדן את הסיטואציה החולנית באמצעות דיאלוג יעני-רומנטי סביב שולחן עמוס כל טוב. מורונה היה נשוי בעברו למעצבת האופנה הלבנונית רובה סעדה ויש להם שני בנים משותפים, מרקוד וברדו.

ימים – ביקורות מקצועיות / כתבות

זאת הפקה פולנית שמבוססת על רב מכר פולני מאת בלנקה ליפינסקה, ושבוימה על ידי צוות של גבר ואישה. הדבר היחיד שאפשר לומר לזכות הדבר הזה הוא שהשחקנים מיקלה מורונה ואנה מריה סיקלוקה מעוטי הניסיון והכישרון נראים טוב ביחד. אבל כשהם עושים סקס בכאילו – זה בכל זאת פורנו רך, שבו מדברים על נפלאות הזין, אבל לא חושפים אותו למצלמה – הבעות העונג שלהם מעושות כמו כל השאר. נתחיל מהחשוב שבהם – מישל מורונה ואנה מריה סיקלוקה, השחקנים הראשיים, הם ללא ספק אנשים חושניים ומושכים, שמצליחים לשכנע בתשוקה שמחברת ביניהם. בעיקר מורונה, שבאמת הורס את הבריאות כשהוא מתייסר בעירום חלקי מהעובדה שלורה לא נענית לו. גם הנכונות של הסרט (שאגב, בוים על ידי אשה) ללכת עד הסוף ולצעוד אל תוך מלכודות הקאמפ בראש מורם ובגאון, בלי להתנצל, מקל על הצופה שמבקש להתמסר לשעתיים של ג’אנק קולנועי חשקני ומבדר.

כמו בכל תאגיד ענק ובינלאומי, גם הכוונות של נטפליקס אינן אלטרואיסטיות. החברה בסך הכל נשמעת לדרישה העולמית ההולכת וגוברת לשוויון, בפרט בין שחורים ללבנים ובין נשים לגברים. עוד יותר משונה שאת הסרט כתבה וביימה אישה – ברברה ביאלוואס. לצערה של לאורה, וכפי שיעידו כל נשות וגברי MeToo, העולם לא משתנה כל כך מהר. הם תמיד יסתירו ממנה משהו וירקמו מזימה גנגסטרית כלשהי מעל לראשה, בזמן שהיא תתבקש להתלבש או להתפשט, תלוי את מי שואלים.

זוג+2

האיכות הכללית של הסרט משכיחה לחלוטין אלמנטים של פנטזיות אונס וארוטיזציה של תסמונת שטוקהולם שמהווים את הבסיס העלילתי שלו. ואז יש לנו אישה דוחפת לעצמה ויברטור וגבר שדוחף דיילת לעבר איבר המין שלו במטוס. סמדר שילוני, שכתבה על הסרט גם כן, טענה שחובבי Me Too עלולים להתרגז.

  • מצעד הסצנות האירוטיות שמגיע כתוצאה מכך אמנם גורם ל”50 גוונים” להיראות כמו “דמדומים”, אבל חוסר ההיגיון והמשחק הנוראי הופכים אותן ממגרות למצחיקות.
  • זוהי הפעם השלישית שאנחנו רואים אישה מעניקה מין אוראלי לגבר (ושוב הוא דוחף לה את הראש, כי חייב) ובפעם הראשונה הוא מענג אותה חזרה.
  • פרצוף הסקס הדבילי חוזר על עצמו, ושוב הגבר דוחף את ראש האישה לאיבר המין שלו, כמיטב המסורת.

“מה אתה עושה?” נבחתי עליו והרחקתי את ידי מאחיזתו. “תאט,” הוריתי לנהג כשהתקרבנו אליה. כשהגענו אליה לא הצלחתי לנשום וליבי עצר את פעימותיו לרגע. הבחורה הביטה ישירות בחלון המושחר של המכונית ובוודאי לא יכלה לראות אותי, אבל אני הרגשתי כאילו היא מביטה ישירות בעיניי.

בשביל מחבל מקצועי, הוא מת בשיבה טובה. מה ההישג הגדול?

אני לא פה להתנשא מעל לאורה, ואולי אם גם אותי היה חוטף מאפיונר עשיר עם רוחב כתפיים של מקרר תעשייתי הייתי זורם. תופעתו לשמוע, זו לא סיטואציה שהייתי בה, אז קטונתי. הבעיה היא אחרי שההלם המוסרי עובר, מה שמתגלה הוא שזאת הייתה המשוכה הכי קלה בחרפה הזו. למעשה, בדיעבד, הזעזוע שלי מהעלילה של הסרט הראשון הייתה כנראה הדבר היחיד שהצליח להיכנס למשבצת של “עניין”. 29 באפריל 2022מאת אור סיגוליהחדשות הגדולות ביותר של עולם המדיה לאחרונה היו הדיווחים הרבעוניים של נטפליקס, שהודיעה על פרידתה הכפויה מ-200,000 מנויים ברבע הראשון של 2022.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן