סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » תתחתני איתי

תתחתני איתי

הסיפור המוזר הזה נשמע ככל הנראה כבדיחה לחיילי צה”ל שהיו שותפים לו, אבל הוא גרם כאב וסבל למשפחה פלסטינית מהכפר. מזה כשבועיים, ללא כל סיבה ברורה, מטיל צה”ל עוצר על הכפר טלוזה. החיילים הורו לסוחרים בכפר לסגור את עסקיהם וגם בית הספר של הכפר, המשרת גם את הכפר הסמוך בזאן, פוּנה על-ידי החיילים. החיילים ממשיכים לקרוא מדי יום ברמקול לתושבים שלא לצאת מן הבתים ומאיימים בעונשים, לטענת הפלסטינים, על מי שייפרו את הצו.

“לפארק הזה יש סיפור מאד מיוחד, “אמר ג’יימס. “בדיוק באמצע הפארק יש עץ ענק. העץ הזה קיים כבר יותר ממתאים שנה. לפני כעשרים שנה קבלן- ככה אומרים את זה, נכון?-מוגלגי רצה לבנות כאן שכונות מגורים יוקרתיות וקניון ענק.” הזן את כתובת הדוא”ל שלך כדי להירשם הבלוג הזה ולקבל הודעות של הודעות חדשות בדוא”ל. להתחתן איתי הוא אחד מאותם סרטים שמחזיקים אותך מכור. למרות העובדה שזה בשפה זרה ואתה תזדקק לכתוביות כדי להבין את זה כמו שצריך, זה שומר על הרגש שלך מוכן להתפרץ. ג’ו ולונג מתחזים לבעל ואישה; עם זאת, מערכת היחסים שלהם הופכת לסיפור אהבה רומנטי ככל שהדרמה מתקדמת.

פרק 8 –         הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

“רוצה לצאת איתי לטיול?” ג’יימס שאל אותה, היה משהו משונה בטון שלו שהיא לא הצליחה לשים עליו את האצבע. אם ברצונך לצפות בו באופן מקוון תוכל להיכנס לאתר השידור הרשמי iQIYI. אם אתה רוצה לראות 6 פרקים מראש אתה יכול לקבל את החברות ב- VIP.

ביולי 2019, לוהקה הזמר הקולומביאני מאלומה לגלם את ארוסה של לופז בסרט. ב-5 באוקטובר 2019, במהלך השבוע הראשון לצילומי הסרט, לופז ומאלומה ביצעו את השיר שלה “No Me Ames” במהלך המופע שלו במדיסון סקוור גארדן בניו יורק. בחודש אפריל 2019 פורסם כי ג’ניפר לופז וחברת ההפקה STXfilms החלו לעבוד ביחד על סרט קומדיה רומנטית חדש שיקרא “Marry Me”, זאת לאחר שיתופי הפעולה סיבוב שני ונוכלות בלי חשבון.

פרק 3 –         הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

(קצת יהיה לי קשה לפתח בעיות גניקולוגיות – אבל חוץ מזה אני כבר חולה) שירבו כמוך. כמו ההסכם בין המיליארדר והזונה ב”אישה יפה”, כך גם הנישואים מייצרים סיטואציה מלאכותית של קרבה בין שתי דמויות שעולם ומלואו מפריד ביניהן. הנישואים לא מבוטלים מיד, ובמקום זאת קאט ואנשיה, בעיקר האמרגן שלה קולין (ג’ון בראדלי), משכנעים את צ’רלי להסכים לתקופת “נישואים” של שלושה חודשים. הוא יתחכך קלות בעולם הזוהר, והיא תוכיח את אנושיותה ופגיעותה כאשר תכיר את חייו, בתו, וחלומותיו הצנועים של האיש הטוב הזה השונה כל כך מהגברים הקודמים בחייה.

פנטזיה רומנטית שמושתתת על התערסלות נינוחה של שתי הדמויות אחת לתוך השנייה. באופן אידיאלי הצפייה בו צריכה להיעשות לאחר פרידה רווית דמעות, בפיג’מה רכה, מול הטלוויזיה, עם קופסת גלידה ומוח מוצף בסוכר. במיטבן קומדיות רומנטיות עוסקות באופן שנון במשא ומתן של כלכלה רגשית (ולעיתים גם כלכלה במובנה המסורתי) שבאחריתה שני הצדדים יוכלו לצפות לקשר עמוק ומתמשך. מה הסיכוי של קומדיה רומנטית כאשר היא בעיקרה משרתת את מטרות התדמית של אחד השחקנים?

תתחתני איתי דרמה סינית: איך לצפות בה באופן מקוון?

להפך, יש בו מגע אנושי עם אובדן מתמשך, מציאת אהבה וגאולה. בחודש אוקטובר 2019 צייצה בחשבון הטוויטר שלה השחקנית ג’מילה ג’מיל כי היא מצטלמת לסרט עם ג’ניפר לופז. צילום הסרט הסתיים ב-23 בנובמבר 2019. בחודש יולי נודע כי חברת סרטי יוניברסל תפיק את הסרט במקום חברת STX. באותו החודש נודע כי הזמר הקולומביאני מאלומה לוהק לסרט ויגלם את ארוסה של לופז. ב-12 ביולי 2020, מאלומה שחרר כמה תמונות מאחורי הקלעים של הסרט, מאוחר יותר נודע כי התמונות הן בשלב הכתיבה של הסרט.

“אוו, מקום רומנטי לזוגות. בגלל זה אתה לוקח אותנו לשם?” לילי חייכה. לעיניים האלה ג’יימס לא יכול היה לסרב- לא לעיניים האלה שהוא כל כך אהב- ובמיוחד לא בלילה הזה. “את יודעת מה הסיפור של הפארק הזה?” שאל אותה ג’יימס. ג’יימס לא ענה לה, הוא סובב את המפתח בחור וקפץ מחוץ למכונית, כשהיא לא זזה הוא נקש על חלונה. סיפורו של Marry Me עוקב אחר הרפתקאותיו של Ju Mu Er (בגילומו של שיין שיאו), שהוא עיוור עכשיו ובעל כישורים רבים להפוך למוזיקאי.

פרק 13 –    הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

לרגע לא יהיה חשש שייגזל מאיתנו הסיפוק המנחם. שמלת הערב המשגעת הזאת שייכת לראלף ורוסו, אבל ניכר שהיא עברה עיצוב מחדש עבור לופז, שלבשה גרסה הרבה יותר סקסית שלה. על המסלול השמלה הוצגה בגזרה ישרה ורחוקה מהגוף, בהשראת שנות העשרים. אבל מכיוון שללופז יש את אחת הגזרות המפורסמות בעולם הבידור, היא קיבלה את השמלה לאחר שהותאמה לגזרת שעון החול שלה וצמודה במותניים, במקום הגזרה הרפויה שעל המסלול.

אך מדובר הסרט רומנטי סכריני שכבר ראינו כמותו ובפורמט שלו כבר עשרות רבות של סרטים. ספויילר- נפגשים באקראי, מתאהבים, עוברים משבר ולבסוף האהבה מנצחת… ללכת רק אם בא סרט קליל על סף קיטש. “ליל, בואי לטיל איתי. אני רוצה להראות לך משהו,” אמר ג’יימס והניח את ידיו סביב מותניה של לילי, מוביל אותה אל אחד השבילים בפארק. אם במקרה אתה צופה בסרטים זרים ואין לך שום נקיפות מצפון ממחסום הכתוביות הזעיר, אני ממליץ לך לראות את הדרמה הסינית-הצטיינות-רומנטיקה להתחתן איתי. אחד התלמידים של הקורבן רוצה לנקום ברצח שלה. עם זאת, יש להודות כי אין מדובר בדרמת מתח ריגול רגילה שהיא אכזרית ואכזרית.

השאירו תגובה לבטל

בפברואר 2020, הודיעה רשמית שהיא תוציא אלבום חדש לצד הסרט “תתחתני איתי” שישמש גם כפסקול שלו. בריאיון לג’ימי פאלון סיפרה שהאלבום יכלול “שישה או שמונה” שירים בביצוע שלה ושירים “שניים או שלושה” בביצועו של מאלומה, כמו גם דואט בין השניים שמבוצע גם כשיר קצבי וגם כבלדה. בינתיים צ’רלי נגרר להופעה של קאט על ידי בתו המעריצה, וידידתו הלסבית פארקר (שרה סילברמן). הבת מחזיקה שלט שעליו שם הלהיט החדש של הזמרת. במהלך ההופעה תתגלה בגידה של בסטיאן, וקאט תעלה במצב של הלם על הבמה. לאחר כמה משפטים על הצורך לעשות דברים אחרת היא תצביע על הגבר הרגיל שהנסיבות הביאו לידיו את השלט שאותו היא קוראת כעת כהצעת נישואים.

ג’ניפר לופז בתור קאט ולדז, כוכבת פופ המגלה שארוסה בוגד בה ומחליטה באימפולסיביות להתחתן עם צ’רלי. “סרט חמוד ומהנה, מתובל במוסיקה סוחפת של ג”ניפר לופז …” ר’, הבאה ממשפחה מסורתית, אומרת כי האירוע כולו היה מביך ומביש עבורה. אביה מסביר כי מדובר באירוע הפוגע בכבוד המשפחה ובמסורת המוסלמית. “זו בושה גדולה מה שהלך שם, נכון שזה יותר קל כשהאנשים יודעים שזה מגיע מאויב ושצריך להתייחס לדברים בהתאם וזה אינו גורע מהכבוד שלנו ושל בתי – אבל עדיין, זה דבר שלא ייעשה”. ג’יימס נישק את שפתיה של לילי בהרגשת צפייה להמשך הלילה.

תתחתני איתי

לילי הצטרפה לנשיקה בהתלהבות, אך לפתע הוא הפסיק את הנשיקה. גם לילי חשה באהבה באותו הרגע; אהבה בינה לבין ג’יימס. “זה ממש לא מצחיק… כשאת מדברת ככה את לא לילי שאני התאהבתי בה. להעדיף קניונים-איכס,” הוא נגעל. עד כאן היה לי כוח לשכתב את הסיפור הזה, אני שום מתחננת שתדלגו על הפרקים הראשונים כי החומר בהמשך משתפר.

נדמה כי המכשלה העיקרית של “חתונה בהפתעה” , היא היותו מהונדס למטרות האגו של השחקנית הראשית והמפיקה שלו – ג’ניפר לופז. היא עשירה ונערצת, מוכשרת בשירה וריקוד, נחשקת כבת-בלי-גיל, אבל, בל נשכח, היא גם “ג’ני מהבלוק”, עממיקו שכזו, בדיוק כמונו החלכאים והנדכאים. בעודה לופז מקדמת את הסינגל שלה “Medicine” באפריל 2019, היא אמרה לאברו דארדן מרדיו Beats 1 שהאלבום הבא שהיא מוציאה יהיה “כנראה עם סרט חדש”. מאוחר יותר באותו חודש, הוכרז כי לופז תככב לצד אוון וילסון בקומדיה הרומנטית, “תתחתני איתי”.

חדשות, מבזקי חדשות ומאמרים מכל המקורות 1440 ד’ ביממה

בעוד ששני השירים הוכרזו במקור בפסקול עבור הפסקול Marry Me‏, הסינגל “Lonely” לא הגיע בסופו של דבר לגזרה הסופית. “Pa’ Ti” סימן את הופעת הבכורה הגבוהה ביותר של לופז במצעד בארצות הברית מאז 2017, כאשר נחת במקום התשיעי במצעד השירים הלטיניים. זה הפך לכניסה הגבוהה ביותר של לופז במצעד מאז הופעתה בסינגל “Adrenalina”, משנת 2014, כמו גם השיר השביעי שלה בעשרת הגדולים וה-13 של מאלומה. “On My Way”, הסינגל השני מהאלבום, יצא לאור ב-18 בנובמבר 2021, לצד הטריילר לסרט.

לאחר שחתמו על הפרויקט, מאלומה החל לכתוב שירים עם המפיק הוותיק שלו אדגר בררה. השיר הראשון שכתבו היה “Segundo”, שזכה לקבלה חיובית מהאולפן והבמאי. לאחר שהתבקשו לעשות “שיר רגאטון נוסף, מסחרי יותר”, הם כתבו שיר שני בשם “Uno en un Millón”. הדרמה מתרכזת מסביב ל-3 נשים בסביבות גילאי 36 המתיימרות לדעת הכל על החיים.. היא ראתה את הכתובת כולה ואז הושיטה את ידה אל האולר, לקחה אותו מג’יימס וכתבה מתחת- ‘ג’יימס ולילי פוטר’.

פרק 16 –    הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

“חתונה בהפתעה” מבוסס על נוסחאות מוכרות והמכאניות העלילתית שלו מורגשת היטב. הוא פועל בעצימות מאוד נמוכה, בלי קונפליקטים או תפניות שיכניסו מורכבות רגשית או פסיכולוגית. הדמות של צ’רלי לא משתנה, והדמות של קאט הייתה תמיד, חרף העושר וההצלחה הבלתי נתפסים, בעלת לב טהור וכמיהה לחיים פשוטים. הפתרון העלילתי לחיבור הלא סביר בין הדמויות הוא להתנהג כאילו אין דבר יותר טבעי מהדרך בה חיי השניים ישתלבו. כשהקונפליקט יגיע במערכה האחרונה, והוא הרי חייב להגיע, יהיה זה בגלל אילוץ של הנוסחה השואפת לרומם את האיחוד מחדש.

  • בקיצור מאלומה, אנחנו לגמרי מבינות את ההתלהבות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן