סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » שלום אסייג

שלום אסייג

הוא נולד בטירת הכרמל שליד חיפה, במשפחה מרוקאית עם 8 ילדים והחל להופיע ב-1993 בקאמל קומדי קלאב. את החשיפה הראשונה שלו, קיבל בזכות פינה שהגיש בתוכניתו של דודו טופז “סופשבוע” בערוץ הראשון ולאחר מכן בפינה קבועה שקיבל בתוכניתה של מרגלית צנעני בערוץ 2. “שנות השמונים” היתה אחת מסדרות הסיטקום המוצלחות ביותר של רשת, כך שהופקו לה 5 עונות. את העלילה כתב מני אסייג, על אחיו, הקומיקאי שלום אסייג. הסדרה מלווה את נערותו בבית הוריו בטירת הכרמל, לצד בני משפחתו וחביו מהשכונה. מי ששיחק את אסייג הצעיר, הוא בנו בחיים האמתיים דניאל.

אנו לא נפנה גולשים לאתרי ספסרות וההמלצה שלנו היא להתרחק מאתרים כאלו. אם במשפחתו של אסייג עסקינן, נזכיר שבנו הבכור, דניאל, כבר בן 27. הוא נולד לאסייג ולאשתו הראשונה כשהסטנדאפיסט היה בן 24 ובני הזוג נפרדו כשדניאל היה בן חצי שנה בלבד. את שנות ילדותו דניאל העביר בטירת הכרמל עם הוריו של שלום, וכשבגר, עבר לחזקתו. בשנת 2013 שלום התחתן עם אירינה שטיין ויש להם שני ילדים (מאיה בת 6 ונדב בן שנה).

ראש עיריית טירת כרמל וסגנו הם החשודים בפרשת השחיתות הציבורית

בנוסף הקימה החברה בשיתוף עם אתר ynet את אתר הלימודים המקוונים yschool. אנו דואגים לשמור בכל עת על שקיפות ואמינות בפני הגולשים שלנו ושמחים תמיד לקבל הערות או תובנות מכם. אנו מציעים שירות לקוחות בו נשמח לסייע לכם למצוא את אירועי התרבות הטובים והמומלצים ביותר בישראל ולהפנות אתכם למקומות המוסמכים כדי לקבל את המידע המקיף והאמין ביותר. “התרגלתי והשלמתי. קשה להתגעגע למשהו שאף פעם לא היה שלך. כל הניסיונות לחדש את הקשר היה ממקום שאני רוצה קשר, לא לחדש קשר שהיה קיים. יש לי בחיים את אבא שלי ויש לו משפחה מאוד גדולה. אם אני צריך מישהו יש לי מספיק תמיכה משפחתית. איתה זה לא טוב לי ולא טוב לה וזה לא נגמר טוב אף פעם. זה לא משהו שהתחיל ב’מחוברים’. לאורך כל השנים היו ניסיונות לחדש את הקשר”. “מאוד. אבא מכוון אותי, עוזר לי, נותן לי טיפים. יש לו ניסיון והוא רואה את מה שאני לא מצליח לראות. הוא מכוון אותי למשל בסצנות. זה עוזר לי לעשות דברים טוב יותר. לא בכל סט יעזרו לי ככה”. שלום אסייג (נולד ב־2 ביולי 1969) הוא שחקן, קומיקאי וסטנדאפיסט ישראלי.

  • נינו, שהיה גם מדריך ספורט במתנ”ס טירת כרמל, פגש אז את ראובן עטר ומרקו בלבול, שלימים הפכו להיות חלק מכוכבי מכבי חיפה.
  • בראיון ל-Ynet אמר הכוכב כמה דברים שעלולים להישמע תמוהים על רקע הקשר ההדוק שלו לסדרה.
  • “אני חייב להודות שבעונה האחרונה של שנות ה-80 הרגשתי שאנחנו קצת דורכים במקום, ושכבר די מיצינו את הקונספט כמו שהוא. הבנו שכל הדמויות חייבות לעבור איזשהו שינוי, כמו שקורה בחיים גם. אז בשנות -90 בעצם קפצנו כמה שנים קדימה, והדמויות השתנו והתפתחו. אני אתן לך דוגמה למשל את ממוקה, שהיה לו מכולת אז עכשיו יש לו אולם שמחות, כי זה מה שקרה במציאות”.

תגידו מזל טוב לקומיקאי שלום אסייג שהפך הערב, בפעם השנייה בחייו, לגבר נשוי כדת וכדין. ב-2015 הנחה בערוץ 2 את תוכנית הבידור “מלחמת המינים”, לצד ליטל שוורץ. יניב בן אלי שבימים אלו חוגג את הסניף התשיעי במספר של רשת “המכולת” התחיל את דרכו בתחום הקמעונאות לפני 25 שנה כסוכן בחברת סנו התקדם בסולם הניהולי ומשם עבר לרשת השיווק יינות ביתן מרשת מגה ושם כיהן 8 שנים כסמנכ”ל סחר של הרשת והיה נחשב ליד ימינו של הבעלים, נחום ביתן . “המתנ”ס היה פותח את שעריו רק בשעה ארבע, אבל כבר משתיים וחצי בצהריים עמדה שורה של נערים מול הדלת וחיכו, כי מי שהיה מגיע ראשון היה תופס את השולחנות של הפינג-פונג. שלום ומני היו אז חלק משחקני הפינג פונג והכדורסל של המתנ”ס”. “כן ולא. מצד אחד זה עזר לי מכל מיני בחינות, למשל זה הוציא אותי מהצל של אבא שלי, וראו אותי לגמרי בנפרד, מצד שני היו שם דברים שהייתי מוותר עליהם ללא ספק”.

שלום אסייג: “השד העדתי כל פעם יוצא מחדש”

“זה היה משהו אחר, אני לא חפרתי בזה יותר מדי אבל הבנתי שזה היה ניסיון לעשות ריאליטי סטנדאפ, ואנחנו לא. אנחנו מביאים בדרנים, כל אחד תותח בפני עצמו, שיודעים את העבודה, ואני מאוד סומך על הקאסט שלנו. ותיקי ‘צחוק מהעובדה’, שעשתה שמונה עונות והייתה אחת התכניות המצליחות בתולדות ערוץ 2”. במופע מספר על השינויים הדרסטיים שקרו לו בחיים כמו הולדת בנו הצעיר מאישתו החדשה – בת לעולים מרוסיה, הולדת הנכד של בנו דניאל אסייג והסבאות הצעירה שבאה בעקבות זה ועוד שלל נושאים שמכולם הוא יודע לעשות צחוק טהור. בשנת 2019 שימש לראשונה כתסריטאי וכתב חמישה פרקים מתוך העונה החמישית של “שנות ה-80”. אילת, ישראלמדינהישראל תקופת הפעילות2009–הווה (כ־13 שנים)עיסוקסטנדאפיסט, זמרפרופיל ב-IMDb דניאל אסייג (נולד ב-12 במרץ 1993) הוא סטנדאפיסט, זמר, תסריטאי ושחקן ישראלי.

כמה שנים לאחר מכן כבר החל לצבור זמן טלוויזיה נוסף כשהוא מגיש פינה קומית בתוכנית האקטואליה “על השולחן” עם דן מרגלית” ובאירועים טלוויזיונים נוספים כולל אפילו השתתפות בקליפ “ב.מ.וו שחורה” של להקת אתניקס. “אני מניח שיש הרבה דברים שאני צריך להמליץ לו, להיות זהיר למשל. כשהוא יגיע לגיל שיתחיל להיפגש עם בחורות, אסביר לו את ההשלכות של להביא ילד בגיל צעיר. כשאתה נער וההורים עושים איתך את השיחה, אתה לא באמת מבין את המשמעות. מצד שני, הוא הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים אז כנראה שזה היה צריך לקרות”. “כיף גדול. אנחנו אמנם גרים אחד ליד השני, אבל לא מתראים כמעט בכלל כמו שאנחנו מתראים בימי צילומים. צילמנו את “מחוברים” תוך כדי העונה השנייה של “שנות ה-80″, כך שלמעשה כבר חזרנו לעבוד יחד ואנחנו מאוד נהנים מהתקופות האלה. אנחנו מסתדרים נהדר”.

תמונות של שלום אסייג

אנחנו ב-Ticketsi מקשרים רק למשרדי כרטיסים רשמיים שבהם תוכלו להזמין בצורה מאובטחת עם אחריות על הכרטיסים. למרות שאנחנו לא משרד כרטיסים רשמי, נשמח לעזור לכם בכל שאלה. תוכלו ליצור איתנו קשר דף עמוד הפייסבוק שלנו, או דרך פנייה לצור קשר. הוא אפילו השתתף בפאנל של “מועדון לילה” בהנחייתו של ארז טל. משם המשיך להנחות את התוכנית “כישרון או כישרון”, לצד מופע בידור שהעלה “הצ’ט ועונשו”. במקביל, החל קריירת משחק טלוויזיונית והשתתף בסדרת הדרמה “המשאית” לצד זאב רווח.

“סבבה, אני מבסוט בשבילם. יש לי את העיסוקים שלי. העיסוק המרכזי שלי זה הסטנדאפ, אז הפרנסה שלי לא תלויה במשחק, וצריך להבין את המשמעות, כי אני יכול לברור ולהגיד, ‘אם אתם רוצים, קחו אותי, ואם לא אז לא'”. “אני יודע. יואב גרוס (המפיק, ר.ב) ורועי עידן (היוצר, ר.ב) הציגו אותי בתפקיד ראשי בתאגיד והתאגיד ביקשו לראות אודישן שלי. אני לא עושה אודישנים, אני לא טוב באודישנים. מי שרוצה אותי, מכיר אותי, אבל גרוס ורועי עידן התעקשו והשאר היסטוריה”. “היו לנו חמישה חולים בקורונה. ממוקה הגיע במיוחד מניו יורק ואז שלומי קוריאט חלה. הוא חזר לניו יורק והגיע שוב לארץ. ההידבקויות עיכבו לנו את הצילומים, ועשינו סלטות באוויר כדי לסיים. ככה זה בכל ההפקות עכשיו. קשה, אבל מסתדרים”. נכון לעכשיו לא מצאנו עדיין מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים.

סופריזה: ישראל אוגלבו מפתיע באירועים נוצצים

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל. אסייג עלה על הבמה בפעם הראשונה כשנתיים לאחר שסיים את שירותו הצבאי. הוא הופיע באופן קבוע ב”קאמל קומדי קלאב” ולאחר מכן פרץ עם סדרת מופעי סטנד אפ בכל רחבי הארץ. הוא הופיע באופן קבוע בתוכניתו של דודו טופז “סופשבוע” בערוץ 1 ולאחר מכן קיבל גם פינה בתוכנית של מרגול. הערב תעלה ברשת 13 סדרת ההמשך לסדרה הקומית המצליחה “שנות השמונים”, שנקראת פשוט “שנות ה-90”.

עבור אסייג מדובר בקמפיין הגדול הראשון אחרי 16 שנים ברצף שבהן היה הקול מאחורי התוכי של בזק בינלאומי, והפעם הראשונה שבה ייחשף אושר בן ה־11. ב-2009 הופיע באמפי קיסריה במופע יחיד ומיוחד וראשון מסוגו בארץ והפך לקומיקאי הראשון המעלה מופע סטנדאפ בקיסריה. בין האירועים החדשים בחייו של אסייג, הוא אנינו זונח את העבר וחוזר במופע אל החיים בשכונה שהיווה עבורו אינספור של דמויות קורעות מצחיקות שכולם אדם שגר באוזרים אלו מכיר. אסייג נמנה גם עם מגישי התוכנית של רשת “חופרים למיליון”, יחד עם טום קשתי ושי-לי שינדלר, אשר ליוותה את שידור העונה השלישית של תוכנית המציאות “המירוץ למיליון”. אסייג ושטיין שמרו על זוגיות יציבה, הרחק מאור הזרקורים ולאחרונה נודע כי החליטו להינשא. אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר אתתנאי השימוש של Ynet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרק 7 – חופש

לכבוד הפרק החגיגי נערך משחק של שחקני שנות ה90 והשחקנים שהשתתפו באותו משחק בלתי נשכח. בתחילת השבוע חגגו אסייג ובת זוגו את מסיבת החינהבאירוע מצומצם בדרום תל אביב, עם עשרות מקורבים בלבד. הלילה הם כבר הלכו על חגיגה גדולה יותר, בחתונה מושקעת עם לא מעט אטרקציות.

“אני חיפשתי במה ומצאתי אותה בצוותי הבידור באילת. זה היה אז כמו הלהקות הצבאיות, והיו במות טובות. רציתי שמישהו יראה אותי ויריתי באפלה. הבמה הזאת נתנה לי הרבה ניסיון ואז הסטנדאפ התפתח, וברגע שנפתח הקאמל קומדי קלאב הראשון בתל אביב היו שם במות פתוחות. באתי לאחד הערבים והופעתי. היה טוב והפכתי להיות מהאמנים הקבועים כמעט ערב ערב”. באותה שנה החל לדבב עבור חברת בזק בינלאומי את התוכי הירוק, המופיע בפרסומות החברה, וכן הוציא לשוק DVD אשר מכיל קטעים נבחרים ממופע הסטנד-אפ שלו והשתתף בסדרת הדרמה “המשאית” אשר שודרה בערוץ 2. ב-2004 הנחה, לצד קובי מידן, את ספיישל “המבחן של ישראל”. בשנת 2005 יצא עם המופע השלישי שלו “סטנד אפ במיטבו”, ואיתו הוא רץ עד לימים אלו.

“הגשמתי את החלום, אבל יש לי עוד הרבה חלומות”

עד גיל 12 גדל דניאל אסייג בטירת כרמל אצל סבו וסבתו, לאחר שאמו דבי עברה לחיות באנגליה. מגיל 12 חזר לחיות עם אביו, ואת שנות התיכון עשה בבית הספר עירוני י”ד בתל אביב. בשנת 2013 יצר יחד עם אחיו מני אסייג את הסדרה הקומית “שנות השמונים”, בה הם מספרים על ילדותם בטירת הכרמל. הסדרה הפכה להצלחה מסחררת עם נתוני רייטינג מרשימים ואף זכתה לשלוש עונות.

  • במקביל, הוא ממשיך להציג את עברו ואת פסיפס ילדותו במגוון של דמויות ועדות.
  • משנת 2008 ואילך שלום אסייג הנחה את התוכנית “צחוק מעבודה” שזכתה להצלחה אדירה.
  • באותה שנה החל לדבב עבור חברת בזק בינלאומי את התוכי הירוק, המופיע בפרסומות החברה, וכן הוציא לשוק DVD אשר מכיל קטעים נבחרים ממופע הסטנד-אפ שלו והשתתף בסדרת הדרמה “המשאית” אשר שודרה בערוץ 2.
  • ב-2008, קיבל דריסת רגל נוספת בפריים טיים הטלוויזיוני הישראלי, כשהוא הנחה והוביל את תוכנית הטלוויזיה המצליחה “צחוק מהעבודה” במסגרתה התארחו קומיקאים נוספים כמו שחר חסון, מיכאל הנגבי, קובי מימון, ליטל שוורץ ועוד רבים וטובים.

“אתה אף פעם לא יודע איך הקהל יגיב. אולי יגידו שהעונה פחות מצחיקה, אולי זה לא יצא כמו שרצינו”. בשנה האחרונה, לצד המשפחה המתרחבת, אסייג גם הפך ליקיר המבקרים – טייטל שהוא מעולם לא אחז בו – בזכות תפקידו בסדרה “מנאייכ” (כאן). אסייג לא מסכים עם הקביעה כי המבקרים קטלו, אבל יודע שתפקידו כ”איזי” היה משמעותי במיוחד.

דניאל אסייג

כאמור, נדב נולד כשאסייג חגג 50, ואם תשאלו אותו, מדובר בסטרטאפ וצריך להפיץ את הבשורה. “מצד אחד אתה עייף אבל אתה מגיע בשל יותר, אין לך שטויות, הכל באהבה. יש בזה משהו מאוד כיפי, מאוד בוגר בגיל הזה ומאוד מאוד מעייף”, הוא צוחק. “אני לא שופט את זה, כל אחד עושה מה שמתאים לו. עבורי, באינסטגרם יש הרבה פייק, החיים של כולם שם נראים חלום. אנשים שאני מכיר, שמסכנים, שבקנטים – אתה רואה את האינסטגרם שלהם ואומר ‘וואלק זה, איך אני מקנא בו’. מוכרים חלום, זה כנראה עושה להם טוב על הלב אז סבבה. ולא רק זה, יש לי הרבה חברים שמעלים תמונות עם הילדים בשיא הטבעיות, אני פחות מרגיש בנוח עם זה”. שלום אסייג מספר בראיון גם על תקופת הקורונה, במסגרתה “המציא את עצמו מחדש” כדי להופיע מול אנשים.

מאז שנות התשעים המוקדמות, אז החל להופיע בקאמל קומדי קלאב, מביא אסייג את ההומור הישראלי, המשפחתי והייחודי שלו אל הבמה. אסייג כאמור לא מופיע על הבמות כבר חודשים ארוכים, כמו שאר חבריו, אבל למזלו יש לו קלף בשרוול בדמות תוכנית חדשה – ואנחנו לא מדברים רק על עונה נוספת ל”שנות ה-80″, אותה הוא כותב עם בנו דניאל. בשבוע הבא תעלה “סטנד אפ nation”, אותה ינחה עם ליטל שוורץ (“היא האחות האבודה שלי”), ובהשתתפותקובי מימון, שלומי קוריאט ומני עוזרי. את מופע הסטנדאפ של שלום אסייג כתב אחיו, מני אסייג מי שאחראי על סדרת הקאלט “שנות השמונים” שזוכה להצלחה אדירה.

היומן של מיכל: הכאב הזה

“לגמרי. דניאל היה משהו אחר לחלוטין. אמא שלו ואני נפרדנו כשהוא היה בן חצי שנה ואני גידלתי אותו מגיל שש בערך. יש דברים שלמדתי עם השנים. פה אני מגדל את הילדים עם אשתי, זו התנהלות אחרת לגמרי”. מופע הסטנדאפ הקורע של הקומיקאי שלום אסייג מאגד בתוכו עולם עשיר ומסקרן של חוויות, אנקדוטות, אירועים וסיפורים מחייו בעבר ובהווה המובאים על ידו בדרך מרתקת, משעשעת, קולחת, מעוררת הזדהות ומצחיקה עד דמעות. נראה ששלום אסייג ממשיך בכל שנה לשבור את השיאים של עצמו, ואנחנו – הקהל רק נהנים מהיצירות הטובות והקרועות מצחוק. ההופעות הקרובות של שלום אסייג יתקיימו בהיכלי תרבות ואולמות מופעים לפי לוח ההופעות בעמוד. מחירי הכרטיסים נעים במחירים משתנים בהתאם לבחירת המופע. “כן. רוב הגרוזינים בטירה שהיו להם מכולות אחר כך היו להם אולמות אירועים. זו אבולוציה. בכל אופן, כולם עוברים שינויים. גם שלום, שזה סיפור אמיתי שלי כי באותן השנים הייתי באילת בצוות בידור והכרתי את גרושתי האנגליה והיה לנו סיפור של היריון וחתונה מהירה וגירושים מהירים, וככה נולד דניאל. אז גם הסיפור הזה בא לידי ביטוי בעונה הזו”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן