סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » שחקנים טורקיים

שחקנים טורקיים

עוד כשהייתה ילדה עסקה בבלט ובנגינה על כינור. אף רשימה של שחקנים ישראליים לא תהיה שלמה בלי השחקנית גל גדות אשר נחשבת כיום לכוכבת הישראלית הגדולה ביותר בעולם. גדות קיבלה את הפריצה הגדולה שלה בתעשיית הקולנוע בהוליווד כאשר נבחרה להשתתף בסדרת סרטי ‘מהיר ועצבני’ הפופולרית. היא לקחה חלק בסרט הרביעי בסדרה ואחריו המשיכה למהיר ועצבני 4,5 ו – 6. מאלאקאן חולייה (הולייה) אוושאר בת ה-51 נולדה באדרמיט שבמחוז באליקשהיר. היא למדה בתיכון באנקרה ובגיל 19 היא ומשפחתה עברו לאיסטנבול, שם החלה בקריירת דוגמנות ונישאה למהמט טג’ירלי.

הפופולריות האמיתית הגיעה לשחקן אחרי הסדרה “סטורם”, שם שיחק עם אשתו. עבודתו בסרט “כאב הסתיו” נזכרה זמן רב על ידי הקהל. כמה פעמים זכה יילדרים בפרס “השחקן הטוב ביותר השנה”. היא באה ממשפחה איסטנבולית, ונולדה באותה העיר, אך משפחתה העבירה את רוב הזמן בארצות הברית ובקנדה, שם למדה בבית ספר יסודי ובחטיבת הביניים. רק בגיל תיכון היא חזרה לתורכיה, במטרה ללמוד בתיכון תורכי. היא למדה בתיכון את השפה הצרפתית וכן התמחתה במגמה ספרותית.

השחקנים המפורסמים ביותר בעולם ובקולנוע הרוסי

הסידרה זכתה לביקורות מצוינות אך גם לביקורת, אפילו מהצד הדתי-אסלאמי, כשטענות דומות שהופנו כלפי הסידרה “הסולטאן” הופנו גם כלפיה. ארטורול ואחיו שמוזכרים בסידרה השתייכו לשבט בשם קאיי Kayı (סמל השבט, אגב, זהה למילה “טוב” iyi בתורכית מודרנית) שמנהיגו, כאמור, היה אבי המשפחה, סולימאן שאה. הסידרה הזאת משודרת גם בנטפליקס בארץ כי רשת נטפליקס רכשה את הזכויות לשדר אותה. הוא שיחק בסרטים כמו “ההרמון האחרון”, “אמנות הפיתוי”, “הלב בעבודה”, “אני הולך למצוא אותך”, בסדרה “הנציב נבארו”.

כיליד איסטנבול, הוא למד לסירוגין בתיכון ובאוניברסיטה, אך הקפיד לסיים תואר שני גם בגיל מאוחר ולא ויתר על לימודים. הוא גם הרחיק את עצמו ומשפחתו מהעין הציבורית. במהלך תקופה זו הוא זורק את כל המחקרים הקודמים שלהם הוא מתעניין בפסיכולוגיה. ואחרי ביקור אקראי לתיאטרון מבין aktorstvo כי – זה הגורל שלו. Engin אוזטורק ונכנס למכון תיאטרון של איסטנבול במבחנים מקבילים במגוון יציקות.

קוסמי מערבי “Firefly”: שחקנים ותפקידים בסדרה

ישנן כמה סדרות כאלה, רובן שודרו בערוץ TRT1 (הערוץ הראשון התורכי ששייך לרשות השידור התורכית שכפופה לממשלה התורכית) וATV, ערוץ שידוע כאוהד את הנשיא ארדואן. חלק מהסדרות האלה זכו דווקא לביקורת אוהדת על המשחק בהן. אגב, בין היתר בשל המסר הדתי-אסלאמי של הסדרות האלה והעובדה כי הן משודרות ברובן ברשות השידור התורכית, לא ממהרים להביא אותן לארץ (חוץ מהסידרה של ארטורול, שמשודרת בערוץ נטפליקס). היות ומדובר בשחקנית מנוסה ובוגרת, היא נכנסת לתפקיד בעייתי בעונה השנייה של סידרת המשך של סידרה מצויינת אחרת, “הסולטאן”. היו הרבה ביקורות על סידרת ההמשך, וטענו, גם בצדק, כי היא לא מצליחה להתקרב לשיאים ולאיכות הגבוהה שיצאה הסידרה המקורית. היא אמורה להוביל, למעשה, את הסידרה, בתפקיד העיקרי והראשי.

מריים השתתפו דרמה סטודיו “Frese”, שם למדה משחק. ואז היא הייתה מעורבת הצילומים של כמה קצרים גרמני. כאשר יוצרי הסדרה “המאה המופלאה” החלו לחפש שחקנית לתפקיד הראשי, זה לא יכול למנוע את תשומת לבו היופי הזה.

שחקנים, שחקניות וזמרים תורכיים- 3

לאחר שסיים את לימודיו בתיכון, בחור צעיר העוסק בעסקי הדוגמנות. עד שהוא היה עם משפחתו עבר לאיסטנבול, שם פתח הזדמנויות יצירתי רחבות בשבילו. קריירת מודל פתחה בהצלחה, Kyvanch קבל את התואר היוקרתי של “המודל הטוב ביותר של העולם” ב 2002, ויחד עם הכותרת של מספר רב של הצעות מאולפני דוגמנות מובילות ברחבי העולם.

למרות זאת, האליטה החילונית במדינה עושה הכל כדי להמשיך את פס הייצור של שחקנים שהם ברובם הגדול חילונים ומודרניים תחת הדרכת מרצים ומורים חילוניים. Masum- “חף מפשע” -דרמה משטרתית, תשודר בערוץ הדיגיטלי BLUTV. İstanbullu Gelin- “הכלה מאיסטנבול”, או ה”איסטנבולי שבא”- תשודר בערוץ STAR TV בכיכובם של אוזג’ן דניז ואסלי אנוור. אני אכתוב פוסט נפרד בהמשך, נרחב, אודות הסופרת והסידרה.

ועכשיו! חבילת הדרמות הטורקיות

היא עברה לאיסטנבול, מגיע Halic אוניברסיטת והחל לעבוד בתיאטרון הנוער. סרטי קריירה היא החלה בשנת 2010, אשר בקלות להתמודד עם כל תמונות. כרגע, בעקבות השחקנית אינו סרט הרבה עבודות, אבל בכל מילאה את תפקידה מעניין מאפיין. גורלם של הדמויות השונות האלה בבת אחת לשזור, וכיצד אירועים יחשפו, אפשר רק לנחש.

במשך זמן מה הוא שיחק אחד התפקידים המרכזיים בסדרת הנוער הפופולרי “רע שבע”. אבל באחרונה הוא עזב אותו כי הוצע לו התפקיד הראשי בסדרה חדשה לגמרי לצעירים – פטיח חרביה. שחקן צעיר ומוכשר הוא משתמש פעיל ברשתות חברתיות ולעתים קרובות מכניס תמונות ממערכות קולנוע. אבל באחרונה הוא עזב אותו כי הוצע לו התפקיד הראשי בסדרה חדשה לגמרי לצעירים – פת”ח חרביה. שחקן צעיר ומוכשר הוא משתמש פעיל ברשתות חברתיות ולעתים קרובות מכניס תמונות ממערכות קולנוע. בסרט, אחת הדמויות הראשיות – Havva, גדל ילדה מאוד מיליטנטית.

“ארץ האהבה, ארץ התקווה”: שחקנים שנתנו

הוא זכה במקום הראשון, והתקבל מיד לטלנובלה, “החתן הזר”, של האחים טיילאן, יוצרי הסידרה “הסולטאן”. בשנת 2006 שיחק בסירטו הראשון, “קאדר”, כלומר “גורל”, על כך זכה בפרס השחקן המבטיח ביותר. בשנת 2010 התקבל לתפקיד ראשי בסידרה “פטמגול”, וזכה על כך בפרסים רבים. המראה שלו, הוא מאוד שונה מכל האחרים שחקנים טורקיים. זה בזכות הכריזמה שלה בהיר, הוא מסב את תשומת סדרת הטלוויזיה “החברה הגבוהה” – שחקנים, כגון אוזטורק, תמיד פופולרי עם נשים.

במהלך השנה האחרונה, מספר שיא של סרטים תכונה וסדרות צולמו, אשר אפשרה איסוף חסר תקדים עבור טורקיה בקופות. השחקנים של סדרת הטלוויזיה הטורקית יהיה קצת יותר קרוב אליך אם אתה קורא את המאמר שלנו. כיום, בוראק עובד בסדרת “קורולק – ציפור שירה”, שם הוא מבצע את אחד התפקידים המרכזיים. הראשונה היא נבהט צ’הרה בת ה-71, שנראית עשרים שנה צעירה מגילה ותמונה שלה מופיעה כאן למעלה. נבהט נולסה בעיר סמסון שלחוף הים השחור, ושמה הראשון הוא הילאל (ירח). בדומה לארדואן, נבהט היא גרוזינית במוצאה, למעשה היא חצי גרוזינית אתנית וחצי לאזית- קבוצה אתנית שקיימת בגבולות גרוזיה ותורכיה.

הסידרה התורכית שכבשה את אמריקה ושחקנים תורכיים-6

הצופים שלנו, הוא נזכר בעיקר על תפקידו של סלים “מפואר מהמאה”. תפקידה של הילדה האהובה הקר העשיר קאנסו משחק שחקנית צעירה ומוכשרת הזאר Ergüçlü. פחות ידוע אך לא שחקן מוכשר פחות אוזן Dolunay משחק מרטאג Chelhana. יפהפה עקשן Ece שאנו רואים את הביצוע הפופולרי השחקנית התורכיה Meric אראל.

Unalmysh כבר הספיק לשחק בכמה סרטי סדרות טורקיים, ובכך הפך מוכר. על פי העלילה של שתי בנות סרט, אחיות Toprak ו Havva, הם חברים מילדות. כשגדל, הם רוכשים אישים שונים לחלוטין, הם מפתחים מטרות וסדרי עדיפויות שונות. השחקנים של הסדרה “בין שמיים וארץ” יכול במדויק מאוד להעביר שתי תמונות שונות לחלוטין של שתי אחיות הילידים. שונות בתכלית שלהם עמדות ותווים מזוהים בשם הסרט, הם כשתי דמויות היפך – שמים והארץ, אשר ביניהם מעולם לא מצטלבים. יש לנו הרבה שחקנים ישראליים ברשימה אבל נטלי פורטמן מחזיקה בגאווה את התואר של הישראלית שהצליחה בגיל המוקדם ביותר בהוליווד.

סיפור האהבה הזה

Çoban Yıldızı- “כוכב הרועה”- תשודר בערוץ FOX התורכי. Esaretim Sensin- “את השבי שלי”, תשודר בערוץ FOX התורכי. כל הטלנובלות הנחשקות מכל העולם לצפייה ישירה בחינם. טלנובלות מארגנטינה, טלנובלות מברזיל, טלנובלות מספרד, טלנובלות מטורקיה וטלנובלות מקוריאה. כל מה שמתרחש בעולם הטלנובלות נמצא במרחק הקלקה, כולל מידע על כל מה שמשודר בערוצים של ויוה ושל ויוה פלוס.

Ezgi נצח את מראה דגם עלית, אז היא זכתה בתואר סגנית מיס טורקיה. כרטיס בעולם הקולנוע הפך שחקנית בתפקיד סדרת הדירוג “מפוארת מהמאה”. היא גילמה את התמונה על המסך Aybige Khatun ומיד הפך פופולרי. השחקנית היה מעורב בירי של פרויקטים טלוויזיה מצליחים אחרים כמו “לכו אל האש” ו- “הלב שלי בחר בך.” השחקנית בסדרת הטלוויזיה הטורקית קרובות למצוא את הנפש התאומה שלהם על הסט. במהלך המבצע בסדרה הבאה, היא פגשה Gyurbeya הילר, שחקן, והפך את אהובתו, ובקרוב אשתו.

ישילצ’אם- האורן הירוק: הוליווד התורכית

תהפוכות מפתיעות ודרמטיות מפגישות בין השניים, כשהעלילה המותחת משתרעת לאורך כל הסידרה. זה נכון שכבר 4 שנים ויותר מוקרנות טלנובלות תורכיות על המסך בארץ, אך ישנן טלנובלות ממש טובות שחבל שטרם הוקרנו כאן. “ברור, בכל זאת אנחנו שלוש שנים יחד ולא לחינם, אבל לא עכשיו, יש עוד זמן”. עם זאת, עבור הטורקים ז’אנר הטלנובלות עובד בשיא המרץ כבר במשך תקופה ארוכה, והמקומיים נהנים ממגוון רחב של סדרות, ביניהן “נור”, “אמא” ועוד. אך בעוד שחלקן טרם עשו את דרכן לישראל, זה לא אומר שהישראלים לא מצאו את דרכן אליהן. בחייו האמיתיים, סונאל, ששיחק בסרטיו את הדמות של “שאבאן הפרה” (אינק שאבאן), היה רציני להחריד, בדיוק הפוך מדמותו המצחיקה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן