סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » רחמים סדרה טורקית לצפייה ישירה

רחמים סדרה טורקית לצפייה ישירה

בשיא הפריים טיים ומצליחה לעורר סערה בעולם ועכשיו גם בישראל. סיפורם של שני רווקים צעירים אשר נרקמת ביניהם מערכת יחסים בלתי צפויה, למרות שמטרת חייהם שונה לגמרי. בינתיים, נזלי פוגשת את דניז ( האקן קורטאס ) שהוא חברו הקרוב של פריט. דניז הוא מוזיקאי צעיר ונאה שמגיע ממשפחה אמידה. הוא ידידותי וחברותי בניגוד לפריט (לא שזה אתגר רציני…). אם ישאלו כל אדם מה כסף לא יכול לקנות, התשובה תהיה אהבה.

  • היא מחליטה לשמור את זה בסוד ממשפחתה, כי היא לא רוצה להדאיג אותם.
  • באותו ערב, המשפחה שלה מפתיעה אותה ליום הולדתה במסיבה.

המשחק של אוזגו נאמאל מהפנט, אני הייתי מזמין אישית סדנת אומן אצלה. ראשית כל, אני חייב לציין את העונה השנייה של הסידרה “קוסם סולטאן”, שהיא בעצם העונה השישית של הסידרה “הסולטאן”, אודות קוסם סולטאן בימיו של הסולטאן מוראד הרביעי, כובש בגדאד. היא משודרת בתורכיה בערוץ FOX ממש בימים אלה. יפה שלי (Cesur ve Güzel, בתורכית “ג’סור וגוזל”)- סידרה שעכשיו התחילה הקרנתה בערוץ “ויוה פלוס”.

סדרות ויוה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

זוכת פרס “פרפר הזהב” לשחקן ושחקנית הטובים ביותר בקומדיה רומנטית בשנת 2017. פיראט, עורך דין מצליח פוגש את אהבת נעוריו האבודה, נרין, 13 שנה לאחר שנטשה את עיר הולדתה. בתקופת התיכון, פיראט ונרין היו בני זוג, פיראט הוא אהבתה הראשונה של נרין שמעולם לא שכחה.

יום אחד, דרכיה של גולרו ושל עומר הקימאולו, חברה לשעבר של גולפם, מצטלבים. הפגישה הזאת, משנה את כל חלומותיה של גולרו וחייה מתהפכים ומלחמת הוורדים מתחילה. כולם לוקחים חלק במלחמה, אין דרך לא להיות מעורבים גם בשכונה וגם באחוזה. נסרין שנכנסת לביתה של סלדה כעוזרת בית גוזלת ממנה את חייה הטובים. קרים בעלה של סלדה החליט להתגרש מאשתו ולהתחתן עם נסרין.

נטליה אוריירו בישראל!

במרכז הסדרה נפגוש את נזלי ( אוזה גורל ) בחורה צעירה ויפה שחולמת להיות שפית מצליחה. בזמן שהיא לומדת גסטרונומיה ואמנות קולינריה, היא לומדת קורס יפנית ועובדת כעובדת במשרה חלקית במטרה לפרנס את משפחתה כלכלית. גומוש מחכה בסבלנות שמחמט, שאהבה אותו כל חייה, יחזיר לה אהבה, אך הוא איבד את אהובתו בתאונה איומה ומואס בחייו.

הנוכחות של פיראט שוב בחייה של נרין מאצלצת אותה להתמודד עם עברה הטראומטי ולחפש את משפחתה האבודה וגורלם הטרגי. דרמה רומנטית עם בוראק דניז והנדה ארצ’ל, זוכי פרס “פרפר הזהב” לשנת 2017. היאט הלומדת באיסטנבול, מתקבלת לעבודה בחברה שבה היא מתאהבת בבוס הצעיר והעשיר. הסדרה עלתה לראשונה לטלוויזיה ב-16 באוקטובר 2017 והסתיימה ב-28 במאי 2018.

ויוה 2000

אך בלילה אחד חייהם משתנים, כרים, ילדם האהוב, נלקח מביתם על ידי מי שנראו כמו קציני משטרה. גונש ובנותיה עוברות טלטלה גדולה כאשר הן עוברות מבית קטן באיזמיר, לאחוזה גדולה באיסטנבול. הבנות של גונש שונות באופי אחת מהשנייה ולכל אחת סיפור משלה בהתמודדות עם המעבר שלהן. אלא שאנשים רבים אינם מתעכבים על הבחירות הקטנות, לכאורה, אבל אלה שלימים יכולות לעלות להם לא מעט כסף. ובכל זאת, יש הרבה בניינים או דירות עם מקומות ללא קליטה, מה שמכריח אתכם לשדרג תשתיות, למצוא פתרונות אחרים ויקרים יותר ולפעמים גם לא למצוא פיתרון בכלל. בשביל לראות סדרה מסוימת, תחפשו את השם שלה בחיפוש ומשם כבר תכנסו לעונה שאתם רוצים ותבינו את השאר בעצמכם.

בטקס הסיום, יוסוף מרחיק את סארפ מאקדמיית המשטרה וכולא אותו למשך שנה כדי למשוך את תשומת לבו של ג’לאל. ג’לאל שולח את בתו, עורכת הדין מלכ, כדי להציל אותו. כאשר סארפ הוא מצטרף לכנופייה של ג’לאל כשוטר סמוי על מנת למצוא את אחיו אומוט, ולכלוא את ג’לאל על מעשיו הבלתי חוקיים. מצד שני, מרט עובד במשטרה כסוכן של ג’לאל, מכסה על מעשיו של ג’לאל ולעתים מציל אותו . הסדרה מראה על גורלם של שני אחים, שהם סוכנים סמויים ולא מודעים זה לזה למרות קירבתם, ועל אמם, פוסון, החיה למצוא את בנה החטוף, אומוט.

סדרות לראות

ג’סור פוגש את סוהאן בקורולדא באופן בלתי צפוי ושניהם מתאהבים, אהבה המאיימת לנער את עבותות של המשטר הרע של תהסין…. היא מוצאת עבודה בחברת פירסום ומתאהבת בבוס שלה, ג’אן יאמאן (שאותו משחק ג’אן דיויט). דרמה טורקית חדשה מרגשת ואותנטית על מסורת טורקית ואהבה של אם שאינה מוותרת ונאחזת בחיים בחוזקה עבור ילדיה. דרמה רומנטית עם גוקאהן אלקן ואוייקו קארייל. איילול מחליטה ללמוד רפואה למען סבתה ובעזרתו של המורה עלי אסף .לאחר שנים בנפרד איילול ועלי מתאחדים שוב באותו בית חולים. שידורים מסביב לשעון של סדרות וסרטים טורקיים עם הכוכבים הגדולים!

ריאן ומיראן זוג שנפגשו באקראי ועוד באותו היום מבקש מיראן את ידה של ריאן ריאן ומיראן מתחתנים, ריאן חושבת שזה מתוך אהבה ומאושרת אך מניעיו של מיראן שונים לחלוטין. הסדרה ‘רחמים’ Merhamet עשויה להיראות לרבים כמו ‘עוד’ דרמה טורקית, אבל כאן מדובר בדרמה שמציגה ‘בזמן אמת’ החלמה מטראומות ילדות. נרין ( אוזגו נאמאל ) מתוארת בסדרה בתור מי שהחלה בתור ילדה מצליחנית שגרה בשכונה ענייה עם משפחתה. לאביה רג’פ אין עבודה קבועה והוא מכור לאלכוהול ועל כן הוא מכה אותה . הדבר היחיד שנרין רוצה בחיים האלה הוא להפוך לאישה מצליחה שיכולה לעמוד על רגליה.

פנינה שחורה סדרה טורקית עם מחרוזת של טרגדיות

בחור ושמו טאהיר ששייך למשפחה הזאת מבריח אותה ואת בנה במשאית, והוא מגן עליהם לאורך כל הדרך מפני ודאת. אמא (אננה Anne)- אחת הסדרות התורכיות הטובות ביותר ששודרו בארץ מזה 8 שנים, עת התחילו לשדר בארץ סדרות כאלה. ג’אנסו דרה משחקת את המורה המחליפה זיינפ, שהיא גם צלמת במקצועה, שמחליטה לחטוף ולאמץ ילדה שהייתה תלמידה שלה בשם מלק, שאותה משחקת הילדה ברן גוקיילדיז. מלק סובלת מהתעללות בביתה על ידי אימה חסרת האופי שולה והחבר שלה ג’נגיז המתעלל הראשי, לכן היא שמחה מאוד לעבור לידיה של זיינפ. הסידרה מתארת את המסע שעוברות שתיהן אל מול שולה וג’נגיז ואת משפחתה המאמצת ומשפחתה האמיתית של זיינפ.

לאחר ששיחק את תפקידו של אג’וויט ב”קשר השתיקה”, היה בהפסקה של שנתיים ממשחק. אני אכתוב פוסט נפרד בהמשך, נרחב, אודות הסופרת והסידרה. אני מפרסם את החלק הראשון שמציג באופן בסיסי סדרות תורכיות שמשודרות או שתשודרנה בשנה זאת, 2017, בתורכיה, ולא ידוע לי אם הגיעו או יגיעו לישראל.

הילדים של שנות השמונים: קליפ המחווה שלא תשכחו

לאחר רומן שנמשך 6 חודשים בסתר בינה לבין איש עסקים מאיסטנבול בשם האלוק, הם מחליטים להתחתן והיא עוברת ביחד עם שלושת בנותיה לאיסטנבול. İstanbullu Gelin- “הכלה מאיסטנבול”, או ה”איסטנבולי שבא”- תשודר בערוץ STAR TV בכיכובם של אוזג’ן דניז ואסלי אנוור. דמט, ג’יהאן וג’אלה הם שלושה חברים טובים המתגוררים בעיר גוליאזי במחוז בורסה. דמט וג’אלה התאהבו בכדורסלן המצטיין ג’יהאן, אבל ג’אלה הייתה עם ג’יהאן מוקדם יותר. דמט, שהיא בהיריון מג’יהאן, שולחת את גאלה לספר לג’יהאן שהיא בהיריון.

ברגע שהמשפחה פוגשת את מחמט, הוא מבינים שהבעיה הרבה יותר גדולה ומורכבת ממה שהיא נראית, ככל שהוא צולל יותר בחקירת המקרה, כך מתרבות השאלות. סדרה חדשה בכיכובה של אסלי אנוור, סורייה מהכלה מאיסטנבול. שני בני דודים, שגדלים ביחד באותה אחוזה כמו אח ואחות, מניחים לילה אחד לאהבה שהם חשו זה לזו במשך זמן כה רב, ומתנשקים. הילד קובר את האהבה הבלתי אפשרית הזאת לתוך לבו והולך ומתרחק ומשאיר את הנערה מאחור. גלי אורון בן חיים, סמנכ”לית השיווק של קבוצת ‘חמת’, מתייחסת לאספקט של שיפוץ הדירה. “תהליך שיפוץ הבית או הדירה הוא תהליך ארוך, מחושב ויקר.

ערוץ הדרמות הטורקיות+

האתר הרשמי של ערוץ ויוה בישראל, עם צפייה ישירה חינם בטלנובלות ובסדרות של הערוץ. כאן תוכלו לצפות בטלנובלות מכל העולם באיכות גבוהה וללא תשלום. היכנסו עכשיו לאתר הרשמי בישראל וצפו בפרקים מלאים, מאחורי הקלעים, טריילרים וראיונות עם כוכבים. באתר תוכלו למצוא את כל המידע על הסדרות של ערוץ ויוה, לוח שידורים, בלוגים על הסדרות, פורומים על הסדרות ועוד. הצטרפו לקהילה התוססת של האתר ותוכלו לקבל תשובה על כל שאלה בנוגע לטלנובלה האהובה עליכם.

לאחר מות בעלה, היא מתגוררת בבית קטן עם שתי בנותיה וחלומותיה הכושלים. פזילט, שגידלה את בנותיה בקושי, נחושה להגשים את חלומותיה באמצעותן. סיפורן של שתי אחיות שגרות באיסטנבול ולמרות שהן אחיות הן שונות האחת מהשניה לחלוטין. כעבור 20 שנה, תחת זהותו של מטה, הוא יוצא לנקום באלו שהרסו את חייו.

אהבה מסוכנת

למרות זאת, הוא דחוי על ידי יתר הרופאים האחרים שלא יכולים לסבול אותו בהתחלה, אך הכנות שלו ומסירותו מכריעים אותם בסופו של דבר. לצד בית החולים, מתרחשים סיפורי דרמות רומנטיות אשר לא ישאירו עין יבשה. הלב הפועם (בלב פועם)- סידרה שמשודרת בימים אלה בערוץ “ויוה פלוס” בכיכובה של ליילה לידיה טואוטלואו היפהפייה, כשגם כרם בורסין וגורקאן אויגון משחקים בה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן