סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » רחמים סדרה טורקית לצפייה ישירה

רחמים סדרה טורקית לצפייה ישירה

אם ישאלו כל אדם מה כסף לא יכול לקנות, התשובה תהיה אהבה. היא מצולמת בסתר עם פוליטיקאי בשם אוראל איידין על ידי המתחרים שלו, שרוצים למנוע ממנו להתמודד בבחירות. נסרין עשירה שנתנה את כל חייה לבית ולמשפחה וסלדה צעירה שגוזלת ממנה את כל מה שיש לה.

  • החבילה כרוכה בדמי מנוי חודשיים בסך 29.9 ש”ח.
  • הסידרה היא בכיכובם של השחקנים מוראט יילדירים ואסלי אנוור, עליהם יפורט בהמשך פוסט זה.
  • עטייה, שמתמודדת עם עולם אחר, יוצאת למרוץ נגד הזמן כדי לממש את גורלה, בעוד הארגון המסתורי של סרדאר מאיים על העתיד.
  • עם חזרתה הביתה היא פוגשת שוב את קוצ’י וחייהם משתנים מהקצה אל הקצה.
  • התחילה בשנת 2018 וממשיכה לעונה שלישית בתורכיה, עומדת להיות משודרת בישראל מהשבוע של ה23 בספטמבר 2019 בערוץ הדרמות התורכיות החדש.

חיזיון מטריד מערער את עטייה, וסמל מיסטי צץ מחדש. שתי מציאויות מקבילות מצטלבות כשעטייה משלימה את משימתה — והמחיר כבד. סרדאר מצווה על האנה לעקוב מקרוב אחרי עטייה, שמגלה עד מהרה את הקשר בין סרדאר לבין עסקי הכרייה של ארהאן, וגם פוגשת דמות מעברו.

סדרות טורקיות מומלצות

ערוץ הדרמות הטורקיות 2 כרוך בדמי מנוי חודשיים בסך 19.9 ש”ח, בהתאם לתנאי הנספח. דמי מנוי חודשיים של 19.90 ש”ח. בכפוף לתנאי הנספח. הלב הפועם (בלב פועם)- סידרה שמשודרת בימים אלה בערוץ “ויוה פלוס” בכיכובה של ליילה לידיה טואוטלואו היפהפייה, כשגם כרם בורסין וגורקאן אויגון משחקים בה. שמה בתורכית הוא Bu Şehir Arkandan Gelecek (בו שהיר ארקאנדאן גלג’ק, שם ארוך, שמשמעותו “העתיד שמאחורי העיר הזאת”), והיא משודרת גם בימים אלה בערוץ ATV התורכי. סיפור סינדרלה הפוך, שמספר על עלי, נער שעבר טראומה בילדותו, ומגיע עם אונייתו לאיסטנבול, העיר שעד עתה סירב לבקר בה. הוא מתאהב שם בבחורה צעירה רקדנית מתחילה בשם דרין, בעת שנופלת לה נעל בדרך למופע ריקוד שלה.

הסידרה, ששודרה בשנת 2014 בערוץ “סטאר טי וי” התורכי, מספרת על אירועי המהפיכה הרוסית, מלחמת העולם הראשונה והשפעותיהן על הדמויות בסידרה. היא עוברת גם בפטרוגראד, הבירה האימפריאלית הרוסית בעבר שכיום וגם לפני מלחמת העולם הראשונה שמה הוא והיה סנט פטרסבורג. כמו כן, היא מספרת על איסטנבול שבשנות העשרים המאוד מוקדמות הייתה כבושה על ידי בעלות הברית, עקב תבוסתם של העות’מאנים וכניעתם. יום אחד סייהמוס נעלם כשהוא טס לצרפת מסיבות פוליטיות. הוא חוזר לאחר 15 שנים עם ילד מאישה אחרת, ואז סולטאן בורחת מהבית. הוא מנסה להשיג אותה חזרה בכל מחיר ומקווה שהיא תסלח לו.

הסדרות החמות בערוץ הדרמות הטורקיות 2

ליילה הרוסה מהעובדה שבנה נחטף, היא מקבלת הודעה שאומרת שאם הם יפנו למשטרה, בנם ימות. ההורים המודאגים, שוכרים בלש פרטי, מחמט, לשעבר קצין משטרה, כדי שיעזור להם למצוא את בנם. ברגע שהמשפחה פוגשת את מחמט, הוא מבינים שהבעיה הרבה יותר גדולה ומורכבת ממה שהיא נראית, ככל שהוא צולל יותר בחקירת המקרה, כך מתרבות השאלות. שני בני דודים, שגדלים ביחד באותה אחוזה כמו אח ואחות, מניחים לילה אחד לאהבה שהם חשו זה לזו במשך זמן כה רב, ומתנשקים.

אוזאן נכנע ללחץ של סרדאר ומתעמת עם ג’אנסו לגבי ניסיונותיה להתוודות בפני עטייה. בגידה כואבת עלולה לחרוץ את גורלה של עטייה. סרדאר מנסה למצוא את עטייה, ארהאן רואה את משפחתו בחיזיון, וזוהרה מספרת לעטייה על ייעודה – ועל השושלת המיסטית המשותפת שלהן. שניהם נפגשים בטעות כאשר מי-ג’ו מתבלבלת בינו לבין גיסה השפל. “סנדמן” היא יצירה שמפלרטטת עם עיבודים שונים כבר שלושה עשורים לפחות. סדרת חוברות הקומיקס האפלה מאת ניל גיימן נחשבת לקלאסיקה מודרנית, אבל המעבר שלה מהדף אל המסך היה רווי בקשיים.

כתיבת תגובה לבטל

היות וסידרת הפוסטים שכתבתי, “הסדרות התורכיות ששודרו ומשודרות בארץ” נעצרה לפני שנתיים, כשהגעתי לסידרה ה-30 במספר, לכן אתחיל למנות את הסדרות החל מהסיפרה 31. הסידרה משודרת בתורכיה החל מ2017 וממשיכה להיות משודרת גם היום. אגב, הסידרה מזכירה מאוד את הסידרה האמריקנית “היפים והאמיצים” שמשודרת בישראל החל משנת 1994 בעלילה שלה. פארוק הוא רווק שעומד בראש חברת טיולים, והוא משתייך למשפחת בוראן העשירה ובעלת האחוזה המפוארת בעיר בורסה כשראש המשפחה היא האמא, אסמה. אסמה רוצה לחתן את פארוק עם כלה שהיא בחרה עבורו, אך פארוק מכיר בבית קפה באיסטנבול את סורייה, זמרת ליווי ממשפחה ענייה.

הסדרה ‘רחמים’ Merhamet עשויה להיראות לרבים כמו ‘עוד’ דרמה טורקית, אבל כאן מדובר בדרמה שמציגה ‘בזמן אמת’ החלמה מטראומות ילדות. נרין ( אוזגו נאמאל ) מתוארת בסדרה בתור מי שהחלה בתור ילדה מצליחנית שגרה בשכונה ענייה עם משפחתה. לאביה רג’פ אין עבודה קבועה והוא מכור לאלכוהול ועל כן הוא מכה אותה .

כל הסדרות התורכיות ששודרו ומשודרות בארץ- חלק רביעי (

הדבר היחיד שנרין רוצה בחיים האלה הוא להפוך לאישה מצליחה שיכולה לעמוד על רגליה. היא הופכת לתלמידה חרוצה אבל אבא שלה דורש ממנה ללכת לעבוד במקום להמשיך בלימודים. חבילת הדרמות הטורקיות כרוכה בדמי מנוי חודשיים בסך 29.9 ש”ח, בהתאם לתנאי הנספח.

אבל ג’אלה לא אומרת את זה לג’יהאן מזה שנים. העלילה ממשיכה להסתובב סביב בית הספר בו מלמד ג’יהאן, שם עובדות ג’אלה וזיינפ. ג’יהאן, המורה לספורט והכדורסלן, מאמץ את זיינפ והם מתאהבים וחיים חיים מאושרים. לתוך הקלחת נכנס גם כרם, בנו המפונק של מנהל בית הספר ששולט בו בפועל, והעלילה המסובכת ממילא מסתבכת עוד יותר…. גונש, מורה לספרות בתיכון בעיר איזמיר, פרודה מבעלה שעזב אותה ואת שלושת בנותיה המתבגרות, התאומות סלין ונאזלי והצעירה ביותר, פרי.

הפאדיחה של הדיקטטורית בהוצאה להורג!

סיפורן של שתי נשים שהזמן, האהבה והמעמד משנה את עולמן. הוא חוזר לאיסטנבול בתירוץ לראות את אביו, אבל עמוק בפנים הוא מתרגש מהמחשבה לראות אותה שוב. זיינפ היא ילדה יפייפייה ותמימה שמתחילה לעבוד ביחד עם אליהן, איש עסקים צעיר ושחצן שלא נמנע מלפגוע באנשים. החל מיומה הראשון בחברה, הם מתחילים להילחם האחד בשני ואליהן מתחיל לפתח רגשות כלפיה. כעבור 20 שנה, תחת זהותו של מטה, הוא יוצא לנקום באלו שהרסו את חייו.

לידעתך, ניתן להזמין/להסיר ערוצים בכל עת בערוץ 100 ובאתר. בשנת 2007 שיחק באופרת הסבון “אסי”, לצד טובה בויוקוסטון, סידרה שזכתה לפרסים רבים. לאחר ששיחק את תפקידו של אג’וויט ב”קשר השתיקה”, היה בהפסקה של שנתיים ממשחק.

כך האירוויזיון בישראל נשמע אם אוטמים את האוזניים

בטקס הסיום, יוסוף מרחיק את סארפ מאקדמיית המשטרה וכולא אותו למשך שנה כדי למשוך את תשומת לבו של ג’לאל. ג’לאל שולח את בתו, עורכת הדין מלכ, כדי להציל אותו. כאשר סארפ הוא מצטרף לכנופייה של ג’לאל כשוטר סמוי על מנת למצוא את אחיו אומוט, ולכלוא את ג’לאל על מעשיו הבלתי חוקיים. מצד שני, מרט עובד במשטרה כסוכן של ג’לאל, מכסה על מעשיו של ג’לאל ולעתים מציל אותו . הסדרה מראה על גורלם של שני אחים, שהם סוכנים סמויים ולא מודעים זה לזה למרות קירבתם, ועל אמם, פוסון, החיה למצוא את בנה החטוף, אומוט.

  • סדרה מהממת, שכוללת את אחת מסצנות הנשיקה הכי אמיתיות שראיתי בסדרות קוריאניות.
  • עלילת הסדרה מתרכזת בתקופה שלאחר מותו של אבא שלה, נור עוברת לאיסטנבול כדי להתגורר עם המשפחה שלה בחוות קוזאן.
  • כאן תוכלו לצפות בטלנובלות מכל העולם באיכות גבוהה וללא תשלום.

עטייה נזרקת למציאות חדשה ומערערת שבה קיומה שקוף, ופוגשת פנים מוכרות במקום שבו הכול התחיל. בפלאשבק, זוהרה משתפת את נאזים בתחושותיה לגבי עטייה וארהאן. עטייה מגיעה להחלטה גורלית שמשנה את פני המציאות.

פרק 17

Yıldızlar Şahidim- “הכוכבים הם העדים שלי”, משודרת בערוץ STAR TV- סידרה רומנטית. Dayan Yüreğim- “להחזיק את לבי”- תשודר בערוץ FOX התורכי. Kırlangıç Fırtınası- “לבלוע את הסערה”- דרמה רומנטית, תשודר בFOX TV התורכי. Masum- “חף מפשע” -דרמה משטרתית, תשודר בערוץ הדיגיטלי BLUTV. לאחר מערכת יחסים שהתמשכה כחצי שנה בינה לבין האלוק, איש עסקים מאיסטנבול, הם בוחרים להנשא ולעבור לגור באיסטנבול. הסדרה עלתה לראשונה לטלוויזיה ב-16 באוקטובר 2017 והסתיימה ב-28 במאי 2018.

ופיראט היה האהבה הראשונה של נרין אותו היא מעול לא שכחה. המשחק של אוזגו נאמאל מהפנט, אני הייתי מזמין אישית סדנת אומן אצלה. קאדיר הוא מורה שנערץ על ידי כל תושבי העיירה בה הוא מתגורר.

צפייה ישירה

קרים בעלה של סלדה החליט להתגרש מאשתו ולהתחתן עם נסרין. סלדה המתקרבת לשנות החמישים של חייה מרגישה מושפלת ונטושה. היא הקריבה את חייה לטובת טיפוח ביתה וילדיה, ועכשיו היא חשה חרטה על שבזבזה את שנותיה היפות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן