סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » קומדיות מומלצות

קומדיות מומלצות

היתרון של ציורים כאלה הוא שהם מכוונים בעיקר לילדים, כלומר לא יהיו סצנות של אלימות או רגעים מגונים בהם. אנחנו ב-Ticketsi מקשרים רק למשרדי כרטיסים רשמיים שבהם תוכלו להזמין בצורה מאובטחת עם אחריות על הכרטיסים. למרות שאנחנו לא משרד כרטיסים רשמי, נשמח לעזור לכם בכל שאלה. תוכלו ליצור איתנו קשר דף עמוד הפייסבוק שלנו, או דרך פנייה לצור קשר. טבל האם רק בגלל ההמלצה ההצגה הופכת להיות “הטובה ביותר?” לא בטוח. אם מחזה זכה בפרס טוני לדוגמא, האם הוא הופך אופן אוטומטי למרוויח?

מצטער, אבל בין הקומדיות המודרניות ביותר אין גיבורים, אשר יהיו מעוניין בקהל עם התכונות האנושיות שלהם, את הכח של קסם, מחוות. קומדיה, כמובן, השתנתה, אלא בגלל הקהל נותר כשהיה. כמו בעבר, האיש ברחוב רוצה לראות סרט על עצמם, כדי להשוות את עצמם עם הדמויות של התמונה. להצלחה מסחרית, אתה יכול ליצור סרט מבדר עם הדמויות – מוטציות, מפלצות, רובוטים, אבל הם יהיו חד פעמיים. אבל אם לירות קומדיה על גיבור אמיתי – איש עם חוויותיו, רגשות, עליות ומורדות, עבודה זו תחיה זמן רב מאוד, ובמהלך כל להראות בטוח כדי לרצות את הקהל לצחוק. קומדיה היא לאחד הז’אנרים העיקריים של הקולנוע, רוב הסרטים, כיכב לפני כניסתו של קול, היו קומדיות.

תיאטרון הסימטה – טוביה 2018

זאת לא קומדיה רומנטית אמיתית, אלא סרט ממוקד דמות שאחד מקווי העלילה המרכזיים שלו הוא רומנטי. אנחנו עוברים עם ג’יימס בין שיעורי התיאטרון, מפגשים עם חברות, התמודדות עם האקס המיתולוגי, תחילתה של אהבה חדשה וכל הלבטים הקטנים של תחילת החיים הבוגרים. מוקד העניין העיקרי הוא כמובן דמותה האקסצנטרית אבל גם סיפור האהבה המרכזי מקבל את הכבוד הראוי, מתפתח בצורה חכמה ונחתם באותה מתיקות שובבה שמאפיינת את כל הסרט החמוד הזה. “היא” – נכון, לא מדובר באמת בקומדיה רומנטית, אלא יותר בסרט מדע בדיוני – אבל אם הצלחתם להתנגד לכל המלצה עד כה, אולי כדאי שתורידו שנייה את מתג הביקורתיות הבלתי נגמרת ופשוט תתחילו לצפות בסרט הזה. “היא”, סרטו האחרון של ספייק ג’ונז משנת 2013, מספר על תיאודור (חואקין פינקס), גבר שמתאהב במערכת בינה מלאכותית (קולה של סקרלט ג’והנסון) שמחזירה לו אהבה ממוחשבת.

גאון בכלוב ההצגה החדשה בתיאטרון הקאמרי עם עמוס תמם! כל הפרטים על עלילת גאון בכלוב, איך תרכשו כרטיסים מוזלים בהנחה ולוח הצגות מלא לימים הקרובים. עד קצה הקשת ההצגה החדשה בתיאטרון הקאמרי בכיכובה של מיה דגן! כל הפרטים על ההצגה, איך תרכשו כרטיסים מוזלים בהנחה ולוח הצגות מלא לשנת 2022. מקווה ההצגה בתיאטרון הבימה עם ליה קניג, מחזה מאת הדר גלרון.

קומדיה | לא בטוחה

על פי העלילה של התמונה, היזם דן סנדרס מקבל מהבוס שלו משימה לחתוך חלק של היער. היזם הקודם לא להתמודד עם משימה זו, כמו חיות מקומיות מגינים באופן פעיל על הבית שלהם. עכשיו המטרה שלהם היתה דן, וזה כמעט בלתי אפשרי להביס את צוות של דוב, דביבון, skunks וכלבי אחו .

ההצגה תחושת בטן בתיאטרון הקאמרי עוסקת בשאלה של הריון בגיל מבוגר. כל הפרטים על ההצגה, כרטיסים מוזלים, הנחות ולוח הצגות מלא לשנת 2022. ההצגה קרוב יותר בתיאטרון הקאמרי עם עמוס תמם ועוז זהבי.

חם לנו בלב: דירוג הקומדיות הרומנטיות הכי טובות של העשור

עזריאל הקרוע בין עולם התורה לעולם השירה, מנסה לתמרן בסתר בין העולמות, ניסיון שמביא לחשיפת סוד משפחתי וגובה מחיר כבד. היא מזדהה כפולין וייס, מנהלת עמותה עשירה ומקושרת, ודורשת משוביה לשחרר אותה מייד אל חיק בעלה העשיר והמקושר, אבל הם טוענים שהיא אימם, ג’קי עמר, אלמנה ענייה שאיבדה את שפיותה. קבוצה של חברים שנפגשים לארוחת ערב ונענים להצעתה של אחת מהן להשתתף במשחק חשיפת הודעות סלולריות, משחק שהסכנות הטמונות בו ברורות מראש. יצירת תיאטרון מחול מקורית בה הרחוב מגיע לבמה רגעים יומיומיים ואינטימיים, מפגשי בזק, מונולוגים ודואטים פנימיים וחיצוניים, כולם אסופים אל תוך קולאז’ אשר מזמין את הקהל למבט מציצני… במשחק הפיתוי העירוני בין גברים לנשים אין מנצחים -הכל מפסידים. חביב סמר משורר אורבני גבוה נאה חד שנון וכריזמטי פורש את משנתו הסדורה והפיוטית איך להיות גבר בעיר הגדולה ולהישאר בחיים היופי, הנשים, חיי הלילה…

מבקרי הקולנוע ציינו כי סרטים אלה ראויים למסורות המפוארות של הקולנוע הצרפתי, ובמובנים רבים תואמים את הרמה הגבוהה של הקומיקס והאמנות המצופה תמיד מסרטים שנעשו במדינה זו. הומור עדין ומתוחכם, המבוסס על היכולת הטבועה בצרפתים לראות מצחיקים גם במצבים עצובים ואירוניה על הסיטואציות הקשות ביותר, הוא הסוד העיקרי מדוע ניתן להמליץ ​​על קומדיות מצרפת לערב משפחתי נפלא. “הרגע המביך הזה” – קומדיה ללא בדיחות וולגריות ומצבים מביכים על אהבה בין גבר בוגר לבת חברו.

קומדיה | דטקוריסטס

הוא משפר את המתכון לכריכים המוכשרים שלו ומגיע עם רטבים מעודנים יותר ויותר. המפעל הוא פורח, ועד מהרה יש כבר שלושה חטיפים על קארל. יום אחד הוא רואה את עצמו כמבקר מסעדות, בגלל הביקורות ההרסניות שבהן איבד קארל את עבודת הטבח, טווה את הכריך שלו. המבקר הוא שמח עם הכישרון הקולינרי שלו ומציע שיתוף פעולה. הבעלים של חנות הקסמים עם צעצועים נפלאים עומד לפרוש – הוא בן 243, ויותר ממאה שנים הוא ניהל את החנות. היא לא עוברת את הזמן הטוב ביותר והיא עמוקה יותר לתוך דיכאון.

המכתב המסבך ביותר נשלח כמובן לאקס של אחותה, והחשוב מכולם נשלח לפיטר קבינסקי, אותו נישקה במשחק אמת או חובה בכיתה ז’, הפך מאז לחתיך של התיכון ובדיוק נפרד ממלכת השכבה. נואה סנטינאו מגלם את פיטר, בתפקיד שהפך אותו ליקיר הנערות המתבגרות ברחבי העולם. רוב הבשר בסרט נמצא בתהליך התקרבותם המתוק מדבש של פיטר ולארה-ג’ין. הם מחליטים לזייף זוגיות כדי לגרום למושאי אהבתם לקנא, מפתחים רגשות, מתאחדים, נפרדים ומתאחדים שוב בסצנת סיום קלאסית וממיסת לב. אם מצליחים להניח את האירוניה בצד, אפשר להיסחף לסרט שכל כולו פרפרים בבטן והתרגשות נעורים. הסרט קצת מתאמץ וגולש לשנינות יתר, לא מתפתח רגשית ומשתמש בטכניקות זירוז עלילה מיושנות ומסורבלות (עם מונטאז’ מוזיקלי כל שבע דקות), אבל בסך הכל מדובר בבידור נחמד וקל לעיכול.

דברים שאני הכי שונאת אצלך

כמה איטלקים שמוצאים את עצמם במקום הנכון ובזמן הנכון שומעים בטעות את דבריה האחרונים של גברת קשישה גוססת. הזקנה מספרת לנכדתה כי בלנינגרד הסתירה עושר רב. עד מהרה נפגשים כל הגיבורים במטוס שטס לרוסיה.

  • שומר מגלמת עיתונאית בליינית שאביה לימד אותה לא להאמין בזוגיות.
  • סדרה שמומלץ בחום לצפות בה, בעיקר אם אתם הורים.
  • הוא מתקשר עם העולם דרך אלימות וראיית עולם פשטנית של טוב ורע.
  • הסרט, שבוים בידי לארי צ’ארלס, זכה להצלחה מסחרית וביקורתית.
  • הסרט מביא את סיפורה של דונה (ג’ני סלייט – שחקנית שכל החזות שלה זועקת אינדי) – קומיקאית שנכנסת להריון מסטוץ.

המלך ליר הבימה עם השחקנית הראשית ליא קניג שמשחקת את המלך, מחזה של שייקספיר מרחיק לכת מעבר לגבולות התיאטרון הקבוע. המלך ליר הוא ללא ספק הצגה נפלאה עם שחקנים משובחים, בראשות קניג, שלפי ביקורות המבקרים משחקת את התפקיד בצורה מצוינת. עלילת המחזה מתרחשת על רקע ההוויה החברתית, החלוצית והחקלאית של תקופת טרום המדינה. זהו סיפור על אהבתם של שלושה גברים לאשה אחת, ועל בנם זיידה, שזכה לשלושה אבות.

תיאטרון קרוב- לעוף אל החופש – קומדיה מטורפת

קומדיה רומנטית מעולה שאם איכשהו לא ראיתם אותה עד היום אז אתם פשוט חייבים לעצמכם את זה. קמרון הוא תלמיד חדש בתיכון שמנסה לפתח קשר רומנטי עם ביאנקה, אחת הנערות הכי מקובלות בבית הספר. לאכזבתו הרבה של קמרון, אבא של ביאנקה רוצה למנוע ממנה לצאת בחורים וקובע לה תנאי קשה במיוחד – שהוא ירשה לה לצאת עם בנים בתנאי שאחותה המרדנית קאט תזכה לחבר משלה. קומדיה רומנטית בשפה הצרפתית ויש שיגדירו את הסרט כאגדה מודרנית.

אנימה שלא רק עושה הכל נכון אלא מעיזה למתוח את החבל עד נקודת הקריעה. סדרת האנימה (שמבוססת על מנגה מבית מגזין ג’אמפ) עוסקת בקבוצת כדורעף של תיכון קאראסונו. פעם הם היו ביג דיל, היום הם… טוב, את השטיק הזה אתם כבר מכירים.

סרטים עם ג’וד לאו: רשימת הסרטים הטובים ביותר עם השחקן

לא אגיד ש-One Week Friends הותירה בי חותם יוצא דופן, אבל היא כן סדרה שכל פעם שאני נזכר בה אני מתמלא נוסטלגיה על הפשטוּת שלה. קשה לי לחשוב על סדרות טרום One Week Friends שעשו זאת ועל כן מגיע לה מקום במאייה. זו לא קומדיית אהבה טיפוסית ופה טמון האפיל שלה. כל דמות בסדרה בעלת פוטנציאל לככב בקומדיה משלה, אלא שכולם כאן תקועים אחד בגרון של השני ונכנסים לסיטואציות הזויות, מופרכות ומצחיקות, מהסוג שנערים בימינו היו מגיבים עליהן ב-“אני פייייפייי”. סדרת Slice of Life (חייבים להמציא מקבילה עברית לז’אנר הזה) אודות מאקוטו, צעירה שמתגוררת במקדש בלב העיר עם אביה הכהן. נוסף על כך, החבר הכי טוב שלה הוא שועל מדבר בשם גינטארו (כי למה לא?).

מפה לשם השתלשלות העניינים מפגישה את שתי המשפחות בטיול מפתיע בחו”ל ומכאן אי אפשר להפסיק לצחוק. הסרט מרגש, מצחיק ומומלץ לכל המשפחה. הסרט זמין בנטפליקס, וב-VOD של HOT ו-YES. “אישה יפה” הוא כמובן המלך של כל הקומדיות הרומנטיות. “10 דברים שאני הכי שונאת אצלך” מכיל את השילוב המנצח של ג’וליה סטיילס המהממת והית’ לדג’ר ההורס (עליו השלום). קמרון, תלמיד חדש בבית הספר, מתאהב בבחורה בשם ביאנקה, אחותה הצעירה של קאט (ג’וליה סטיילס). לצערו של קמרון, אביה של ביאנקה ידוע בשל חששותיו הרבים מהריון לא רצוי, ומגונן על בנותיו מאז מות אימן, הוא הציב חוק שאומר כי ביאנקה תורשה לצאת עם בחורים רק אם אחותה המרדנית קאט תצא עם בחור לפניה.

תיאטרון הסימטה – חיה רעה

ואני אפילו לא אתחיל לדבר על מערכות היחסים שבניהם (כבר הזכרתי את קצת את הבעיות החולניות במערכת היחסים של קאורי והגיבור, אבל זה לא מסתכם שם). גרמתי לי לשקול לקדם לצפיה סדרות שאני הרבה זמן דוחה (כמו פסיכו פאס, כן כן עוד לא צפיתי). יש לי מספר (רב) של השגות עליו (ניציברוס מעל נוזאקי?!!!!?!!?!!!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!!), אבל בגדול דירוג מוצלח ומהנה (והאנטר זו בהחלט בחירה ראויה למקום ראשון גם אם לא זו שאני הייתי בוחר). סדרה שמומלץ בחום לצפות בה, בעיקר אם אתם הורים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן