סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » צומת מילר

צומת מילר

רגע מלא פוטנציאל, שנגמר – מילולית – בקיא. גיה באר גורביץ’ נתנה תצוגה משעשעת במיוחד כשבאה לחשוף את מין העובר שלה, כולל בעיטה מוצלחת במגבלות ה-PC (עוד סימן היכר של מילר) כשההריונית הצעירה מתבלבלת בין מין למגדר. זה היה רעיון חמוד, ולבטח הקטע הכי מצחיק בפרק, אבל גם הוא נמרח בצורה בלתי נסבלת. נראה שמילר לא סומך על הצופים הנאמנים שלו שיבינו את הבדיחה אלא אם יחזרו ויבארו אותה שוב ושוב. קשה לקבל שאדם עם טיימינג קומי נדיר כמו של מילר מעדיף להאכיל את הצופים שלו בכפית באריכות על חשבון תזמון הפאנץ’.

יחד עם זאת, לאור הצלחת הסדרה, בערוץ מוסרים כי הם מנסים לשנות את החלטתו של אדיר ולשכנעו להמשיך לעונה נוספת. אדיר מילר, יוצר הסדרה כאמור, עדכן כי בהחלט ייתכן שזוהי עונתה האחרונה של הסדרה, וככל הנראה הקומדיה המצליחה של קשת 12 תגיעה לסיומה כבר בעונה זו. קשת מצידה מעוניינת בחידוש הסדרה לעונה נוספת, אך אדיר מילר חושב שהסדרה כבר הגיעה לשיאה, וכי זהו הזמן הנכון ביותר לסיימה. לאור ההצלחה, בערוץ מנסים בכל כוחם לשנות את דעתו של מילר בכדי שהסדרה תמשיך להיות משודרת לעונה נוספת.

צומת מילר עונה 4 פרק 12

בסרט שני מוטיבים מרכזיים שמובאים בעיקר דרך טום, אך קיימים גם בדמויות נוספות. בבוקר שלמחרת הוא מגיע להלוויתו של ברני, שנוכחים בה ורנה, ליאו והרב. ורנה עוזבת בכעס בתום ההלוויה, טום וליאו נשארים לדבר. ליאו מספר שוורנה הציעה לו נישואין, והם עומדים להתחתן. הוא מבקש מטום ומנסה לשכנע אותו שיחזור לעבוד אצלו, אך טום מסרב לו בקרירות האופיינית ונפרד מליאו. טום מסוכך על פניו בכובעו וכשהמצלמה מתקרבת, ניתן לראות את העצב על פניו.

לבסוף, כשהוא מגיע, אנחנו מגלים איש רזה בחליפת שומן שמקיא לתוך מגירה. זו לא תהיה עוד ביקורת קוטלת על “צומת מילר”, למרות שאני מוכן להמר שדפדוף לאחד מכלי התקשורת האחרים יניב איזו קטילה ראויה. שם ענק בביצה המקומית, שמאחוריו ערוץ הטלוויזיה הכי גדול בישראל שמשווק אותו כ”קומיקאי הכי ישראלי שיש”. לרדת על “צומת מילר”, תכנית שמאות אלפי ישראלים – ביניהם אבא שלי – מחכים לפרק הבא שלה, זה קל מדי. הי חיפשתם צומת מילר עונה 2 פרק 4, במנוע החיפוש בול.

פרקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הפרק, שהוקדש לזכרו של יהודה בארקן, מתחיל כפארודיה על סרטי “אבא גנוב”. רמזור הייתה אחת הסדרות הטובות שנוצרו בארץ מאז ומעולם לפחות בטופ 3 והוא פשוט החליט להפסיק אותה ולהביא את הזבל הזה במקום החלטה דבילית ומטומטמת לחלוטין. מהופעות הסטנדאפ הראשונות שלו מול תנועות נוער מקומיות (ההרגשה שבסטנדאפ על הבמה עושים חיקויים של המורה שלך למתמטיקה!) של הווי שבזכות אותו יוצר מגיעה לקדמת הבמה הישראלית בפריים טיים”.

לצידו של אדיר מילר משחקים גם מירי אלוני, גל זייד, דקלה הדר, אברהם סלקטר, מאי ז’פקו, אנה ברקן, עדי חבשוש, גאיה באר גורביץ ואורי עטיה. את “צומת מילר” כתב וביים אדיר מילר מיד לאחר שהוריד את הסדרה הקודמת שיצר – “רמזור”. הסדרה עלתה ב-2016 והיא הקומדיה המצליחה בישראל מאז פיצול ערוץ 2. העונה הנוכחית היא העונה עם נתוני הצפייה הגבוהים ביותר – ממוצע של 17.2 אחוזי רייטינג ו-430 אלף צופים לפרק. החל מהעונה השנייה, “צומת מילר” שינתה כיוון. זו לא רק ההחלפה הבולטת לעין של השחקנית שמגלמת את אשתו של מילר (דקלה הדר במקום אדוה בולה) אלא התוספות המאוד בולטות של הדמויות של רותם ואנאלי (עדי חבשוש וגיה באר גורביץ’).

ברוכים הבאים לאתר סדרות

אירועים מחייו של אדיר מילר, בניסיון ליצור תוכנית טלויזיה חדשה אחרי הלהיט “רמזור”. אירועים מחייו של אדיר מילר, בניסיון ליצור תוכנית טלויזיה חדשה אחרי הלהיט רמזור. בתשובה לשאלה אם היה רוצה ליצור עונה נוספת ל”רמזור”, משיב מילר בשלילה. “אני פשוט חושב שזה לא נכון”, הוא מסביר.

טום רייגן (גבריאל ביירן), יד ימינו של ליאו, שנכח בשיחה ואשר עד כה במהלכה רק הקשיב בארשת פנים קרירה, אומר לליאו שלדעתו אין סיבה להגן על ברני. לתחושתי, התוכניות של אדיר מילר הלכו והקצינו מצד אחד מבחינת הוולגריות שלהן, המיזוגניה, המשחק המוגזם והיעדרה של אותנטיות, שאותה עדיין מחפשים הצופים והיא כבר מזמן לא שם, וזאת למרות החזות שעימה התחילה התוכנית. מצד אחר, התוכניות גם הציגו פחות ופחות תחכום וחכמה לטובת הבנאלי, הטיפשי והצפוי מראש. כל אלה אולי מזמינים פופולריות מבחינת מספר הצופים אבל הם ההפוך מהתוכן האיכותי, שיוצר כמו אדיר מבקש ויכול לקבל”.

צומת מילר עונה 4 פרק 14 לצפייה ישירה

אדיר שמח לגלות שהוא מועמד בקטגוריית השחקן הקומי של השנה בטקס פרסי האקדמיה. עורב שהתנחל על מרפסתו של אדיר גורם לאדיר ומאיה צרות צרורות. אדיר מגיע אליהם הביתה מזועזע מהבלגן, אך בעיקר ממה שהוא מ… בשל מבצע של צה”ל בעזה אדיר נשלח לשמח חיילים בשטח. העניינים מסתבכים כשהוא מגיע למקום ל… אחרי 14 שנה אדיר מגלה מהי הסיבה האמיתית שבגללה נפרדו אסי וגורי.

אחת מפסגות היצירה של האחים כהן (ביג לבובסקי, פארגו). ” התקליטור כולל ראיון עם הצלם בארי זוננפלד (הבמאי של גברים בשחור) והשחקנים. עוד משתתפים סטיב בושמי וג’ון פוליטו. סדרת דרמה קומית חדשה על חייו של אדיר מילר, ותעניק הצצה הומוריסטית לחייו האמיתיים כסטנדאפיסט המנסה לתמרן בין המציאות, הזוגיות והמשפחה, לבין החלום להמשיך ליצור.

אדיר מילר כלוא בכלוב זהב. אם לקשת אכפת ממנו, הם צריכים לשחרר אותו

“נכון לרגע זה, בצער אני אומר ובהתרגשות, אני רוצה כבר לעבור לדבר הבא. אבל אולי הסוכן שלי יסגור לי הסכם הרבה יותר טוב”, אמר יוצר הסדרה אדיר מילר לוואלה! תרבות, וסיפר על הפרויקטים הבאים שעל שולחנו. קווי העלילה של עופר ורותם (שמוכרים יותר כ”בויה וסתומי”) ושל גולן ואנאלי מטופשים ברמה של מדע בדיוני, ולא יעזור כל הכישרון שבעולם. קו העלילה על “הגבר החדש”, שמוכר לכל מי שהיה במופע של מילר בעשור האחרון, דווקא עמד בפני עצמו, אבל הלך לאיבוד מתחת לכל כמויות הסלפסטיק. זה מין מאש-אפ (סליחה מראש על חילול הקודש) של “תרגיע” ו”חברים”, אלא שמהקאסט של “חברים” הביאו רק את פיבי וג’ואי, והם מקבלים גם את רוב הזמן המסך. פלמ”ח עונה 3 פרק 15 היא סדרת נוער ישראלית מסוגת דרמה תקופתית-הרפתקאות, שנהגתה על ידי יהונתן בר אילן ועדן גוריון והופקה על ידי “ענני תקשורת” עבור “Yes”. הסדרה עלתה לשידור ב-5 באפריל 2020 בערוץ TeenNick.

גם אם זה פורץ אצלו לעתים רחוקות יותר, עדיין שווה להיות באזור כשזה קורה. כמעט בכל סצנה היה איזה רגע שגרם לי לגעות בצחוק פרוע. איזה משפט שופך מצחוק שנאמר ברצינות תהומית.

צומת מילר – עונה 1

קומדיה שמחצינה דמות אמיתית מפורסמת, ועוקבת אחרי חייו אחרי ההצלחה הגדולה. לזכותו של אדיר מילר, היה לו מספיק ביטחון עצמי כדי להגחיך את עצמו. בין שאר כישרונותיו, יכול להיות שזה הפורטה שלו.

“המודל הבריטי של כתיבה לטלוויזיה, מציע לנו מספר פרקים תמציתי. צופים ישראלים יופתעו לשמוע כי ל’מלון של פולטי’ היו בסה”כ כ-12 פרקים (כשישה פרקים בשתי עונות) זוהי כתיבה מהודקת וטובה שמכבדת את יוצריה. אם הזכיינית רוצה להנות, כמו הקהל, מיצירתו של מילר – שתשלם תגמולים עבור שידורים חוזרים, או תאשר לו בהקדם לפתח סדרה חדשה”. במשך כל העונות של “צומת מילר” הציג מילר פרדוקס מעניין – הצופים מצביעים בשלט והופכים את התוכנית שלו לסדרה קומית הכי נצפות בקהל, בעוד שהמבקרים מכנים את התוכנית מטופשת, לא מצחיקה, ו”סאחית”. “אני הולך לשחק בסרט של אבי נשר, תפקיד דרמטי לחלוטין. התחלתי גם לכתוב סרט דרמה בפעם הראשונה, וגם בזה אני נעזר בחבר שלי (גל זייד, המגלם את דמותו של הסוכן עופר – ד”ס). לא יודע אם זה יקרה, אבל כרגע ‘צומת מילר’ תרד, הדברים ישקעו ונחשוב מה עושים”, הוא אומר. בנוסף, הליהוק של מירי אלוני לתפקיד אמו של מילר היה לא פחות ממושלם, כמו גם אברהם סלקטר בתפקיד אביו.

מתי חוזרות סדרות הטלוויזיה הישראליות האהובות למסך?

בינתיים אנשיו של ג’וני מגיעים בחשאי לדירתו של ליאו, תוך שהוא מאזין ל”Danny Boy”‏, הבלדה מנוגנת לכל אורך הסצנה בעת שליאו יורה באויביו בזה אחר זה באקדחו ואז באמצעות תת-מקלע תומפסון. יום לאחר מכן ליאו מספר לטום שהוא עומד להציע לוורנה נישואין, אך טום ממליץ לו שלא ומספר לו כי שכב עם ורנה. פגוע וכועס, ליאו מכה בזעמו את טום, מפטר אותו ומסלק אותו מחייו. העונות הקודמים היו הרבה יותר טובות, וזה רק התדרדר עם הזמן. אדיר מקבל הצעה מהסרטים – לנסוע ללונדון ולפגוש את מנהל הערוץ “קומדי סנטרל”, דייויד האש…

הפרק האחרון של העונה השלישית נגמר באחד הרגעים היותר מצחיקים בסדרה. זה התחיל מאדיר מילר מנסה לשכנע את משה פרץ לשתף אותו בקליפ שלו, ונגמר במונטאז’ הומו-אירוטי קורע, שכולל עיסוי חושני בכפות הרגליים ויריקת חרצני ענבים חושנית. הספורטיביות של פרץ, כמו רוח השטות שמילר הביא לצילומים הזכירו שבסופו של דבר, מדובר בגאון נונסנס בדימוס.

“לא מקבלים את ההחלטה”: האם אדיר מילר שם סוף ל”צומת מילר”?

עלילת הסדרה מתמקדת בחייו של הקומיקאי אדיר מילר, עם התייחסות הומוריסטית לחייו כסלבריטאי המנסה לשלב בין העבודה והמשפחה. אשתו, מאיה, המגולמת על־ידי שתי שחקניות במהלך העונות (אדוה בולה בעונה 1, ודקלה הדר בעונות 2-4) היא פסיכולוגית במקצועה, ובכל פרק מתארחים אצלה סלבריטאים כאלה ואחרים שמגלמים את עצמם. דמויות נוספות בסדרה הן הוריו של אדיר, אווה ופטר מילר (מגולמים על־ידי מירי אלוני ואברהם סלקטר), עופר, סוכנו של אדיר (המגולם על־ידי גל זייד) ושתי בנותיהם של אדיר ומאיה, יהלי ורוני מיל ר(מגולמות על־ידי מאי ז’פקו ואנה ברקן). צומת מילר הינה סדרה קומית על חייו של הסטאנדפיסט והקומיקאי אדיר מילר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן