סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » צומת מילר עונה 4

צומת מילר עונה 4

זה מגיע להם, והאמת שזה גם מגיע למילר עצמו. אם בכל זאת הוא זקוק לקצת השראה, כדאי לו לזפזפ לרגע לסדרה של אביב גפן, אדם שפחות ידוע בכישרון הכתיבה הקומית שלו, אבל יכול להזכיר לו איך אפשר להצחיק אפילו בלי לנסות. ואולי זה בכלל בגלל שנירו לוי מגלם את יהונתן גפן כאילו היה חפר גורי? גיסנו, יש מצב שחייבים לך תמלוגים. קווי העלילה של עופר ורותם (שמוכרים יותר כ”בויה וסתומי”) ושל גולן ואנאלי מטופשים ברמה של מדע בדיוני, ולא יעזור כל הכישרון שבעולם.

החל מהעונה השנייה, “צומת מילר” שינתה כיוון. זו לא רק ההחלפה הבולטת לעין של השחקנית שמגלמת את אשתו של מילר (דקלה הדר במקום אדוה בולה) אלא התוספות המאוד בולטות של הדמויות של רותם ואנאלי (עדי חבשוש וגיה באר גורביץ’). לפתע, חלוקת הפאנצ’ים החלה להתפזר בין מילר עצמו לבין שחקני המשנה.

כלבים שמתנהגים (ממש) רע – פרק 2

לצידו של אדיר מילר משחקים גם מירי אלוני, גל זייד, דקלה הדר, אברהם סלקטר, מאי ז’פקו, אנה ברקן, עדי חבשוש, גאיה באר גורביץ ואורי עטיה. הי חיפשתם צומת מילר עונה 2 פרק 4, במנוע החיפוש בול. תמצאו אתרים שזמינים ותוצאות שמדורגות באמצעות גולשים שמחוברים. אולי בזכות החיפוש הזה צומת מילר עונה 2 פרק 4.תוכלו לזכות בפרס … הפרקים המלאים של “נבסו” לצפייה ישירה. דרמה קומית על משפחה ישראלית מעורבת.

האח הגדול שנות ה-90 שף מתחלף צופית גרנט ללא גבולות אהבה חדשה … עד כמה אתם מכירים את הסדרה ‘נבסו’? זה לא ש”צומת מילר” היא ביזיון טלוויזיוני. גם ביום רע שלה (והפרק הראשון של העונה הרביעית ששודר אמש, אכן היה יום רע במיוחד שלה) היא עדיין עדיפה על רוב הצואה הטלוויזיונית שמגישים לנו בערוצים המסחריים על בסיס קבוע. אלא שבסופו של דבר, למרות ההצלחה, קשה להאמין שזאת התכנית שאדיר מילר חלם לעשות.

הרוצחים האכזריים ביותר בעולם 4 – פרק 7

זה אולי סוד הקסם שלה, של “שנות הירח” של אביב גפן. סדרה שמנסה לספר סיפור דרמטי כפי שהוא קרה באמת (הצחקתי את עצמי קצת בשורה האחרונה), אך הופכת לקומדיה מרוב פאתוס וחוסר מודעות. “צומת מילר” של אדיר מילר הוא המקרה ההפוך. קומדיה שמתאמצת להצחיק בלי הפסקה, יורה פגזים של פאנצ’ים לכל כיוון במטרה שמשהו יידבק, ולעתים רחוקות מצליחה לפגוע במטרה.

  • רגע מלא פוטנציאל, שנגמר – מילולית – בקיא.
  • זה אולי סוד הקסם שלה, של “שנות הירח” של אביב גפן.
  • החל מהעונה השנייה, “צומת מילר” שינתה כיוון.

משהו בעבודת הסולו המוצלחת של מילר על הבמה לא עברה טוב למסך, ונראה שיותר מכל חסר שם בתסריט את הסינרגיה הקומית שהייתה לו עם רן שריג בספינת האם. זה בלט בעיקר בסצנת הסיום של הפרק הארוך כל כך. רגע מלא פוטנציאל, שנגמר – מילולית – בקיא.

קפה בניחוח אישה ( – פרק 75

גם אם זה פורץ אצלו לעתים רחוקות יותר, עדיין שווה להיות באזור כשזה קורה. מזמן לא צחקתי ככה בסדרה ישראלית. כמעט בכל סצנה היה איזה רגע שגרם לי לגעות בצחוק פרוע. איזה משפט שופך מצחוק שנאמר ברצינות תהומית.

לבסוף, כשהוא מגיע, אנחנו מגלים איש רזה בחליפת שומן שמקיא לתוך מגירה. הפרק, שהוקדש לזכרו של יהודה בארקן, מתחיל כפארודיה על סרטי “אבא גנוב”. טלוויזיה מכיל לוח שידורים לכל הסדרות, בכל הערוצים, בכל רגע נתון ובפריסה של שבוע מראש.

קרדאיי – פרק 260

כאן גם הדימיון ל”רמזור” עם חלוקת התסריט לשלושה סיפורים בעלי משקל שווה הפך לבולט יותר, והרסני יותר. הפרק האחרון של העונה השלישית נגמר באחד הרגעים היותר מצחיקים בסדרה. זה התחיל מאדיר מילר מנסה לשכנע את משה פרץ לשתף אותו בקליפ שלו, ונגמר במונטאז’ הומו-אירוטי קורע, שכולל עיסוי חושני בכפות הרגליים ויריקת חרצני ענבים חושנית. הספורטיביות של פרץ, כמו רוח השטות שמילר הביא לצילומים הזכירו שבסופו של דבר, מדובר בגאון נונסנס בדימוס.

בעונה השנייה הקונספט השתנה, וכל פרק הסתיים במופע סטנדאפ של מילר על נושא הפרק. בנוסף, הליהוק של מירי אלוני לתפקיד אמו של מילר היה לא פחות ממושלם, כמו גם אברהם סלקטר בתפקיד אביו. ההחלטה לפתוח כל פרק עם שאלה מתוך ריאיון פיקטיבי עם דנה ויס היה מקורי, ועזר לפתח את האשליה המוקומנטרית. אלא שהסדרה חסרה את האדג’ שהיה ל”רמזור”.

הישרדות על-טבעית 5 – פרק 2

סאקורה לוכדת הקלפים פרקים מלאים. הסדרה שודרה בערוץ 2 במסגרת “שידורי קשת”, עלתה לשידור ב-23 ביוני 2016 ושודרה בימי חמישי. פרק הבכורה של הסדרה השיג 27.8% מדרוג, וזכה להשקת הקומדיה הגבוהה ביותר ב-3 השנים. הופעה של אדיר מילר, שהייתה אמורה להיערך ב-1 בספטמבר 2016 בפני שוטרי מחוז ירושלים, התבטלה עקב פרק בסדרה, “לתפארת משטרת ישראל”, שהכיל לעג על השוטרים בנושא מנת משכל הנמוכה שלהם כביכול. בעונה הראשונה כל פרק נפתח בריאיון של מילר לדנה ויס בנושא הקשור לפרק כשלעיתים הם משוחחים עוד מספר פעמים במהלך הפרק עצמו.

גיה באר גורביץ’ נתנה תצוגה משעשעת במיוחד כשבאה לחשוף את מין העובר שלה, כולל בעיטה מוצלחת במגבלות ה-PC (עוד סימן היכר של מילר) כשההריונית הצעירה מתבלבלת בין מין למגדר. זה היה רעיון חמוד, ולבטח הקטע הכי מצחיק בפרק, אבל גם הוא נמרח בצורה בלתי נסבלת. נראה שמילר לא סומך על הצופים הנאמנים שלו שיבינו את הבדיחה אלא אם יחזרו ויבארו אותה שוב ושוב. קשה לקבל שאדם עם טיימינג קומי נדיר כמו של מילר מעדיף להאכיל את הצופים שלו בכפית באריכות על חשבון תזמון הפאנץ’.

S.W.A.T – עונה 2

קו העלילה על “הגבר החדש”, שמוכר לכל מי שהיה במופע של מילר בעשור האחרון, דווקא עמד בפני עצמו, אבל הלך לאיבוד מתחת לכל כמויות הסלפסטיק. זה מין מאש-אפ (סליחה מראש על חילול הקודש) של “תרגיע” ו”חברים”, אלא שמהקאסט של “חברים” הביאו רק את פיבי וג’ואי, והם מקבלים גם את רוב הזמן המסך. מאות אלפים חושבים שזה מצחיק כנראה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם כדי להתעדכן מתי הפרק עולה (לחץ עלי). צומת מילר כל העונות לצפייה ישירה. צומת מילר הינה סדרה קומית על חייו של הסטאנדפיסט והקומיקאי אדיר מילר.

כתוב בדם 2 – פרק 3

זו לא תהיה עוד ביקורת קוטלת על “צומת מילר”, למרות שאני מוכן להמר שדפדוף לאחד מכלי התקשורת האחרים יניב איזו קטילה ראויה. אדיר מילר הוא מטרה שקשה לפספס. שם ענק בביצה המקומית, שמאחוריו ערוץ הטלוויזיה הכי גדול בישראל שמשווק אותו כ”קומיקאי הכי ישראלי שיש”. לרדת על “צומת מילר”, תכנית שמאות אלפי ישראלים – ביניהם אבא שלי – מחכים לפרק הבא שלה, זה קל מדי. הסדרה מתמקדת בסיפור חייו של אדיר מילר, ומעניקה הצצה הומוריסטית לחייו האמיתיים לכאורה של מילר כסטנדאפיסט המנסה לתמרן בין המציאות, הזוגיות והמשפחה, לבין החלום להמשיך ליצור. בסדרה, אשתו היא פסיכולוגית של ידוענים.

לוח שידורים עבור יס, עבור הוט ועבור שאר הערוצים. לוח שבועי מלא עם פירוט זמני התוכניות. גם בסדרות הישראליות קיים תרגום ברוב המקרים. אתר סדרות מתעדכן על בסיס יומי, מאפשר צפייה ישירה מכל זמן ומקום בעולם, בחינם וללא הגבלה! צוות אתר סדרות שם דגש על שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת להעביר לצופים את התוכן באיכות מקסימלית, ללא פשרות. הצופים יבואו לראות את מילר בכל מה שהוא יעשה, אולי דווקא בגלל זה כדאי לו לתת להם מעט יותר קרדיט.

הרשימה השחורה – עונה 7

בכל פרק מתארחים בסדרה אמנים ישראלים, כשהם מגלמים את דמותם האמיתית. והאמת היא שזו סדרה שאמורה לעבוד. העונה הראשונה שלה, ששודרה לפני כמעט שש שנים, הייתה מלאת פוטנציאל. היא הייתה אמורה להיות ל”רמזור” מה ש”תרגיע” הייתה ל”סיינפלד”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן