סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » פלדה אמיתית

פלדה אמיתית

חשבתי שכשאהיה גדול אעשה משהו שקשור לניהול ולעסקים, וידעתי שבאיזשהו שלב אהיה בשליחות ציבורית כזו או אחרת – חשבתי יותר ברמה הלאומית. אחרי השחרור מהצבא הקמתי את תנועת הנוער הלאומי בבית שאן. הפתיחה של קומדיית הסרטן מעט איכזבה בשבוע שעבר, אבל היא איזנה זאת במומנטום מצוין. וכך, הסרט שמר על מקומו בחמישייה והוכיח שבדיוק כמו את הגיבור שלו, גם אותו היה מוקדם להספיד. ובתחילת הסרט הוא התערב אם הרובוט והפסיד וברח ובערך באמצע הסרט הוא בא וכמעט הרג אותו כמו שאמר אם הוא יברח..

  • כשבוחנים את עברו של גאנטיס גם אצלו תרומתו לסרט מפתיעה לטובה.
  • אבל – השונה הוא שלמרות שאתה מודע לכך איכשהו הסרט שואב אותך, כי בכל זאת משהו שונה בו, וההרגשה לצפות בסרט כך היא בהחלט מהנה, שילוב של דרמה ופעולה מציגה בהחלט סרט שונה בתכליתו.

זאוס נותר בלתי מנוצח, אבל כשהקבוצה של משידו נותרה מושפלת בגלל ההפסד הקרוב וזאוס ניזוק עד לנקודה שבה הוא בלתי ניתן לתיקון. כאשר משידו וצוותו עוזבים במבוכה למרות הניצחון, אטום מתויג כאלוף העם כשמקס וצ’ארלי חוגגים ללא קשר לתוצאת המשחק. כיאה לסרט אגרוף, “פלדה אמיתית” גבר בנוק-אאוט על המוצר הטרי הנוסף שהגיע השבוע לשוק – “משחקי שלטון”, מותחן פוליטי פרי עטו של ג’ורג’ קלוני. יצירות מסוג זה מתקשות בדרך כלל להביא את ההמונים לאולמות, והסרט לא נהנה מביקורות או מתגובות מספיק טובות כדי להתגבר על המכשול. בהתאם לזאת, הוא תפס את הסגנות עם הכנסות של 10.4 מיליון דולרים בלבד, קצת פחות מן התקוות של מפיקיו. כיוון שתקציבו של “משחקי שלטון” היה נמוך מלכתחילה, איש לא הולך לפשוט רגל בגללו, אבל בוא נאמר שאובמה לא יכול לבנות על כך שקלוני יתרום לו עכשיו הון למסע הבחירות.

משמורת ילדים

היו מעט דברים שלא כל כך אהבתי בסרט אבל בסיכום היה סרט טוב שהצליח לחדש טיפה. השחקן הראשי שיחק מעולה ואפילו הילד שיחק לא רע בכלל. ריפוי – טיפול תרמי המרכך את הפלדה ומבטל את קשיותה לצורך פעולת עיבוד שבבי. 6 באוקטובר הוא היום ה-279 בשנה (280 בשנה מעוברת), בשבוע ה-40 בלוח הגרגוריאני. הימור הוא כל פעולה המערבת סיכון משאב גשמי כגון כסף או רכוש, ולעיתים גם או רק משאב מופשט כגון כבוד, יוקרה או זמן, עם חיזוי תוצאה של הגרלה, משחק, תחרות או כל אירוע אחר שתוצאתו תלויה, באופן חלקי או מלא, במזל או ביכולתו של מישהו להצליח לבצע משהו. מסכות המייצגות את שני סוגי הדרמה ביוון העתיקה, הטרגדיה והקומדיה דרמה היא סוגה ספרותית, תיאטרלית, שנועדה לביצוע על ידי שחקנים.

צ’ארלי נואש לכסף, הוא מוכן לקבל על עצמו את משמורת בנו מקס לחופשת הקיץ, לאחר שחברתו לשעבר מתה ובעלה של אחותה דברה מוכן לשלם לו עבור החזקה זו כסף רב. מקס הוא חובב אגרוף רובוטים אלא שמאז נולד לא היה לצ’ארלי שום קשר אליו. צ’ארלי מתמקם בחדר כושר בבעלות בייטלי טאלט, בתו של מאמן האגרוף לשעבר של צ’ארלי. צ’ארלי רוכש את הרובוט “ילד רועש” שהשתתף בליגת הרובוטים העולמית. אבל הרובוט נהרס בקרב מחתרתי נגד רובוט אחר בשם מידאס.

צופים לאחרונה

אם בסופו של דבר הבית לא יעמוד במבחן המציאות אז נכשלתי”. “Real Steel מתאגרף שאיבד את האפשרות לזכות בתואר לאחר…” חומרים מסויימים עשויים שלא להיות מתאימים לילדים מתחת לגיל 13. הטיפול התרמי מיועד לשיפור תכונותיה על ידי שינוי במבנה הגבישי, מבלי לבצע שינויים בצורתה או בהרכבה הכימי. המשמעות המקראית הייתה כנראה לפיד (אותיות מתחלפות) שמבריקים באמצעותו את רכב הברזל. המילה חודשה במשמעות המודרנית מהמילה הערבית פולד, שמשמעותה עירוב ברזל עם פחמן.

הצפייה בקולנוע מומלצת, מכיוון שסרטים כאלו חייבים לראות במקום סגור עם מערכת קולנוע, שאגות הקהל הרמות בסרט נשמעות לך מכל כיוון והמוזיקה מקפיצה אותך מרגע לרגע, הדיבור בוקע מהמסך והאפקטים נשמעים מצויין, שלא לדבר על החוויה הקולנועית עצמה שמתעצמת בכל סרט פעולה. כפי הנשתמע מהסרט, הסרט מספר על סיפור רוקי רובוטי בסגנון קראטה קיד. הסרט כביכול מתייצב על קשר של אבא-בן שמגלים רובוט אימונים ישן בעולם שבו בגלל שאנשים רוצים יותר שואו והאנושות מגבילה אותם אז- בקיצור שיהיה גם ידידותי לילדים. האב הוא מהמר בחובות והבן חובב את קרבות הרובוטים. הסיפור, קלישאתי, נכון, ראינו את זה כבר בעשרות סרטים.

פלדה אמיתית – Real Steel|תרגום מובנה|גרסה סופית

סרט נהדר,רעיון מקורי בתוך ים של שטאנץ וסרט נהדר שפשוט כיף לצפות בו…בלי שומן,בלי חווייה מיותרת ועם הרבה רגש ומכות רובוטיות… כדאי לראות,לכל הגילאים,למרות שאנחנו המבוגרים נתקשה יותר לבלוע את הרעיון בשלמותו,שווה לתת צ’אנס לרעיון הכיפי הזה… מבקרי סרטים ישראלים שיבחו את הסרט כחיבור מוצלח של ז’אנרים קולנועיים שונים וציינו לטובה את האפקטים הוויזואליים. עם זאת, המבקרים הסכימו כי הסרט לוקה בחוסר מקוריות.יאיר הוכנר מאתר “סרט” הכתיר את “פלדה אמיתית” בתור “הסרט הטוב ביותר ששון לוי ביים עד כה”. הוא כתב כי הסרט “מצליח לשלב שלושה ז’אנרים קולנועים שאינם קשורים אחד לשני בדרך כלל” ומביא לתוצאה “סוחטת דמעות”.ארז דבורה מאתר ynet קבע כי “גם אם זה לא סרט גדול, זהו בידור משפחתי מוצלח המוכיח שחוסר מקוריות אינו מבטל את הצורך בכישרון”.

  • יו ג’קמן מגלם את צ’רלי קנטון, פעם מתאגרף שהתחיל להצליח בגדול ובשלב מסוים איבד את זה בגלל עודף בטחון עצמי מה שפוגע בו גם כיום כאדם שמפעיל רובוטים בקרבות אלימים במיוחד.
  • ובתחילת הסרט הוא התערב אם הרובוט והפסיד וברח ובערך באמצע הסרט הוא בא וכמעט הרג אותו כמו שאמר אם הוא יברח..
  • מכיוון שהמדינה לא מעבירה תקציבים, 100 אלף תלמידים לומדים בקרוואנים.
  • שני הסרטים המושמצים צללו עמוקות בשבוע השני להפצתם, ובשבוע הבא כבר לא יהיו בסביבה.

הוא שיבח את הסרט מבחינה ויזואלית וכתב כי “העיצוב של זירות הלחימה, מאלו המקבילות למופעי רודיאו עממיים, ועד זירות האגרוף הנוצצות בנוסח לאס וגאס, מהווה גרסה אלטרנטיבית למנעד הרחב של הספורט האמריקאי”. בפלדה אמיתית יש איזון מושלם בין סרט אקשן עתידני עם קרבות אגרוף בין רובוטים בזירות שונות, לבין מערכת יחסים בין אב לבן (ילד שמוביל את רוב הסרט באומץ רב) שזה עתה נפגשו אחרי 11 שנים של נתק. שיתוף הפעולה בין הבמאים שפילברג ושון לוי יצר סרט מופלא ומוקפד שאי אפשר שלא לשבת מולו נפעמים. לראשונה מאז הקיץ, עושה רושם שהוליווד הולכת להתכבד בשובר קופות אמיתי.

סרט קולנוע

שני הסרטים המושמצים צללו עמוקות בשבוע השני להפצתם, ובשבוע הבא כבר לא יהיו בסביבה. סיפור עתידני בו הספורט הפופולארי הוא “אגרוף רובוטים”. צ’ארלי חושב שהוא מצא את הרובוט שיכול להיות האלוף, ובדרכו לפסגה הוא גם מגלה שיש לו ילד בן 11 שלא ידע על קיומו. סרט טוב ומשעשע, הסרט החם ביותר שיש בקולנוע בזמן הקרוב. “סרט טוב ומשעשע, הסרט החם ביותר שיש בקולנוע בזמן הקרו…” “סרט מדהים,יו ג’קמן אחד מהשחקנים האהובים עליי ביותר ש…”

עם תקציב של כ-80 מיליון דולר זה כנראה מאד קל לעשות סרט פעלולים עם רובוטים מגניבים. אפשר ממש להרגיש את תשומת הלב שניתנה כאן להתפתחות העלילה, לדמויות שעומדות כל אחת בזכות עצמה, ולקשר ביניהן. כדי שהתוכנית תעבוד, נקבע שצ’ארלי יבלה בחברת הילד את תקופת הקיץ ולאחריה יוותר עליו. האדישות הגובלת באכזריות אותה מפגין צ’ארלי כלפי בנו מקס (דקוטה גויו) עתידה, כמובן, להשתנות. מקס, שחונן במראה ריקי שרודרי מובהק (מה שיוצר תחושת דז’ה וו מתמדת ל”סיפורו של אלוף”) בוגר לגילו, נחוש, נבון ובקיא בענף האגרוף הרובוטי והוא גם מיומן בתפעול משחקי מחשב. Real Steel מתאגרף שאיבד את האפשרות לזכות בתואר לאחר שרובוטים מתאגרפים השתלטו על זירת האגרוף ומנסה לעשות קאמבק בפעם האחרונה בעזרת הרובוט המיושן שלו…סה”כ סרט נחמד,העביר לי את הזמן בכיף.

ניווט באתר

כשצ’ארלי ומקס מנסים למצוא חלקי חילוף ממגרש גרוטאות כדי ליצור רובוט חדש, מקס מגלה את “אטום”, רובוט קטן ממדים מיושן אך שלם שנועד לעמוד בפני נזקים קשים ויכול לשקף את תנועות היריב והמטפל ולאחסן בזיכרונו בשל טכנולוגיית “פונקציית צל”. אנתוני מאקי, אוונג’לין לילי, פרס אוסקר לאפקטים הטובים ביותר, קווין דורנד, שון לוי, טקס פרסי אוסקר ה-84, דרימוורקס, הופ דייוויס, יו ג’קמן. יו ג’קמן מגלם את צ’רלי קנטון, פעם מתאגרף שהתחיל להצליח בגדול ובשלב מסוים איבד את זה בגלל עודף בטחון עצמי מה שפוגע בו גם כיום כאדם שמפעיל רובוטים בקרבות אלימים במיוחד.

מכיוון שהמדינה לא מעבירה תקציבים, 100 אלף תלמידים לומדים בקרוואנים. כך נוצר מצב שבו אנחנו בונים שכונה ואין בה בתי ספר וגני ילדים, ואנחנו נאלצים להאט את הקצב כי אין ברירה. שיחקתי כדורגל בנערים ובנוער של הפועל בית שאן, והייתי חניך ומדריך בתנועת בית”ר במד”צים.

יו ג’קמן מתאגרף מאחורי הקלעים של “פלדה אמיתית”

זה מרגיז את מקס, וכשצ’ארלי מנסה לשכנע אותו שעדיף לחיות בלעדיו, מקס אומר שהוא תמיד רצה שצ’ארלי יילחם בשבילו ויהיה שם כאבא. בזמן שהם מדברים עם ביילי על האירועים, השניים מתנשקים וחושפים את משיכתם זה לזה. לאחר ששוכנע על ידי ביילי, צ’ארלי מארגן את אתגר זאוס שמקס רצה ומשכנע את דברה לאפשר למקס להיות עד לקרב. זאוס שולט בקרב, מפיל את אטום עם האגרוף הראשון שלו; אטום ממשיך לעלות בחזרה למרות החבטות של זאוס. ריקי, שביצע הימור של 100,000 דולר עם פין, חברו של צ’ארלי, שאטום לא יחזיק מעמד בסיבוב הראשון, מנסה לחמוק, אבל נדחק לפינה על ידי סוכני ההימורים.

קנטון היה פעם מתאגרף שנחישותו הביאה אותו כפסע מניצחון מפתיע על אלוף העולם, אך מאז נותר פוטנציאל האנדרדוג שלו לא ממומש. הוא מהמר בפזיזות, חייב כספים למנהל זירה קשוח (קווין דוראנד), הוא רגע לפני הסיום הלא מזהיר של קריירה כושלת. גם פרק הזמן שבו עוד קיים הסיכוי האחרון לחידוש הקשר הרומנטי שהיה לו עם ביילי (אוונג’לין לילי), בתו של מאמן האגרוף המנוח שלו, עומד לפקוע.

פלדה אמיתית ביקורת סרט

אחד מסוגי הפלדה הנפוצים הוא פלדת אל-חלד, המכילה כרום בשיעור של 10.5% לפחות, והיא עמידה בפני חלודה. כל הזכויות שמורות למעריב, מקבוצת ג’רוזלם פוסט בע”מ. סיפור קצר הוא ז’אנר ספרותי, שבו היצירות הספרותיות הן בעלות היקף מצומצם – סיפור כזה ניתן לקרוא, לרוב, במשך פחות משעה.

המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי צמוד ומלא החל משלב התכנון, דרך הפיקוח על הפרויקט ועד לשלב עיצוב הפנים. הפרויקטים שיצאו תחת ידי השניים, במהלך השנים, הם בעלי חתימה ידועה ומוכרת של עיצוב מודרני בקווים גיאומטריים נקיים תוך התאמה מלאה לאופי ולצרכים הייחודיים של כל לקוח. 1 – פלדה פחמנית2 – פלדת ניקל3 – פלדת כרום-ניקל4 – פלדת מוליבדן5 – פלדה כרומית6 – פלדת כרום-ונדיום7 – פלדת וולפרם8 – פלדת צורןהספרה השנייה משמאל מייצגת את אחוז הסגסוגת העיקרית. העלאת אחוז הפחמן בפלדה מגדילה את החוזק, הקשיות, האלסטיות, ההתנגדות לחיתוך וכושר החיסום.

definition – פלדה אמיתית

להפתעתו הוא מגלה שיש לו בן אחרי שאחת מחברותיו נפטרת. הוא מוצא את עצמו מבלה עם הבן הצעיר במהלך הקיץ והשניים לומדים להכיר אחד את השני. הבן הצעיר אחראי יותר ואילו האב הוא ילדותי ולא יציב. כאשר האב עתיד להפסיד את כל רכושו וגם את אהובת ליבו, הבן הצעיר מוצא רובוט ישן באתר פסולת לרובוטים. הוא מתחיל לאמן את הרובוט המתגלה כרובוט בעל אישיות אנושית וכוח סבל חזק.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן