סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » פאודה

פאודה

כל התכנים מובילים ללינקים חיצוניים שלא בבעלותנו ואין אנו אחראיים לתכנים המוצגים בקישורים החיצוניים. אין חומרים המוגנים בזכויות יוצרים שמאוחסנים על שרתינו. אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לנתח תנועה לאתר ולייעל את חוויית האתר שלך. על ידי קבלת השימוש שלנו בעוגיות, הנתונים שלך יצטברו עם כל נתוני המשתמש האחרים.

בעונתה הרביעית יוצאים המסתערבים לפעולה במספר יעדים מחוץ לגבולות ישראל ובהמשך לאירועי העונה הקודמת, דורון (ליאור רז) מתמודד עם אשמה כבדה על מות חברו לצוות ועם תחושת כעס ותסכול בעקבות הדחתו מהיחידה. קפטן איוב (איציק כהן) מנסה לחלץ אותו ממצבו הקשה ומגייס אותו למשימת אבטחה ״קלילה״ בבריסל. הערב (ד’) שודר בערוץ יס אקשן הפרק הראשון של העונה החדשה, שכבר בחמש הדקות הראשונות הזכיר לצופים למה הם כל כך אהבו אותה. בשנייה הראשונה, מבלי לתת לנו הצופים רגע אחד של חוסר ריכוז, פאודה 4 נפתחה בעוד משימה של הצוות המוכר והאהוב. אלא שהפעם, באופן שאי אפשר לפספס, ניכר היעדרו של דורון קביליו (ליאור רז) שנשאר כבר בסוף העונה שעברה מחוץ למשוואה. צוות המסתערבים של “פאודה” ובראשם דורון (ליאור רז), חוזר בעונה מסעירה ומותחת מתמיד.

פאודה – מאחורי הקלעים

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, אנחנו מזמינים אתכם לחוויה אוריינטלית, אותנטית ובלתי נשכחת באוהל הבדואי המקורי שלנו, ולצרף לחגיגה דיג’יי, צלמת מגנטים, רקדניות בטן וכל העולה על רוחכם. לחוגגי ימי הולדת, מסיבות רווקים\ות ואירועים מיוחדים אחרים שרוצים אירוע שלא יפסיקו לדבר עליו, באוויר הפתוח, באווירה נינוחה ובהתאמה אישית. “יש משהו בלהיות הקטן והממזר, ולא הגדול והמסורבל”, מסכם יששכרוף, “זה כמו כוח קומנדו לעומת חטיבה, וכשאתה בא למלחמה עדיף לך לבוא עם חטיבה, אבל במבצעים מסוימים עדיף לבוא עם צוות קטן, לעקוץ ולצאת”.

בשעה שוואליד מוחזק ונחקר במרתפי השב״כ, דורון לוקח את שירין תחת חסותו. תוכניתו של נידאל משתבשת באופן קטלני והוא נדחק לפינה. שירין יוצרת קשר עם דורון – וזה מסוכן לשניהם. לפלסטיני החבר בארגון המדינה האיסלאמית יש חשבון פתוח עם דורון, ונחישותו לסגור את החשבון מאלצת את דורון לשוב לפעילות ביחידה.

פאודה עונה 3 – כל הפרקים לצפייה ישירה

תחילת העונה השלישית של סדרת הלהיט הישראלית מהדהדת אירועים שכבר ראינו בסדרה. אלא שהפעם, בלי כמה מהדמויות האהובות שנקטלו בעבר, אנחנו פחות מושקעים רגשית, יחד עם זאת הפרק טומן כמה זרעים מעניינים להמשך. ב-2016 הסדרה זכתה ב”פרס האקדמיה לטלוויזיה” בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר וב-2017 זכתה הסדרה ב-11 קטגוריות, בהן הדרמה הטובה ביותר, הבימוי הטוב ביותר (רותם שמיר) והשחקן הטוב ביותר בדרמה/דרמה יומית (ליאור רז). “ברור שלא, אני לא חי בסרט. הנראטיב של הסדרה הוא ישראלי, וכישראלים אנחנו הרבה יותר טובים ומוסריים מחמאס. אנחנו לא נרצח ילדים כדי להשיג את המטרות שלנו. בסדרה, הסצינה שבה פוצצתי את השייח’, לא הייתה קלה לי. ‘פאודה’ למעשה פותחת את פצעי האינתיפאדה הראשונה, ורצינו להראות את המחיר שמשלמים הלוחמים והמשפחות שלהם”. למרות שלל התפקידים ששיחק רז הוא טרם התרגל למעמדו ככוכב “פאודה”, והופתע השבוע לגלות כי לראשונה ארב לו צלם פפראצי בעת שבילה עם בני משפחתו. לתוכן הסדרה יצק רז שני אירועים שהשפיעו על חייו.

בניגוד לסדרה השנייה של יששכרוף ורז, “פגע וברח”, שזכתה לטעום מתקציבים מפנקים של נטפליקס, “פאודה” עדיין מופקת בתקציבים בסטנדרט ישראלי. כך, רק לאחר שהיא משודרת בארץ נטפליקס רוכשת אותה לשידור. “קיבלנו יותר כסף עבור העונה הזאת, אבל אלה עדיין סכומים שלא פשוט להתנהל איתם”, אומרת בנאסולי. “המזל הוא שאנחנו כבר יודעים לעשות את זה, ואז אומרים לנו ‘זה נראה מדהים’, וככה בחיים לא יביאו לנו עוד כסף”, היא צוחקת. “אלה סכומים שכששומעים עליהם בחוץ לארץ התגובה היא ‘פחחחח. לא יכול להיות שזה התקציב שלכם. אין מצב'”. מפיגועים, שנאה יוקדת ופיצוצים לרוב, ועד לחברות אין קץ, אחוות לוחמים ואהבה בלתי אפשרית החוצה את המגזרים.

פאודה

פאודה עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה ללא הגבלה בנטפליקס. אי שם בשכונה עמוסת מהגרים, אזור שמזכיר את דרום תל אביב שלנו, יושב בשבי קפטן איוב. כאלו שהאיחוד האירופי הצבוע יכול לדרוש רק ממדינת ישראל ולוחמיה. במתחם בו שבוי קפטן איוב, אותו מגלם איציק כהן, יש כאלפיים בני אדם.

  • לעידן עמדי, שמגלם את שגיא, זה עלה בקרע במניסקוס (שנמצא במפרק הברך), שהוא הרוויח בצילומי סצנת המרדף שפתחה את העונה.
  • היכונו לעבור את החוויה הכי מציאותית, שעוצבה ופותחה על ידי בוגרי מערכת הביטחון.
  • בניגוד לסדרה השנייה של יששכרוף ורז, “פגע וברח”, שזכתה לטעום מתקציבים מפנקים של נטפליקס, “פאודה” עדיין מופקת בתקציבים בסטנדרט ישראלי.

לאחר שנחשף כבוגד, איוב דאג לשליפתה של משפחת טוואלבה מהגדה, והם התיישבו ברמלה. המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר פיזי ונפשי כבד הן מהצד הישראלי והן מהצד הפלסטיני. האבדות והטרגדיות שהם נאלצים להתמודד איתן יוצרות תפניות והסלמות במהלך חייהם.

סרטים וסדרות בדרייב – לצפייה ישירה במהירות גבוהה בגוגל, ללא הורדה

דורון מתחזה למאמן אגרוּף של צעיר נחוש, כחלק ממבצע חשאי ממושך של הצוות שמבקש לעלות על עקבותיו של מבוקש מהחמאס. הצוות של דורון מגביר את המאמצים לעלות על עקבותיו של מקדסי, ואבו סמארה מציב בפני אל מקדסי אולטימטום. דורון חוזר לצוות שלו כדי להשתתף במבצע לחיסול האחראי לפיגוע טרור – שמעוניין גם לנקום בדורון עצמו.

אומנם הקשר בינו לבין עומאר, שהפך את עורו והצטרף לארגון טרור כאמור, פחות מורכב מזה של קביליו ובשאר מהעונה הקודמת, אבל הוא עדיין מעניין ואולי היחסים שלו עם איוב עוד יתפתחו בהמשך. גם השלוחה האחרת של משפחת המשת”פים, אחותו של עומאר מאיה (לוסי איוב), שדווקא נטמעה בחברה הישראלית והפכה לשוטרת (!), מן הסתם תסבך את התמונה הכללית. “עמדי הוא כנראה הכי קרוב לדמות שלו מכל השחקנים של היחידה”, מוסיף יששכרוף. בסדרה מרובת אקשן הייתם מאמינים שהסצנה הכי קשה עבור השחקנים תהיה קשורה במרדפים או קרבות פיזיים, אבל מה אתם יודעים – מסתבר שדווקא קצת גשם הביא אותם אל הקצה.

לא נמצאו סדרות ותוכניות

קביליו מציע לגנב להתפזר בלי לעורר מהומה אבל הוא בתגובה לא נרתע, שולף עליו סכין והכי גרוע – קורא לו “סבא”. לקביליו נגמרו הסיבות לעצור את עצמו והוא מפרק את האיש במכות. בתחנת המשטרה שאליה הוא מגיע מחכה לו קפטן איוב (איציק כהן), האבא של כל המסתערבים. לאורך כל המסע הפטריוטי שלו הוא לא הפסיק לשלם מחירים אישיים. הוא איבד את גיסו, אבא שלו, בת זוגו, המפקד שלו בשב”כ ואת הקשר עם הבן שלו. במקביל הוא עדיין מנסה להתאושש מסוף העונה הקודמת, כשהוא התמודד עם אויב שהוא לא ניסה לחסל, לשם שינוי, אלא באמת להפוך לאוהב. אדם שהוא אהב כמו הבן שהיה לו וניתק איתו את הקשר.

  • וכדי להוכיח לנו שהוא עדיין כשיר, דורון נאלץ להתמודד מול שני גנבים שפרצו לחווה של אביו, ושילמו על זה במחיר של צלעות שבורות, סדק בגולגולת ושבר בארובת העין.
  • היא מעמידה במבחן את מיתוס החברות והיכולת של יחידה עילית לחלץ שבוי מתוך תא שטח עוין במיוחד.
  • “יש משהו בלהיות הקטן והממזר, ולא הגדול והמסורבל”, מסכם יששכרוף, “זה כמו כוח קומנדו לעומת חטיבה, וכשאתה בא למלחמה עדיף לך לבוא עם חטיבה, אבל במבצעים מסוימים עדיף לבוא עם צוות קטן, לעקוץ ולצאת”.

הוא מנסה לשכנע אותו לחזור אל החבורה, דרך זה שיעשה טובה ויקפוץ לחתונה של שניים מחבריו הטובים ביותר, נורית (רונה-לי שמעון) ושגיא (עידן עמדי). VOD תמצאו סרטים וסדרות לצפייה ישירה בחינם. סרטי פעולה, דרמה, קומדיה, קולנוע ישראלי וגם סדרות בצפייה ישירה, טלנובלות, סדרות נוער וילדים, סרטי ילדים…

הערב, מה שכנע את ליאור רז להגשים את החלום ולכתוב את “פאודה”?

הבוסים של דורון מאשרים לו להוציא לפועל את תוכניתו, אך הוא מגלה כי האובססיה שלו לגבי אבו אחמד גבתה מחיר כבד ממשפחתו. דורון מקבל ביקור מפתיע בזמן שהוא ממתין לדעת מה יעלה בגורלו. אבו אחמד חושף את תוכנית-העל שלו, שיכולה לשנות את מאזן הכוחות באזור. אבו אחמד פוקד על ואליד לארגן תקיפת-נגד מיידית.

האם כח המשימה שהגיע מישראל יוכל לפעול בו?. לא בטוח כלל וזה ספוילר אמתי בכל הנודע לפאודה עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה בפלטפורמות של yes vod. השב”כ יוצא למרדף כדי להרוג את חאמד ולסכל את הפיגוע. המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר פיזי ונפשי כבד הן מהצד הישראלי והן מהצד הפלסטיני. האבדות והטרגדיות שהם נאלצים להתמודד איתן יוצרות תפניות והסלמות במהלך חייהם.

פרק 4

אלא שמשטרת ישראל כמו משטרת ישראל, לא תמיד מתואמת עם עצמה. סוף טוב הכול טוב, אף אחד לא נפגע וגם לא נעצר. חברי הצוות מודאגים מכך שדורון שוקע בייאוש, והם מתגייסים לדרבן אותו לצאת לפעולה. קפטן איוב סוחט את אבו סמארה כדי שיעזור לו לפרוש מלכודת. קצין ישראלי בכיר מנסה לגרום לאבו אחמד לצאת מהמחבוא.

לסדרה ייעצו בין היתר גם גונן בן יצחק, רכז ביטחון בשב”כ ואיש סיירת מטכ”ל לשעבר, אבירם אלעד, יוצא יחידת דובדבן, ועמוס הראל, הפרשן הצבאי של עיתון “הארץ”. המבקרים יכולים לעקם את הפרצוף שלהם על עונה 3 כמה שהם רוצים, אבל יש מעט מאוד סדרות שמחכים לעונה הבאה שלהן בישראל כמו “פאודה”, אם בכלל. סדרת הלהיט הבינלאומית של yes מאת ליאור רז ואבי יששכרוף מתקרבת אל העונה הרביעית שלה בצעדי ענק, ואמש שיחררה yes את הטיזר-טריילר הראשון לקראתה, במסגרת אירוע חשיפת התכנים החדשים שלה בעונה הקרובה.

הכוכבות של פאודה: דפי אלפרן ולוסי איוב מציגות שלמות מהי

בינתיים, אמאל רוצה להפוך לשאהידה כדי לנקום את מות בעלה. דורון ושגיא מנסים להירגע אחרי שדודו של בשאר כמעט פוצץ את עצמו על דורון, אבל אז מגיעה ידיעה על חשד לחטיפה לא רחוק מהכפר של בשאר, והצוות נכנס לכוננות עליונה. הצבא דולק אחר בשאר ואביו, הם מתכננים יחד תוכנית שעשויה לחלצם מהמצב הקשה אך גם תגרור מחיר כבד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן