סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » פאודה 4

פאודה 4

צילומים בלבנון (שצולמו בצפון הארץ) ובבריסל (בודפשט). העונה מתרחשת כשנתיים לאחר אירועי העונה הקודמת. דורון חי בחווה של אביו, מנותק מהעולם ומחבריו ליחידה וחש תסכול רב על הדחתו ממנה.

היקף תוכניתו של נידאל מתבהר, ודורון עומד מול איום חדש. הצוות – וגם אבו סמארה – מתערבים ברגע האחרון. הצוות פועל על דעת עצמו, תוך הפרת נהלים, כדי להשיג תשובות. דורון מרגיש שנידאל קרוב מדי, ופועל במהירות כדי להגן על משפחתו.

חיפוש

המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר פיזי ונפשי כבד הן מהצד הישראלי והן מהצד הפלסטיני. האבדות והטרגדיות שהם נאלצים להתמודד איתן יוצרות תפניות והסלמות במהלך חייהם. דרמה היסטורית המספרת את חיי הלוחמים הויקינגים בימי הביניים, בסאגה משפחתית מלאת קונפליקטים וקרבות עקובי דם. העלילה עוקבת אחרי רגנאר לוטברוק, המבקש תמיד לפרוץ גבולות, ומחפש תמיד עולמות חדשים לכבוש…. הילה לוקחת את העניינים לידיים, ואלי נאלץ לקבל החלטה קשה מנשוא. דורון נקלע לסיטואציה וגם הוא עומד בפני הכרעה.

  • הוא מכנס את הצוות הוותיק לתקיפה חשאית, אבל עד מהרה התוכנית משתבשת.
  • הצבא דולק אחר בשאר ואביו, הם מתכננים יחד תוכנית שעשויה לחלצם מהמצב הקשה אך גם תגרור מחיר כבד.

יס – דף הסדרה של פאודה באתר yes – תקצירים, סרטונים ועוד. כיום, ניתן לצפות בפרקי הסדרה המלאים גם באמצעות ערוצי הטלוויזיה, וגם במקורות שונים ברשת אשר ריכזנו אותם כאן. בשאר מתוסכל וזועם, ומחליט להשתמש באסטרטגיה של דורון נגדו. דורון כועס על ההחלטה האימפולסיבית של הילה.

שקופים לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

בעונה הזו המאבק הוא אישי יותר, בין דורון לנידאל, ומתמקד רבות בנסיונותיהם לפגוע זה במשפחתו של זה. צוות המסתערבים של “פאודה” ובראשם דורון (ליאור רז), חוזר בעונה מסעירה ומותחת מתמיד. משימתם העיקרית של המסתערבים הפעם היא לפגוע בתשתית החמאס בגדה המופעלת מעזה, ולהגיע לראש הזרוע הצבאית של הארגון ברצועה. כדי לבצע את המשימה, דורון “מושתל” בכפר באזור חברון, וחי שם בזהות של פלסטיני לכל דבר. הוא עובד שם למחייתו כמאמן אגרוף ומוצא עצמו נקשר לצעיר פלסטיני (עלא דקה), שנכון לו עתיד גדול כמתאגרף בזירה הבינלאומית.

גם אם הם שרדו את דלקת הריאות מהסצנה הקודמת, “פאודה” סיפקה לשחקנים שלה לא מעט רגעים מאתגרים פיזית. לעידן עמדי, שמגלם את שגיא, זה עלה בקרע במניסקוס (שנמצא במפרק הברך), שהוא הרוויח בצילומי סצנת המרדף שפתחה את העונה. “הוא אומר שהוא הגיע עם ברך לא להיט, אבל זה תכלס קרה שם”. “הוא חטף מכה באמצע הריצה והמשיך לרוץ ורק בסוף אמר שכואב לו. הוא עמיד, עמדי. זה הצריך ניתוח ברגל”. בנובמבר 2016, נרכשה הסדרה והועלתה לשידור על ידי שירות הצפייה נטפליקס. מינואר 2017 משודרת הסדרה בערוץ הראשון, ובהמשך בערוץ כאן 11.

הפלאש לצפייה ישירה / The Flash

זאת בין היתר משום שהסיפור נכתב במקביל לעבודה על הסדרה שלהם לנטפליקס, “פגע וברח”. “זה לא היה פשוט להתניע את העונה הזאת”, מודה יששכרוף, “כי זה כמו להבקיע גול בפעם הרביעית. אני לא זוכר הרבה סדרות דרמה – ואני לא מדבר על סדרת מופת לילדים כמו ‘הפיג’מות’ שאני ממש מעריץ, אלא סדרת מתח ואקשן – שיש לה עונה רביעית בארץ, אין חיות כאלה. הסדרה פאודה שודרה במקור בערוצי הטלוויזיה של חברת התקשורת yes.

“קיבלנו יותר כסף עבור העונה הזאת, אבל אלה עדיין סכומים שלא פשוט להתנהל איתם”, אומרת בנאסולי. “המזל הוא שאנחנו כבר יודעים לעשות את זה, ואז אומרים לנו ‘זה נראה מדהים’, וככה בחיים לא יביאו לנו עוד כסף”, היא צוחקת. “אלה סכומים שכששומעים עליהם בחוץ לארץ התגובה היא ‘פחחחח. לא יכול להיות שזה התקציב שלכם. אין מצב'”. העונה הרביעית של “פאודה” נמצאת כעת בשלבי הפקה מתקדמים ואמורה לעלות לשידור מתישהו באמצע 2022. העונה תכלול עשרה פרקים ואמורה להיות מושקעת יותר, גדולה יותר ובעיקר בינלאומית יותר, עם עין בכיוון תעשיית הטלוויזיה העולמית שכבר מחבקת את הסדרה בנטפליקס.

פאודה עונה 4 פרק 4 לצפייה ישירה – הפרק המלא

דורון חוזר לצוות שלו כדי להשתתף במבצע לחיסול האחראי לפיגוע טרור – שמעוניין גם לנקום בדורון עצמו. האשמה בתוצאות המארב ההרסניות מוטלת על דורון. הוא מחליט לפעול על דעת עצמו כדי לתקן את המצב, ומבקש מהצוות להצטרף אליו למשימה. של העונה הנוכחית (שמשודרת כרגיל ב-yes) שתעזור לכם להתגבר על הקריז.

השב”כ יוצא למרדף כדי להרוג את חאמד ולסכל את הפיגוע. המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר פיזי ונפשי כבד הן מהצד הישראלי והן מהצד הפלסטיני. האבדות והטרגדיות שהם נאלצים להתמודד איתן יוצרות תפניות והסלמות במהלך חייהם. רק דורון קביליו (ליאור רז) משוטט בחוות הסוסים שלו. הוא מתקרב ומגלה שמישהו מנסה לגנוב לו סוסה. קביליו מציע לגנב להתפזר בלי לעורר מהומה אבל הוא בתגובה לא נרתע, שולף עליו סכין והכי גרוע – קורא לו “סבא”.

על הסדרה פאודה

אחד מבני הערובה לוקח את העניינים לידיים, ומשימת החילוץ נעשית דחופה עוד יותר. בשאר נחשף לפרטים מטרידים על מצבו הנוכחי. בחיפוש אחר בני הערובה הילה פונה לסייען ותיק, והיחידה של דורון מתכוננת לאחד ממבצעי החילוץ המסוכנים ביותר בתולדותיה. בשאר וג’יהאד, שדורון והצוות סוגרים עליהם, מוציאים לפועל תוכנית נואשת כדי להימלט. אבו מוחמד מציב בפני ג’יהאד אולטימטום שלא משתמע לשתי פנים. דורון חושש לחייו של בשאר ומפעיל לחצים כדי לחלץ אותו.

לא בטוח כלל וזה ספוילר אמתי בכל הנודע לפאודה עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה בפלטפורמות של yes vod. המבקרים יכולים לעקם את הפרצוף שלהם על עונה 3 כמה שהם רוצים, אבל יש מעט מאוד סדרות שמחכים לעונה הבאה שלהן בישראל כמו “פאודה”, אם בכלל. סדרת הלהיט הבינלאומית של yes מאת ליאור רז ואבי יששכרוף מתקרבת אל העונה הרביעית שלה בצעדי ענק, ואמש שיחררה yes את הטיזר-טריילר הראשון לקראתה, במסגרת אירוע חשיפת התכנים החדשים שלה בעונה הקרובה. ב-yes מבטיחים שהעונה הזאת “תשבור את כל הגבולות”, כאילו שזה לא מה שעשו העונות הקודמות של הסדרה.

הסדרות החדשות באתר

לא חושבת שאף אחד מאיתנו הבין לאן זה הולך. במשך יום שלם באמצע החורף כולם היו ספוגים במים, בפברואר-ינואר. עד היום הם מדברים על זה ולדעתי הם בטראומה, וסליחה אם אני שוברת את התדמית המאצ’ואיסטית של השחקנים”. הסצנה הזאת, אגב, היא גם הסצנה היקרה ביותר שצולמה בעונה זו, אבל מסיבות שעדיין אי אפשר לפרט ויתגלו בהמשך. במקביל דיווח לאחרונה האתר בלומברג כי חברת ההפקה של רז ויששכרוף, Faraway Road Productions, עומדת בפני הצעת רכישה של קווין מאייר וטום סטאגס, בכירים לשעבר בדיסני, בהיקף של כ-50 מיליון דולר. החברה של רז ויששכרוף שותפה להפקת פאודה והייתה שותפה גם להפקת “פגע וברח”, הסדרה הבינלאומית של נטפליקס בכיכובו של רז שלא הוארכה לעונה שנייה.

לאחר שוואליד מפנה לו עורף, אל מקדסי משקיע שבעתיים בתוכנית הנקמה שלו. במהלך מבצע, דורון מפר הנחיה מפורשת כדי להציע לשירין דרך מוצא. במעגל הפנימי של אבו אחמד החשדות הולכים ומתגברים. דורון מתחזה לבחור שמבקש להיות מחבל מתאבד, ומתקרב למטרה באופן מסוכן.

פאודה – פרקים מלאים לצפייה ישירה

אולם את המחיר משלם גם הצד השני, של “האויב”. הפנתר, האיש שדם של יותר מ-100 ישראלים על ידיו, גורם במסע ההרג שלו לפגיעה בחפים מפשע, ישראלים ופלסטינים. המאבק הקשה והמדמם בין הצדדים נפרש למול עינינו במלוא האכזריות שלו וחושף את פניה המכוערים של המלחמה אך גם את הרעות ואחוות הלוחמים. סדרות TV – פאודה – פרקים מלאים עם תרגום מובנה – באתר סדרות.

“מי שיחכה לראות בבינג’ יפסיד, והולך להיות לו ספוילר אחרי ספוילר אחרי ספוילר”. עונה חדשה לסדרה הישראלית המצליחה בעולם! בעונתה הרביעית יוצאים המסתערבים לפעולה במספר יעדים מחוץ לגבולות ישראל ובהמשך לעונה הקודמת, דורון מתמודד עם אשמה כבדה על מות חברו לצוות ועם תחושת כעס ותסכול בעקבות הדחתו מהיחידה. אומנם הקשר בינו לבין עומאר, שהפך את עורו והצטרף לארגון טרור כאמור, פחות מורכב מזה של קביליו ובשאר מהעונה הקודמת, אבל הוא עדיין מעניין ואולי היחסים שלו עם איוב עוד יתפתחו בהמשך. גם השלוחה האחרת של משפחת המשת”פים, אחותו של עומאר מאיה (לוסי איוב), שדווקא נטמעה בחברה הישראלית והפכה לשוטרת (!), מן הסתם תסבך את התמונה הכללית.

איך מתחברים לנטפליקס בהוט? – אחת ולתמיד, המדריך המלא

הפגישה בבריסל מסתבכת ודורון נקלע לסיטואציה מורכבת, הכוללת חוליית טרור מתוחכמת שחוטפת את קפטן איוב ומענה אותו. דורון ושאר היחידה יוצאים למסע לתוך בלגיה כדי להחזיר את הקפטן. הכי חזק, הכי בועט והכי נועז שיכול להיות, העונה החדשה של פאודה מוכיחה בפעם הרביעית למה הפכה להצלחה בינלאומית ונמכרה ל”נטפליקס”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן