סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » עידו טאקו

עידו טאקו

יאיר “יא-יא” קרפטיג (רועי ניק) – קיבוצניק ומנהיג כיתת “נרקיס” לשעבר, שהצטיין בכל דבר שעשה. יאיר עזב את הארץ לאחר שירותו הצבאי בסיירת מטכ”ל והתארס לניקי. לאחר שובו לארץ, יאיר קונה את ההאנגר בכספי הלוואה שקיבל מאביה של ניקי, ולכן רשמית, ניקי היא בעלת ההאנגר. בסוף העונה נפרד מניקי וחוזר לרז. השאלה היא כמה החינוכית יתנו לזה מקום בשנים הבאות בימי השואה …. צריך לעשות “רשימת הדמויות עם שמות בני המשפחה של היוצרים”.

  • ואילו רונה (אורנית אדרי), שבכלל שייכת לחבורה אחרת, היא זו שבוחרת להיות יותר חמורת סבר מכולם, אפילו יותר מהמדריך הלחוץ והאידיאליסט (רותם קינן) ומניצולת השואה (דורית פלד הרפז) שמלווה את המסע, ופותרת עבור הנערים את המבוכה פעם אחר פעם.
  • אני לא יודע עד כמה זכרון השואה זה סייף.

אמו, חיה, מצאה אותו בחדרו הקטן בקיבוץ. עונה 14 לסדרה הדוקומנטרית המצליחה בהובלת צופית גרנט ובבימויו של דוד דרעי, שתיפתח בסדרת פרקים שבמרכזם המרתפים האפלים של בית יתומים במרכז אירופה. אל חברי הפאנל מהעונה הקודמת – דובי פרנסיס, זוהר לבקוביץ’, אורן דוברונסקי ויסמין לוקץ’ – מצטרף העונה אמיר איל. מדי פרק משתתפים בתכנית יזמים, שמנסים לקבל הזדמנות לממן את החלום שלהם בעזרת פאנל אנשי העסקים הישראלים, המשקיעים מכספם הפרטי בפרויקטים שירשימו אותם ושיאמינו בהם. סרט ליום הזיכרון שמביא את סיפורם של ילדים שגדלו בבסיסי חיל האוויר בשנות השישים והשבעים, בשיכון אזרחי מוקף בבסיס צבאי שבו שרתו אבותיהם, ילדות מוגנת בגדר וש.ג. עם תחושת חופש וביטחון אין סופי, אך חשופה לעולם מיליטריסטי, עמוס באירועים דרמטיים וטרגיים שהשפיעו על גורלם של הילדים.

סדרה על פרשת קצב, יהודה לוי יגלם חרדי: מה צפוי השנה לעלות ב-yes?

אכן, ילדים בני 17 לא אמורים להיות מסוגלים להכיל את המשמעות העמוקה של חיים במחנה ריכוז, וספק אם מי שלא היה שם יכול בכלל לעשות זאת. “כל עוד בלבב” מזמינה אותם לחוש בנוח עם המבוכה, אבל גם לרדת מהעצים המאוד הפסקניים שהם מטפסים עליהם, ובנוסף, מזכירה שוב ושוב שהמסע הזה אינו רק שיעור על מוות, אלא גם על החיים. גיורא חמיצר חוזר מאז החממה בסדרה שניה ובלעדית ליס, הפעם לא טלנובלה של 50 ומעלה פרקים , אלא מיני סדרה, שתבוסס על סדרת ספרי הנוער שלו.

מושלם- דרמה חדשה שתסקור את תגובתו המרתקת של הרב עוזי מושלם לחטיפת ילדי תימן במסגרת עלייתם לארץ… המדובב 2 – עונה שנייה לדרמת הפשע , במוקדה פושע לשעבר , שהוא גם מדובב במשטרה .. עם אור בן מלך , אניה בוקשטיין , עמוס תמם .. לפני שנתיים, כשהוא בן 36, נסע רומן שומונוב לביקור מולדת בגיאורגיה, המקום שבו גדל ובו לא ביקר יותר מ–20 שנה.

“לאמא בהתחלה היה יותר קשה לקבל את זה שאני שומר שבת מאשר גיי”

ואני רק רוצה לציין שאני עובד רס”ר במקום בו היו כמה מגדולי השחקנים במדינה”. עצם העובדה שזה יהיה אלמותי גורם לי להרגיש זקן- אני גדלתי על בעקבות הסיפורים הקסומים, והאחיינים שלי יגדלו על… אתה יודע, שתגיד את זה לאחרות, אבל זה שהיא אומרת לעצמה זה קורע. והקטע שהיא מסתכלת במראה ואומרת לעצמה כמה שהיא יפה , בא כדי להציג העצמה נשית , תאהבו את עצמכן כמו שאתן, אל תשאפו לרזות , או להשנות אתת המראה בשביל שי אהבו אותכן ,..

  • מותחן הריגול המצליח, שזכה בפרס הדרמה הטובה בתחרות האמי הבינלאומי, חוזר לעונה שנייה, אליה מצטרפת השחקנית גלן קלוז.
  • אין לו הרבה ביטוי בעונה הזאת, הלוואי שתהיה עוד עונה ועוד המשך לסיפור שלו, אבל באמת שבשבילי רק להיות על הסט הזה, אפילו להיות שם ניצב; בתור שחקן, בתור קולנוען לעתיד, זה היה וואו”.
  • “זה לא מרגיש שאני כוכב”, מספר לנו טאקו על התקופה מאז עלתה הסדרה, “מבחינתי אני עושה תפקיד שהוא מדהים, תפקיד שהוא מתנה לקבל על ההתחלה שלי. הצילומים ערכו שלושה חודשים שהיו החודשים הכי כייפים שהיו לי בחיים”.

בימים אלה אני עובד על סדרה חדשה של גיורא חמיצר. בעתיד אני רוצה לשחק דמויות מעניינות ושונות שדרכן אוכל לספר סיפורים ולעבוד עם כמה שיותר אנשים רציניים. למען האמת אני יותר בחור של סרטים ואני משתדל לראות כמה שיותר.

איתי טאקו

יהל “חוליו” קרפטיג (עידו טאקו) – אחיו של יאיר ובנו של גרשון. נער חוצפן וחסר גבולות אך אינטליגנט, מתגורר בקיבוץ בתקופת דעיכתו. יוגב “יוגי” קליין (יואל רוזנקיאר) – קיבוצניק ובן כיתת “נרקיס” לשעבר, שעבר תאונה קשה בגיל 18, בעקבותיה הפך לנתמך-סיעודי.

עבור רשת הכבלים “HOT” והופקה על ידי חברת ההפקות “סומיוקו”. אני מאוד אוהב את סגנון המשחק של טימותי שאלאמה, שלדעתי הוא המייצג האידיאלי של הדור הנוכחי. חוץ ממנו יש כמובן את הגדולים והוותיקים, ליאונרדו דיקפריו, כריסטיאן בייל והגדול מכולם, המלך הבלתי מעורער – יהודה לוי. קוראים לו עידו טאקו, הוא בן 18, והוא משחק את יהל, אחיו הקטן של יאיר.

הוסף תגובה חדשה

מתואר בתור הדובון אכפת לי הכיתתי וכאיש תמים שרק מעוניין לאחד את הכיתה. בסוף העונה עובר להתגורר בקיבוץ יחד עם חבריו. טאקו עשה עבודת דמות מקיפה, כמו שהוא עובד על כל דמות – בין אם מדובר בתיכוניסט עם פה מלוכלך ב”קיבוצניקים” או שמיניסט שרק מחכה לרגע בו יעלו אותו על מדי זית ויתנו לו לשרת את המדינה שלו. הוא יודע לומר שהדמות אותה הוא מגלם ב”כל עוד בלבב” מתלבטת אם להמשיך אחרי י”ב לגולני או לנסות לכוון לסיירת מטכ”ל, וכל זאת בשעה שהוא עצמו משרת בצבא כאמן פעיל.

עוד שיצטרפו- חיים הראל ואהובה אברהמסון, ואסתר עיני. ועצם העובדה שזה יהיה אלמותי גורם לי להרגיש זקן- אני גדלתי על בעקבות הסיפורים הקסומים, והאחיינים שלי יגדלו על… שני טיפשים שרואים עצמם גאונים הופכים לסוכנים .. עם קווין רובין , אוראל צברי, אמיר זרד .. באולם אירועים בישראל, בעיצומו של מבצע צבאי, מסיבת בר המצווה של אדם ויצמן הופכת לאסון מפואר. על סף התמוטטות עצבים – ורגע לפני שהוא הופך לגבר – אדם עושה צעד מכריע לקראת השלמה עם המיניות שלו.

שיר אשיר בגשם | 70 שנה לסרט!

“סבא שלי היה צייד נאצים, וסבתא שלי הייתה ילדת מנזרים”, משתף טאקו (הוא סירב להרחיב בעניין אז אנחנו נאלצים לדמיין אותו כבראד פיט ב”ממזרים חסרי כבוד”). והקטע שהיא מדברת לעצמה ואומרת כמה שהיא יפה והיא נדהמת כל בוקר מחדש… עידו התראיין לריאיון ואמר פעם “איך אני גאה שהשם משפחה שלי זה אוכל”.

אודיסאה – דרמה חדשה מהיוצרים של זגורי אימפריה על זוהר, מל”שב ירושלמי , פטריוט גאה שחולם על הגיוס לצה” ל במג”ב ועף עוד בשלב הבק”ום. סדרה מרתקת מאת הבמאית המוערכת רמה בורשטיין, המתרחשת בקהילה חסידית בטבריה ובמרכזה פייגי (מיה עברין) בת ה-18, שחייה משתנים בעקבות מפגש מקרי עם נתן (יהודה לוי), בנו של אדמו”ר הקהילה שנחשד באהבה אסורה. המסעות לפולין מעוררים מחלוקת ודיון ציבורי ער כבר שנים רבות.

סקיי (סדרת טלוויזיה)

כאשר דניאל , צעירה יפהפיה שלא מאמינה באהבה,, מתעסקת עם גבר נשוי ואב טרי, הכל מסתבך גם עם הלב , וגם עם החברה.. עם דר זוזבסקי , אריק ברמן , ניבר מדר.. העיר הטובה- דרמה שמתרחשת בעיר פריפאלית . מחנך הומוסקסאל מפתח תלותיות בתלמידיו. עם עוז זהבי, אגם בוחבוט, אימרי ביטון …

סברי מרנן 8 – העונה הקודמת הייתה קצרה יותר. 16 פרקים שהתפרשו על תקופה של חודשיים, בניגוד לעונות הקודמות שהתפרשו על חצי שנה עם 40 פרקים .. עדין מחכים במגירה יותר מ60 פרקים לשידור , שבטח גם אותם יפצלו .

דניאל בולטניקוב

“זה מה שאהבתי בדמות של קובי. כי גם הילד הטוב הזה הוא דמות מורכבת. גם קובי אוהב להשתחרר, לצחוק עם חברים. אבל העניין הוא איך שקובי מגיב לדבר הזה. הוא מרגיש מאוד אשם”. “כל עוד בלבב”, שיצרה חן קלימן גל, לא מתעלמת מהעובדה שעבור צעירים רבים, המסע לפולין הוא גם שבוע די כיפי. אני לא יודע עד כמה זכרון השואה זה סייף. ואגב, הבנתי מה הבעיה- עידו טאקו זאת הבעיה. גם סקיי, גם פה- הוא הבעייתי ותמיד כשהוא מצטלם יש קורונה (בקיבוצניקים התחילה הקורונה). ביום שהאדמה רעדה 2- ;;סדרת המדע בדיוני , בה יש לעולם שלנו יקום מקביל תקבל עונה שניה…

“כל עוד בלבב” בוחנת את תגובות כמו אלה דרך סיפורם של חמישה בני נוער, שמגיבים כל אחד אחרת לנוכח המשקולת הכבדה שמוטחת בפניהם. שני (אלכס זילברג), שמשפחתה מאוקראינה, מקווה שדרך המסע היא תפסיק להרגיש זרה מול הסיפור הישראלי ותוכל להרגיש חלק ממנו. היא מתאהבת בקובי (עידו טאקו), שמבחינתו המסע הוא דרכו להגיד לעולם שניצחנו, כנציגים של מדינה חזקה וצבא חזק. עומרי (אברהם ארנסון), החבר הכי טוב שלו מתעסק רוב הזמן בבדיחות אינפנטיליות, שתייה, הקנטות וחטיפים, אך בהמשך מסתבר שההתנהגות הילדותית שלו היא גם מין מסכה, המכסה על חוסר יכולתו להתמודד עם הסיפור הטראגי של משפחתו.

סקיי – ימים א’ עד ה’ ב-15:30 ב-HOT VOD young, ב-HOT play ובערוץ TeenNick

הסדרה שאני כרגע רואה היא חינוך מיני, שהיא סדרה כיפית בטירוף. “סבתא שלי נפטרה כשהייתי צעיר”, הוא מוסיף. “היא גרה בחיפה, אנחנו גרנו בתל אביב. ביקרנו אותה כמה פעמים. לא יצא לי באמת להתחבר אליה. דרך החוויה הזאת של ‘כל עוד בלבב’, אני באמת מרגיש שגיליתי את הקשר שלי איתה מחדש”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן