סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » סרטי משפחה

סרטי משפחה

העוג הירוק, שחי לבדו בביצה וטועה לחשוב שכל ייעודו הוא להפחיד ולהזיק לאחרים, מגלה את היופי הפנימי שלו במסע מפתיע לצד חמור מדבר להצלת נסיכה אמיתית. בדרך יהיה הרבה צחוק ושירים, שילמדו את הילדים לא להיכנע לתוויות ובעיקר להפוך לבוגרים ששופטים את סביבתם בצורה קצת יותר אמפתית. שרק זכה לסרטי המשך וספינאופים רבים. אז לאחר שקראתם קצת על צילום סרטי משפחה תדמיתיים, כדי להדגיש את הקו העדין הקיים בין סרטים מגוחכים ולבין סרטים שיעשו שירות טוב לדורות הבאים במשפחה שלכם. כמובן שלאחר שקראתם בעיון, אין לכם ספק למי כדאי לפנות.

המיוחד בשירותים של חברת הצילום שלנו, מורכב מכמה וכמה חלקים. כמובן שישנה העובדה שמדובר בחברה מקצועית המובילה בתחומי צילום רבים. בין השאר, אנו מתמתחים בצילומי אירועים, ציוד צילום ועוד.

תיעוד סיפורי חיים וזכרונות אישיים ומשפחתיים והפיכתם לסרט דוקומנטרי

אין מגבלת גיל ליצירת המופת של הייאו מיאזאקי. הסרט מספר על צ’יהירו, ילדה שמוצאת עצמה בעולם הרוחות של קאמי ויוצאת למסע שמטרתו לחזור לעולם האנושי. המשפחה הזאת רחוקה מלהיות משפחה שמחה. אמה, האם, בעלת חנות ספרים לא מצליחה, פרנק, האב, עובד קשה מדי, פיי, הבת, היא בת טיפש עשרה מוקסמת מאהבת נעורים ראשונה, ובן גאון, מקס, שסובל מבריונות בבית ספר. מה עושה משפחה כשמצב הרוח שלה שפוף על מנת לשפר את ההרגשה?

 • סרט אנימציה קומי לילדים שהופק על ידי אולפני האנימציה פיקסאר יחד עם וולט דיסני.
 • עלילת הסרט תספר את הסיפור המקורי של המיניונים ואיך הם פגשו את הבוס שלהם, גרו.
 • הסרט גרף 875 מיליון דולרים בקופות, הוליד סרט המשך, והוכיח שלא צריך יותר משעה ועשרים ושבע דקות ליצירה מנצחת.
 • הזיין שלי, עדיין רטוב בקוקטיל מיצי הכוס שלה והזרמה שלי שנמרחו עליו בזיון האחרון, שכב בין פלחי ישבנה ופעם, נמתח…
 • זהו המשך לסיפור את אמא, הדודה ובת-הדודה גם – חלק א ומומלץ לקרוא אותו תחילה הסיפור דימיוני וכך גם השמות, כל קשר בין הסיפור/שמות ובין מקרים/שמות אמיתיים הרי הוא מקרי בלבד.
 • הקסם של אנקאנטו בירך כל ילד במשפחת מדריגל במתנה יוצאת דופן – מכוח על אנושי ועד כוחות ריפוי – פרט לילדה אחת, מיראבל.

יורדים לחדר שלה שהוא מכיר טוב כמוהה. זה החדר שלו כמעט כמו שזה החדר שלה… יום שישי בבוקר, אוכלים, מכינים תיקים, מתקלחים ומחכים לצאת לירושלים לשבת בר המצווה של אחיין שלי.

סרטי הוקרה

עלילת הסרט מציגה לנו את משפחת מדריגל מתגוררת בבית קסום במקום מופלא בשם “אנקאנטו”. הקסם של אנקאנטו בירך כל ילד במשפחת מדריגל במתנה יוצאת דופן – מכוח על אנושי ועד כוחות ריפוי – פרט לילדה אחת, מיראבל. מאז ומתמיד החלום הגדול של ג’ורג’יה היה להיות לוחמת אש, אבל בניו יורק של שנות ה-20 העבודה הזאת שמורה רק לגברים. למרות זאת ג’ורג’יה לא מוכנה לוותר על החלום הגדול שלה, היא מתחפשת לנער ומתגייסת לכוחות כיבוי האש בה אביה הוא מפקד התחנה.

אני מלטפת את השדיים, מועכת קצת ועוברת לעסות את הפטמות. זהו מתחילים החיים האמיתיים, אתם מבינים, הייתי מהצעירות בכיתה באולפנה לכן אפילו עוד לא קיבלתי את הצו הראשון! תאומים היינו מבטן ומלידה, היינו יחדיו בכל המסגרות, ישנו באותו החדר, שוחחנו שיחות אישיות עד לאמצע הלילה, שמחות, עצב, תקווה. שותפים אמיתיים לחיים, את השיגועים שביצענו לעיתים קרובות כינו כאסון התאומים. שמי הוא רפאל ושם אחי התאום בועז, שנינו נחשבנו לילדים טובים ומחונכים..יראי ה’ ומקיימי מצוות, כולם היו מתבלבלים בינינו, מורים, שכנים… הסיפור והדמויות בו הם פרי הדמיון וכל קשר בינם בין המציאו הוא מקרי בהחלט.

צעצוע של סיפור 3

קוראים לי רותם ואני בת 18, האחות השלישית מבין שני אחים, ואחות. אני גרה בדרום תל אביב בבית עם שני מפלסים שהקומה העליונה היא יחידת דיור השייכת לאחותי הגדולה. למרות שאני ילדת סנדוויץ’, תמיד פינקו אותי… אחותי הבטיחה שזה יהיה רק לכמה ימים, אבל אמא אמרה לה ששיפוץ לוקח הרבה זמן.

רוכן מעליה ודוחף את אגני קדימה, לא כי אני רוצה אלא כי אני חייב, היא צורחת וקולה נשמע ברחבי החדר, צעקות של כאב וחוסר אונים ,אין לה ברירה, היא חייבת כדי להרוויח עוד חודש של שכר דירה מוזל.ממשיכים… בגיל 30 הבנתי שחיי הנישואים שלי אינם עולים יפה ולאחר הרבה שיחות נפרדנו. היה ברור לי שהוא לא ירצה, אבל בכל זאת הכנתי וארזתי אוכל לנסיעה הזאת דרומה, אחלה פתיחה לחופש לפני הגיוס, נסיעה של 4 שעות ברכב לשבועיים מהנים שיכללו את ההלוויה של דודה ריקי, את השבעה וההכנות לשניהם.

סרטי ילדים בקולנוע – חדשים ומומלצים שחובה לצפות בהם

מוזמנים לצפות כאן בטריילר המדובב של הסרט. ג’וש ברולין לפני שהיה ג’ונה הקס, שון אסטין לפני שהיה הוביט וקורי פלדמן לפני שהיה בגמילה. אחד הסרטים הכי אייקוניים של שנות ה-80.

גדלנו בבית שלא חסר בו כלום, האמת שגדלנו בבית שנחשב האלפיון העליון, גדלנו עם כפית זהב בפה וההורים שנושקים לגיל 50 פשוט נתנו לנו כל מה שרק צייצנו. אולגה ומשפחתה של עלתה לא מכבר מאוקראינה והשתכנה בבית קטן וצנוע שהתאים לאפשרות הקיום אך לא לרוחה של אולגה. היא נאלצה ללון בסלון מאחר והתעוררה מוקדם בכל בוקר על מנת לחזור לבסיסה הצבאי ובכך אפשרה לאחיה הצעיר ממנה בשנה, דימה, לישון בחדר לבדו. אימה של אולגה נפטרה כשהייתה בת 3 והיא ואחיה נותרו לבד… במקום להפוך לזאב אכזרי הוא הופך לכלב פודל. בדיוק כשפרדי חושב שהמצב לא יכול להיות גרוע יותר, הוא עובר כנגד רצונו טיפול יופי, נזרק לרחוב ומושלך לכלא כלבים.

סרטי משפחה

לקח לי המון זמן להחליט ללכת לטיפול פסיכולוגי. אני יודע שזה טרנדי נורא עכשיו ושכולם עושים את זה, אבל המחשבה של ללכת בעצמי, לשתף מישהו בהכל עדיין הפחידה אותי. אבל בסוף מצאתי פסיכולוגית שמצאה חן בעיני, שמה רחל, והפגישות הפכו לדבר קבוע. כבר יותר מחצי שנה שאני בטיפול, ודברים בהחלט החלו לזוז. חיכיתי שהרגע הזה יגמר או שבעצם לא, היא גנחה כי כאב לה ולא בגלל החיבור בנינו.

סוגר את הדלת אחריי, מוריד את המעיל והולך לסלון. הבן הגדול שלי, יהודה, בצבא, הבן השני יונתן במכינה קדם צבאית, ועומר, בני האחרון שנמצא בכיתה י”ב, מתחרדן… הפעם הראשונה שראיתי את רינה הייתה בבית הקפה שבו ישבתי כמעט כל יום אחרי העבודה, ראיתי אותה ונעמד לי! רק הרגע גמרתי לכתוב מייל מאד לא מפרגן מהמחשב הנייד שלי לג’ודי, יהודיה-אמריקאית עסיסית עם שדיים גדולים ותאווה בלתי נגמרת למין שאיתה ביליתי שבוע של שכרון חושים, מנצל את כל אוצר המילים המוגבל שלי באנגלית…

סרטי דרמה

אחד מסרטי הילדים שאנחנו יודעים יותר מצפים להם השנה. כולם רוצים קצת צחוק טוב בסוף היום. לכן בחירה בקומדיה איכותית תמיד תשמח את כל המשפחה. מי הפליל את רוג’ר רביט, שקרן שקרן, סרטי סדרת אייס ונטורה ועוד סרטי ג’ים קארי הטיפשיים אבל המאוד משעשעים, טיסה נעימה ועוד.

אני מגיעה הביתה אחרי יום שישי מעצבן בכיתה י’א ,כולי עצבים על שיעורי הבית שהמורה השנואה עלי ביותר (גב’ פרידמן המורה למתמטיקה) חילקה לנו לסוף השבוע, אמא שלי, אשה גבוהה ושזופה עם שיער… סרטי ילדים לצפיה בקולנוע וגם לצפיה בבית. לנוחיותכם, בלחיצה על שם הסרט תוכלו לקבל סקירה מלאה עם פרטים נוספים, תמונות, קדימונים, זמני הקרנה ושידור.

סרטים לצפייה משותפת לכל המשפחה

תמיד הייתי בחורה מינית אבל פחדתי לנסות, לא ידעתי מה לעשות ועם מי ולא ידעתי במי לבטוח. צפיתי תמיד בסרטי פורנו וקראתי סיפורי זימה אבל לא ידעתי לאונן ולכן מעולם לא הרגשתי מסופקת. יום אחד בבית הספר הלכתי עם חברתי… הסיפור הוא פרי דמיוני וכל קשר למציאות מקרי בהחלט. הסיפור הוא לשם ההנאה ופריקת עול מיני בלבד, ועל אחריות הקורא/ת בלבד.

 • הלכתי לחדרי, זרקתי את התיק על הרצפה, הורדתי את המכנסיים,…
 • למחרת קמנו בבוקר וחילקנו משימות אחרי שהבנים הציעו שנעשה על האש ומסיבת בריכה.
 • “לדעתי כל אחת צריכה לדעת לענג את עצמה!” לא התווכחתי איתה, אפילו…
 • בדיוק כשפרדי חושב שהמצב לא יכול להיות גרוע יותר, הוא עובר כנגד רצונו טיפול יופי, נזרק לרחוב ומושלך לכלא כלבים.
 • הקיפוד הכחול והאהוב חוזר להרפתקה חדשה, עלילת הסרט מתרחשת כמה חודשים לאחר אירועי הסרט הקודם.

אין לנו כרגע המלצות על סרטים כאלה, אבל נסו שוב בקרוב. מטילדה היא ילדה חכמה ומוכשרת שהוריה לא ממש שמים לב ליכולות שלה. כלומר, עד שמטילדה מגלה שיש לה כוחות טלקינטיים.

פעם בשבוע כולם נשארים בבית, בקיץ עם המזגן ובחורף מתחת לשמיכות טלוויזיה, מתכרבלים, זוללים פופקורן ביתי,

באותו בוקר כבר היינו בדרכנו לאסוף את הדודה שלי ואת הבת שלה. כבר בחמש וחצי הן חיכו לנו למטה, דודתי ישבה ליד הנהג ואילו סתיו ישבה לידי. סתיו הייתה בגילי, אפשר לומר שגדלנו ביחד, שיחקנו, אכלנו, עשינו… קוראים לי ויקה, אני בת 21 ויש לי שני אחים ואחות, אנחנו שני זוגות של תאומים. אריאל והילה בני 23 והתאום שלי זה יאיר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן