סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » סרטים טורקיים

סרטים טורקיים

סרט המפשט ומבהיר את חשיבות מוסר העבודה המשותף למען מטרה נעלה, הצלת טוראי ריאן. כל ניסיון לתאר או לבקר את הסרט הזה לא משתווה לגדולתו. לאחר שאהבת נעוריו של טאנר עוזבת את העיירה, הוא מנסה יחד עם בני דודיו לבנות מטוס ייחודי שיביא כבוד לעיירה. דרמה מופלאה, המספרת את סיפור אהבתם המרגש של פריט ואיישה, שעומד למבחן פעם אחר פעם אל מול קונפליקט אינסופי בין שתי משפחות חזקות באנטקיה.

סרטו זוכה האוסקר של אסגאר פרהאדי האיראני הוא דרמה משפטית פתלתלה שמעמידה את גיבוריה ואת הצופים בפני סוגיות מוסריות ואנושיות התובעות מאיתנו קריאה מתהווה, משתנה ואקטיבית בנוגע למתרחש בה. אחרי שהבמאית התל אביבית איריס זכי לא התקבלה בזרועות פתוחות כשהגיעה לצלם את סרטה הדוקומנטרי בהתנחלות תקוע – היא החליטה להתנחל. היא הציבה מצלמה, שולחן ושני כיסאות מחוץ למכולת של היישוב, וחיכתה לתושבים שיגיעו אליה.

סיפור משפחתי

נפלאות התבונה הוא מראה לחיים, הסרט מעביר את העוצמה שיש באדם באופן מדויק, דרך גיבור הסרט, המתמודד עם מחלתו בתמיכת אשתו, ומבין את חשיבות הדבקות במטרה, באמונה בעצמות, ובמימוש החלום שלו כנגד כל הסיכויים. זהו סרט אמיתי המראה לנו את רגעי הקושי של גיבור העלילה שלמעשה מקבילים לחיים של כולנו. דרמה רומנטית משנת 2013 שמציגה סיפור על שני משוררים צעירים שעובדים בעבודות כפייה במכרה פחם בזמן מלחמת העולם השנייה, הם מוצאים מפלט מהמציאות כאשר שניהם מתאהבים באותה האישה. לא מכבר התחלתי ללמוד טורקית,לצורך שיפר ההבנה ותרגול השפה מחפשת סרטים טורקיים עם תרגום לעיברית. אשמח להיעזר בפורום במציאת מקום בו ניתן לרכוש/להשכיר סרטים.

בערוץ גם סרטים טורקיים, חלקם בכיכובו של השחקן אוזג’אן דניז – פארוק מהסדרה הפופולרית “הכלה מאיסטנבול” וסרטים נוסטלגיים בהשתתפות כוכבי העבר המוכרים והאהובים, איברהים טאלטילס, אורחן גנסבריי ועוד. צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב. אם אתם מחפשים סרטים טורקיים בנטפליקס שמבוססים על סיפור אמיתי מרגש ומעורר השראה הסרט הזה הוא מושלם עבורכם. מדובר בסרט ביוגרפי מעורר השראה המספר את סיפורו של האלוף האולימפי נעים סולימנוגלו, מרים משקולות שערק לטורקיה, נלחם על מנת לעורר מודעות למצוקה של הקהילה שלו והגיע לאולימפיאדה כנגד כל הסיכויים. ריכזנו בכתבה 10 סרטים טורקיים בנטפליקס שאתם צריכים להוסיף לרשימת הצפייה שלכם.

נראתה לאחרונה בחיים

סרטי הדרמה לצפייה ישירה לרוב יכילו דמות דמות מרכזית אשר חווה קונפליקט או משבר מסויים ועליהם להתגבר עליו. העלילה תתחיל באופן שנותן רקע על הדמויות על מנת שהצופים יבינו מה מתחולל בתווך סרטי דרמה חדשים. לאחר מתן הרקע תחל העלילה אשר מסתבכת לאיטה ומגיעה לשיא של התפרצות מכל הדמויות ובעיקר מהדמות הראשית. אם אתם גולשים קבועים באתר אתם כנראה יודעים שיוצא לנו לכתוב לא מעט על סרטים מומלצים בנטפליקס, אבל רק לאחרונה גילינו שיש שם גם מבחר עצום ואיכותי של סרטים טורקיים בנטפליקס שפשוט אסור לפספס. ישילצ’אי נולדה במרץ 1976, בעיר אפיונקאראהיסאר (המבצר השחור של אפיון, עיר שנזכרה רבות במיתולוגיה היוונית).

  • הסרט המקסים הזה מספר על כריס, בן למשפחה בורגנית מבוססת אשר יום אחד בתום לימודיו מחליט להעלם ולמצוא את שלוותו באזור מנותק לגמרי מכל מציוויליזציה, אלסקה.
  • ערוץ הדרמות הטורקיות 3 כרוך בדמי מנוי חודשיים בסך 19.9 ₪.

דוני דארקו הוא בחור צעיר החווה הזיות פרנואידיות, דוני מנהל את חייו על פי הקולות שנמצאים בראשו, הם מורים לו את הדרך, זהו פרנק הארנב הדמיוני שיצר בראשו, יום אחד פרנק מנבא בפני דוני את התאריך לסוף העולם וכך מחריף מצבו של דוני. הסרט מאפשר להיכנס לראשו של דוני החווה את החיים כגירוי, הוא נמשך למסע בזמן ופילוסופיה וכך נראה הפרדוקס בין תפיסת המציאות של דוני לבין העולם, תוך שילוב של פילוסופיה באופן הזוי. סיפורו של ויל האנטינג הוא סרט שפשוט גורם לך להאמין בעצמך, והכי חשוב לא לוותר לעצמך. הוא אחד הסרטים המשפיעים ביותר של 1990 ועל כלל הקולנוע העולמי. ספרות זולה היא שילוב פוסט-מודרני הזוי של ריגושים מנקודות ראות שונות, עומק ומשמעות, הומור שחור משחור, ונגיעות של תרבות הפופ.

מעשה בהרג (

במידה ויש לכם המלצות נוספות של סרטים טורקיים מוזמנים לכתוב לנו עליהם בשרשור התגובות בסוף הכתבה. אתר הסרטונים יוטיוב מכיל גם סרטים באורך מלא , אך לא מדובר אך ורק על סרטי קומדיה, פעולה ודרמה, אלא גם כמה סרטים תיעודיים מרתקים מהארץ ומהעולם. הקלאסיקה ההוליוודית עם קרי גרנט ואודרי הפבורן משלבת בין כמה ז’אנרים – היא קומדיה רומנטית אבל גם תעלומת פשע, והדיאלוגים השנונים בין גרנט והפבורן הנהדרים הפכו אותה לאחד הסרטים המדוברים של התקופה, שללא ספק מחזיקים צפייה גם היום. בעיקר בשל כך סרטים אלו הינם הסרטים המוצלחים ביותר, הצופים הם השופטים ובשל החיבור והאמפתיה הנוצרת בין הצופה לדמויות נוצרת שאיבה אל הז׳אנר. לסיכום, סרטי הדרמה הטובים ביותר לרוב מבוססים על מקרים בהם כל אדם יכול למצוא משהו מחייו שלו וישנם סרטים רבים המבוססים על מחזות וספרות מאוד ישנה אשר חודשה וליבה פועם בחוזקה.

הם מתכננים להינשא, למרות אי הסכמתו של אביה, אך הגורל – והשקר – מתערבים וגורמים הרס בשניהם. קאדיר עובר לאיסטנבול ומתחיל לעבוד בבית ספר עם תלמידים מאתגרים מאוד. יום אחד עולמו מתערער כאשר פטמנור מצטרפת לצוות ההוראה.

רצועת סרטים

חיי פיי מבוסס על סיפור אמיתי, הסרט המתאר את חייו של פיי המתגלגלים להם באיתם עד לנקודת השיא בה הוא נקלע לסירה טרופה עם טיגריס, צבוע, אורנג אוטן וזברה. כך הוא צופה בכולם נאכלים על ידי הטיגריס, אך הוא היחיד אשר נישאר חי, יחד עם הטיגריס הוא חי על פני המים כמאתיים יום, בה הם מנהלים יחסי קירבה, עזרה, ולמידה אחד אודות השני. הרצועה תשלב סרטים חדשים בהשתתפות מיטב השחקנים המובילים כיום בטורקיה (אוזג’ן דניז ואסלי אנבר) וסרטים נוסטלגיים בהשתתפות כוכבי העבר המוכרים והאהובים (איברהים טאטליסס, אורחן גנג’ביי ועוד). החיים של מהמט משתנים יום אחד כאשר הוא פוגש במקרה ילד קטן בשם עלי, שהוא מוצא במקרה בתוך אחד משקי הפסולות.

סרטי דרמה הינם קטגוריה אחת מתוך קטגוריות רבות, גם לדרמה ישנן תתי קטגוריות כמו דרמה רומנטית, דרמה תקופתית, דרמת פשע ועוד. מרבית סרטי הדרמה המומלצים יעסקו לרוב בפיתוח של דמויות אליהן כל אחד עלול להתחבר ולפתח אמפתיה באופן כזה או אחר. בשל זאת מתאפשרת לשחקנים הזדמנות לפתח את המשחק שלהם דרך הדמות באופן יוצא מן הכלל, דבר אשר אינו קיים כמעט בז׳אנרים אחרים כמו אקשן. קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם אנשים, גם ללא מילים.

דפים בקטגוריה “סרטים טורקיים”

זהו אומנם סרט קומדיה, בכיכובו של ג’ים קארי אשר לא כל כך תואם את אופייה של ששאר הרשימה, אנחנו בחרנו ב”יסן מאן” בעיקר בגלל המסר הנהדר וצורת ההגשה משובבת הנפש. גיבור העלילה הינו גבר מופנם, אשר כל חיו הפכו שגרתיים למדי לאחר גירושיו, עם הזמן הוא הופך לאדם סגור הנמנע מההזדמנויות הנהדרות שהחיים מציעים לו. הסרט הזה הוא הזדמנות להציץ בחיים שעשויים להיות לכולנו אם נבחר לחייך ולהגיד “כן” להזדמנויות. הסרט מעלה את נושא השעבוד ואת החיים בצל השעבוד שהיה דבר מקובל בזמנו. זהו סיפור מדהים על חייו של סלומון אשר נחטף ושוחרר, ולחם כל שארית חיו למען זכויותיהם של השחורים.

במהלך הסרט אוסקר, גיבור הסרט מת ואנחנו זוכים לחזות במסע דרך העיניים שלו, מחוץ לגופו הפיזי כאשר הוא נוסע בזמן ובמרחב. כמו הזיה או חלום, הסרט מתאר את מסעה של הנפש בהיפרדותה מהגוף הפיזי בעת המוות, תיאוריה הנגזרת מספר המתים והחיים הטיבטי. גיבור העלילה עונה לכינוי “ניאו” המגלה לראשונה כי העולם בו הוא חשב שהוא חיי למעשה עולם מדומה המכונה “המטריקס”.

דיסני פלוס ישראל: סדרות, מחירים והצטרפות

התוכן באתר אינו מהווה ייעוץ רפואי ואינו בא להחליף חוות דעת מומחה או התייעצות עם רופא מוסמך בכדי לפתור בעיות בריאותיות, נפשיות ואחרות. דרמה יומית מרגשת, המספרת על אליף בת השש המוברחת ע”י אמה אל חברתה בחוות משפחת אמירולו, מהחשש שתימכר לעבריינים לכיסוי חוב ההימורים של אביה החורג. המורה מאהיר משלח לעיירה הררית נידחת, שם הוא עוזר למקומיים לבנות בית ספר ומעורר בהם תקווה.

הוא מחליט לקחת את עלי תחת חסותו מכיוון שהוא מעורר בו זיכרונות טראומטיים מילדותו שלו. אם מתחשק לכם לראות בנוסף לסרטים ברשימה שלנו גם סדרות טורקיות בנטפליקס מוזמנים לבדוק את הרשימה שפרסמנו לאחרונה. בערוץ החדש סדרות טורקיות חדשות, מובילות מהנצפות ביותר בטורקיה ועטורות פרסים וכוכבים.

סרטים טורקיים משנות ה-70

הסרט הקצר אורך פחות מ-8 דקות, וכבר נכנס לרשימה הקצרה של המועמדים לאוסקר בקטגוריה הרלוונטית. “באו” בסינית הוא לא רק המאכל הבצקי, אלא גם כינוי חיבה לילד או אהוב, והסרט משחק על המשמעות הכפולה הזאת עם סיפור קטן ונוגע ללב על אימהות ומשפחה. קבלו גישה מידית למדריך מעשי ליצירת כמיה טובה עם נשים, גם ללא מילים.

הסרט הראשון בטרילוגיית מטריקס הינו סרט בעל יכולת לעורר את מוחות ההמונים. נחת היסוד שלו “מה אם כל העולם, כל מה שאנחנו יודעים ומכירים הוא רק אשליה”. אנחנו בעיקר אוהבים אותו בשל כך, המסר מועבר בצורה מדויקת להפליא וקלה להבנה, תוך כדי מתן ההסברים סבירים למה העולם הוא כמו שהוא. הסרט הנפלא הזה מספר את סיפורם של זוג אשר נפרד לאחר קשר של שנתיים, בתהליך הפרידה שלהם הם מנסים למחוק אחד את השנייה מהזיכרון, כך אט אט מגלים כמה הם למעשה אוהבים.

ליל המתים החיים

מקבץ כה מדהים עשיר ומגוון שהופך אותו למועמד מוביל לתואר גדול הבמאים החיים. אם התאהבתם בקייט סיגל הרותחת בתור תיאודורה ב”מי מתגורר בבית היל”, כדאי לחזור אחורה לסרט האימה הזה שהיא מככבת בו, וגם הייתה שותפה לכתיבת התסריט. היא משחקת את מאדי, אישה חירשת ואילמת שכיאה לז’אנר, צריכה להתמודד ראש בראש עם רוצח פסיכופת, כשהיא לא מסוגלת לצעוק או לשמוע דבר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן