סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » סדרות טורקיות

סדרות טורקיות

ואני מתכונן בקרוב לקנות דומיין אמריקאי ולעשות עליו אתר חדש ומקצועי שיהיה ארכיון מידע והורדות של כל הסדרות שמעלים עם תרגום. נדמה שהקהל הישראלי הצביע בשלט ונטש את עולם הדרמות, הסודות והתככים. שחקן המשנה, בירקאי הארדל, קיבל קמפיין לקסטרו, נכנס לבית האח הגדול וזכה להתנפלות של מעריצות שהגיעה לכותרות בכל רחבי טורקיה. סדרת מתח של נטפליקס שיצאה בשנת 2021 עם השחקנית בורג’ו ביריג’יק (כוכבת “קוזגון”) וקיבלה ביקורות טובות. רגע לפני שאתם גוללים למטה אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ‘מכורים למסך‘ לעוד המון המלצות של סרטים וסדרות שאסור לפספס.

סלדה המתקרבת לשנות החמישים של חייה מרגישה מושפלת ונטושה. היא הקריבה את חייה לטובת טיפוח ביתה וילדיה, ועכשיו היא חשה חרטה על שבזבזה את שנותיה היפות. יום אחד דרכיהם נפגשות בנסיבות יוצאות דופן, אסלי מנתחת אדם שפרחאת ירה בו, וכדי להציל את חייה, היא נאלצת להתחתן עם פרחאת. אני מאשר כי ידוע לי שאיני מחויב במסירת המידע האמור ובעצם מסירתו אני מסכים לקבלת חומרים שיווקיים לרבות עדכונים שוטפים על הנחות, מחירים ומבצעים וכיוצ”ב. את תחומי הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה, שבהם כהן מבינה היטב, מרגישים היטב במותחן הפסיכולוגי-רומנטי, שהוא הסידרה הזאת. סיפורה של דניז אישה מוכה שספגה אלימות מצד בעלה ונשלחת לבית הסוהר, שם מחכים לה חיים לא פשוטים, ואפס יחסי מין לסביים.

סדרות ויוה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

כל חייה וחלומותיה של גולורו מתהפכים ואין דרך להימנע ממלחמת הוורדים אליה היא נקלעת. אם ישאלו כל אדם מה כסף לא יכול לקנות, התשובה תהיה אהבה. היא מצולמת בסתר עם פוליטיקאי בשם אוראל איידין על ידי המתחרים שלו, שרוצים למנוע ממנו להתמודד בבחירות. נסרין עשירה שנתנה את כל חייה לבית ולמשפחה וסלדה צעירה שגוזלת ממנה את כל מה שיש לה.

סדרה טורקית היסטורית אשר עוסקת בפרשת חייו של יונוס אמרה, אשר נחשב לאחד משוררי העם המיסטיים הראשונים של מסורת השפה העות’מאנית-טורקית. אמרה חי באנטוליה של המאה ה-13 בסמוך לכיבושי המונגולים. הוא נודע בתור האדם שהמציע את הטורקית המודרנית, אך גם בגלל אורח חייו הצנוע.

משחק החיים

מאז “הסולטאן” היא כיכבה בנוסף בשני סרטי קולנוע, ודווח לאחרונה כי היא לוהקה לסידרה חדשה ולא ידועה. זאת אומרת, הם עדיין צורכים תכנים טלוויזיוניים כמובן, והמספרים אפילו עולים – אבל פחות ופחות מהם צורכים את שידורי הטלוויזיה המסורתיים, הליניאריים, אלו שמופיעים בשעה נקובה. בשנה שעברה, חצי מהאמריקאים בגילאי 22 עד 45 צפו באפס שעות של טלוויזיה במובנה המסורתי והקדום יותר. וגם אם נניח לרגע בצד את שידורי הברודקאסט האמריקאיים (החברות הגדולות ABC, CBS, NBC ו-FOX) אשר מגיעים לכל בית אב בחינם, נגלה שגם חברות הכבלים והלוויין בצרות.

מה שמתחיל בתור רצח שנעשה בטעות הופך למסע רצחני שמכריח אותה להתמודד עם פצעים ישנים. עלילת הסדרה מתרחשת במאה ה-13, לוחם טורקי שעושה מעשה טוב, מעמיד בלי כוונה את השבט שלו בסכנה. בעקבות זאת הוא מסכים להילחם באויביו של הסולטן בתמורה לאדמה חדשה עבור השבט שלו.

ערוץ הדרמות הטורקיות+ STINGTV

ברן סאאת, האימפריה העות’מאנית, הסולטאן, טלנובלה תורכית, סדרות טורקיות, קוסם סולטאן, קוסם סולטאן ערוץ ויוה, קוסם. אלו הן חמש סדרות טורקיות בנטפליקס ששווה להשקיע בהן בינג’ (כי בסך הכל, הבמאים והתסריאטים שןשכבר משמשים לנושאי מחקר בפקולטות הטורקיות לקולנוע ולטלוויזיה. ריכזנו לכם בפוסט 10 סדרות טורקיות בנטפליקס שאסור לכם לפספס. מוזמנים לעבור על הרשימה שלנו ולהוסיף בשרשור התגובות סדרות מעניינות נוספות שנראות לכן רלוונטיות לכתבה. היא מוצאת עבודה בחברת פירסום ומתאהבת בבוס שלה, ג’אן יאמאן (שאותו משחק ג’אן דיויט). במרכז העלילה בוריס זהריה, האיש העשיר ביותר באיסטנבול וסוחר נשק, אשר משחק בחתול עכבר עם השוטר מוסטפא.

זוג צעיר, זולייהא ודמיר, שחולם על נישואין בורח מפני משמיציהם ומתחזה לאח ואחות. הם מגיעים לעיר אדנה ועובדים שם בחווה וחיים בפחד מתמיד מרודפיהם. סדרת דרמה טורקית העוסקת במשפחה אשר מתמודדת עם היעלמות של בן, חשד לרצח, פוסט טראומה, והמון סודות אפלים.

גאווה ביהדות : סיפור האהבה בין ריש לקיש ורבי יוחנן

לאחר מות בעלה, היא מתגוררת בבית קטן עם שתי בנותיה וחלומותיה הכושלים. פזילט, שגידלה את בנותיה בקושי, נחושה להגשים את חלומותיה באמצעותן. סיפורן של שתי אחיות שגרות באיסטנבול ולמרות שהן אחיות הן שונות האחת מהשניה לחלוטין.

הנוכחות של פיראט שוב בחייה של נרין מאצלצת אותה להתמודד עם עברה הטראומטי ולחפש את משפחתה האבודה וגורלם הטרגי. אם בתחילה ב-‘לגעת באושר’ קיבלנו את סיפור הסינדרלה המוכר של עשירים מול עניים, במשך הזמן הטלנובלות נהיו פחות לטיניות ויותר אמריקאיות. סיפור סינדרלה המודרני, עלייתה של נערה ענייה שהאיר לה מזלה, החליטה לקחת את גורלה לידיה ושאפה להגיע לפסגה. כפי שאירע לגומוש, החיים יכולים להשתנות לפעמים בעקבות שיחת טלפון אחת. נסרין שנכנסת לביתה של סלדה כעוזרת בית גוזלת ממנה את חייה הטובים. קרים בעלה של סלדה החליט להתגרש מאשתו ולהתחתן עם נסרין.

שימו לב לספרים מומלצים

לא רק חייה של אייס הולכים להשתנות, אלא גם של אחותה, חזן, המתאהבת בבן המשפחה הצעיר. הפעם מדובר בסדרה העוסקת במצביא, ארטורול , אביו של אוסמן הראשון. מדובר באחת יצירות המופת מתוך ביבר של סדרות טורקיות היסטוריות. היעלמותו של דמיר, והגעתו של אויבו האקאן גומשאולו לעיר, מעמיד את זולייהא בפני החלטה האם לבחור בעברה או בדרך חדשה.

  • הוא חוזר לאיסטנבול בתירוץ לראות את אביו, אבל עמוק בפנים הוא מתרגש מהמחשבה לראות אותה שוב.
  • ‘עספור’, ‘מטומטמת’ ו-‘הבורר’ הפכו ליורשות החדשות של הטלנובלות מתחילת שנות האלפיים.
  • אם יש לכם המלצות נוספות של סדרות טורקיות שיש לנטפליקס להציע אתם יותר ממוזמנים לכתוב לנו עליהן בשרשור התגובות לכתבה.
  • סדרות טורקיות בנטפליקס נועדו לספק את מה שלא מספיק לנו בערוץ ויוה וערוץ 25 סדרות טורקיות.

יום אחד, דרכיה של גולרו ושל עומר הקימאולו, חברה לשעבר של גולפם, מצטלבים. הפגישה הזאת, משנה את כל חלומותיה של גולרו וחייה מתהפכים ומלחמת הוורדים מתחילה. כולם לוקחים חלק במלחמה, אין דרך לא להיות מעורבים גם בשכונה וגם באחוזה. גולרו נולדה בשכונת פרברים וגדלה במגורי המשרתים, באחוזה גדולה בה אביה עבד כגנן.

באיזה סדרה קוראים לדמויות הראשיות “פארוק ” “וסורייה”

בעשור הראשון של שנות האלפיים הטלנובלה עשתה עלייה. גיזם היא הוכחה לכך שבתחרויות, בניגוד לנאמר, יש כאלה שזוכרים את מי שזכה במקום השני…. לצד שני השחקנים מה”סולטאן” משחקות בסידרה “פי” גם השחקניות סרנאי סאריקאיה בת ה-25, בראק טוזונאטאץ’ בת ה-32 ובושרה דוולי בת ה-23. באותה תקופה, החל משילטון בעלה של קוסם אהמט הראשון, מינוי הסולטאן לא היה כרוך בחיסול אחיו, אלא כל הטוענים לכתר הוחזקו בכלוב, “קאפס”, בין היתר מרצונה של קוסם למנות שליטים חלשים כדי שהיא תוכל לשלוט. לכן אחיהם של הסולטאנים יכלו לשלוט, מה שיצר תוהו ובוהו שלטוני, בניגוד למצב הקודם והאכזרי. חייה של נאלאן, בת למשפחה עמידה אשר גדלה בתנאים קשים משתנים, כשהיא פוגשת את סדאט אשר הוריו נחושים לחתנו עימה.

עזיז מחפש את קארטאל בצרפת, ולכן העלילה נמתחת על הקו בין תורכיה לצרפת, כשהאהבה בין סלין לקארטאל עומדת כל הזמן ברקע. סידרה אחרת שמשודרת בתורכיה החל משנת 2017, זכתה בביקורות מצויינות ובחודשים האלה החל השידור שלה בערוץ הטלנובלות התורכיות, היא “צ’וקור”, בעברית “הבור”. מדובר בסידרת מאפייה על משפחת מאפייה בשם קוצ’ובלי, ששולטת בשכונה מסוכנת שהשם שלה הוא “הבור”.

ים של אהבה

כאן תוכלו לצפות בטלנובלות מכל העולם באיכות גבוהה וללא תשלום. היכנסו עכשיו לאתר הרשמי בישראל וצפו בפרקים מלאים, מאחורי הקלעים, טריילרים וראיונות עם כוכבים. באתר תוכלו למצוא את כל המידע על הסדרות של ערוץ ויוה, לוח שידורים, בלוגים על הסדרות, פורומים על הסדרות ועוד. הצטרפו לקהילה התוססת של האתר ותוכלו לקבל תשובה על כל שאלה בנוגע לטלנובלה האהובה עליכם.

המשפחה עומדת בפני איבוד שליטה על השכונה המסוכנת, בנם הצעיר שעזב את המשפחה חייב לחזור לביתו משם הוא כבר לא יכול להימלט. הסידרה היא בכיכובם של אראס בולוט איינמלי, ארקאן קוסטנדיל וארג’אן קסאל. ערוץ המשדר סביב השעון את הסדרות הטורקיות החדשות והמצליחות בעולם, ולראשונה בישראל – סרטים בטורקית עם כל הכוכבים הגדולים! “הדוקטור” היא אחת הסדרות הנצפות ביותר בטורקיה בזכות הסיפור המרתק שלה וקבלת האחר. הסדרה עוקבת אחר מחלקה כירורגית בבית חולים מובילה שעוברת מהפך כאשר מתמחה חדש מצטרף לצוות. למתמחה תסמונת שמקשה עליו לתקשר עם סביבתו, אך הוא רופא פנומנלי המציל חיי רבים.

הטלנובלה התורכית בעלת ההקשר היהודי- “אובססיה”, ועוד אחת- “אמא”

הפוסט הזה יהיה מהקצרים שכתבתי, אבל העתקתי את העלילה מתורכית, ואת רשימת הדמויות, בהמשך אביא תירגום קצר וחלקי לעלילה. אחרי שאמה של אזו נפטרה, היא גדלה לצד אביה האכזר ומנסה להילחם על חייה. שריפה שפורצת באחוזתה משנה את עולמה וחייה נקשרים בהארון ובעלי אשר נלחמים על ליבה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן