סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » מלכות עונה 2 פרק 1

מלכות עונה 2 פרק 1

Next TV – מלכות – עונה שניה – באתר “נקסט” מבית HOT (למנויים בלבד). The Beauty Queen of Jerusalem. הסדרה מביאה אל המסך את סיפורם של שלושה דורות במשפחת ארמוזה, משפחה ספניולית – ירושלמית … גיא פרנסיס (רוי מילר) – “חייל” במשפחת הפשע מנסה לסחוט את המשפחה לאחר מותם של אייל ויעקב, חברו הטוב מהילדות של אייל מלכה. אדם שקרן ונצלן, כופה עצמו על ספיר.

הסדרה מביאה את סיפורן של נשות המשפחה שמנסות לעמוד שוב על הרגליים ולשקם את עסקי המשפחה שנלקחים מהן, כמו גם לנקום את מות יקיריהן. בדצמבר 2021 עלתה העונה השנייה לשידור בהוט. סדרות TV – מלכות – כל הפרקים – בחינם – עם תרגום מובנה. למטה ריכזנו רשימת קישורים לסדרה מלכות לצפייה ישירה. סדרות לצפייה ישירה ולהורדה עם תרגום מובנה בעברית.

מגלים עם דורה 7 – פרק 141

ליזי (דאנה איבגי) מנסה להציל את מה שנשאר מהעסקים, אבל בנות המשפחה מקשות עליה והיא מגלה שלא אחת למען כולן, אלא כל אחת למען אחת. דורי (ריטה) לא שולטת בתאוות הבצע שלה ומסתכסכת עם משפחת ג’ובארנים. ציפי (אורלי זילברשץ) נלחמת על הצדק בדרום העיר, ובדרך הורסת את היחסים עם השותפים האריתראים. נעמה (מלוי לוי) נאבקת להגן על בנה ונהפכת דומה יותר ויותר למשפחה ממנה היא מנסה לברוח. בלית ברירה, ליזי וספיר (ליהי קורונובסקי) מגיעות עד לרוסיה ומסתבכות עם מאפיונרית רוסיה פסיכופתית, ועם משמרות המהפכה האיראניים. המלכות פותחות חזית חדשה עם מדינת ישראל.

ויוויין ומקס מכופפים את החוק כדי להשיג את מבוקשם. הידיעה על האובדן של אקיסה ואימהּ אסתר מתפשטת, והן מטיחות זו בזו מילים קשות. בינתיים, תפיסת קרקעות אגרסיבית בטסילנגה צדה את עינה של ויוויין. ועוד עם הכיסוי הזה על הראש. אבל היחסים שלה עם הילד שלה זה לא כמו היחסים שלה עם הילדה שלה באמת- אלו סרטונים קורעים. יאיר גרוס (יובל שגב) (עונה 2) – רואה החשבון של אלברט.

בלייז ומכוניות הענק 3 – פרק 59

תכנן עם מוני עסקת סמים, אבל היא נכשלה עקב גנבת המשלוח. משה קדוש (פיני גואטה) – בנו הבכור של הלל קדוש. חושד שדורי ואלברט קשורים למוות של אליאב.

יעלי (דין הפנר) (אורחת בעונה 1) – חברה של נינה. סלע (חי מאור) (עונה 1) – מייבא נשים רוסיות למועדון של מקסים. נשלח על ידי גיא להרוג את חמודי, אך נכשל. אלברט בן סירא (יגאל נאור) – חברו ושותפו של יעקב מלכה, ה”סנג’ר” של דורי ואף מאוהב בה. אלברט ומאיר כהן צדק ביצעו את הטבח במסיבת הרווקים בה נרצחו יעקב ואייל מלכה. מיכל קדוש (עונה 2) – אמן של משה ואליאב שגילתה בהמשך שמשה נורה ובהמשך גילתה שנינה היא מלכה וחטפה אותה אך בהמשך שחררה אותה.

הרווקה – עונה 18

הוא ואלברט רצחו את הגברים של משפחת מלכה. נילי פרנסיס (לירז חממי) – אשתו של גיא פרנסיס ואמא לליאם. שפכה חומצה על ספיר כיוון ששכבה עם גיא בעלה. החלה בתהליך של תיקון כדי לכפר על מעשיה אך מתוך חוסר רצון ובהוראת רב. ניתן לראות שעדיין שונאת את ספיר ואף מתאכזרת אליה כאשר ספיר עובדת בביתם. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה .

אביהם של אייל וליזי ובעלה של דורי וסבא של נינה ועידו. נעמה מלכה (מלי לוי) – גרושתו של אייל מלכה; כלתה לשעבר של דורי ואמם של עידו ונינה. הלל קדוש יורה בה בפרק האחרון בעונה הראשונה, בכוחותיה קמה והורגת את הלל קדוש.

פרק 20

רגיל זוג סקס ישראלי לצפיה ישירה צעיר. גם בסדרות הישראליות קיים תרגום ברוב המקרים. אתר סדרות מתעדכן על בסיס יומי, מאפשר צפייה ישירה מכל זמן ומקום בעולם, בחינם וללא הגבלה! צוות אתר סדרות שם דגש על שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת להעביר לצופים את התוכן באיכות מקסימלית, ללא פשרות. אמנון וגנר (ירון מוטולה) – ראש העיר החדש. מנהל קשר רומנטי עם המטופל של נעמה.

מלכת היופי של ירושלים כל הפרקים לצפייה ישירה קישור בתיאור – … HOT – מלכות – פרקים מלאים – בחינם – באתר הרשמי של הוט. עונה חדשה לדרמת הפשע המצליחה שעלתה ב-HOT ב-2018. בעונה השנייה לסדרה, גיא פרנסיס מתחזק וכמעט מוחק את המלכות לגמרי והן על סף פשיטת רגל.

סבב הפוקר העולמי 18 – פרק 3

עו”ד עמרני (גבי עמרני) (עונה 2) – עורך הדין של משפ’ מלכה. שימי (דורון בן-דוד) (עונה 2) – חוקר פרטי, חבר של אייל מהצבא. שחף (עומר דרור) – סג”ם בחיל האוויר, חניך בקורס טיס בן הזוג לשעבר של נינה.

שומר הראש של גיא פרנסיס (בן פייגנבאום) – מאבטח בבית של גיא ונילי. עוז סיטבון (מיכאל אלוני) – נשכר להיות המאבטח של עידו. אליאב קדוש (עדי אלון) (עונה 1) – בנו הצעיר של הלל קדוש, אסתמטי.

מבזק חדשות

נחטף על ידי אלברט ומת כתוצאה מחנק בבגז’ של רכב. הגברים של משפחת מלכה, ממשפחות הפשע הגדולות בישראל, מחוסלים. הנשים במשפחה מתחילות להבין שעליהן להיאבק על מקומן בעולם גברי קשוח. הזוכה בתחרות מוכתרת בתואר “מלכת היופי” של ישראל, ומייצגת את ישראל בתחרות מיס עולם או במיס תבל. 1 היסטוריה; 2 תחרויות מלכת היופי.

מלכת היופי של ירושלים, עונה 1 – פרקים מלאים לצפייה ישירה. מלודרמה תקופתית המספרת את סיפורה של משפחת ארמוזה – משפחה ירושלמית שורשית בתחילת שנות ה-20 … מלכת היופי של ירושלים פרק אחרון – فى الخبر.

סבב הפוקר העולמי 17 – ב – פרק 3

ליזי מנסה להציל את מה שנשאר מהעסקים, אבל בנות המשפחה מקשות עליה והיא מגלה שלא אחת למען כולן, אלא כל אחת למען אחת. דורי לא שולטת בתאוות הבצע שלה ומסתכסכת עם משפחת ג’ובארנים. ציפי נלחמת על הצדק בדרום העיר, ובדרך הורסת את היחסים עם השותפים האריתראים. נעמה נאבקת להגן על בנה ונהפכת דומה יותר ויותר למשפחה ממנה היא מנסה לברוח. בעונה השנייה לסדרת הלהיט גיא פרנסיס (רוי מילר) מתחזק וכמעט מוחק את המלכות לגמרי והן על סף פשיטת רגל.

נרצח על ידי גיא פרנסיס בסוף העונה הראשונה. דורית שרה “דורי” מלכה (ריטה) – אמם של ליזי ואייל, אלמנתו של יעקב מלכה, סבתא של נינה ועידו. נפש סוערת, מלודרמטית, מניפולטיבית ומקסימה. חושבת שהלל קדוש רצח את בעלה ובנה, ורוצה לנקום בו ובמשפחתו. מלכת היופי זין סקס סטייל סרטים עם חברה שלה Mp4 וידאו מקוון סקס ישראלי – פורנו לצפות בחינם לכל המכשירים הניידים.

איך עשו את זה? 25 – פרק 23

ציפי חי (אורלי זילברשץ) – אחותה של דורי שהייתה נשואה ליהודה, עבריין זוטר בהיררכיה המשפחתית. ציפי הייתה סמוכה לשולחנה של אחותה הצעירה והיפה ממנה שהייתה הכוכבת הבלתי מעורערת בבית. היא מקנאה באחותה אבל גם מאוד קשורה אליה. צוברת תסכולים של שנים על כך שהיא נושאת לבדה בעול הטיפול בְּאִמָּן הדמנטית, המתגוררת עִמָּה. בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ’ו. הדוגמאות משמשות רק כדי לעזור לך לתרגם את המילה או הביטוי שחיפשת בהקשרים שונים.

  • דורי (ריטה) לא שולטת בתאוות הבצע שלה ומסתכסכת עם משפחת ג’ובארנים.
  • זכרו, אין להגיב לפני שראיתם את הפרק ואין להגיב תגובות ספאם.
  • ראש משפחת פשע הנושאת את שמו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן