סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » מאגר הסרטים

מאגר הסרטים

מפעל הפיס הוקם כדי לתמוך ולסייע לקהילה בישראל על כל גווניה. לפיכך, יעדי הסיוע של הפיס משתנים בהתאם לצורכי החברה והקהילה. לצד תמיכה בתחומי החינוך, הבריאות, הספורט ואיכות הסביבה, בשנת 2000 החל מפעל הפיס להקצות משאבים ניכרים גם לפיתוח התרבות והאמנות בישראל, מתוך כוונה לטפח את רוחה ונפשה של הקהילה.

הסינמטק מאחל לך חוויה פוריה, מאתגרת ומהנה מהשימוש באתר ובתכניו. חלק מהשירותים (לרבות רישיונות לשימוש בתכנים) הניתנים במסגרת האתר כרוכים בתשלום לסינמטק או לבעלי הזכויות בתכנים. באחריות המשתמש לשמור בסודיות על פרטי הזיהוי שלו לאתר, כמו גם לנהוג בעירנות ובזהירות, למשל, ביחס להודעות “פישינג”, אשר עלולות להישלח, לכאורה, בשם הסינמטק. בתוך כך, הסינמטק ממליץ להשתמש באמצעי אבטחה נוספים של מערכת ההפעלה במחשב ותוכנות מתאימות, כמו גם להימנע מלהשתמש בשירותים המזוהים שבאתר באמצעות מחשבים ורשתות פומביים.

מאגר סרטי קולנוע | משרד החינוך

נבקש כי תקרא בעיון את התנאים שיפורטו להלן, שכן הכניסה והשימוש באתר כפופים להם, לרבות שינויים שיערכו בהם מעת לעת. חמוש בתסריט, המבוסס על ספר של ג’ו היל, בשחקנים טובים ובקריירה מבטיחה בסרטי האימה, סקוט דריקסון מביא איתו לקולנוע עוד סרט מהנה, אשר יקרר לנו קצת את הקיץ החם. הוראת הקולנוע והתקשורת מאפשרת לכלל המורות והמורים לעשות שימוש בכלי הוראה עדכניים, דיגיטליים ונגישים לעבודה. מכל הזמנים ולאחר מכן להיכנס לרשימת בתי קולנוע מאוד ארוכה שתעזור לכם לבחור היכן תוכלו לצפות בסרט. בארץ בתי קולנוע הגיעו לרמה מאוד גבוהה ורבים מהם עובדים בשיתופיות עם חברות מאירופה וארצות הברית. אפשר להוריד סרטים, אפשר לצפות בצפייה ישירה ואפשר גם להשתמש בדברים כמו מאגר סרטים בדרייב.

ביום חמישי ה-21 בנובמבר, כל הסרטים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ, ב-10 ש”ח בלבד. 5 סרטים בהקרנות בכורה ביום הקולנוע 2019, אז תבחרו איזה סרט אתם הולכים לראות כי הזדמנות כזו לא מפספסים. תוכניות ומענים שלא עמדו בתנאי המכרז או לא ניגשו למכרז מאגר התוכניות והמענים, אך לא נמצאה מניעה לשלבם במערכת. שילובם של תוכניות ומענים ממסלול זה ייעשה בהתאם לשיקול דעתם של מנהלי מוסדות חינוך ולמשאביהם הקיימים (ובלבד שאינם מהתקציב המשרדי/הגמיש העומד לרשותם במערכת גפ”ן).

מה חדש?

הקרן לירושלים, הנמנית עם מייסדי הסינמטק, רואה בו את אחד מעוגני התרבות החשובים של העיר וגאה לתמוך בפעילותו לאורך כל השנה. אחת ממטרות הקרן היא לסייע בפיתוח וחיזוק ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית המחויבת לקיומה של חברה חופשית, צודקת והוגנת לכל אזרחיה, ולתרום למאמצים לשלום אזורי ולשיפור פני החברה, התרבות והחיים בישראל. חל על המשתמש איסור מוחלט לעשות שימוש באתר ובשירותים הניתנים בו לרעה, לרבות בדרך של שיבוש או הכבדה על השירותים הניתנים באתר, יצירת גישה אליהם מרחוק, בכל אמצעי שהוא, העתקה של חומרים מהאתר באמצעים טכנולוגיים או אחרים וכיו”ב. כמו כן, חל איסור על הפרעה לשימוש או הנאה של משתמש אחר באתר או על כניסה בלתי מורשית לאתר או לחשבונות משתמשים אחרים בו.

  • מאגר סרטי קולנוע – מאגר הסרטים מכיל (נכון לספטמבר 2019) כ-250 סרטי קולנוע, המתאימים להקרנה בשיעורי היסטוריה, תנ”ך, ספרות, מולדת ועוד.
  • קרן דיאמונד של משפחת יגלום מעניקה את תמיכתה למגוון פרויקטים חברתיים, תרבותיים, רפואיים וחינוכיים בישראל.
  • זמן קולנוע ומדיה מאגד בעבורכם יוזמות, עדכונים כמו גם את חדשות הפיקוח על הקולנוע והמדיה.

60 שניות זה כל מה שהוא צריך בשביל להביס כל מנעול ואזעקה שעומדים בפניו. אבל בשביל ממפיס זוהי לא משימה בלתי אפשרית, אלא רק מערכה מורטת עצבים. לתשומת ליבכם, בסרטים שאינם מהשנים האחרונות, איכות התמונה יכולה להיות נמוכה. מועצת הפיס לתרבות ולאמנות גאה לסייע ולתמוך באמנות ובאמנים באזורים גיאוגרפיים, קהלי יעד ומגזרים שונים שאינם נתמכים על ידי הגופים המוסדיים. הפניית משאבים בכיוונים אלה נועדה לתרום לקיום מגוון עשיר של עשייה ויצירתיות תוך שימת דגש על איכות והנגשה לקהלי יעד המתגוררים מחוץ למרכז.

אורחים מהכוכב הירוק לצפייה ישירה – הסרט המלא אונליין

משרד ירושלים ומורשת הוא המשרד הממשלתי האמון על טיפוח עיר הבירה של ישראל, וכן על שימור המורשת הלאומית ברחבי הארץ. אגף מורשת במשרד פועל לשיקום והעצמה של המורשת הלאומית, בין היתר באמצעות אצירת תכנים בעלי חשיבות היסטורית לאומית והנגשתם לציבור, לרבות באמצעות המרתם לפורמט דיגיטלי. במסגרת זו, ומתוך הכרה בחשיבות הקולנוע הישראלי למורשת הלאומית, פרויקט הדיגיטציה של הארכיון הישראלי לסרטים נבחר להיכלל בתוכנית מורשת ב’ ולהשקעה ממשלתית במסגרת פעילות האגף.

משרד התרבות והספורט מאחל הצלחה לארכיון בדרך למימוש ייעודו – קידום תרבות הקולנוע הישראלי בארץ ובעולם דרך יצירת עותקי הקרנה דיגיטליים מחודשים לסינמטקים ולפסטיבלים, לצד פלטפורמת צפייה בנכסי מורשת ותרבות עבור הציבור הרחב והחוקרים. כדי לשמור על זכויות יוצרים, הכניסה למאגר הסרטים תעשה עם הזדהות אחידה של משרד. מאגר הסרטים של משרד החינוך השתדרג, ומעכשיו מציע גם שיעורים אינטראקטיביים מבוססי סרטים, מוכנים מראש, על מגוון תחומי דעת ונושאים שונים. הסינמטק לא ישא באחריות להתאמת השירותים הניתנים במסגרת האתר לצרכי המשתמש, כמו כן לא ישא באחריות לטעויות או לחסרים בחומרים או במידע המוצג באתר. מערך שיעור למורה מוכנים מראש – מערכי שיעור למורה, מבוססי סרט או קטעי סרטים, הנגישים אונליין או להורדה כקובץ, במגוון תחומי דעת.

ביקורת קולנוע – החיים הסודיים של חיות המחמד 2

כל הזכויות באתר שמורות לסינמטק וכל הזכויות בתכנים המופיעים באתר נמצאות בבעלות יוצריהם או בבעלות הגורם לו הקנו היוצרים את הזכויות או הרשאה לשימוש בהם. כפי שהוסבר בראש הדף ובעוד כמה מקומות באתר קשה מאוד למצוא לסרטים חדשים את הסרט המלא ביוטיוב. כדי לשמור על זכויות יוצרים, כניסה למאגר הסרטים תעשה עם הזדהות אחידה של משרד. מטרת האתר היא לרכז את כל הסרטים הנקיים באמת כך שבפעם הבאה שבא לכם לראות סרט תוכלו להיכנס לאתר “סרט נקי” ולבחור סרט בראש שקט. למסמך המרכז את השלבים להגשת תוכנית למכרז ולמאגר התוכניות והמענים. באתר הקרן זמינים לצפייה כ- 300 סרטים שהופקו בתמיכתה, לאורך שנות פעילותה.

שימוש בשיעור אינטראקטיבי – שיעורים אינטראקטיביים, מוכנים מראש, מבוססי סרטים, פותחו על ידי הצוות הפדגוגי של אקדמי פלוס באישור אנשי המקצוע הרלוונטים במשרד החינוך. בבסיס יוזמה זו, עומדת תפישה הרואה חשיבות בפיתוח שיח תרבותי ומקצועי בין היוצרים המתגוררים בנגב לבין תעשיית הקולנוע הישראלית הענפה. מטרת הקרן היא עידוד יוצרים ויוצרות המתגוררים באזור הדרום והנגב ליצירה קולנועית וטלוויזיונית המספרת את הסיפור הדרומי בעיניים מקומיות והבאתו אל מרכז הפריים טיים הקולנועי והטלוויזיוני הישראלי. שירות זה מאפשר לרכוש סרטים המפורסמים בקטלוג שירות הסרטים הישראלי.

דיאן בתגובה ראשונה: “מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד”

המאגר נמנה עם פעולות להטמעת חדשנות פדגוגית דרך חומרי למידה מעוררי עניין וסקרנות בקרב התלמידים. השירות מאפשר הקרנת הסרטים באמצעות מחשבים ומקרנים הנמצאים בכיתה. עבור פריט אחד, ניתן לשלם עד 35,000 ₪ בתשלום רגיל או בתשלומי קרדיט.

זה למעלה משלושים שנה מובילה קרן משפחת אוסטרובסקי את התמיכה בפעילותו ובתפעולו של ה-JFC, כולל מתן תרומות שנתיות והקצאת משאבים לטובת רכישת סרטים, תוכניות, פסטיבלים, ציוד, העשרת עובדים ויועצי פיתוח. הקרן לירושלים, הקרן העירונית הגדולה בישראל, נוסדה בשנת 1966 ביוזמת ראש העיר דאז טדי קולק. קולק ראה בקרן זרוע לגיוס תרומות שישמשו לפיתוח העיר, לקידום החברה בירושלים ולעיצובה כחברה חופשית, סובלנית ופלורליסטית.

בדיקות כשירות רפואית עבור רישיון נהיגה ספורטיבית

זמן קולנוע ומדיה מאגד בעבורכם יוזמות, עדכונים כמו גם את חדשות הפיקוח על הקולנוע והמדיה. הסרטים יסייעו להציג את נושאי הלימוד מזוויות שונות ויאפשרו לקיים שיח בכיתה ולהציף בו רגשות ותחושות ותובנות. אנחנו יודעים שהקונספט של האתר הוא פשוט, אין תמונות, אין תקצירים של סרטים וכו’, יש שמות של סרטים ולינקים לאתר IMDB. עבור יותר מפריט אחד, ניתן לשלם עד 15,000 ₪ לפריט (ללא הגבלת מספר פריטים) בתשלום רגיל או בתשלומי קרדיט. יש לבחור ולסמן את הסרטים המופיעים בקטלוג ואותם אתם מבקשים לרכוש, לאשר ולבצע את הרכישה.

  • לסינמטק הזכות, לפי שיקול דעתו, לערוך ביקורת לפרסומים מכל סוג שהוא אשר יועלו לאתר, על ידי משתמשים או כל גורם אחר, באמצעות עריכתם או הסרתם – כולם או חלקם – מכל סיבה שהיא, וזאת מבלי להודיע על כך מראש או בדיעבד לגורם המפרסם.
  • תכנים אשר זהות בעל הזכויות בהם אינו ידוע או שבעליהם לא אותר – כפופים להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, תשס”ח- 2007.
  • המאגר נמנה עם פעולות להטמעת חדשנות פדגוגית דרך חומרי למידה מעוררי עניין וסקרנות בקרב התלמידים.
  • באתר הקרן זמינים לצפייה כ- 300 סרטים שהופקו בתמיכתה, לאורך שנות פעילותה.
  • אלה נוצרו לנוחות המשתמש אך אינם נמצאים בשליטת הסינמטק והסינמטק אינו אחראי בכל דרך שהיא לתוכן המופיע בהם, כך שגם אין לראות בקישורים אלה כאישור או המלצה של הסינמטק לאמור בהם.

במהלך השנים גייסה הקרן למעלה ממיליארד וחצי דולר, והיא משמשת מודל לחיקוי לרשויות עירוניות ברחבי המדינה. תנאי השימוש באתר והאתר עצמו מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מתייחסים לגברים ונשים כאחד. מעבר לכך, חל איסור מוחלט לעשות כל שימוש אחר באתר ובחומרים הנמצאים בו, לרבות העתקה, הפצה, שיתוף, עריכת שינויים, יצירת קישורים אל התכנים וכיו”ב וזאת ללא קבלת הרשאה מראש ובכתב מהסינמטק או מבעל הזכויות ביצירה, לפי העניין.

סרטים לצפייה ישירה ובחינם

כל תוכנית המופיעה במאגר כוללת, בין היתר, מידע על סוג הארגון המפעיל אותה (מהמגזר הראשון, השני או השלישי) נוסף על ציון היותה פעילות שבגינה נדרש או לא נדרש תשלום נוסף, נושא עיקרי ועוד. מנהלי מוסדות חינוך רשאים להפעיל ולשלב במוסד החינוכי אך ורק תוכניות ומענים המופיעים במאגר. לאחר שבנו בן ה-9 של ג’ון קיו מתעלף באמצע משחק בייסבול, מתגלה שהוא זקוק בדחיפות להשתלת לב. מחיר הניתוח הוא 200 אלף דולר, אך מאחר והביטוח הרפואי אינו מכסה את התשלום והסכום הנדרש איננו, מסרב בית החולים להכניס את הילד לרשימת הממתינים להשתלה. כשג’ון מבין שחיי בנו מתקרבים לקיצם ואין סיכוי לעזרה מבית החולים, הוא משתלט על מחלקת טיפול נמרץ בבית החולים, לוקח בני ערובה ומתחיל לנהל מו”מ כדי שבנו יוכל לעבור את ההשתלה המיוחלת. רוי קלייטון, סוכן FBI, יוצא למרדף אחריו ואחרי הממונים עליו, לפני שיבצעו פיגוע רצחני נוסף, הפעם בארה”ב.

יצירת שיעורים אינטראקטיביים – מנגנון ליצירת שיעורים שמאפשר לייצר שיעור פרטני ולשלב בשיעור זה סרטים וקטעי סרטים, שאלות, תמונות ומידע נוסף. ניתן לשימוש בכיתות הלימוד אך גם מאפשר למורים צפייה מהבית לפני השיעור. אם יש חריגה קלה כגון נשיקה בלחי, שמלה עם מעט מחשוף וכו’ אז אנו מציינים זאת. ניתן לרכוש קטעי ארכיון בתיאום עם המחלקה בטלפון או באמצעות דואר אלקטרוני. גבריאל שייר (ג’ון טרבולטה, ספרות זולה) הוא מרגל מסתורי, המנסה נואשות לפרוץ הגנה מתוחכמת של מחשב ממשלתי, ולסחוט אינפורמציה וכסף.

מאגר הסרטים

מדובר בנכס בעל משמעות לאומית עצומה, המחזיק באוצרות היסטוריים בעלי ערך רב לציבור הישראלי. כדי לטפח את אוצרות ארכיון הסרטים הישראלי ולהרחיב באופן משמעותי את אוספיו החליטו משרד התרבות והספורט ומועצת הקולנוע, לצד התמיכה בארכיון, לחייב את כלל יוצרי הקולנוע בישראל להפקיד בו עותק מהסרטים שיצרו, עבור הדורות הבאים. בנוסף, ארכיון הסרטים בסינמטק ירושלים הוכר על ידי כלל יוצרי הקולנוע הישראלים כמוסד שתפקידו שימור הסרטים הישראליים – ישנים כחדשים. צפייה ישירה בסרטים חדשים, כל הסרטים לצפייה ישירה במקום אחד ישירות באתר ללא הורדה למחשב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן