סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » להיות איתה עונה 3 פרק1

להיות איתה עונה 3 פרק1

עזר הצהיר כי אין בכוונתו להמשיך עם הסדרה, אך ציין כי “קשת” תוכל לעשות בעתיד שימוש בחומרים שכבר נכתבו. עם זאת, הוא שב לעבוד עליה בסופו של דבר, ובדצמבר 2020 החלו הצילומים. בני משפחתו של עמוס, ובמיוחד אחיו הצעיר אסף, מתלהבים מהקשר שנוצר בין עמוס לנועה. נועה עורכת מסיבת בריכה בבית הוריה, ומזמינה גם את עמוס, שעקב תאונה נתלה לשעות ארוכות על מתקן בנג’י שהוקם כדי לשעשע את באי המסיבה. נועה מזמינה את עמוס להצטרף אליה לנסיעה ללונדון, שבה היא מקבלת תפקיד בסרט הוליוודי.

  • הצטרפו לערוץ הטלגרם כדי להתעדכן מתי הפרק עולה (לחץ עלי).
  • אחר כך ברחוב היא מציעה לו טרמפ בטענה שהיא מרגישה אשמה כי היא הציעה לו להזמין את המרק.
  • העונה השנייה של “להיות איתה” הייתה לסדרת הדרמה הנצפית ביותר בישראל לשנת 2017.
  • להיות איתה היא סדרת טלוויזיה שיצר אסי עזר עבור זכיינית השידור קשת המשודרת בערוץ 2 החל מנובמבר 2013.

הצטרפו לערוץ הטלגרם כדי להתעדכן מתי הפרק עולה (לחץ עלי). ההיסטוריה הקולנועית והטלוויזיונית מלאה בסיפורי אהבה מורכבים, בהם בני הזוג מגיעים מעולמות שונים ונאלצים להתגבר על כל המכשולים כדי לממש את אהבתם. לקראת פרק הבכורה של “להיות איתה” אספנו עבורכם ארבעה סיפורי אהבה בלתי נשכחים כדי לבדוק האם האהבה באמת מנצחת הכל. להיות איתה היא סדרת דרמה ישראלית שעלתה לערוץ 2 בשנת 2013. הסדרה נוצרה על ידי אסי עזר ועודד רסקין, והיא כוללת 2 עונות -20 פרקים מלאים.

ביום שהאדמה רעדה לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

Mako – להיות איתה – עונות 1-2 – פרקים מלאים באתר מאקו של ערוץ 12 (קשת). סיפור האהבה ששבר את כל החוקים חוזר בעונה חדשה עם ארבעה פרקים אחרונים בהחלט שמפתיעים מהדקה הראשונה. שלוש שנים עברו מאז חתונתם של נועה ועמוס, חתונה שהסתיימה באסון. נועה נענית להזמנה, אך לא משערת כמה המפגש ביניהם יטלטל אותה. ונסה יולדת, נועה הולנדר מודה באהבתה ועמוס אחד עומד באמצע, אז למה לעזאזל הפרק הבא נפתח בחתונה שלו עם גולי?

להיות איתה עונה 3 פרק 1 היא סדרת דרמה וקומדיה רומנטית של חברת “קשת”. Youtube – להיות איתה – ערוץ היוטיוב של הסדרה – פרקים מלאים, טריילרים, מאחורי הקלעים וראיונות עם שחקני הסדרה לצפייה ישירה באתר יוטיוב. עמוס דהרי הוא אופה מבת ים, והוא עובד במאפייה והמרכול של משפחתו. הוא מנהל מערכת יחסים רומנטית עם ונסה מימון במשך 9 שנים, עד שהיא מציעה לו נישואים במסעדה יוקרתית. עוד לפני כן הוא פגש בשירותים של המסעדה את נועה הולנדר, דוגמנית וידוענית. עמוס דהרי (אביב אלוש), אופה מבת ים מתאהב בדוגמנית הבינלאומית נועה הולנדר (רותם סלע) המפורסמת.

להיות איתה 1 – פרק 1

Walla – ביקורת העונה השנייה של להיות איתה באתר וואלה. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה . אחר כך ברחוב היא מציעה לו טרמפ בטענה שהיא מרגישה אשמה כי היא הציעה לו להזמין את המרק. במקום לשוב לביתו הוא מתלווה אליה ואל חברותיה למסיבה. צביקה גרנות, הסוכן שלה, תוקף את עמוס ומפנה אותו נגד נועה במטרה להפריד ביניהם, ויחסיהם החבריים הטריים של עמוס ונועה עולים על שרטון. בינואר 2014, “קשת” אישרה עונה שנייה לסדרה, אשר צולמה במהלך שנת 2016 וצפויה לעלות לשידור באביב 2017.

Youtube – ראיון סוף עונה 2 עם אביב אלוש ורותם סלע כוכבי הסדרה – ביוטיוב. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו. העונה השנייה של “להיות איתה” הייתה לסדרת הדרמה הנצפית ביותר בישראל לשנת 2017.

סדרות

סדרה קומית רומנטית על סיפור אהבה בלתי אפשרי בין אופה פשוט מבת ים ודוגמנית בינלאומית. עמוס עדיין עובד במאפייה אבל הוא כבר לא גר בבית. נועה מארגנת לעמוס מסיבת יום הולדת בהפתעה ומציעה לעמוס נישואין באופן רשמי מול כל המשפחה שלו. את האושר והשלווה מפר אבא של נועה, טייקון המלונות גדעון הולנדר, שמפתיע את בתו אותה לא ראה שנתיים. עמוס נשאר לישון בחדר המלון של נועה, והיא מנשקת אותו.

אם הם ישרדו את ניסיונותיו של הסוכן שלה להפריד ביניהם, אולי יצא סיפור אהבה. Sdarot.rocks – להיות איתה – עונה 1 – פרקים מלאים באתר סדרות (איכות גבוהה). בסיום העונה השנייה של הסדרה, קשת הזמינה עונה שלישית נוספת והיא כרגע בתהליכי הפקה. עקב העומס על אסי עזר בהנחיית תוכניות ריאליטי שונות בערוץ קשת, הוחלט להקפיא את הפקת העונה, ולהמשיך אותה במהלך השנה הבאה. העונה הראשונה של “להיות איתה” עלתה לשידור בנובמבר 2013 בערוץ 2 (לפני הפיצול בין קשת לרשת – ערוצים 12 ו-13). העונה שודרה בימי שני מידי שבוע ופרק הבכורה זכה שלה לרייטינג של 22.5%.

להיות איתה עונה 3 פרק 1 לצפייה ישירה

האתר של Pashut אינו מעלה, משדר או מזרים תוכן כלשהו באתר – תוכן זה זמין באינטרנט ומוצגים מאתרים כגון Dailymotion ו- YouTube. לנועה הולינדר יש הכל, היא האישה הכי יפה במדינה, היא ביתו של טייקון נדל”ן, דוגמנית מצליחה עם קריירה בינלאומית ובת הזוג של שחקן הוליוודי ידוע.

  • עזר הצהיר כי אין בכוונתו להמשיך עם הסדרה, אך ציין כי “קשת” תוכל לעשות בעתיד שימוש בחומרים שכבר נכתבו.
  • הסדרה נוצרה על ידי אסי עזר ועודד רסקין, והיא כוללת 2 עונות -20 פרקים מלאים.
  • נועה עורכת מסיבת בריכה בבית הוריה, ומזמינה גם את עמוס, שעקב תאונה נתלה לשעות ארוכות על מתקן בנג’י שהוקם כדי לשעשע את באי המסיבה.

פרק הסיום של העונה השנייה זכה לרייטינג של כ-26.2%. למטה ריכזנו קישורי צפייה לפרקי העונה השנייה של להיות איתה. בעונה השנייה אחרי שאהבתם של עמוס ונועה ניצחה, נשאלת השאלה, האם גם הזוגיות שלהם תנצח? הבדלי התרבות הרבים, חיי הזוהר הלא יציבים, ענייני משפחה שיוצאים משליטה מביאים לעונה מלאת דרמה והומור לסוף מפתיע ומלא מתח לקראת העונה השלישית. אופה מבת ים, אותו משחק אביב אלוש, מתאהב בבתו של טייקון, תפקיד אותו מגלמת הדוגמנית והשחקנית רותם סלע.

להיות איתה עונה 2 – פרק 3 להורדה ולצפיה ישירה

למטה אספנו קישורי צפייה מעודכנים לפרקים המלאים מהעונה הראשונה של הסדרה. להיות איתה היא סדרת טלוויזיה שיצר אסי עזר עבור זכיינית השידור קשת המשודרת בערוץ 2 החל מנובמבר 2013. הסדרה עוסקת באופה שגר בבת-ים, בבית הוריו, שבמקרה פוגש את נועה הולנדר, דוגמנית צמרת וידוענית פעילה בישראל וברחבי העולם. העונה השנייה של הסדרה עלתה לשידור במאי 2017 בחסות קשת בערוץ 12 בטלוויזיה.

בשיחה בטלפון עם אימו של עמוס, נועה מזמינה עצמה לארוחת יום שישי אצל הוריו של עמוס. הדבר מביך את עמוס, שסיפר לנועה שהוא גר בתל אביב, ומבין שכעת יאלץ לגלות לה שהוא גר בבת ים בבית הוריו. ונסה מימון, חברתו של עמוס דהרי זה 9 שנים להוטה להינשא לו, אך הוא נרתע מכך. היא מציעה לו נישואים במסעדה, בנוכחות קהל הסועדים, אך הוא מסרב, והיא נוטשת את המסעדה בזעם.

להיות איתה עונה 3 פרק 2

עמוס מסייע לה להיפטר מבנו של מפיק הסרט, המצפה ממנה לשכב אתו בתמורה לזכייתה בתפקיד. באפריל 2016 הסדרה נמכרה לערוץ 4 הבריטי והחל מ-23 באוגוסט הסדרה משודרת תחת השם “היפה והאופה”. הסדרה תשודר עם פרקיה המקוריים בעברית בצירוף כתוביות באנגלית.

בין הסועדים היו גם הדוגמנית הנודעת נועה הולנדר, חברותיה והסוכן שלה. כאשר עמוס הולך לדרכו, מציעה לו נועה טרמפ במכונית שבה נסעה עם חברותיה וסוכנה. החבורה ממשיכה לבלות יחד, ועמוס מותח ביקורת על התנהגותה של נועה. Sdarot.life – להיות איתה – עונה 2 – קישור חלופי לצפייה מקוונת באתר סדרות הישראלי. עמוס הוא בחור פשוט מבת ים, שגר עם הוריו ועובד במאפייה של המשפחה. ולאחר שכבר נעשו הליהוקים לעונה השלישית ובסמוך לתחילת שלב הצילומים הוא הודיע על הקפאת ההפקה.

בלייז ומכוניות הענק לצפייה ישירה – באיכות גבוהה, עם תרגום לעברית

כאן ריכזנו קישורים לסדרה להיות איתה לצפייה ישירה. להיות איתה עונה 3 פרק 4 היא סדרת דרמה וקומדיה רומנטית של חברת “קשת”. הסדרה עלתה לשידור ב-25 בנובמבר 2013 בערוץ 2, והיא הסתיימה ב-11 ביולי 2017. אסי עזר יצר וכתב את הסדרה, ועודד רסקין ביים אותה. העלילה מביאה את סיפורם של עמוס דָּהַרִי, אופה מבת-ים, ונועה הוֹלַנדֶר, דוגמנית וידוענית, הפוגשים זה בזה במקרה ומתאהבים. להיות איתה עונה 3 פרק 3 היא סדרת דרמה וקומדיה רומנטית של חברת “קשת”.

אמא, אני רוצה להיות דוגמנית אחרי כמעט 25 שנים של קריירת דוגמנות מצליחה, גלית גוטמן מביטה לאחור וחושפת את הרגעים בהם היא מתביישת ושאותם תרצה לשכוח. רק מנויים רשאים להגיב, כדי להגיב ולהינות משלל שירותי האתר הפעל את חשבונך. עוד משתתף בסדרה ג’ייסון לואיס (“סקס והעיר הגדולה”) המגלם בסדרה דוגמן לשעבר ומנחה בהווה של תכנית הטלוויזיה האמריקאית המצליחה (והפיקטיבית) “אמריקן סטאר”. בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ’ו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן