סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » להיות איתה עונה 1 פרק 5

להיות איתה עונה 1 פרק 5

צביקה גרנות, הסוכן שלה, תוקף את עמוס ומפנה אותו נגד נועה במטרה להפריד ביניהם, ויחסיהם החבריים הטריים של עמוס ונועה עולים על שרטון. “להיות איתה”, הסדרה החדשה בכיכובם של רותם סלע ואביב אלוש, מגוללת את סיפור האהבה הבלתי אפשרי בין עמוס, עובד מאפיה תפרן מבת ים, לבין נועה, דוגמנית בינלאומית בת עשירים. ההיסטוריה הקולנועית והטלוויזיונית מלאה בסיפורי אהבה מורכבים, בהם בני הזוג מגיעים מעולמות שונים ונאלצים להתגבר על כל המכשולים כדי לממש את אהבתם. לקראת פרק הבכורה של “להיות איתה” אספנו עבורכם ארבעה סיפורי אהבה בלתי נשכחים כדי לבדוק האם האהבה באמת מנצחת הכל. 3 בנובמבר 2021קישורים חיצונייםעמוד הסדרה באתר makoדף התוכנית ב-IMDbלהיות איתה היא סדרת דרמה וקומדיה רומנטית של חברת “קשת”. אסי עזר יצר וכתב את הסדרה, ועודד רסקין ביים אותה.

משפחת דהרי מתקשה לקבל אותה מכיוון שהיא אינה יהודייה. לא ברור אם הוא מדבר איתה או עדיין מנסה להגיע אליה ללא הצלחה, אבל לפי התגובות שלו נראה שהוא מדבר עם מישהי שהוא מכיר. הוא מגיע לרמות סערה וזעם שגורמות לו לעלות שוב על “דרך הבחירה הרעה”, כפי שכינה אותה בעבר אחרי השיחה עם מייק בעקבות ההרפתקה המשותפת שלהם במדבר. כמו אחרי מותו של צ’אק, וכמו אחרי מותו של הווארד והפרידה מקים, ג’ין מתמסר שוב לסול, והפעם בצורה הרסנית ומרושעת מאי פעם. הקאסט עצמו רווי בכוכבים, בניהם גם מארק איווניר, השחקן הישראלי המצליח ביותר בחו”ל, אשר מגלם את תפקיד המנהל האישי של בת הטייקון, ואורי גבריאל מגלם את אביו של האופה בו מתאהבת בת הטייקון.

להיות איתה עונה 1 פרק 5

התנהגותו התוקפנית של עמוס מושכת את נועה, והשניים דווקא מתקרבים למורת רוחו של צביקה. בני משפחתו של עמוס, ובמיוחד אחיו הצעיר אסף, מתלהבים מהקשר שנוצר בין עמוס לנועה. נועה עורכת מסיבת בריכה בבית הוריה, ומזמינה גם את עמוס, שעקב תאונה נתלה לשעות ארוכות על מתקן בנג’י שהוקם כדי לשעשע את באי המסיבה.

פרק הסיום של העונה השנייה זכה לרייטינג של כ-26.2%. למטה ריכזנו קישורי צפייה לפרקי העונה השנייה של להיות איתה. העונה הראשונה של “להיות איתה” עלתה לשידור בנובמבר 2013 בערוץ 2 (לפני הפיצול בין קשת לרשת – ערוצים 12 ו-13). העונה שודרה בימי שני מידי שבוע ופרק הבכורה זכה שלה לרייטינג של 22.5%. למטה אספנו קישורי צפייה מעודכנים לפרקים המלאים מהעונה הראשונה של הסדרה.

טרם התפרסמו תגובות

צ’אק מת, ג’ימי לא ניסה להתמודד עם זה אלא דחס למגירה חשוכה בנפשו גם את האבל על אחיו וגם את פעימות מצפונו. תחת הכינוי “סול גודמן” הוא התחיל למכור טלפונים סלולריים חד-פעמיים, בנה לעצמו מאגר לקוחות מבטיח. בעונה השנייה אחרי שאהבתם של עמוס ונועה ניצחה, נשאלת השאלה, האם גם הזוגיות שלהם תנצח? הבדלי התרבות הרבים, חיי הזוהר הלא יציבים, ענייני משפחה שיוצאים משליטה מביאים לעונה מלאת דרמה והומור לסוף מפתיע ומלא מתח לקראת העונה השלישית. שם הפרק שבו הפציע סול גודמן לראשונה ב”שובר שורות” היה “סמוך על סול”. שם הפרק שבו הגיעו וולט וג’סי לראשונה אל “סמוך על סול” נקרא “שובר שורות”.

הדבר מביך את עמוס, שסיפר לנועה שהוא גר בתל אביב, ומבין שכעת יאלץ לגלות לה שהוא גר בבת ים בבית הוריו. העונה השנייה הסתיימה בקליף האנגר, ו”קשת” הזמינה לסדרה עונה שלישית. במקביל לכתיבתה, עזר עסק גם בהפקת האדפטציה האמריקאית “האופה והיפה”. בנוסף, עזר השתתף במקביל כמנחה בתוכניות המציאות “הכוכב הבא” ו”נינג’ה ישראל”. עבודה אינטנסיבית זו גרמה לעזר לסבול מהתקפי חרדה רבים והתמכרות לציפרלקס, ולאחר שכבר נעשו הליהוקים לעונה השלישית ובסמוך לתחילת שלב הצילומים הוא הודיע על הקפאת ההפקה. עזר הצהיר כי אין בכוונתו להמשיך עם הסדרה, אך ציין כי “קשת” תוכל לעשות בעתיד שימוש בחומרים שכבר נכתבו.

אורחים מהכוכב הירוק לצפייה ישירה – הסרט המלא אונליין

אביגיל מתוודה בפני עמוס כי היחסים ביניהם התהוו בכך שהיא פחדה להישאר לבד מאז שאביה נפטר, והוא ניסה לאהוב מישהי שאינה נועה (ונכשל), ובכך היא זו ששמה סוף לזוגיות שלהם. אחרי תקופה קצרה, בזמן הצילומים לפרסומת בלוס אנג’לס, נועה מקבלת שיחת טלפון מעמוס, שמספר לה כי הוא ואביגיל נפרדו, וכן מבקש ממנה להבטיח לו שמה שקרה ביניהם לא ישחית את מערכת היחסים הבאה שלה. נועה מגלה שעמוס הגיע עד אליה לצילומים, והם פותחים דף חדש ביחסים שלהם, שלוש שנים לאחר שהתגרשו. העונה השנייה של הסדרה עלתה לשידור במאי 2017 בחסות קשת בערוץ 12 בטלוויזיה.

מן הראוי, בהתחשב בכך שהיא הדמות המשמעותית בסדרה אחרי ג’ימי. אחרת לא מן הנמנע שיקרה שוב מקרה ג’סי פינקמן – גיליגן יקלוט שזנח את הדמות החשובה בפרקים האחרונים ויחליט להקדיש לה סרט משל עצמה. אם חשבנו שיהיה סוף טוב לשניים האלה, הפרק הזה מרחיק אותנו מאוד מהאופציה הזו.

להיות איתה   עונה 1 – פרק 5

נועה, שחוזרת מארצות הברית לאחר שעמוס ואביגיל הזמינו אותה לחתונה שלהם, מגלה רגשות כלפי עמוס למרות שנפרדו, בנוסף לקשריה הטובים עם משפחת דהרי. ונסה מגלה שנועה ועמוס עדיין מדברים, חושדת שנועה מנסה להשיג את עמוס בחזרה אליה ומיידעת את אביגיל במעשה, אולם אביגיל עדיין משוכנעת שעמוס איתה באש ובמים. נועה מתוודה בפני עמוס על אהבתה אליו ומנסה להתנשק איתו, אך הוא מתנגד ומחליט לנתק איתה קשר, בעודו מרוכז בזוגיות עם אביגיל. לא נראה שג’ין באמת צריך כסף – מהסצנה הראשונה איתו בפרק הראשון בסדרה אנחנו יודעים שיש לו יהלומים בשווי הון, ומן הסתם גם נותרו לא מעט מזומנים שארז איתו בסצנה ההיא, גם אם חלקם הגדול הלך לתשלום על ההיעלמות. ואפילו אם זה אכן היה קשור לכסף, באדי בוויכוח איתו מציין שהם כבר מתגלגלים במזומנים. בפרק שההקבלות בו מפורשות, הרגעים האלה מבהירים שלא מדובר רק בהשוואה בין סול של אז לסול של היום, אלא גם בינו לבין וולט.

  • במהלך מסיבת הפתעה שארגנה לעמוס, נועה מציעה לו נישואין מול כל המוזמנים, הצעה לה השיב בחיוב.
  • העונה השנייה הסתיימה בקליף האנגר, ו”קשת” הזמינה לסדרה עונה שלישית.
  • כמו אחרי מותו של צ’אק, וכמו אחרי מותו של הווארד והפרידה מקים, ג’ין מתמסר שוב לסול, והפעם בצורה הרסנית ומרושעת מאי פעם.

בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ’ו. משפחת דהרי בהתרגשות שיא לקראת ארוחת השישי עם נועה. לאט לאט אחרי שכולם מתרגלים לנוכחותה של נועה ולשקרים שהמציאו, הם מתחילים ליהנות ודווקא אז הדלת נפתחת בסערה ושם עומדת וונסה. לצד ארצות הברית, נמכרה הסדרה להפקת רימייקים ביוון, הולנד, רוסיה, הודו וברזיל. בהולנד, שודרה ברימייק הולנדי ב-NET5; ברוסיה, שודרה ברימייק רוסי בקיץ 2019 בערוץ CTC; בהודו, נמצאת בהפקה עבור פלטפורמת VIU. ב-20 ביוני 2017 דווח כי הסדרה נמכרה לאמזון וכי תשודר במעל 200 מדינות ברחבי העולם בגרסתה המקורית בצירוף כתוביות שונות.

מדריך צפייה בסרטים

נועה מזמינה את עמוס להצטרף אליה לנסיעה ללונדון, שבה היא מקבלת תפקיד בסרט הוליוודי. עמוס מסייע לה להיפטר מבנו של מפיק הסרט, המצפה ממנה לשכב עמו בתמורה לזכייתה בתפקיד. עמוס נשאר לישון בחדר המלון של נועה, והיא מנשקת אותו. בשיחה בטלפון עם אמו של עמוס, נועה מזמינה עצמה לארוחת יום שישי אצל הוריו של עמוס.

עם זאת, הוא שב לעבוד עליה בסופו של דבר, ובדצמבר 2020 החלו הצילומים. בתחילת הפרק החמישי של העונה הרביעית ההיא, הסדרה קפצה פתאום כמה שנים לעתיד. היא הציגה בפנינו את סול אורז בטירוף את כל הכסף שהוסתר במשרדו בעוד פרנצ’סקה גורסת את כל המסמכים, ולאחר מכן מתקשר לאיש שואבי האבק כדי שיחלץ אותו.

סדרות לראות

או כלשונו, “מישהו עם שפם כזה כנראה לא עושה יותר מדי החלטות טובות בחיים”. כמו שוולט הפך למכונת אגו בלתי ניתנת לעצירה במסגרת התירוץ להרוויח כסף עבור משפחתו אחרי מותו, כך ג’ין, מסיבותיו שלו, ממוקד עתה במטרת-העל שלו ודורס כל דבר אחר בדרך. השיחה הנוכחית ביניהם היא המשך ישיר לסצנה הזו, שכל כך קל לשכוח אותה, ואנחנו למדים המון מהחיבור ביניהן. ראשית, מה שהיה אז קשור בעבותות למה שקרה לאחר מכן ולמה שקורה עכשיו. יש סיבה לכך שבזמן שג’ימי התעלם מהאבל על אחיו, פיטר גולד ווינס גיליגן בחרו לקפוץ קדימה בזמן ולהציג לנו את אחריתו של סול גודמן. כלומר, כל הערגה שלו לעבר, קלטת הווידאו שהוא צופה, היא של אדם שהזיכרון של ימי הזוהר האלה עדיין טריים מאוד בדעתו.

לאחר שתי עונות מוצלחות למדי, ‘להיות איתה’ חזרה לעונה קצרה של 4 פרקים, אך סוערת במיוחד שבמרכזה כולנו מצפים לגלות בה על המשך חייהם של עמוס דהרי ונועה הולנדר. הפרק בכל זאת כלל ניואנס מדהים ונפלא, שלא קשור כלל ל”שובר שורות” אלא ל”סמוך על סול” עצמה. ההיכרות המוקדמת ביותר שלנו עם סול גודמן הייתה בעונה הרביעית.

להיות איתה – פרקים מלאים לצפייה ישירה

פרק הסיום שודר ב-1 בפברואר 2014 וזכה ל-30.9% אחוזי רייטינג. העונה כללה 10 פרקים וממוצע של 30.4% אחוזי רייטינג. עמוס עזב את בית הוריו ועבר לגור בווילה של נועה. במהלך מסיבת הפתעה שארגנה לעמוס, נועה מציעה לו נישואין מול כל המוזמנים, הצעה לה השיב בחיוב.

אביה של נועה, טייקון המלונאות גדעון הולנדר, שב לחייה לאחר עשר שנים של נתק. חברתו לשעבר של עמוס, ונסה, מתארסת לפקח חנייה בשם פיש, ומנסה לפתח קריירה בתור סוכנת שחקנים. אופה מבת ים, אותו משחק אביב אלוש, מתאהב בבתו של טייקון, תפקיד אותו מגלמת הדוגמנית והשחקנית רותם סלע.

בלייז ומכוניות הענק לצפייה ישירה – באיכות גבוהה, עם תרגום לעברית

קים בכלל לא נמצאת בנברסקה, מדינת הולדתה שבה נמצא כעת ג’ין, אלא בפלורידה, עובדת בחברה או חנות בשם “ממטרות פאלם קוסט”. הפרק הפותח בעונה השנייה זכה לנתון נמוך יחסית של 21.4%, והפרק הסוגר זכה לנתון נמוך יחסית גם כן, 26.2%. צביקה, הסוכן של נועה, חושב שעמוס לא מתאים לנועה מבחינת תדמיתית ורוצה שנועה תיפרד ממנו ותחזור לפיט, בן זוגה לשעבר. הוא מנסה לשכנע את עמוס להתרחק מנועה בכך שהוא טוען בפניו כי היא רק רוצה להשתעשע בו, כחלק ממשבר הפרידה. ב-12 באוקטובר 2021, עלתה לשידור העונה השלישית והאחרונה של הסדרה, בקשת 12, והסתיימה ב-3 בנובמבר באותה שנה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן