סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » כפולים עונה 2 פרק 1

כפולים עונה 2 פרק 1

דידייה עבדי (זאק פקיאל) (עונה 3) – בחור שנמלט לסוריה לעזור לפליטים, כולם חשבו שהוא התאסלם ועבר לדאע”ש ועשה את הפיגוע בפאפוס וכביכול נהרג שם. אנה יודובסקי (לנה פרייפלד) (עונה 3) – מזכירה בסטרימייז, אחת מהחשודות הראשוניות בפיגוע, עובדת עבור המאפיה הרוסית כדי להשיג כסף לניתוח עיניים של הבן שלה. קורין עבדי (שני אביב) (עונה 3) – עובדת בסטרימייז, אחותו של דידייה עבדי, אחת מהחשודות הראשוניות בפיגוע. מפעיליו העלומים של שון מורים לו לחסל את אמיר וענת כדי להעלים את עקבות המפגעים בצינור הנפט.

פורטל הטלוויזיה של ישראל, באתר תוכלו לצפות בטלוויזיה און ליין, ערוצי טלוויזיה בשידור ישיר, מצלמות און ליין, שידורים חיים באינטרנט, סדרות טלוויזיה חינם לצפייה ישירה וטריילרים לסרטים. הסדרה עוסקת בחמישה ישראלים שקמים בוקר אחד ומגלים שהדרכונים שלהם שומשו במבצע של המוסד לחיסול בכיר איראני במוסקבה, מה שהופך אותם בין רגע לסוג של כוכבים בעל כורחם. אפל שיחררה את הטריילר הראשון לעיבוד האמריקני-בריטי של הסדרה הישראלית “כפולים”, אשר שווקה בעולם תחת השם “False Flag”. עם זאת, הסדרה החדשה בכיכובה של אומה תורמן, תעלה תחת השם החדש “Suspicion”. הגרסה הישראלית עסקה במעורבותם של חמישה אזרחים ישראלים בפרשת חטיפת שר ההגנה האיראני בעת ביקור חשאי ברוסיה.

אהבה חדשה עונה 2 פרק 2

כפולים עונה 3 פרק 5 היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמת מתח שעלתה לשידור ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2. יוצרי הסדרה הם מריה פלדמן והתסריטאי עמית כהן, והבמאי הוא עודד רסקין. כפולים עונה 3 פרק 1 היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמת מתח שעלתה לשידור ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2.

את חמשת האזרחים הישראלים בעונה הראשונה מגלמים ישי גולן, מגי אזרזר, אניה בוקשטיין, אנחל בונני ואורנה סלינג’ר. כפילים היא סדרת טלוויזיה ישראלית של סדרת דרמת המתח ששודרה ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 3. כפילים היא סדרת טלוויזיה ישראלית של סדרת דרמת המתח ששודרה ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2. העונה הראשונה של הסדרה עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים המוצאים עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מסעירה – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”. הסדרה כפולה עונה 3 פרק 5 עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים המוצאים עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מסעירה – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”. הסדרה כפולה עונה 3 פרק 1 עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים המוצאים עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מסעירה – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”.

עונה 3[עריכת קוד מקור | עריכה]

עוד לפני עלייתה לאוויר, הסדרה נמכרה בגרסתה המקורית לערוצי פוקס בינלאומיים להפצה במדינות שונות, וכן ליצירת גרסה אמריקאית וגרסה רוסית, וכן נמכרה לערוץ הצרפתי + תעלה. בנוסף, הסדרה נמכרה גם לחברת הפקות בוליווד ומתוכננת לה גרסה הודית [נדרש מקור]. פרק הבכורה של העונה השנייה הניב נתונים נמוכים יותר, 16.2% אחוזי רייטינג ו-385 אלף צופים. העונה השלישית עלתה ב-22 במרץ 2022 בערוץ קשת 12, והסתיימה ב-20 באפריל 2022. מרץ 2022 הוכרז על ידי Rainbow 12 שהעונה השלישית תשודר ב-22 במרץ 2022. כוכבי (אמנון וולף) (עונה 3) – ראש השב”כ, מתגלה בתור נוכל מושחת שמשתף פעולה עם השר שימי דקל כדי לטייח את הקשר שלו לרוסים.

24 (סדרת טלוויזיה) 24 היא סדרת דרמה המשכית אמריקאית פופולרית שזכתה ב פרסי אמי ו גלובוס הזהב. הסדרה נוצרה על ידי ג’ואל סארנואו ורוברט קוקרן, והופקה על ידי Imagine Television. הסדרה שודרה לראשונה ב- 6 בנובמבר 2001, עם 13 פרקים כתכנון ראשוני. אתר סדרות מתעדכן על בסיס יומי, מאפשר צפייה ישירה מכל זמן ומקום בעולם, בחינם וללא הגבלה!

אינדקס סיקורים >> כפולים – עונה 1

פרק חדש כאן או בוי עונה 2 פרק 5 לצפייה ישי או בוי עונה 2 פרק 5 לצפייה ישירה, או בוי עונה 2 פרק 5 להורדה,… פרק חדש כאן או בוי עונה 2 פרק 4 לצפייה ישי או בוי עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה, או בוי עונה 2 פרק 4 להורדה, או בוי 2 פ… או בוי עונה 2 פרק 3 לצפייה ישי צפייה ישירה או בוי עונה 2 פרק 3 לצפייה ישי או בוי עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה, או בוי עונ… או בוי עונה 2 פרק 2 לצפייה ישי צפייה ישירה או בוי עונה 2 פרק 2 לצפייה ישי או בוי עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה, או בוי עונ… חלק 1.שלישיית “אסקימו לימון” מתגייסים לצבא, תחת פיקודו הקשוח של סמ”ר שמש.אטלנטיקה עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה אטלנטיקה עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה אטלנטיקה – סדרה חדשה לפרק הראשון של הסדרה,הסדרה …

בוקר אחד במהלך עיסוקיהם השגרתיים הם מגלים שהם מואשמים במעורבות בפרשת חטיפה המסעירה את העולם כולו – חטיפתו של שר ההגנה האיראני בעת ביקורו החשאי במוסקבה שברוסיה. ערוצי חדשות ברחבי העולם מסקרים את האירוע בעודם משדרים קטעי וידאו ממצלמות האבטחה של בית המלון בו שהה החטוף. רשתות התקשורת בעולם מייחסות את החטיפה ל”מוסד” הישראלי, ועד מהרה חמשת הישראלים הופכים מבוקשים ופרטיהם האישיים, לרבות דרכונים ותמונות פספורט, נחשפים בטלוויזיה ומועברים בכל אמצעי התקשורת ברחבי העולם. במהלך הסדרה הם חוברים יחד ומצליחים לחמוק מהמעקב של השב”כ. בהמשך, שון מצליח לחמוק אך ארבעת הנותרים נעצרים, מוטסים להסגר ברוסיה ולאחר קרב יריות “מתוכנן” בשדה התעופה, נמלטים חזרה למטוס וחוזרים לישראל. העונה הראשונה של הסדרה עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים המוצאים עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מסעירה – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”.

כפולים עונה 3 פרק 4

לא עובר זמן רב עד שאמינותם של חמשת הישראלים מתערערת בקרב השכנים והמכרים שבסביבתם, ובהמשך אפילו האנשים הקרובים להם ביותר מתחילים להטיל ספק בגרסתם ולהשתכנע שאכן קיים קשר בינם ובין פרשת החטיפה. חמישה אזרחים ישראלים מגלים בוקר אחד שהם חשודים בחטיפת שר ההגנה האיראני בפעולה של המוסד. עוד בטרם שידורה “כפולים” נמכרה לשידור בגרסתה המקורית על ידי ערוצי FOX הבינלאומיים ב-127 מדינות ועל ידי הערוץ הצרפתי CANNAL+ וכן ליצירת גרסה אמריקאית. בספטמבר 2021 פורסם על ידי קשת 12 כחלק מפרומו לסדרות השנה החדשה, שהעונה השלישית של כפולים תעלה במהלך 2022. ארבעה מהם נחקרים בידי השב”כ, שמנסה לפענח את החטיפה, וחושד במעורבות של אדם נוסף, שון טילסון, שחזר מהודו וחמק מניסיון של השב”כ לעצור אותו. הקישורים הבאים מעניקים אפשרות צפייה ישירה בכל הפרקים של הסדרה “כפולים” – מכל העונות.

  • ממשלת ישראל ו”המוסד” מתנערים מכל קשר לאירועים ולהאשמות, והחמישה נותרים להתמודד עם הסיפור לבדם, אם כי בסופו של דבר הם אינם מתגלים כתמימים.
  • הסדרה כפולה עונה 3 פרק 1 עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים המוצאים עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מסעירה – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”.
  • כפולים היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמת מתח שעלתה לשידור ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2.

הגרסה האמריקאית תתמקד בסיפור חטיפה אחר ורלוונטי יותר לקהל בינלאומי. הסדרה תעקוב אחר אשת המדיה העשירה קתרין ניומן (תורמן) אשר בנה נלקח בעת שהות במלון על ידי ארבעה חוטפים מסתוריים. העונה השנייה עלתה לשידור ב-21 בנובמבר 2018 בערוץ קשת 12, והסתיימה ב-2 בינואר 2019.

סדרות ישראליות

כפולים עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה צפייה ישירה כפולים עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה, כפולים עונה 2 פרק 7 להורדה, כפ… כפולים עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה צפייה ישירה כפולים עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה, כפולים עונה 2 פרק 1 להורדה, כפולים… במרכז העונה עומדים חמישה אזרחים ישראלים, שלכאורה אין ביניהם דבר משותף, פרט לעובדה שהם מחזיקים, בנוסף לאזרחות הישראלית, גם באזרחות זרה ובדרכון זר. בוקר אחד במהלך עיסוקיהם השגרתיים הם מגלים שהם מואשמים במעורבות בפרשת חטיפה המסעירה את העולם כולו – חטיפתו של שר ההגנה האיראני בעת ביקורו החשאי במוסקבה שברוסיה. הסיפור מבוסס במידה מסוימת על חיסול בכיר החמאס מוחמד אל-מבחוח בדובאי ב-2010 בו היו מערבים בין השאר ישראלים שזהותם נגנבה.

כפולים היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמת מתח שעלתה לשידור ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2. מקורית29 באוקטובר 2015 – הווה (6 שנים ו־40 שבועות)קישורים חיצונייםהאתר הרשמידף התוכנית ב-IMDb כפולים היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת דרמת מתח שעלתה לשידור ב-29 באוקטובר 2015 בשידורי קשת של ערוץ 2. כפולים עונה 3 פרק 5, העונה הראשונה של הסדרה עוסקת בחמישה אזרחים ישראלים המוצאים עצמם לפתע במרכזה של פרשת ריגול מסעירה – בוקר אחד הם מגלים בשידורי החדשות ששמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”. בנוסף הסדרה נמכרה גם לחברת הפקות בוליוודית ומתוכננת לה גרסה הודית[דרוש מקור]העונה השנייה עלתה לשידור ב-21 בנובמבר 2018 בערוץ קשת 12, והסתיימה ב-2 בינואר 2019. את שלושת האזרחים בעונה השנייה מגלמים נטע ריסקין, יוסף סוויד ומורן רוזנבלט.בספטמבר 2021 פורסם על ידי קשת 12 כחלק מפרומו לסדרות השנה החדשה, שהעונה השלישית של כפולים תעלה במהלך 2022. מרכז העונה עומדים חמישה אזרחים ישראלים, שלכאורה אין ביניהם דבר משותף, פרט לעובדה שהם מחזיקים, בנוסף לאזרחות הישראלית, גם באזרחות זרה ובדרכון זר.

ברוכים הבאים לאתר סדרות

שגיא קדמי, בעלה של ענת, מגלה שהיא לא יצאה מישראל, אף על פי שאמרה לו שהיא יוצאת ללוות קבוצת טיולים. לבסוף נחשף כי חטיפת שר ההגנה בוצעה במסגרת מבצע חשאי שניהל ראש אגף ב”מוסד”, סייג, ללא אישור ודיווח. במסגרת המבצע השתמש בחברות האירופאיות שבבעלותו של ישראלי (גבי סילבר) ללא ידיעתו, על מנת לחדור לנשק הבלתי-קונבנציונלי האיראני, ולמנוע ממנו לתפקד ביום פקודה. אתר Hotganti אינו מעלה, משדר או מזרים אף אחד מהתכנים המופיעים באתר – תכנים אלו נמצאים זמינים ברשת ונלקחים מאתרים דוגמת Dailymotion ו-YouTube.

את שלושת האזרחים בעונה השנייה מגלמים נטע ריסקין, יוסף סוויד ומורן רוזנבלט. שבוע שעבר שודר בערוץ 2 פרק הבכורה הכפול של “כפולים” שאמורה להיות סדרת הדגל של “קשת” לעונת השידורים הקרובה. “כפולים” עשתה חיל בעולם עוד לפני שידור פרק הבכורה שלה ונקנתה על ידי רשת “CANAL+” שצפויה לשדרה בגרסה המקורית, כמו גם ענקית הטלוויזיה “FOX”, שצפויה לשדר גם היא את הגרסה הישראלית ברחבי העולם וגם ליצור רימייק אמריקאי. בכך סיימה “הכוכב הבא” את תפקידה כ”קדם אירוויזיון” וחזרה לאוויר ביוני 2021 עם פרס של מיליון שקלים חדשים.

“כפולים” חוזרת בעונה חדשה עם פרק פתיחה מצוין

עוד בטרם שידורה, נמכרה הסדרה לשידור בגרסתה המקורית לערוצי פוקס בינלאומיים להפצה במדינות שונות וכן ליצירת גרסה אמריקאית וגרסה רוסית , בנוסף הסדרה נמכרה גם לחברת הפקות בוליוודית ומתוכננת לה גרסה הודית. ספטמבר 2021 הוכרז על ידי Rainbow 12 כחלק מפרומו לסדרת השנה החדשה, שתשודר העונה השלישית של Doubles במהלך 2022. הפרק הראשון של העונה השלישית הניב 13.5% אחוזים, ו-331 אלף צופים. הם קמים בבוקר ומגלים, ללא כל הכנה מוקדמת, כי שמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס למוסד. את חמשת האזרחים הישראלים מגלמים ישי גולן, מגי אזרזר, אניה בוקשטיין, אנחל בונני ואורנה סלינג’ר. במרץ 2022 פורסם על ידי קשת 12 שהעונה השלישית תעלה ב-22 במרץ 2022.

  • Sdarot.dev – כפולים – עונות 1-2 – פרקים מלאים באיכות גבוהה (במידה והקישור לא עובד, יש להכנס לאתר סדרות באמצעות המדריך הזה).
  • איתן קופל, עמית וגפני, מפקד השב”כ, מנסים להתחקות אחרי עקבות המפגעים ומתחילים בשלושת אלה שהיו ברשימת המוזמנים לטקס אך נעדרו בזמן הפינוי מהאסדה.

סרטים לצפיה ישירה יספקו לכם בריחה מענגת מהמציאות לתוך עולם דמיוני בו דמויות גדולות מהחיים איתן אפשר לצחוק ולבכות, להזדהות, לאהוב וליהנות מבידור מושלם – סרטים חינם בכל שעה, ישירות הביתה. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה . כבר לאחר השקתה בישראל, הסדרה זכתה לביקורות חיוביות, באתר החדשות ווינט, ממבקרים שונים בהם סמדר שילוני ועידו ישעיהו. אלכס (גיא דמידוב) (עונה 3) – פושע, מאהב של אנה, חושד שהיא מסתירה ממנו דברים.

המסעדה הבאה פרק 24

פרק הבכורה של העונה הראשונה זכה לנתון גבוה של 30% אחוזי רייטינג ו-778 אלף צופים, והסדרה זכורה כדרמה עם ההשקה הגבוהה ביותר משנת 2012. ממוצע העונה עמד על 26.5% ו-746 אלף צופים לפרק, ונחשבת לסדרה הדרמה עם כמות הצופים הגדולה ביותר אי-פעם בישראל. שלושה אזרחים ישראלים, אמיר כהן, ענת קדמי ודקלה לוי, חשודים בפיצוץ צינור נפט ביציאה מאסדת קידוח, בזמן ששרת האנרגיה מלי מרום חנכה אותו יחד עם שגריר טורקיה. איתן קופל, עמית וגפני, מפקד השב”כ, מנסים להתחקות אחרי עקבות המפגעים ומתחילים בשלושת אלה שהיו ברשימת המוזמנים לטקס אך נעדרו בזמן הפינוי מהאסדה.

  • צוות אתר סדרות שם דגש על שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת להעביר לצופים את התוכן באיכות מקסימלית, ללא פשרות.
  • הסיקור החדשותי הבלתי פוסק מעורר בחייהם של החמישה סערה פומבית מלאת השערות ורגשות מעורבים מצד הציבור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן