סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » ימים נוראים לצפייה ישירה

ימים נוראים לצפייה ישירה

מי שחווה את האווירה בארץ בתקופת הרצח לא יופתע מגלילת האירועים בסרט, שמוצג אכן כמו תחקיר טלוויזיוני עשוי היטב. הבימוי מעייף וחסר השראה ויחד עם זאת נצמד לעובדות ואף לפרטים אודות הדמויות. סרט חשוב בסך הכל, שהייתי נותן כצפייה לתלמידי תיכון,לאותם אלו שלא חוו בזמן … למרות שהסוף כבר ידוע, לאורך כל הסרט שומרים על עניין הצופה. יש שילוב יפה של הוידאו המציאותי שצולם מ94 ביחד עם הסצנות של היום. “הסרט כולל הרבה קטעי ארכיון, ולא מחדש הרבה בנוגע לדמו…”

  • מדכא לחשוב על המציאות הפוליטית היום לאור הסרט ובכלל.
  • במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לתוכנית הגמר, בה לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית.

כך או כך רוצח ראש הממשלה הוא כוכבו של מחזה פסיכולוגי שמשכתב מחדש את סיפורו התקשורתי של רוצח ראש הממשלה כפי שהתעצב בתודעה הציבורית. היוצרים, “סמולנים” ככל שיהיו יודעים את זה ובכל זאת החליטו ללכת על מותחן פסיכולוגי לא צדקני ולא פאתטי. הם בוודאי לא התכוונו לעשות שירות אדיר לתנועה הפוליטית שאותה ניסה עמיר לייצר בימים ההם, לתת לה תוקף והיגיון.

בגן של דודו – בית המקדש לצפיה ישירה

הרב אורי שרקי, שיעורים על אלול וימים נוראים, סדרת שעורים, מתוך האתר של הרב אורי שרקי ואתרים אחרים. נראים הדברים שלא דייקו המשתמשים במושג “ימים נוראים” לבחור משמעות אחת למושג. השחקנים שיחקו בצורה מאולצת, לא האמנו להם לרגע (חוץ מההורים של יגאל עמיר שהיו מצויינים) חבל על הזמן, אם כבר לראות בבית. סרט חמוד לא יותר , מראים את השתלשלות האירועים שהביא למותו של יצחק רבין בכל מקרה לא סרט שהייתי ממליץ ללכת בשבילו לקולנוע , אפשר לחכות שייצא לטלוויזיה ולראות לא כזה סרט מדהים .. סרט על הטינופת , על המסיתים ועל הסייענים לטינופת .לא קל לצפייה.

אלי מנדלבאום – אחרית הימים אלבום מרשים במיוחד שווה הורדה … R – מוגבל לליווי הורה או מבוגר לילדים מתחת לגיל 17. להערכתי, ייצא בעוד חצי שנה (בחודש יולי) ואז אשלח לך ולאורי @ori8880 (שביקש גם כן, פה). הסרט עדיין לא יצא ב-DVD ולכן לא ניתן להשיג העתקים שלו. לא שמתי לב שהזמן עבר והוא פתאום נגמר.

עוד בוואלה!

הוא לא חופר עמוק מדי, אבל בהחלט מתחקה אחרי ההדרדרות המוסרית, אשר דחפה את עמיר לבצע את הרצח הנורא. סינמה סיטי – ימים נוראים – שעות ההקרנה של הסרט והזמנת כרטיסים במתחמי סינמה סיטי. רב חן – ימים נוראים – שעות הקרנת הסרט באולמות הקולנוע של רב חן ויס פלנט.

סרט מעט לא ברור.בחלקו הסרט עשוי טוב למצליח לעורר מתח וזעזוע ובחלקו מתעסק בעניינים טפלים שלא עוזרים בשום צורה לבניית הסיפור והדמויות. המשחק של השחקן הראשי נהדר אבל התסריט לא מציג בצורה משכנעת את המחשבות וההתלבטויות שיכולות להביא בן אדם למעשה הנוראי של רצח ראש ממשלה. האבא הפגום שאול בן דוד הוא עמיר בניון האחד והיחיד שהצליח להפיק גרסת כיסוי מושלמת, שעולה על המקור לשירה של נעמי שמר ” אל בורות המים”. יאסר ערפאת התכונן למלחמה וזה בדיוק מה שקרה בהמשך כשהתחלתי לעסוק בעניין הייתי מאמין בשלום וכו אבל כשהבנתי את הטעויות שנעשו שם על ידי ההנהגה שלנו בחוסר אחריות משווע…

ימים נוראים – ביקורות מקצועיות / כתבות

“משום מה הסרט לא העביר את הזעזוע שהיה אמור, קצת חוזר…” “סרט פשוט מעולה שממחיש בצורה ממש טובה את התקופה הזאת …” “דרמה חזקה, המציגה את התנאים האישיים-משפחתיים-חברתיים…”

העלילה עוקבת אחר מערכות היחסים המורכבות של יגאל עמיר עם משפחתו בימים שקדמו לרצח. בנוסף הוא מראה את הפן החברתי, הפוליטי והדתי אשר שרר במדינה בשנה שקדמה לרצח ואת שהוביל אל המקרה. מותחן פסיכולוגי העוקב אחר הארועים שהובילו לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, מנקודת מבטו של הרוצח. סרטים – ימים נוראים – הסרט – לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. הסרט ימים נוראים הוא החמצה נוראית, בעיני.

בגן של דודו זהירות בדרכים

הסרט מכיר לנו את נפשו הפנימית של הסטודנט מנווה עמל ובחסות המדיום הקולנועי הוא משתדרג והופך ל”המלט” ציוני / תימני (תלוי באיזו קבוצת פייסבוק אתם נמצאים). לטעמי, נקודת המוצא של בני אור לא מספיק מודגשת. נכון, מצוקה הייתה תמיד רקע מעולה לסדרות פשע מומלצות לצפייה ישירה, אבל בסדרה, חסר לי מעט היעדר האופק הקיומי העתידי של אותם נערים בני האור שנקלעו לחשכה. בבאר שבע של אז ובעולם הפשע מאז ומתמיד בסוף הכל נגמר אותו דבר. הסוף ידוע מראש אבל בני אור פרק 6 לצפייה ישירה yes היא תכנית מעולה שמחדשת המון.

סיפורם האמיתי ומעורר ההשראה של אב ובנו, מהגרים בלתי חוקיים הבורחים מבנגלדש לצרפת. האב חי ברחוב ומתפרנס בקושי רב, אך מזהה בפאהים, בנו, כישרון יוצא דופן לשחמט. הבן נשלח ללימודים אצל מורה מזדקן (ז’ראר דפרדייה) שמצליח להדריכו עד להשתתפות באליפות צרפת בשחמט. אך רגע לפני האליפות, האב נתפס והמשפחה מקבלת צו גירוש, חזרה לבנגלדש.

תוכנות להורדה

בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע, והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי (באינטרנט או בערוץ טלוויזיה ייעודי) או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. המתמודדים שוהים ב”בית האח הגדול” למשך פרק זמן מוגדר המשתנה מעונה לעונה, ובמהלכו עליהם למלא משימות שמטילה עליהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לתוכנית הגמר, בה לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית.

  • הסרט מכיר לנו את נפשו הפנימית של הסטודנט מנווה עמל ובחסות המדיום הקולנועי הוא משתדרג והופך ל”המלט” ציוני / תימני (תלוי באיזו קבוצת פייסבוק אתם נמצאים).
  • אך רגע לפני האליפות, האב נתפס והמשפחה מקבלת צו גירוש, חזרה לבנגלדש.
  • למרות שהסוף כבר ידוע, לאורך כל הסרט שומרים על עניין הצופה.

השמיים היו טהורים ובאר שבע הייתה, לכאורה, שקטה. וכל הרחובות היו נקיים, ורוח חדשה של מילניום חדש הייתה מרפרפת בחללו של עולם. אבל לא למי שנדחק לשולי החברה בבאר שבע. פועל יוצא מכך שהדמויות שומרות נגיעה…

Sparo סרטים – האם האתר עוד פעיל? ואיך גולשים בו?

הוא ירתק כל ישראלי, מהדקה הראשונה ועד הדקה האחרונה. למרות שהסיפור ידוע לכולנו, כמובן, מצאתי את עצמי יושב לחוץ, במיוחד בסצינה האחרונה, כאילו שאני לא יודע איך זה יגמר. המתח, ההזדהות, הדרמה – מהבחינה הזו הסרט עשוי פשוט נהדר. אבל כאן זה מתחיל וכאן זה נגמר – וזו ההחמצה האדירה, בעיני. בסופו של דבר צפיתי בסרט דוקומנטרי, עשוי היטב, אבל ברמה של “עובדה” של אילנה דיין. זו רמה גבוהה מאוד וזה מרתק – אך זה לא סיפור.

בפרוס עלינו ה”ימים נוראים” – מציעה חברת לחיים הפקות להיכנס אל היכלות התפילה מתוך רוממות רוח. האלבום החדש נע בסדר התפילה, מליל התקדש ראש השנה ועד לקדיש שלאחר תפילת נעילה, בפסיפס מוסיקלי מרהיב, כשהוא מדלג בין נוסח לנוסח במיומנות, ברגישות ובהקפדה על כל תו. יש המחלקים את המועדים המוזכרים בתורה ל”ימים נוראים” (ראש השנה ויום כיפור) בהם מעוררים את האמונה בבכייה ומרירות, ו”ימי שמחה” (שלוש הרגלים) בהם מעוררים את האמונה בשמחה וריקודים. הושענא רבה – יש מנהגים בהושענא רבה הדומים לימים הנוראים, למשל שימוש במנגינות של ראש השנה ויום הכיפורים בתפילות, ולבישת הקיטל בקהילות אשכנזיות. עלילת הסרט חוזרת לימי אוסלו בימים בהם כל שבוע מתפוצץ מחבל מתאבד ברחובות תל אביב, במסעדות בירושלים ובאוטובוסים. ימים שאיש אינו רוצה לזכור והתזכורת צורמת ומזעזעת.

האח הגדול 2022 עונה 12 פרק 22

התסריטאים בחרו לספר לנו את העובדות בלבד, עם תיבול מועט של דמות ועומק. לו היו לוקחים את הסרט למקום יותר דרמטי, צוללים אל המחשבות, התחושות, המוטיבציה וקורותיו של יגאל עמיר לאורך כל חייו, הם היו עשויים לייצר דרמה מטלטלת ממש. פה ושם ראינו אותו מתאכזב, גם בנושאים רומנטיים, אבל זה היה לרגע קט ושוב נסחפנו אל פרטי תוכנית ההתנקשות. לטעמי הסרט היה משמעותית טוב יותר לו היה גורם לצופה להזדהות או לפחות להבין את נבכי נשמתו והלך רוחו של הגיבור, ולא רק ללוות את אירועי המציאות דרך עיניו. סרט – ימים נוראים – הטריילר הרשמי – לצפייה ישירה באיכות גבוהה. הסרט הופק על ידי דוד זילבר, שרון הראל, תמר סלע, ירון זילברמן, משה אדרי, רות כץ, רון לשם, מפיקים בפועל אבנר פלד ואנג’ליקה ברמן, מטרו תקשורת, ווסטאנד ואופנינג נייט פרודקשן.

החזיר אותי במנהרת הזמן לאירועי אותה תקופה ולפספוס הגדול שקרה בגלל הרוצח הנאלח . הרב רא”ם הכהן, לרחוק ולקרוב, בין כסה לעשור (שיחות לימים הנוראים). ומכאן משתמע שהוא כולל את ימי הסליחות בימים נוראים. הזוי ומקומם להסתכל על הסרט ולהבין שהאירועים האלו אכן קרו כאן.

האח הגדול 2022 עונה 12 פרק 34

הסרט יצא בתמיכת Yes הטלוויזיה בלוויין, ערוץ 10 (רשת 13) ומשקיעים פרטיים. בסרט שולבו צילומי ארכיון וביניהם צילומים מההפגנה בכיכר ציון שקדמה לרצח. ישראל היום – ימים נוראים – כתבה ע הסרט באתר ישראל היום. האח הגדול VIP עונה 12 פרק 34 היא תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית – פורמט הולנדי, ששודר לראשונה בשנת 1999, ומאז משודרת בקרוב ל-70 מדינות בעולם. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים, שנבחרו על ידי הפקת התוכנית, ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה “בית האח הגדול”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן