סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » ילדים ביער פרק 5

ילדים ביער פרק 5

הסדרה מעבירה את הצופה למקומות הכי עגומים של המציאות שלנו. שוטר ספרדי מוצאה את הרכב שננטש ביער של הספרד. ברכב אין בעלים ונראה כאילו פשוט זרקו אותו על הכביש.

אודרי, בלשית ספרדיה מצליחה ליצור בדארקנט קשר עם אדם שסוחר בתינוקות. קליין שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון ישראלי. בסדרה מגלם את דמות של עמי המפקד היחידה. היא שחקנית קולנוע, יוצרת ותסריטאית ישראלית.

דלית קהן

נכון שאתם לא תמצאו את הפרק עצמו לצפיה ישרה. אבל אתם תוכלו לקרוא הסבר על הפרק ולהבין על מה מדובר. בסוף הצפייה התחושה היא ש”ילדים ביער” היתה בעיקר חסרת נשמה, והדמויות הגבריות והנשיות לא באמת יצרו אמפתיה אמיתית לסבל או למסע שעברו בדרך. אנחנו גם מספרים על סרטים ישראליים חדשים שיוצאים מציגים בפניכם אותם.

לדוגמה אתם מחפשים לצפות בסדרת “ילדים ביער” ולא מצליחים למצוא איפה. אז מבקום ללכת לטלגרם ולחפש שם יש לכם את האתר שלנו. (עונה 1) אדם (עוז זהבי) הוא מורה מחליף עם כוונות טובות, בתיכון קטן בעיר קטנה שבורח מההתמודדות עם נטייתו המינית. את כל האנרגיות שלו הוא מנצל כדי להציל את התלמידים שלו מגורל ידוע מראש של עבריינות, עוני וחיים נטולי חלומות. אבל אדם, שלא מצליח לתקן את עצמו, יצליח לתקן אחרים?

מקיף מילאנו 3 | חידון סיום העונה

אתר סדרות מתעדכן על בסיס יומי, מאפשר צפייה ישירה מכל זמן ומקום בעולם, בחינם וללא הגבלה! צוות אתר סדרות שם דגש על שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת להעביר לצופים את התוכן באיכות מקסימלית, ללא פשרות. אנחנו לא ממש נותנים לצפות בהם, אבל אנחנו מנגישים בפניכם את התוכן.

כאשר השוטר מציץ בבגג’ הוא רואה שם ארון קבורה מלא בתינוקות. כל הסדרות ישראליות אפשר למצאו אצלינו באתר. הסבר על כל סדרה חדשה וכל הפרקים הרלוונטיים אצלינו לצפיה ישרה ONLINE. אנחנו והצוות שלנו החלטנו לרכז את כל הסדרות באתר אחד. ילדים ביער, מלכות, פאודה, בת השוטר, פלמ”ח, זיגי ועוד הרבה סדרות לצפיה ישרה באתר. הטבח, המפקדת ותאג”ד גם כן ניתן לראות אצלינו ישרות מהאתר. גם בסדרות הישראליות קיים תרגום ברוב המקרים.

ילדים ביער פרק 8

נגיד עכשיו יצאו פרקים חדשים של פאודה עונה 4. יכול להיות שאתם פתאום רוצים לראות פרק 3 שלא יכולים למצוא באינטרנת. YES וHOT אתם לא התקנתם כי חבל לכם לבזבז כסף על הנוכלים האלה. אז מה שנשאר לכם זה -להיכנס לאתר שלנו ולמצוא פה פרק הרצוי.

האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים. במידה ונתקלת בתוכן המפר זכויות יוצרים, אנא דווח לנו. האתר שלנו זה אחלה כלי למי שלא רוצה לבזבז זמן ופשוט רוצה לקרוא טקסט על הסדרה. לפעמים אצלינו גם יש פרקים שאתם יכולים לראות גם ביוטיוב. אבל הרבה יותר כיף לראות אותם באתר שלנו בצורה מסודרת.

סדרת המתח הישראלית “ילדים ביער” מחזיקה את הצופים קצר

אדם (עוז זהבי) הוא מחנך כיתת אתגר של תיכון בעיר פריפריאלית, שמפתח קשר תלותי עם תלמיד, שהוא מסתבך סדרתי. הוא נאבק בכל כוחותיו למען הצלחת תלמידיו ונחוש לשמש להם כמחנך וכעוגן, אבל במקביל מתקשה להתמודד עם הזהות המינית שלו.

ברגע של זעם ותסכול על ראש העיר הוא דוחף את תומר, התלמיד האהוב עליו, למעשה שסוחף את שניהם למלחמה אלימה על העיר שלהם. כשלתוך כל המהומה מגיע דוד (אימרי ביטון) לשכור חדר בדירה של אדם, וביניהם מתחיל רומן, אדם מתעורר לחיים ומכריז על עצמו כראש העיר הבא. המורה עם הכוונות הטובות משתמש עכשיו בתלמידים שלו, לומד לשחק מלוכלך, הכל כדי להשתלט על העיר ולהפוך אותה לעיר טובה, השאלה היא רק מי ישלם את המחיר? מתגלים פרטים על עברה המסתורי של חיה ועמי מנסה לשכנע אותה לשתף פעולה עם המשטרה.

ילדים ביער פרק 1

ילדים ביער פרק 11 לצפייה ישירה היא דרמת מתח פסיכולוגית במרכזה פרשייה בינלאומית מאת היוצרת והשחקנית דלית קהן. חיה (דלית קהן) היא הומלסית בהריון מתקדם, אנטי סוציאלית שגרה בין הריסותיו של מלון נטוש. עמי עושה הכל כדי לגייס את חיה כסוכנת סמויה לנסיעה גורלית הרחק מישראל, במטרה שתוביל אותם אל ראשי הארגון. החשדנות והקושי בהיכרות, הופכים לתלות הדדית במסע חייהם, אשר מתגלה כמסוכן ומטלטל במיוחד. החקירה, אשר מתנהלת בשיתוף המשטרה הספרדית, מובילה אותם תוך אינספור סיכוני חיים, למקומות זרים ואפלים שמעוררים פצעים מהעבר שמעולם לא נסגרו. עמי (יפתח קליין) הוא חוקר משטרה שלידיו מגיע תיק אפל ומסואב, במרכזו עומד סחר בתינוקות דרך הדארקנט, ארגון פשע חובק עולם שעוסק בחטיפה וסח…

הוא מוכר לנו מהסדרות “חממה”, “ילדי ראש הממשלה”, “OBOY” ועוד הרבה פרוייקטים חזקים. לי בירן גם מלחין ישראלי, התגלה כאשר הגיע למקום השני בתוכנית המציאות “כוכב נולד”. הוא מגלם בסדרה את הדמות של השוטר הצעיר שהתחיל לעבוד ביחידה מובחרת. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה . משטרת ספרד פושטת לביתו של כבאי ערירי שהיה בקשר עם סוחר התינוקות, בחיפוש אחר ילד מוחבא בביתו. חיה שחוששת שלא תחזור בחיים מהמבצע, מבקשת לפגוש את אחיה לפרידה.

ילדים ביער – עונה 1, פרק 5

כדי שיהיה לכם נוח לחפש סדרה שאתם רוצים בלי לבזבז זמן יקר, הוספנו פה הכל. נכון שאתר sdarot .space נסגר ואין לכם איםה לראות אותם באופן פירטי. לי בירן (המכונה “ליבי”) נולד ב-16 בדצמבר 1989.

הצטרפו לערוץ הטלגרם כדי להתעדכן מתי הפרק עולה (לחץ עלי). הסדרה החדשה “ילדים ביער” שיצרה דלית קהן גדושה עד להתפקע. זו יצירה מקסימלית גם מבחינה רעיונית וגם מבחינה אסתטית. בכל פרק דחוסים להם יחד עשרות סצינות, קווי עלילה חוצי יבשות ותמות מז׳וריות. לכל דמות בה יש מוטיבציות, היסטוריה וקונפליקטים, וכל דמות בה היתה יכולה להחזיק עונה שלמה.

גלריה של תמונות “ילדים ביער”

דרמת מתח מטורפת מאת היוצרת והשחקנית דלית קהן. חסרת בית בהריון מגויסת בניגוד לרצונה ע”י חוקר משטרה (יפתח קליין) לשמש כחוקרת סמוייה בחקירת פשע בספרד. מהרגע הראשון שום דבר הוא לא כמו שהוא נראה. ילדים ביער היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגה דרמת מתח, אשר נוצרה על ידי דלית קהן. הסדרה עוסקת במלחמה בסחר בינלאומי בתינוקות, כאשר תסריטה נבחר לאחד מ-15 הסדרות המבטיחות בעולם בפסטיבל MIA ברומא בשנת 2018. הסדרה עוסקת במלחמה בסחר בינלאומי בתינוקות, ותסריטה נבחר לאחד מ-15 הסדרות המבטיחות בעולם בפסטיבל MIA ברומא בשנת 2018. ילדים ביער פרק 10 זאת סדרת מתח עם אלמנטים של אקשן.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן