סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » יוטיוב סרטים

יוטיוב סרטים

למרבה המזל, היא בכלל לא הייתה מודעת לכך והיא בכל זאת צברה לעצמה עדת מעריצים לא קטנה… יש כמה וכמה מאכלים שהוכחו כיעילים מאוד לתפקוד הריאות, לשמירה על בריאותן לאורך השנים וכן להאטת הנזק שנגרם להן עם הזמן וגם אצל אלו הסובלים ממחלות נשימה שונות והנוהגים לעשן. המשמעות של המונח VPN הוא “רשת וירטואלית פרטית” , והוא שירות המאפשר להתחבר לרשת האינטרנט באופן מוצפן, תוך הסתרה של מיקום הגולש ושל פעילותו ברשת.

כך גם במקרה של סרטון המתעד לכאורה הסרת שיער לנשים , שהופכת עד מהרה לסצנת פורנו מובהקת. גם סרטון בשם “מדריך ללבישת קונדום” צובר עוד ועוד צפיות, למרות שבמקרה הזה דווקא די קל לנחש כי לא מדובר בסרטון שמתאים לכל המשפחה. סרט אינדי בתקציב נמוך להפליא ובכיכובם של לאונרדו דיקפריו וטובי מקגווייר, שקיבלו שכר של כלום וחצי עבורו.

זה אפשרי – הרב יצחק פנגר

בכתבה הזאת אנחנו נסקור בפניכם רשימת סרטים לילדים שיוצאים השנה לקולנוע. חלק מהסרטים ברשימה הם סרטי ילדים חדשים וחלק כבר מציגים מספר שבועות וחודשים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ. קַארִים טען, כי ההשראה ליצירת יוטיוב הגיעה בתחילה עקב חשיפת חזהּ של ג’נט ג’קסון, במהלך הופעתה באירוע הסופר בול, ב-2004, על ידי ג’סטין טימברלייק, ומאוחר יותר באותה שנה – בעקבות גלי הצונאמי באוקיינוס ההודי.

  • הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב מעולם לא הייתה קלה יותר.
  • משרדיה הראשונים של יוטיוב נבנו מעל פיצריה ומסעדה יפנית בסַן מָטֶאוֹ (אנ’), קליפורניה.
  • הקסם של אנקאנטו בירך כל ילד במשפחת מדריגל במתנה יוצאת דופן – מכוח על אנושי ועד כוחות ריפוי – פרט לילדה אחת, מיראבל.
  • השימוש באפליקציות של צד שלישי להורדת סרטוני יוטיוב מנוגדת לתנאי השירות של יוטיוב – הקובעים כי אתם יכולים לצפות בסרטונים רק ישירות מהשרתים שלה.
  • מדינות שבהן אתר יוטיוב זמין לגלישה, קיימות גם גרסאות מקומיות של האתר- בהתאם לשפות השונות המדוברות במדינה.

לא באמת צריך תקציר פה, אבל אם את מתעקשים אז באטמן פוגש את הג’וקר (בגרסתו המטרידה של הית לדג’ר המנוח) כשברקע חברה קפיטליסטית על סף משבר. בדיוק כשפרדי חושב שהמצב לא יכול להיות גרוע יותר, הוא עובר כנגד רצונו טיפול יופי, נזרק לרחוב ומושלך לכלא כלבים. האם פרדי וחברתו החדשה בטי, שיודעת ומכירה את החיים ברחוב, יצליחו להימלט?

טכנולוגיית וידאו

אנחנו פוגשים את ראלף, נבל במשחק ארקייד שרוצה לעבור לצד של הטובים ואת ונלופי ואן שוויץ, נהגת במשחק מירוצים. שניהם אאוטסיידרים במשחקים שלהם ואחרי מסע הרפתקאות משותף הם הופכים לחברים הכי טובים. הרבה לפני גל הנסיכות החדש של האולפן הייתה מולאן, הנערה שהתחזתה לגבר כדי להציל את אביה והפכה ללוחמת מיומנת.

נוסף על כך, הסירו חברות תקליטים בעלות מוניטין בבריטניה סרטוני וידאו שהעלו לאתר, לאחר כישלון להגיע להסכם בינן ובין אתר יוטיוב. הפולמוס בין חברות התקליטים ויוטיוב נסוב סביב ההרשאות המשפטיות שתקבלנה חברות אלו מהאתר, כמו גם מהתמלוגים שתקבלנה, בעקבות העלאה של סרטונים לאתר וצפייה של משתמשים בהם. באפריל 2009 התחוללה מחלוקת דומה בגרמניה, שהובילה להסרת סרטוני וידאו, המכילים תכנים מוזיקליים באיכות “פרימיום”.

עוד…

מרץ הגישה לאתר נחסמה פעם נוספת, לאחר “זליגת מידע מודיעיני ברמת מידור גבוהה”. מדינות שבהן אתר יוטיוב זמין לגלישה (גרסה אנגלית בלבד, ללא גרסה מקומית). מודעות ברשת המדיה (“Display Ads”) – מופיעה מימין לסרטון המוצג ומעל לרשימת הסרטונים המוצעים. משתמש שמחליט להרשם לערוץ מסוים, עשוי לקבל הודעות והתראות מדי פעם מערוץ זה, אם בחר להפעיל את תכונת ה”פעמון” של יוטיוב.

למרות עובדה זו, דיווח משנת 2010 אומד, שכשליש מסרטונים פרסומיים אלו הועלו לאתר יוטיוב בלא היתר של בעלי זכויות היוצרים של סרטונים אלו. יוטיוב מותירה בידי בעלי זכויות היוצרים את ההחלטה- האם לפרסם את סרטוני הפרסום אותם יצרו ולאחר זמן מה- להסירם, או להמשיך ב”קמפיין הפרסומי” של הסרטון, כלומר להשאירו באתר- בתמורה להמשך הפקת רווחים ממנו. במאי 2013, החלה חברת “נינטנדו” מסע אכיפה, שמטרתו הייתה שמירת זכויות היוצרים של משחקיה- והבעלות עליהם. מסע אכיפה זה כלל דרישה מצד החברה- לקבל הכנסות, הנובעות מפרסום צילומי מסך של משחקיה- על ידי יוצרי תוכני וידאו. בפברואר 2015, הסכימה חברת “נינטנדו” לחלוק את רווחיה עם יוצרי תוכני וידאו אלה, בזכות הפרסום שהעניקו האחרונים- לחברה ולמשחקיה. קהל היעד של פרסום זה כלל, בין השאר, גם אוכלוסיות, שלא נחשפו לחברה ולמשחקיה עד אז.

גזירות הרומאים: ל”ג בעומר לילדים עם הרב אייל שטרנליב

המעמד הנמוך כרגיל מאחור בעוד שהמעמד הגבוה מתרווח לו בתנאי מחלקה ראשונה מקדימה. כנראה אחד הסרטים היותר יומרניים ושאפתניים של כריסטופר נולאן, אבל גם אחד המרהיבים שבהם. מתיו מקונוהיי מגלם מהנדס וטייס לשעבר שנשלח למשימה בחלל החיצון, בניסיון למצוא מקום התיישבות חדש לבני האדם אחרי שהעולם הנוכחי עומד על סף הכחדה. “התפשטות” הוא סרט אסונות משנת 2011 של סטיבן סודרברג שעוסק במגיפה גלובלית שפרצה על כדור הארץ.

13 המלצות לסרטים עם הפתעות שישאירו אתכם עם פה פעור מהלם… באותו מסך תוכלו לסמן גם את האפשרות “תרגום במצב לא מקוון”, אשר יאפשר לכם לתרגם בין שתי שפות אפילו ללא חיבור לאינטרנט (נרחיב על אפשרות זו בהמשך). אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר אתתנאי השימוש של Ynet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

זומבילנד

למעשה, ניתן לצפות בסרטוני וידאו של 360° גם באמצעות הרכבת כל סוג שהוא של אוזניות מציאות מדומה. כמו כן, תומך ממשק יוטיוב בשידורים ישירים, המשודרים באמצעות טכנולוגיית סרטוני וידאו של 360°, ברזולוציה של עד 4K. בדצמבר 2011, השיקה יוטיוב גרסה חדשה של ממשק האתר, כאשר ערוצי הווידאו מוצגים בעמודה מרכזית, בעמוד הבית של האתר. אופן הצגה זה תאם את העלתן של ידיעות חדשות (“News Feeds”), כפי שהדבר מתבצע באתרי רשתות חברתיות.

ערוץ היוטיוב של טי סיריז, שמעלה בעיקר קדימונים לסרטים, הוא הערוץ הנצפה ביותר ביוטיוב בכל הזמנים, עם 55 מיליארד צפיות נכון ל-15 בדצמבר 2018. עם כל האמור, נראה ש- YouTube ל- MP3 מתפקד באופן דומה לתהליך השולחני המומלץ שלנו. כל שעליכם לעשות הוא להעתיק ולהדביק את כתובת האתר של הסרטון הרצוי ולהישען לאחור ולתת לאתר לעשות את עבודתו. כלי זה הופך את התהליך לסופר פשוט ואינו דורש התקנות כלשהן.

ערוצי יוטיוב

עם זאת, רובם המוחלט של סרטוני הווידאו באתר נותרו חינמיים לצפייה. בפברואר 2014, מונתה סוזן ווייציצקי למנכ”לית יוטיוב. באוקטובר 2010, הכריז הארלי על פרישה מתפקידו הניהולי הבכיר ביוטיוב – לטובת משרה הקשורה במתן ייעוץ, ושמחליפו, סַאלַאר קַאמָנְגַאר(אנ’) – יתפוס את מקומו כמנהל החברה.

לחצן כסוף מוענק עבור ערוצים שחצו את רף 100,000 מנויים. ג’וֹרְדֶן הוֹפְנֶר נואם בטקס “פרס פִּיבּוֹדִי” ה-68, בו זכתה יוטיוב ב-2008. יוטיוב היא תוצאה של תהליך של כוונונים עדינים, הנפרש על פני מיליוני שנות אבולוציה. לחצן ה”נגן” (“Play”) האדום של יוטיוב, לוגו החברה החל משנת 2017. סקירה (“Overview”) של נתוני הערוץ של המשתמש במהלך 28 הימים האחרונים (ברירת המחדל), או כל פרק זמן אחר- בו יבחר המשתמש לקבל מידע (למשל, גידול או קיטון ברווחי הערוץ במהלך רבעון, שנה קלנדרית או פרק זמן אחר).

יוטיוב סרטים (YouTube Movies)

התראות אלו תתקבלנה, בין היתר, כאשר מועלה סרטון חדש לערוץ זה. בגזרת הסרטים יעלו בין השאר “הבת האפלה” עם אוליביה קולמן, המותחן האירוטי “מים עמוקים” עם בן אפלק ואנה דה-ארמס, דרמת האקשן“מים שקטים” עם מאט דיימון ושלושת סרטי “ג’ון וויק” עם קיאנו ריבס. אז מה חשוב לדעת לפני שבוחרים שירות להורדת שירים וסרטונים מיוטיוב? צפו ב-14 פסלי החיות שהפכו להיות היצירות האייקוניות ביותר בעולם. משנות ה-80′ ועד היום – משינה נחשבת לאחת מלהקות הרוק הישראלי הגדולות ביותר שצמחו כאן. בחיים כמו במוזיקה, טוב יותר כשיש שניים – שני אנשים, שני לבבות, שני נתיבי חיים שמתאחדים ויוצרים משהו קסום ומופלא שקוראים לו אהבה…

הכלל החשוב ביותר הוא כמובן לא להיות לבד ואל הגיבור מצטרפים אמה סטון, וודי הרלסון ואביגייל ברנסיין בקומדיה שהפכה לקאלט מיידי. אז אולי כדאי שתכינו את עצמכם מראש עם הסרט הנפלא של אדם מקי על המשבר הכלכלי של שנת 2008. כריסטיאן בייל, ריאן גוסלינג וסטיב קארל מובילים את הסרט המסחרר הזה שצולל את שוק ההון באופן קוהרנטי ומבדר. בסרט הביכורים של ג’ון קרסינסקי, הוא ואשתו אמילי בלאנט מגלמים זוג הורים בעולם שבו אסור להוציא הגה. יצורים קטלניים עם חוש שמיעה מפותח במיוחד תוקפים למשמע רעש.

סרטים שיעבירו לכם את הזמן בהסגר

עם זאת, ניתוח סטטיסטי מטעם יוטיוב, העוסק בפורמטי קובצי הווידאו המועלים לאתר, חושף כי סרטונים בעלי טכניקה של סריקה משולבת עודם מועלים לאתר, ואין כל סממן המעיד על כך שתופעה זו דועכת. יוטיוב מייחסת תופעה זו להעלאת סרטונים, שמכילים תוכני טלוויזיה. על ידי הקפדה על שני מאפיינים שמותירים את גוגל ללא מענה. הראשון הוא עטיפת הסרטון בסצנות תמימות יחסית באורך של כמה דקות, בעוד שהתכנים הפורנוגרפיים יותר נשמרו לקטעים מאוחרים יותר. מסנן התכנים האוטומטי של גוגל לא זיהה את הקטעים הללו. כמו כן, הסרטון הוגדר כבעל תכנים “חינוכיים”, הקטגוריה היחידה שבה ניתן להעלות סרטונים המכילים עירום מלא, אם הוא מוצג למטרות אקדמיות בלבד.

  • האם במדינת ישראל צריך לדעת לקרוא תווים כדי להיות מנצח?
  • יוטיוב הציעה לקהל הרחב גרסת בטא של האתר, במאי 2005.
  • כמו כן, ניתן לצפות בתכני האתר באמצעות אפליקציה, המיועדת עבור שירות המדיה הדיגיטלי והגיימינג המקוון “Xbox Live”.
  • סירשה רונאן היא כריסטין, נערה עם נטיות אמנותיות שחיה בצד הלא נכון של המסילה בסקרמנטו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן