סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » חליפות סדרה

חליפות סדרה

2 התפקידים הראשיים סופר פגומים אך חביבים מאוד, אך בעיני צופים רבים דווקא הדמויות המשניות הם אלו שגונבים את הפוקוס. “חיים לא מושלמים” דרמה נהדרת על חיי היומיום של השכירים הקוריאנים. היא עוקבת אחרי קבוצה של מתמחים בחברה גדולה ומראה מה הם צריכים לעבור כדי לטפס לצמרת התאגיד. “מה שאני אוהבת בה זה שעד כמה שהיא זו שאחראית על העניינים בסביבה הגברית הזו, היא לא משתמשת בנשיות שלה לרעה”.

היא רוצה להיות עורכת דין, אבל חרדת המבחנים שלה מונעת ממנה מלקבל ציון טוב מספיק במבחני הכניסה לבית הספר למשפטים של הרווארד. במשרד מנסים למצוא דרכים לשקם את המשרד לאחר שכל המתמחים בו עזבו. כמו כן, המשרד נקלע לקשיים כלכלים עקב עזיבת לקוחות ותביעות בגין נזיקין אודות תיקים שמייק רוס לקח בהם חלק. שותפו לתא מנסה להתיידד עמו, ואסיר אחר רודף אותו כנקמה לכך שהארווי הכניסו לכלא.

פרק 1

פרווין משתמשת בטלפון הנייד כדי ליצור קשר עם שוודיה, על אף שאם תיתפס על ידי אדם אחר דינה יהיה מוות. בצד השוודי עונה לה פטימה, סוכנת של ארגון הביון השוודי . פטימה, שמזדהה בשם אווה, אומרת לה שתעזור לה להיחלץ מסוריה – אך פרווין חייבת לספק להם מידע חיוני קודם. בעוד שבני אדם נלחמו בקרב יד ביד מאז שחר ההיסטוריה האנושית, ניתן לראות את העדויות המוקדמות ביותר לכל סוג של איגרוף בגילופים שומריים מהאלפים ה-3 וה-2 לפנה”ס. כשתתחילו לראות את הסדרה, אתם בטח תחשבו שזאת תהיה סדרת “טראש”.

לואיס מתמודד עם חזרתה של שילה לניו יורק לאחר שהתארסה ולא מוכן לותר עליה. לאחר שהיא מבקשת לשכב איתו, לואיס מגיש תביעה נגד ארוסה של שילה שנגמרת בוויתורו של לואיס למרות ניצחונו בתיק בעקבות בקשתה של שילה. שילה מבינה כי לואיס הוא גבר חייה, נפרדת מארוסה וחוזרת להיות בת הזוג של לואיס. אביה של רייצ’ל רוברט מגלה ששותפיו בוגדים בו בעיניין המיזוג ולא מיידעים אותו על המהלך. לבסוף בעזרתו של מייק רוברט מצטרף כשותף שם ל”ספקטר ליט”. הסדרה עוסקת בפירמת עורכי דין בשם “פירסון הארדמן” שנמצאת בעיר ניו יורק.

אורחים מהכוכב הירוק לצפייה ישירה – הסרט המלא אונליין

לואיס ליט (ריק הופמן), יריבו הקנאי של הארווי, שותף זוטר בפירמה והממונה הישיר של מתמחי השנה הראשונה, חושד במייק. בינתיים, מייק מפסיק את חברותו עם טרבור, אף על פי שהפסיק לסחור בסמים. לאחר שטרבור עוזב את המדינה, מייק מתחיל לצאת עם האקסית שלו, ג’ני. במקביל, מייק מתיידד עם העוזרת המשפטית רייצ’ל זיין (מייגן מרקל), ויש ביניהם מתח מיני שמסבך את מערכת היחסים שלו עם ג’ני.

רשימת ההמלצות הבאות כוללת סדרות קוריאניות מובילות שנבחרו בקפידה רבה. אם אתם אוהבים דרמות קוריאניות אתם תהנו מהפוסט הזה. “ראש לימבו, שהוא ימני ומשוגע, טען פעם ש’הסקסיזם נגמר’ בעקבות הסדרה שלנו”, מסכם הופמן. “עד כמה שאני לא מסכים עם מה שהבחור הזה אומר, זה רק מוכיח כמה הדמויות האלו משפיעות אם הן השיגו את תשומת הלב שלו”. תגובות המעריצים לסדרה מעסיקות את הצוות, שפעיל ברובו ברשתות חברתיות, גם אלו שטוענים שלא.

עוד בנושא:

אם אתם מחפשים מוזרות, ייחודיות, והומור בקומדיה הרומנטית, אז הסדרה הזו ממש בשבילכם. עוקבת אחר סיפור אהבה מרגש, תפאורה היסטורית, טרגדיה ואקשן. כל אחת מהדמויות מרתקות, הרבה מהצופים אומרים שעדיין לא התגברו על הסוף המרתק של הסדרה. “אף אחד לא אומר לעצמו ‘אני אהיה מודל לחיקוי, זה יהיה מדהים!”, מסבירה ג’ינה טורס, המגלמת את מנהלת הפירמה, ג’סיקה פירסון. “זה חייב להיות מעוגן באמת כלשהי. אם הצופים מרגישים שיש אותנטיות בדמות שלך, הם יתאהבו”.

הסדרה מתמקדת בקבוצה של מבוגרים צעירים שמתמודדים עם האתגרים של חיי הבגרות כשהם גרים יחד. יש בה את כל מה שאתם צריכים, משולשי אהבה, חברויות שמחממות את הלב, וזאת הקומדיה הטובה ביותר אי פעם. זוהי אחת מסדרות ה-K-Drama המדהימות ביותר. עד שתגיעו לסוף הסדרה, בדרך תבכו דמעות של שמחה עבור הסיפור של כל אחת מהדמויות. “לפעמים אני לגמרי מזייף את זה, אני טועה אלף פעם ביום”, הוא מודה.

סדרות פופולריות

היא לא בליגה של הגדולות – נאמר “הגשר” ו”לכודים” הקפואה – שנזכור אותן עוד שנים, אבל עדיין מדובר בסדרה איכותית, נטועה במקום ובהקשר, ועשויה, כמו שאומרים בשוודית מדוברת, אחלה. ראיתי אינסוף סרטים וסדרות אמריקאים ומהעולם במשך עשורים. תרבות – ראיון מיוחד עם כוכבי הסדרה “חליפות”. שרה רפרטידונה רוברטה פולסןהמזכירה האישית של הארווי, מזכירה משפטית, חברה קרובה ואשת הסוד שלו. היא עבדה עם הארווי מאז השנה הראשונה שלו כסגן תובע מחוזי במשרד התובע המחוזי של מנהטן, והיא נאמנה לו מאוד.

  • מרבית מהצופים בסדרות קוריאניות ידועים כמעריצים הדוקים שאוהבים את הפרטים הקטנים, אפילו בסיפורי רקע על האופן בו הפיקו את הסדרה, רכילויות מעניינות על השחקנים ומה עומד מאחורי כל עלילה.
  • טרבור חוזר לניו יורק ומגלה שמייק יוצא עם ג’ני.

הוא סובל מאמנזיה זמנית ובה בעת מתמודד עם הדילמה הגרועה ביותר האפשרית. הדרמה מתארת את סיפורו של אדם באגף הנידונים למוות. הדמות הראשית היא של תובע בחטיבת עבירות האלימות, הטוב ביותר בארץ, למעשה. אגרוף חובבים הוא ספורט אולימפי ומשחקי חבר העמים והוא מרכיב סטנדרטי ברוב המשחקים הבינלאומיים – יש לו גם אליפויות עולם משלו. איגרוף מפוקח על ידי שופט על פני סדרה של אינטרוולים של דקה עד שלוש הנקראות “סיבובים”. אחד מסיפורי האהבה הטובים ביותר שתראו ב-K-Drama.

Sdarot Dev – דומיין חדש לאתר סדרות טי וי

צופה ישראלי שיש לו חשבון עם השוודים ייהנה מהסדרה, לא רק מהסיפור המותח והטוב. מאותו רגע התבהר לי שאני -לא רוצה או יכולה- לראות יותר שום דבר אמריקאי ולמה…. עד 2016 כשחברה הפנתה אותי לאתר שלנו ויצא שראיתי מיד כמה סדרות פגז. לכל סרט ‘חוץ אמריקאי’, היה תמיד טעם טבעי.

  • בסוף העונה הרביעית מייק ורייצ’ל התארסו, וסביר להניח שלאור כניסתו הקרבה של מייק למשפחת זאין המכובדת, העיסוק בתרמית הגדולה שלו יעלה שוב.
  • בינואר 2018 חודשה הסדרה לעונה שמינית וב-18 ביולי 2018 החל שידורה של עונה זו.
  • בישראל, הסדרה שודרה בערוץ yes Drama וב-HOT VOD, ושם הסדרה לא תורגם לעברית בשל[דרוש מקור] כפל המשמעויות שלו (חליפות/תביעות).
  • שרה רפרטי השלימה את צוות השחקנים הראשי כשלוהקה כדונה, המזכירה של הארווי וחברתו הטובה.
  • הדמות הראשית היא של תובע בחטיבת עבירות האלימות, הטוב ביותר בארץ, למעשה.

שרה רפרטי השלימה את צוות השחקנים הראשי כשלוהקה כדונה, המזכירה של הארווי וחברתו הטובה. מייק מפנים שנוצרה לו תקרת זכוכית בעבודה משום שתהילה ופרסום עלולים להוביל לחקירה נגדו, ולסכן את עתידו. לאחר לבטים ועל אף שבעזרת לולה ג’נסן (שפרצה בעבר להרווארד ויצרה לו תעודת גמר מזויפת) פרץ לרשת לשכת עורכי הדין והוסיף עצמו כעורך דין מן המניין הוא הופך ליועץ השקעות וללקוח של המשרד. רייצ’ל מתקבלת לאוניברסיטת קולומביה והמשרד מממן את לימודיה. לואיס ממנה מתמחה בשם קתרינה בעלת 5 שנות ניסיון.

כלים שימושיים

בסוף יוני, גבריאל מאכט הצטרף לקאסט כהארווי ספקטר, עורך הדין ששוכר את מייק. ריק הופמן הצטרף לצוות השחקנים באמצע אוגוסט, כמתחרהו של הארווי בפירמת עורכי הדין. מייגן מרקל וג’ינה טורס לוהקו בסוף אוגוסט. טורס לוהקה כג’סיקה פירסון, השותפה המנהלת של הפירמה ומרקל לוהקה כרייצ’ל זיין, העוזרת המשפטית וחברתו בעתיד של מייק.

בנוסף, רצועות השירים בסדרה פשוט מעולות. זה לא בהכרח סדרה רומנטית, אפשר לומר שזאת יותר סדרת קומדיה. הסדרה מתמקדת במפיק מוזיקלי שמפיק קבוצת K-POP אבל המנכ”ל לא מסכים עם חברי הלהקה שהוא בחר.

חליפות 3

בכיכובו של פארק סאו ג’ון שהיה ב”פרזיט” ו”What’s Wrong with Secretary Kim?”. אם אתם צופים בסדרות קוריאניות (ידוע גם כ-K-Dramas), אז יכול להיות שאתם מפספסים כמה סדרות טובות. מרבית מהצופים בסדרות קוריאניות ידועים כמעריצים הדוקים שאוהבים את הפרטים הקטנים, אפילו בסיפורי רקע על האופן בו הפיקו את הסדרה, רכילויות מעניינות על השחקנים ומה עומד מאחורי כל עלילה. למרות שמייק רוס, צעיר מבריק וחד, פרש מלימודי המשפטים הוא מוצא את עצמו בראיון עבודה למשרד עורכי הדין היוקרתי של הארווי ספקטר, אחד מעורכי הדין הנחשבים בניו יורק.

אליט אופים, המגלמת את פטימה, זכתה אף היא באותו הפרס בקטגוריה “Kristallen Award for Male Actor of the Year”. במקביל, נערה מתבגרת ודעתנית בשם סוליקה חיה בשוודיה. אמנם מוצאה מוסלמי, אך אביה (שחווה את האסלאם על הצד האפל שלו וניתק איתו כל קשר) דאג שהחינוך בבית יהיה חילוני. סוליקה קוראת וצופה בסרטונים על הכיבוש הישראלי, ונזעמת על היחס של היהודים לערבים. לאחר מכן, בעידוד המורה שלה (מוסלמי אף הוא), היא מתקרבת לאסלאם הקיצוני ומלובה בחדשות וסרטונים על האסלאמופוביה בשוודיה. יום אחד הוא מתעורר ומוצא עצמו בכלא, ואין לו שום זיכרון של למה הוא פושע ואיך התגלגל בסופו של דבר לכלא.

פרק 1 –      הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

אם יש משהו רחמן בנגיף הקורונה, איזו תכונה שזמן רב אחרי שימוגר בכל זאת יזכרו לו לטובה, הרי שזו העובדה שחיכה בסבלנות ולא בא לעולם הזה לפני שנטפליקס נולד. משתבחת מעונה לעונה, וזה רק מראה כמה סדרה איכותית היא. עונה 4 היא פשוט תענוג צרוף, לשים את מייק במשרד אחר ולתת לו ולהארווי לריב … יש איזה סיפור קטן צדדי, אבל הסדרה מתמקדת בעורכי הדין. הרשת נתנה אור ירוק לסדרה בת 12 פרקים ב-10 בינואר 2011. צילומי הסדרה החלו בטורונטו ב-25 באפריל 2011, והושלמו באוגוסט של אותה שנה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן