סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » השוטרים הסדרה

השוטרים הסדרה

בסדרה נמצאים מיטב הכוכבים של ארץ נהדרת, והיא מבוססת על פינה מתוך התוכנית הסאטירית שהורחבה לסדרה בפני עצמה. בין היתר, מככבים בסדרה שאולי (המגולם על ידי אסי כהן, שגם השתתף בכתיבה) וחבריו. בין שחקני הסדרה שמות אהובים כמו מאור כהן, מריאנו אידלמן, יובל סמו ואחרים.

הדמות המרכזית בסדרה היא נועה לויתן, קצינת חמ”ל בדרגת סג”מ צעירה שלא עברה השלמה חיילית של קצינים בגלל ציון סוציומטרי נמוך שהיא קיבלה. מורי (נעמי לבוב) היא מרצה לקולנוע ודנה היא רופאה מתמחה בגניקולוגיה. לשתיהן יש קריירה מבטיחה, אך הן מתקשות במציאת בן זוג ומתמודדות עם ‘רווקת מאוחרת’. רוזיליו (חי מאור) – שוטר מושחת שעובד בסתר בארגון הפשע של מאור. עו”ד מלי רביע (שירי מימון) – עורכת הדין של ניסן ושל ארגון הפשע.

“השוטרים” דרמת המתח החדשה שצולמה בנהריה, הערב בקשת 12

איש סודו של מאור, המנהל עבור את המועדונים והקזינו. לירז באומן (דור הררי) – יד ימינו של מאור, המוח של הארגון. לאחר שמאור חושב שבאומן מסר את מיקומו של מאור למתנגדיו, הוא מנסה להרוג אותו אך ללא הצלחה. שולה שרעבי (ריטה שוקרון) – אמו של אלון, מתגוררת עם בעלה בנהריה. עובד שרעבי (אורי גבריאל) – אביו של אלון, שוטר בגמלאות.

העלילה בקצרה מספרת על אלון, קצין בילוש מצטיין (צחי הלוי) שחוזר לעיר הולדתו, נהריה, ומגלה שהיא שנמצאת עכשיו תחת שלטון אימים של עבריין חסר רחמים ששולט בעיר. יחד עם צוות שוטרים מקומיים הם נאלצים להכריע כמה רחוק הם מוכנים ללכת על מנת להציל את העיר ואת חייהם של בני משפחותיהם. מנחה הסדרה, דודו ארז שהינו גם אחד מיוצרי התוכנית, משתף פעולה עם השחקנים בשלל אירועים מצחיקים, לפעמים מגוחכים, אך תמיד מרתקים.

פרק 11 –      הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

דרמת מתח של הבמאי תאופיק אבו-ואיל שעלתה בתאגיד השידור כאן 11 ומציגה סיפור על קבוצת בני נוער בתיכון “אלוני שמש” לנוער בסיכון בבית שמש, המתדרדרים לפשע. הסדרה מתארת את חייהם המורכבים של הנערים הללו כשבמקביל נפתחת חקירת משטרה בעקבות אירוע תקיפה ואונס של נערה צעירה כאשר אחד התלמידים הוא חשוד בפרשה. מוזמנים לצפות בסרטון המצורף בפרק הראשון של הסדרה. ברור לנו שיש עוד המון סדרות מומלצות שיכלו להיכנס לרשימה שלנו, אז אם יש לכם עוד סדרות ישראליות שלפי דעתכם היינו צריכים לכלול ברשימה מוזמנים לכתוב לנו עליהן בתגובות. רגע לפני שאנחנו מתחילים, אם מתחשק לכם לשמוע על סדרות וסרטים חדשים מוזמנים להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ‘מכורים למסך‘. ואם במקרה עדיין לא עשיתם את זה, מוזמנים גם להצטרף לאינסטגרם שלנו לעוד המון תכנים מצחיקים ומעניינים.

בסדרה יככבו טוני דנזה כטוני קרוזו, שוטר לשעבר במשטרת ניו יורק שלעולם לא מצליח לפעול לפי הכללים, וג’וש גרובן כבנו, טוני (טי.ג’יי) הבן, בלש מבריק וקפדן במשטרת ניו יורק שתמיד פועל לעבוד לפי הכללים. הסדרה נוצרה ונכתבה על ידי אנדי ברקמן, שיצר וכתב את הסדרה זוכת פרס אמי “מונק”. לאחרונה סדרות משטרתיות הפכו רלוונטיות מתמיד במציאות הישראלית הגדושה בהפגנות והתקהלויות אסורות. מהבחינה הזו, “השוטרים” מציבה זרקור דווקא על תופעה אחרת, הסתמת הפיות והכניעה לפשע, והיא אכן מצליח לעורר תהיות לגבי איפה ובאיזו מידה מתקיימת תופעה כמו המתוארת בסדרה – במציאות. כך או כך, נכון לרגע זה “השוטרים” היא למעשה הדרמה היחידה כרגע בשלושת הערוצים המרכזיים, וגם ללא התחרות היא שווה את הצפייה שלכם. בוודאי שהיא עדיפה על אלטרנטיבות הריאליטי התורניות, ויש לברך על האמון הרב שקיבלה באמצעות ההצבה בשעת השידור האטרקטיבית – מה שאולי מעיד על הבנה גוברת בשוק המקומי שבהחלט יש ביקוש לתוכן דרמטי מקורי בטלוויזיה.

כמה פרקים יש בסדרה “אחיות”? ואיך אפשר לצפות בהם?

בניגוד לסדרות דוקומנטריות שהחלק המרכזי בהן הוא האירוע ההיסטורי עצמו, כאן האירוע ההיסטורי הוא רק התפאורה. הסדרה אמנם נוגעת באירועים חשובים של המדינה, אך היא מתמקדת יותר בסיפורים הקטנים והכמעט נשכחים שהיו באותה תקופה לצד אותם אירועים היסטוריים. דרמה קומית של תאגיד השידור הישראלי, שמציגה לנו זוג צעיר, יוצרי תיאטרון שחולמים שההצגה שהם כתבו תתקבל לתיאטרון הגדול בארץ.

דני קונפינו הוא שוטר באחת התקופות הכי גרועות של המשטרה בה התדמית שלה בשפל. למרות בעיות התנהגות קשות, דני נחשב לשוטר מוצלח ואהוב. אחרי שנים של חיים משותפים מגלה דני שחברתו בוגדת בו. הגילוי מכה אותו בהלם והוא מחליט לעזוב אותה ואת בנה הקטן, אותו הוא מגדל ואוהב כאילו היה בנו. מאחר ומשכורת של שוטר אינה מאפשרת לו לשכור דירה, דני חוזר לבית הוריו במטרה לגור שם באופן זמני.

איפה אפשר לצפות בסדרה השוטרים?

השוטרים – פרק 1 המלא (יוטיוב)sdarot.dev – השוטרים – פרקים מלאים לצפייה ישירה באתר סדרות טי וי. הסדרה מבוססת ביסודה על פרשת השוטרים הנוקמים, ומספרת את סיפורם של יחידת אנשי הבילוש, שזנחו את החוק קליל לשם המטרה – הצלת עירם נהריה מידי ארגוני הפשע השולטים בה. ארץ נהדרת היא אחת מסדרות הסאטירה המצליחות בישראל, מזה שנים. כל רשימת סדרות ישראליות מומלצות בהחלט חייבת להזכיר אותה, אך כאן נרצה להמליץ דווקא על סדרת בת שלה, הפרלמנט. שתי העונות של הסדרה, ששודרו בשנים 2013 עד 2014 בוימו על ידי אסף הראל וזכו להצלחה עצומה. הסדרה זכתה בפרס “סדרת הדרמה הטובה ביותר” לשנת 2018 בטקס פרסי הטלוויזיה של ישראל ובפרס “הסדרה הבינלאומית הטובה ביותר” בפסטיבל “Series Mania”‏.

  • הסדרה נכתבה בהשראת פרשת “השוטרים הנוקמים” כזכור מהעיר נהריה בשנת 2006.
  • דרמה-פסיכולוגית חזקה על קבוצת תמיכה אלטרנטיבית לאנשים שחוו התעללות ברשת, בין אם הופצו תמונות או סרטונים שלהם, חוו חרם או שהם נתפסו במצלמה עושים משהו מבזה והפכו להיות ‘הישראלי המכוער’ התורן.
  • שאלה מעניינת נוספת היא כיצד הסדרה מצליחה להתמודד עם חווית הנטישה של החברה הישראלית ושל הפרקליטות את השוטרים הנוקמים במציאות.

ג’רמי איירונס – אדריאן וייט, אדון אריסטוקרטי באחוזה כפרית, שהיה בעברו פורע החוק אוזימנדיאס. 35 שנה לפני אירועי הסדרה הוא גרם לפיצוץ אדיר בניו יורק שהרג שלושה מיליון בני אדם. כל הזכויות שמורות אין להעתיק, לשכפל, ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר את המידע באתר אינטרנט זה לשימוש מסחרי כרטיסים להופעות כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים. נעימת הנושא הנלווית לפתיח הסדרה, היא השיר “נהריה” בביצועו של מייק בורשטיין.

טריילר הסדרה השוטרים של קשת 12 –

סדרת דרמה של יס שמבוססת על רב המכר של שרית ישי לוי, בכיכובם של מיכאל אלוני, הילה סעדה, ישראל אוגלבו, יובל שרף ועוד. הסדרה מתארת את הסיפור של משפחת ארמוזה, משפחה ירושלמית, ששורשיה משתלבים בסיפורה של ארץ ישראל בתקופות זמן שונות. עלילת הסדרה מתרחשת בשני צירי זמן וסיפורי ההווה והעבר מוצגים בה במקביל. ממש כמו הקולנוע הישראלי שמייצר סרטים נהדרים ואיכותיים, גם במסך הקטן קיבלנו בשנים האחרונות כמה הפקות טלוויזיוניות של סדרות ישראליות משובחות. ריכזנו לכם בכתבה רשימה של סדרות ישראליות (ישנות וחדשות) שפשוט חובה לראות, אם אתם חובבי טלוויזיה סיכוי סביר שראיתם חלק מהסדרות ברשימה ואם איכשהו לא ראיתם אז הגיע הזמן להשלים פערים. ביוני 2017, נטפליקס הכריזה עיבוד אמריקאי לסדרה הישראלית “השוטר הטוב”.

אלון חובר לחברו הטוב מהילדות עמי עטיה (אלי פיניש), שעומד בראש מחלקת הבילוש בתחנה, ויחד איתו ועם שוטרי המחלקה, הם נלחמים בעזרא וחייליו. צחי הלוי הוא קצין הבילוש המצטיין שמגיע לנהריה, עיר הולדתו, כדי לנקות אותה מהגרורות של מאור עזרא, עבריין על. אלי פיניש הוא חבר הילדות שלו שנשאר בעיר וגם הוא חוקר בילוש, דני שטאג, מצטיין כתמיד, כשוטר המיליטנטי שהוגה את רעיון הנקמה.

השוטרים לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

זכתה בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה במספר תארים, בהם התסריט, הבימוי, השחקנית (עלמה זק) וסדרת הדרמה הטובים ביותר. לסדרה יש שתי עונות ותשמחו לדעת שהיא זמינה לצפייה במאקו TV וכמו כן בשירות התוכן של נטפליקס. הסדרה זכתה בפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לשנת 2014.

  • שלוש עונות כבר שודרו, גם בארץ וגם ברשת נטפליקס.
  • השניים נפגשים באוניברסיטת המשטרה כפרופסור וסטודנט, והם משתפים פעולה יחד לחקירת מקרה.
  • מורי (נעמי לבוב) היא מרצה לקולנוע ודנה היא רופאה מתמחה בגניקולוגיה.
  • “טהרן”, “שעת נעילה”, “מנאייכ”, “חזרות”, “בלאקספייס”, “הטבח”, הן דוגמאות רק מהשנה האחרונה, וכולן יצרו באזז אינטנסיבי לא פחות – ואולי אפילו יותר – מסדרות הריאליטי שמציפות את לוח השידורים.

שאלה מעניינת נוספת היא כיצד הסדרה מצליחה להתמודד עם חווית הנטישה של החברה הישראלית ושל הפרקליטות את השוטרים הנוקמים במציאות. סדרת הטלוויזיה “השוטרים” עלתה לשידור ב-25 לינואר 2021, וכעת היא משודרת באופן רשמי בערוץ הטלוויזיה קשת 12 ובממשקי ה- VOD של חברות התקשורת. עם זאת, אפשר לצפות בפרקים המלאים של הסדרה גם במקורות שונים ברחבי הרשת, כמו למשל באתר Sdarot TV ומאקו. דרמת-מתח ישראלית בכיכובם של מגי אזרזר, אנחל בונני, אניה בוקשטיין, ישי גולן ועוד. העונה הראשונה של הסדרה עוסקת בחמישה ישראלים המוצאים עצמם יום בהיר אחד במרכזה של פרשיית ריגול. הם קמים בבוקר ומגלים כי שמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי, המיוחס ל”מוסד”.

פרק 9 –         הורדה    צפייה ישירה    עוד צפייה

המשטרה הפכה לשק החבטות של כל הגורמים המעורבים בדבר – פוליטיקאים, אזרחים וכנראה גם גורמים מגופה ובשרה שנמצאים ברמות הפיקוד העליונות במוסד המשטרתי. אם המשטרה לא מסוגלת לדברר את עצמה באופן שמעורר את האמפתיה של הציבור, בואו ניתן לטלוויזיה לעשות את זה. ב-30 בינואר 2018 הוכרז כי ניקול קאסל תביים ותפיק את הפיילוט, שנכתב על ידי לינדלוף. ב-22 במאי 2018, לינדלוף פרסם מכתב פתוח בן חמישה עמודים למעריצי הרומן ובו חשף כי סדרת הטלוויזיה לא תהיה עיבוד ישיר לחומר המקור או המשך לו, אלא במקום זאת תגולל סיפור מקורי.

צחי הלוי יככב בתפקיד הראשי כקצין בילוש מצטיין שחוזר לעיר ילדותו נהריה, אך מהר מאוד מבין שהעיר שינתה את פניה ומחליט לצאת להילחם בפשע השורץ בעיר. דניאל גד ושוויצר יגלמו שוטרים ממחלקת הבילוש בראשה עומד אלי פיניש. הזמרת והשחקנית שירי מימון תגלם עורכת דין פלילית. קצין בילוש מצטיין בשם אלון שנהב שגר במקור בנהריה ועבר לתל אביב-יפו, מקבל הצבה בעיר מולדתו בתפקיד קצין בילוש לתקופה של שנה.

סקירת סדרהעריכה

במרכז עלילת הסדרה אנחנו פוגשים את דנה ומורי, חברות טובות שהן גם שותפות לדירה. על אף שמועות כי את תפקיד הנשיא רוברט רדפורד – יגלם רוברט רדפורד, בסופו של דבר הדבר לא קרה מכיוון שהנשיא אינו מופיע בפרקי העונה. Wesave.info האתר הישראלי לחיסכון ומידע אובייקטיבי מדויק . תום שנהב (אביב בוכלר) – בתם המתבגרת של אלון ומיקי, תלמידת כיתה י”א. חברה של עמית. “קובי אדרי” – רכז המודיעין של תחנת נהריה, משחק מאור שוויצר. במהלך תקופת ההכשרה שלהן היא מנסה למצוא את הכוח הפיקודי שלה תוך כדי התמודדות עם קשיים רבים כמו הפרות משמעת, גניבות, התמודדות עם מ”פ שמראש לא ממש נותן לה סיכוי ועוד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן