סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » הישרדות vip 2021

הישרדות vip 2021

העונה עלתה לשידור ב-16 באוקטובר אותה שנה, בערוץ רשת 13 כאשר פרק הגמר שודר בשידור חי ב-2 באפריל 2022. את העונה הנחה גיא זו-ארץ והזוכה היא אלה אייבינדר. הישרדות vip עונה 4 היא העונה האחת עשרה ועונת הvip הרביעית של תוכנית המציאות הישראלית הישרדותעונה זו צולמה ב-2021 בפיליפינים וצפויה לעלות לשידור ב-16 באוקטובר. הישרדות VIP עונה 5 פרק 1 היא העונה האחת עשרה ועונת ה־VIP הרביעית של תוכנית המציאות הישראלית “הישרדות VIP 2021 “. עונה זו צולמה ב-2021 בפיליפינים וצפויה לעלות לשידור ב-16 באוקטובר 2021 בערוץ רשת 13. את העונה ינחה בפעם האחת עשרה גיא זו-ארץ.

“הישרדות” היא תוכנית ריאליטי ישראלית, המבוססת על סדרת ריאליטי אמריקאית, המשודרת בזכיינית רשת 13. בתוכנית זו המתמודדים, הנבדלים אלו מאלו במאפייניהם, מתבקשים לחיות בסביבת מחייה אקזוטית, לרוב על אי בודד. המתמודדים מחולקים לשני שבטים המתחרים ביניהם במשחקים ואתגרים שונים. משלחת של ישראלים נשלחים לאי בודד שם עליהם לעמוד בהצלחה במשימות שונות עד שאחד מהם. הישרדות vip יוצאת לדרך עם 18 מתמודדים שויתרו על חיי הזוהר למען מטרה אחת בלבד.

אסי בוזגלו ואביו יעקב על המהלכים שלו בהישרדות (צילום: אביב חופי)

במבחן האש, אלה ניצחה את ג’קי, ולכן היא זכתה בתואר השורדת האחרונה. עדי, שדורגה אחרונה בדירוג החברתי האחרון, זכתה בחסינות אישית בגלל מעברה מ”קפרה” ל”אנטינג אנטינג”. למשימת הפרס התקיימו שני מקצים, מקצה גברים, ומקצה נשים. ג’קי זכתה במקצה הנשים, ודודו זכה במקצה הגברים. באמצע מועצת השבט התקיימה משימת חסינות אישית נוספת.

לשורד זה ניתן צמיד הווטו, ולכן לא היה זכאי להצביע במועצת שבט זו. תוצאות הדירוג החברתי השישי היו הסידור החדש של השבטים. כל המספרים האי-זוגיים (מקומות 1,3,5) בדירוג זה מכל שבט נשארו בשבטם, ואילו המספרים הזוגיים (מקומות 2,4,6) מכל שבט עברו לשבט השני. אירוע הגמר התקיים במתחם הדרייב אין שבתל אביב, כאשר הקהל חולק לקפסולות בשל מגפת הקורונה בישראל.

אין טינופים ומבוכה, הכול מסורס ומכובס: הבעיה הגדולה של עונת “הישרדות”

במשימת החסינות הם קיבלו את האופציה להישאר בשבטים, והסכימו. על הפסד הדו-קרב, מתמודד זה לא הצביע במועצת השבט, בעוד שומר הבקתה הצביע במקומו. אגב משימת החסינות, לכל אורך הדרך ההבדל בין העבודה המסודרת של ליבולן לבין הדהירה חסרת הרסן של אפולאקי, הייתה דוגמא נהדרת להבדל בין השבטים.

כבר כתבתי בעבר – ההתנהלות של קובי מהיום הראשון הייתה בעוכריו וכעת יכול מאוד להיות שהוא ישלם את המחיר על הזיגזוג. למרות זאת, קובי הוא שחקן תיאטרון מוכשר, אם יש מישהו שיכול לשכנע את ג’קי, דודו ויהונתן שלמרות הכל הוא יילך איתם ויהי מה – זה קובי. ועדיין, לא הייתי ממהר לפסול את שיתוף הפעולה של ג’קי וגדי. בכל זאת, מדובר בהישרדות ולפעמים אין ברירה להדיח מישהו קרוב, כדי שאתה תוכל להמשיך כמה שיותר רחוק. בכלל, בפרקים האחרונים גדי מתחיל להצטייר כמו מאסטר-מיינד רציני. 180 מעלות ההפך מהדמות של הילד הטיפשון שמקבלים רוב הזמן כשצופים בו.

כל השורדות הצביעו נגד שירה – והדיחו אותה: “וואו, איזו דרך עשית פה”

עונה שלישית להפקה הישראלית של תכנית הריאלטי המצליחה בעולם. ג’קי לא תודח בקרוב, ואפשר לנחש שההתפרצות על ליה לא תהיה האחרונה שלה במשחק. לגרום לקהל לעודד אותה קצת יותר כעת, יכולה להוכיח את עצמה בשלבים המתקדמים יותר ברייטינג, כשכבר לא יישארו הרבה מתמודדים למלא איתם את זמן המסך. באח הגדול – הסקרים מצבעים על כך שאילנה או שרון מודחים היום מבית האח הגדול, אז הסקר הזה הוא ראש בראש ביניהם. לכן זאת הזדמנות טובה יותר להכריע , מי מהשניים צריך להישאר. אפשר להוסיף תגובה לשכנע את שאר המשתתפים בסקר למה כדאי להצביע לאילנה או לשרון.

בנוסף לזכייה בחסינות השבטית, אפולאקי זכו בציוד לדיג. באתר ניתן למצוא סיקורים לכל תוכניות, סדרות וסרטי הטלוויזיה החדשים, שעות ספורות לאחר שידורם בטלוויזיה . ואם כבר הזכרנו קרקס, אפשר לדבר רגע על הקרקס שעושים לנו הצופים בכל פרק מחדש? כל פרק מחדש מקבל פרומו כאילו הוא במינימום גמר המונדיאל, ואם זה לא מספיק, אז כל פרק חייב להכיל מכסת דמעות מסוימת.

הישרדות VIP העונה החדשה

הדחייה נבעה מהריקושט שקיבל הפרק הקודם, במיוחד התגובות להן זכתה ג’קי בעקבות המילים שהטיחה בליה בזמן שהאחרונה מטפסת על עץ כדי לקחת את הברזנט. רוב משתתפי התוכניות הם אלמוניים לכאורה לפני התחרות. במהלך התוכנית זוכים המשתתפים לחשיפה נרחבת בתיקשורת. ליה ירדה מהעץ כמנצחת הגדולה, ומכל חברי השבט היריב שעמדו וגמעו בשקיקה את מילותיה של ג’קי, רק זהר ויהונתן נשארו שם כדי להראות לה שהמעשה שלה ראוי להערכה. מילה טובה צריכה להיאמר גם לגדי, שמהרגע שליה החלה בטיפוס, הוא פרגן וניסה להוות קונטרה לג’קי. ג’קי גם העבירה את החיצים אליו ברגע שליה שבה לשבט שלה בדיוק בגלל הסיבה הזו – היא לא יכולה שתהיה לה קונטרה בשבט ואם מישהו רק ירים את הראש, הוא ימצא את עצמו בבקתה.

את יודעת שאת בדרך לסיים את המשחק, ואת שוכחת את הפרט היחיד שיכול להציל אותך כרגע? אני מצטער, אבל רק על זה מגיע לך לפגוש את אוהד בבקתה, וזה בהנחה שתצליחי להביס את הנרי ותיקחי את מקומו שם. לפני תחילת משימת הפרס, כל שבט ערך דירוג חברתי בדומה לאחד שנעשה בתחילת המשחק. בני מ”אנטינג אנטינג” וישראל מ”קפרה” דורגו אחרונים. בהתאם לכך, חברי קפרה שניצחו במשימת הפרס נהנו ממנו, מלבד ישראל. על זכייתו בדו-קרב, שומר הבקתה הצביע במועצת השבט במקום המתמודד שהביס.

מבית חרדי ואב אלים – לגמר של “הישרדות”: המסע של אודליה סוויסה

אפשר רק לקוות שלא ניאלץ לשמוע את המונולוג הזה בכל פעם שהמצלמה תחזור לבקתת המשא ומתן. נכון, בוזגלו הוא עדיין חלק מהעונה וצריך להזכיר לנו שהוא קיים מדי פעם, אבל אפשר לסכם שכל עוד הוא מוגדר “שומר הבקתה”, זמן המסך שלו יצומצם למינימום. חודש ימים עברו מאז שהעונה של הישרדות VIP התחילה, ועד כה הספקנו להיפרד רק משלושה שחקנים – הנרי דוד, אוהד בוזגלו וכעת גם מעיין אשכנזי. בעוד השניים הראשונים הביאו את ההדחה שלהם על עצמם, בעיקר בגלל הפה, מעיין הייתה זו ששילמה את המחיר על החיבור שלה לג’קי ודודו.

עוד בטרם הצליח במשימה ולקח את קולה של אודליה, הנרי הצליח סוף סוף להעביר את הנקודה שרצה להעביר במועצה הראשונה. הפעם זה עבר בלי דימוי הקאה ובלי הטחות האשמות באחרים ואפשר היה להתחבר לנקודה של הנרי – יש מספיק אנטישמיות וגזענות בחוץ, בואו ננסה לפחות לשמור על הבית. ליה לא נרתעת מהאיומים, מההקנטות ומהגיחוכים על חשבונה ומתחילה לטפס על העץ כאילו היא יהונתן בשן.

איזה שורד עבר ג’קי ציטטה – ואיך דודו נפרד מהשבט? נסו את מזלכם בחידון הישרדות VIP

גדי לא נח על זרי הדפנה מההדחה של מעיין, הוא מבין שיחסי הכוחות בשבט עדיין לא לטובתו וזורק בלי למצמץ את קובי מאור מתחת לגלגלי האוטובוס שבו נוהגת ג’קי. על ניצחון במשימת החסינות, ניתן ל־”אנטינג אנטינג” לצפות בהדחה של “קפרה” ולבחר למי הם רוצים לתת חסינות. שלא כמו בעונות הקודמות של התוכנית, הוחלט לפרושׂ את אירוע הגמר על יומיים, עם חמישה מתמודדים שנותרו במשחק.

עידן ואסי שהלכו לבקתת המשא ומתן התבקשו לבחור מתמודד מכל שבט שיזכה בחסינות אישית ומתמודד מכל שבט שלא יוכל להצביע. ישראל ועידו זכו בחסינות, ואלינה וליטל איבדו את זכות ההצבעה. לאחר דירוג זה, המתמודדים במקומות הזוגיים (2, 4 ו־6) בכל שבט, החליפו שבט עם המתמודד בדירוג הזהה בשבט השני ואילו המתמודדים במקומות האי־זוגיים (1, 3 ו־5) נשארו בשבטם. לאחר שיוויון בהצבעת המושבעים, ניגשו אלה וג’קי למבחן אש.

הישרדות סקר 1

ציפיתי מהמושבעים שיסתכלו על המשחק שלי ויגידו וואו. אחרי הרבה זמן אני מעלה את עונה 3 של הישרדותתרשמו לערוץ בשביל לקבל עוד פרקיםהתמיכה שלכם חשובה לי בשביל. זהו סרטון ביקורת בלבד ולא העתק של הפרק המקוריסיכום פרק 345 בהישרדות VIP 2020httpsyoutubeEHCiYQjNXh8. ההפסד במשימה של ליבולן טמן הזדמנות למתמודד נשכח נוסף – הנרי דוד, שהגיע היישר מהבקתה לנסות ולשדוד קול לאחד מחברי השבט.

זה התחיל בהצצה לחייהם הפרטיים של השורדים המשיך במועצת שבט כסחנית שתקפה את נטלי מכל הכיוונים ונגמר בהצבעה צמודה-צמודה שבסופה אירית רחמים בסיס הוכרזה כשורדת האחרונה. באמצע מהדורת החדשות ביום שלישי הופיעה הודעה קטנה ומוזרה, שבישרה על דחיית שידור הפרק של הישרדות ב-24 שעות. לא נודעת, היא תישאר חבויה אצל מקבלי ההחלטות, אבל אין זה אומר שאי אפשר לנחש.

למה אלה נפצעה – ומה אודליה עושה בכל יום שלישי? נסו את מזלכם בחידון הישרדות VIP

בנוסף, האתר מכיל מערכת חדשות המתעדכנת מידי יום במיטב הכתבות הקשורות להפקות מקור, פלטפורמות שידור וכ’ו. רז ספני נבחר להנחות את וילת המושבעים לתוכניות ספיישל באתר האינטרנט של רשת ולערוץ היוטיוב הפרטי שלו. מפני שדנדן היה באי הבודד, הוא עדיין לא נכנס לאיחוד והצביע בתור חבר בשבט ליבולן. לאחר חזרה למשחק מהבקתה, למתמודד זה ניתנה שרשרת חסינות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן