סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » הישרדות 2021

הישרדות 2021

בבקתה הוחלט שיובל יצביע במועצת השבט של אפולאקי, ואודליה תצביע במועצת השבט של ליבולן, מאחר שאפולאקי הפסידו במשימת החסינות, יובל הצביע במועצת השבט שלהם. בדירוג זה מי שנבחר להיות בדירוג זוגי באפולאקי (דירוגים 2,4,6) עבר לשבט ליבולן, ומי שנבחר להיות בדירוג אי זוגי בליבולן (דירוגים 1,3,5) עבר לשבט אפולאקי. פרסום ראשון עוד שבוע ביום שני הבא גיא זוארץ טס לחו”ל לחוץ לארץ שוב לחודשיים לצלם את העונה 12 החדשה והבאה של הישרדות אנונימיים לראשונה אחרי שלוש… שמות נוספים שראויים לציון הם ורד בוסקילה, שתעשה כל שביכולתה להוכיח שהתגית “ירדן ג’רבי של העונה”, היא לא בהכרח נטל. לצידה גם יובל שם-טוב, שהשמחה המתפרצת שלו יכולה להוות יתרון משמעותי ברגעים קצת יותר קשים בשבט.

אך בהפקת הישרדות, כמו בהפקת הישרדות, לא יכולים להעביר פרק אחד בלי טוויסט, גם אם זה פרק הפתיחה. לרגע חשבתי שאני בערוץ המתחרה, כשהפציע על המסך “שורד במסכה”. לקח לי שניה להיזכר שאני בערוץ הנכון, כי פתאום גיא זו-ארץ, המנחה הנצחי של הגרסה הישראלית, החל פעם נוספת להציג לי את השחקנים על האי, כאילו שלא הציגו עצמם רק לפני רגע במעין קליפ “ג’יימס בונד” סטייל.

הישרדות VIP, עונה 5, פרק 34: משימת חסינות במועצת השבט

נכון, הוא יצטרך לתת דין וחשבון לג’קי ודודו בפעם הבאה, ואולי להציץ עם קצת יותר תשומת לב מתחת לאוטו לפני הנסיעות הבאות שלו. דןדן חייב לו את חייו במשחק; יובל כבר נשבע לו שמבחינתו ליה היא המודחת הבאה, ואלה וגדי מרגישים מספיק נוח כדי להצביע איתו, בעיקר עכשיו כשהוא כביכול פעל נגד השולחים שלו מאפולאקי. אבל עכשיו הוא ממילא לא תלוי בהם כדי להמשיך עד האיחוד. אחרי האיחוד, יהונתן ייאלץ לחשב את המסלול מחדש, אבל כרגע, לאחר שהציל את חביב ליבולן והצופים מרביצה בבקתה, אין ספק שהמניה שלו במשחק, ולו רק בעיני ההפקה, נמצאת במגמת עלייה. הישרדות VIP עונה 5 פרק 26היא העונה האחת עשרה ועונת ה־VIP הרביעית של תוכנית המציאות הישראלית “הישרדות VIP 2021 “. עונה זו צולמה ב-2021 בפיליפינים וצפויה לעלות לשידור ב-16 באוקטובר 2021 בערוץ רשת 13.

ג’קי גם העבירה את החיצים אליו ברגע שליה שבה לשבט שלה בדיוק בגלל הסיבה הזו – היא לא יכולה שתהיה לה קונטרה בשבט ואם מישהו רק ירים את הראש, הוא ימצא את עצמו בבקתה. בדירוג השבטי מי שנבחר להיות בדירוג זוגי באפולאקי (דירוגים 2,4,6) עבר לשבט ליבולן, ומי שנבחר להיות בדירוג אי זוגי בליבולן (דירוגים 1,3,5) עבר לשבט אפולאקי. מי שנבחר להיות כ-לא חיוני (גדי מאפולאקי ואודליה מליבולן) היה יכול לבחור לאיזה שבט הוא רוצה לעבור. עוד ב-6 בנובמבר, ארגון ה-WWE חשף את כל חמש המשתתפות של קבוצת Raw וסמאקדאון עבור קרב ההדחות המסורתי של הנשים. הוכרז שביאנקה בלאייר, ליב מורגן, כרמלה, המלכה זלינה וחצי מאלופות זוגות הנשים של ה-WWE, ריאה ריפלי תייצגנה את קבוצת Raw, בעוד שקבוצת סמאקדאון תכלולנה את סשה בנקס, שיינה בייזלר, שוטצי, נטליה ואלייה. לעומת זאת, ב-12 בנובמבר בפרק של התוכנית סמאקדאון, בכירת הנהלת ה-WWE, סוניה דוויל, הסירה את אלייה מקרב זה הודות לקשר שלה עם נעמי, עימה דוויל נמצאת ביריבות.

הנשיכות של ורד, ההתנשאות של מייקל: מה עובר על השבט בהישרדות?

ב-12 בנובמבר בפרק של התוכנית סמאקדאון, הארדי ניצח את זיין בקרב המפסיד עוזב את הקבוצה. מקומו של אותו זיין מולא על ידי שיימוס שבוע לאחר מכן בתוכנית לאחר שהאחרון ניצח את סזארו, ריקושט וג’ינדר מהאל בקרב מרובע על המקום הפנוי. ואם כבר בחלציים עסקינן, תגידו, מה זה ההנרי דוד הזה שטוען שמזרחיים דוחים אותו?

בפנטזיה האישית שלי גדי ואלה היו פוצחים במהלך השמדה איטית של ברית אפולאקי. ספר החוקים של “הישרדות” קובע ששורד השואף להגיע לגמר צריך לידו עז – שתעצבן אנשים יותר ממנו, תמשוך את האש וסביר להניח שתודח לפניו – ואדם צייתן שיילך אחריו בעיניים עצומות. גדי ואלה היו יכולים להתחבר לליה ככליא ברק אנושי, יחד עם דןדן, שיהיה אסיר תודה על ההצלה ויעדיף לאכול שרצים מאשר לטבול איתם. יחד הם היו יכולים לשלוט בליבולן החדש, אבל ניחא.

“מצפה מעצמי לשחק ספורטיבי ולא לבגוד באנשים שלי”: המכתב של דודו מתחילת העונה

בספטמבר 2019, NXT, שבעבר שימשה יותר כליגת הפיתוח של ה-WWE, עברה לרשת USA, צעד שביסס אותה כמותג השלישי הבכיר של ה-WWE. בעקבות צעד זה, המותג התווסף לאירוע סדרת ההישרדות של אותה השנה. לעומת זאת, המותג לא התווסף לאירוע של שנת 2020. בספטמבר 2021, מותג זה עבר מיתוג מחדש, כשנקרא מעתה בשם “NXT 2.0”.

שחקנים יכולים להקים עיירות, להחליף מאחזים, כנופיות ועוד. קצת באיחור בגלל הקורונה, אבל לאחר שעברה שינויים רבים בתקופה האחרונה יש לנו סוף סוף רשימה סופית של האנשים שיוצאים אל הפיליפינים. לאחר שיוויון בהצבעת המושבעים, ניגשו אלה וג’קי למבחן אש.

דניאל ציוני איש תקשורת בדרך להשתתף בעונה 12 הבאה החדשה של הישרדות אנונימיים

אם פעם יקראו את הטור הזה מלהקים מהעתיד של “הישרדות” הישראלית, זאת שתשתרע על פני אלפי פרקים, אני מפצירה בכם ללהק את יובל שוב. בכלל, הופעות שניות של שורדים בפורמט הישראלי כמעט תמיד היו מוצלחות יותר, אם משאירים את דן מנו מחוץ למשוואה. עידן חביב, ליה, נעמה קסרי, אפילו זוהר שטראוס השתפר קצת. הם צריכים לחזור הביתה, לראות הכול בטלוויזיה, לקבל פרספקטיבה, להתחבק בהשקות עם האנשים שהדיחו אותם, להבין כמה מגוחך הכול ואז לחזור למשחק ממקום פחות רגשי.

הישרדות VIP עונה 5 פרק 45 היא העונה האחת עשרה ועונת ה־VIP הרביעית של תוכנית המציאות הישראלית “הישרדות VIP 2021 “. הישרדות VIP עונה 5 פרק 1 היא העונה האחת עשרה ועונת ה־VIP הרביעית של תוכנית המציאות הישראלית “הישרדות VIP 2021 “. חוץ מזה, איך נתקענו עם עוד בוזגלו מעצבן גם העונה, הא? אותו צורך להוכיח גבריות, אותו תסביך משיחי, אותו אגו שבטוח שהוא ניאו, האחד הכל יכול שנבחר לפצח את המטריקס. איף, כבר מעכשיו אני מותשת מהמונולוגים שהוא ישמיע למצלמה. ניתן רק לקוות שפאני, גרושתו, שביימה התעלפות כבר בפרק הראשון, תתקשח ותיתן לו בראש, ואולי שילך יחסית מוקדם ונישאר ליהנות מגברים אחרים, טיפה פחות גנריים.

“מה שהיה בהישרדות זה מטורף, אבא שבשמיים היה איתי”: אודליה סויסה מסכמת עונה

כמו הורד בוסקילה הזאת, ספורטאית מקצועית, הייתה באולימפיאדה, אבל כבר במשימה הראשונה נכשלה, ולא רק נכשלה, גם הלכה הצידה לבכות. ואם כבר מועצת שבט, על פי הפרומו לפרק הבא, השד העדתי הולך להיות הדבר המרכזי ביותר בה, על סמך השמות שהגיעו לאי, לא יפתיע אם ביתר העונה השד העדתי ישחק תפקיד מרכזי לא פחות. מה שבטוח, אמוציות יהיו, הטונים יעלו, זו הולכת להיות עונה חמה במיוחד של הישרדות, אז טוב שהיא החלה בדיוק לפני החורף.

לאחר שאודליה קיבלה את צמיד הווטו במשימת הפרס האחרונה, היא שמה על לייה את צמיד הווטו, ולכן לייה לא יכלה להצביע בהצבעת המושבעים. סדרת ההישרדות הוא אירוע שלם וצפה שנתי, המופק על ידי ה-WWE מדי חודש נובמבר מאז שנת 1987. האירוע מאופיין בקרבות הדחה של ארבעה נגד ארבעה או חמישה נגד חמישה. מאז שה-WWE הציגו מחדש את פיצול המותגים בשנת 2016, אירוע סדרת ההישרדות מירכז לתוכו שוב את סוגיית עליונות המותגים בין Raw לסמאקדאון.

“הישרדות”: הדחה בהפתעה, גם לצופים

היא הולכת להצחיק אותי, ויש לי הרגשה שגם ליזה ביך ופאני בר מוחא עלולות להפתיע בעתיד. האישה הכי שווה על האי היא ללא ספק לייה גיל המהממת מהעונה הראשונה, סוף סוף בזכות עצמה ולא בצילו המפלצתי של של דן מנו, השורד הכי טוב בישראל עד היום. מעבר לכך שהיא חיה רעה מבחינה פיזית, היא גם לא פראיירית בכלל. מדובר בדלילה הרוסייה – שולטת באמנות האישה הקטנה והנחמדה אל כל גבר שרגיש לכבוד שלו, אבל רק כי מי שמכין את הקפה גם יודע איפה מוחבאים המספריים.

אני לא סקרנית להכיר אותו, ולמען האמת כבר עכשיו נגמר לי הכוח אליו. במועצת השבט הקרובה, מי שתיאלץ לעבוד קשה כדי לשרוד היא פאני בר מוחא, גרושתו של אוהד בוזגלו, אשר יודעת שבכד כבר מחכה פתק אחד עם השם שלה, לאחר שהפסידה בשלושה סיבובים רצופים במשימה. סביר להניח שבעלה לשעבר ינסה לשכנע את חברי השבט שלו להתאחד נגד שחקן אחר מהשבט כדי לשמור עליה, ולעמוד בהבטחתו לילדים המשותפים.

אושיית הרשת דורין דותן בדרך להשתתף בעונה 12 הבאה החדשה של הישרדות

כדי להנציח את הופעת הבכורה של הרוק לפני 25 שנה באירוע סדרת ההישרדות 1996, נקבע קרב באטל רויאל בן 25 משתתפים בין המותגים. מתוך הרביעייה האחרונה ג’קי היא היחידה שעשתה משהו בשביל להגיע לשם, כל השאר רכבו על גבה ועל גב ברית הנשים. לא שאני אוהד גדול של ג’קי אבל במצב הנוכחי זה… שלא זה שהצליח להישאר נקי כפיים ולא פתח חשבון אישי עם אפחד צריך לזכות, אלא ההפך מי שעשה את המהלכים הכי טובים ושיחק באופן החכם והנחוש ביותר כדי לשרוד… אתר סדרות ימשיך להיות אתר הצפייה ישירה מספר 1 בישראל (ועכשיו כנראה גם בארה״ב). בצפייה בבינג’ הפרקים שנצפו לא מסומנים אוטומטית.

את בחירתו למנהיג הוא קיבל בנימה של צניעות מזויפות ותחושת התעלות ששמורה לפריבילגים מהעולם הישן. הוא הרכין ראשו בהכרת תודה, והודה שהוא בהחלט מבין את הבחירה בו, כי הוא רואה בעצמו מנהיג טבעי. איזה תפקיד אחר הייתם מדביקים למי שנועל מוקסינים וכובע קש לצילומים?

גדי סוגר חשבון: “מצטער על היום שסמכתי על יהונתן”

במבחן האש, אלה ניצחה את ג’קי, ולכן היא זכתה בתואר השורדת האחרונה. בהגעתם אחרונים במשימה הראשונה לעונה, פאני וגדי קיבלו קול אוטומטי נגדם במועצת השבט. הקול של גדי התבטל מכיוון ששבט אפולקי זכו בחסינות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן