סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » הים השחור סדרה

הים השחור סדרה

ודאת מזמין אותם לארוחת ערב בביתו ומתקשר לנפאס שתתכונן לאורחים לארוחת ערב. אחת הסצינות הרגישות והעצובות בסדרה ומשחק מצויין של הילד הקטן. שתעשה הכל כדי לשמור ולהגן על המשפחה ועל האישה בה התאהב. עבר שמכיל בתוכו הרבה סודות, גם טהיר יחשף לסוד שיטלטל אותו. טלנובלה ארץ המלכים – מילה של כבוד Tierra de reyes… “אביר שחור” היא סדרת פנטזיה רומנטית בכיכובם של קים רה וון (“רופאים”) ושין סה גיונג (“כלתו של אל המים”).

לאחר מות בעלה, היא מתגוררת בבית קטן עם שתי בנותיה וחלומותיה הכושלים. פזילט, שגידלה את בנותיה בקושי, נחושה להגשים את חלומותיה באמצעותן. חייה של יילדיז משתנים כאשר היא מקבלת הצעת עבודה מאשת החברה הגבוהה, אנדר. אנדר מנצלת את התאווה של ילדיז כדי לפתות את בעלה, ממנו היא רוצה להתגרש מבלי לאבד את מעמדה החברתי והפיננסי בחברה. זיינפ היא ילדה יפייפייה ותמימה שמתחילה לעבוד ביחד עם אליהן, איש עסקים צעיר ושחצן שלא נמנע מלפגוע באנשים.

טלנובלה לפי תוויות:

על פי הפולקלור האיסלנדי, עמודי הבזלת היו פעם טרולים שניסו למשוך ספינות מהאוקיינוס ​​לחוף השחור. הטרולים הללו עשו טעות כשהם יצאו מאוחר מדי בלילה, וטרולים, כנהוג באגדות האיסלנדיות – קופאים והופכים לאבן כשעולה השמש. לכן, כשעלה השחר באופק, הוא הפך את הטרולים לניצבי הבזלת שתראו בחוף. אגדה אחרת מספרת על בעל שאשתו נחטפה ונהרגה על ידי שני טרולים.

מנגד, פרהאת הוא מחסל מטעם המאפייה שמגיע עם משפחתו לאיסטנבול. יום אחד פרהאת יורה באדם ופוצע אותו, אך כדי שהוא ידבר הוא לוקח אותו את אסלי הרופאה כדי שתרפא אותו. מכאן דרכיהם של אסלי ופרהאת מצטלבות והיא, אחותו של קצין משטרה, מסתבכת עם עולם הפשע. אהבה מסוכנת (Sevimli Tehlikeli- סווימילי טהליקלי)- סידרה בבימויו של אוזג’אן דניז מ”הכלה מאיסטנבול”, ובכיכובם של אייצ’ה איישין טוראן מהסידרה “מרים” ושוקרו אוזיילדיז. אייצ’ה טוראן משחקת את זליס, שנחטפת בידי זארוק (שוקרו אוזיילדיז) מהעיר אדירנה בתורכיה בגיל קטן.

טלנובלה “אש בדם”

הסדרה מעמיקה היטב בסיפור היווצרותן המרתק של הדמויות הכלואות תוך שהיא דואגת לספר את סיפור חייהן הקודמים והסיבות שהובילו לכליאתן. “הים שמעבר” היא סדרת טלוויזיה איטלקית שהתפרסמה לראשונה בספטמבר 2020, עם עונה ראשונה שזכתה להצלחה מסחררת ברחבי העולם וקנתה את לב הצופים והמבקרים כאחד. התכנית הושקה בשנה שעברה בהוט וחוזרת כעת בעונה שנייה. הרעיון הבסיסי מאחורי “הים שמעבר” יצר עניין רב בזכות עלילה שמכניסה את הצופה פנימה אל תוך נבכי בית הכלא לנוער בנאפולי ואל השתלשלות האירועים שעוברים הצעירים עד שהם מגיעים למקום זה. הים השחור sen anlat karadeniz – אתה תספר הים השחור… הסדרה הטורקית אישה אין ספק שסוחפת ומרגשת מאוד, לא סתם זכתה הסדרה בלא מעט פרסים וצופים אדוקים בכל רחבי העולם.

נפס ובנה מוצאים הזדמנות לברוח במהלך ביקורם של משפחת קלילי מאזור הים השחור, והם מסתתרים בתא המטען של מכוניתו של תאהיר, אחד מבני משפחת קלילי שהגיעו לביקור. במהלך התבגרותה נישאה נפס לאיש עסקים בשם וודאט. לאחר שנים בהן היה קורבן לאלימות מצד בעלה, היא ניסתה ללא הצלחה לברוח עם בנו. כשאיש העסקים מוסטפא קללי ומשפחתו, מאזור הים השחור, מבקרים בביתו של וודאט, אחיו הצעיר של מוסטפא טהיר מבין כי נפס הוא קורבן לאלימות במשפחה. לרוע המזל הוא לא יכול לעשות שום דבר כדי לעזור לה. עם זאת, נפס ובנו נמלטים באותו לילה מהבית ומתחבאים בטנדר של הקאליאלי.

אחרי מצעד בגדי הים ההזויים של העונה, מצאנו טרנד שמתאים לכולן

מוסטפה איש עסקים מאזור הים השחור, מגיע לאיסטנבול לפגישה עם ודאט ומביא עימו את משפחתו. תאהיר אחיו הצעיר של מוסטפה, שם לב כי נפס סובלת מאלימות במשפחה. למרבה הצער הוא לא יכול לעשות דבר כדי לעזור לה. מחיר התשוקה (סיאה בייאז אשק, Siyah Beyaz Aşk, שמה האמיתי הוא “אהבה בשחור ולבן)- סידרה שמשודרת בתורכיה החל משנת 2017, ומשחקים בה בירג’ה אקאלאי בתפקיד אסלי ואבראהים צ’ליקול בתפקיד פרהאת. אסלי היא רופאה צעירה, יפה ומסורה למקצועה שחיה בבית אחד עם אחיה השוטר לאחר שאיבדו את הוריהם.

אפשר לומר שהסדרה שומרת על קצב גבוה בכל 53 הפרקים של שתי העונות הראשונות. היא מוצאת עבודה בחברת פירסום ומתאהבת בבוס שלה, ג’אן יאמאן (שאותו משחק ג’אן דיויט). היעלמותו של דמיר, והגעתו של אויבו האקאן גומשאולו לעיר, מעמיד את זולייהא בפני החלטה האם לבחור בעברה או בדרך חדשה. וודאט מזמין את משפחת קללי לביתו במטרה להתמנגל עם שותפיו העסקיים. במהלך הארוחה טהיר מבחין בחבורות על ידיה של נפס ומבין שמשהו לא בסדר בנישואין אלה. בעבר אפשר היה לנסוע עד למטוס אבל בגלל שהקרקע היא פרטית והבעלים התרגזו שתיירים שנסעו בפראות באזור, חסמו אותו לנסיעה ברכב וכיום אפשר להגיע לשם ברגל או באמצעות שאטל.

הדרמות הטורקיות מגיעות ל-VOD STORE

מלק סובלת מהתעללות בביתה על ידי אימה חסרת האופי שולה והחבר שלה ג’נגיז המתעלל הראשי, לכן היא שמחה מאוד לעבור לידיה של זיינפ. הסידרה מתארת את המסע שעוברות שתיהן אל מול שולה וג’נגיז ואת משפחתה המאמצת ומשפחתה האמיתית של זיינפ. הרצועה תשלב סרטים חדשים בהשתתפות מיטב השחקנים המובילים כיום בטורקיה (אוזג’ן דניז ואסלי אנבר) וסרטים נוסטלגיים בהשתתפות כוכבי העבר המוכרים והאהובים (איברהים טאטליסס, אורחן גנג’ביי ועוד). עם זאת, הסדרה שופעת נופים עוצרי נשימה והיא בהחלט יכולה להיות בינג’ ראוי לאנשים שאוהבים את העלילה שלהם נינוחה כמו מימי הים השחור. גונש, מורה לספרות בתיכון בעיר איזמיר, פרודה מבעלה שעזב אותה ואת שלושת בנותיה המתבגרות, התאומות סלין ונאזלי והצעירה ביותר, פרי.

סידרה אחרת שמשודרת בתורכיה החל משנת 2017, זכתה בביקורות מצויינות ובחודשים האלה החל השידור שלה בערוץ הטלנובלות התורכיות, היא “צ’וקור”, בעברית “הבור”. מדובר בסידרת מאפייה על משפחת מאפייה בשם קוצ’ובלי, ששולטת בשכונה מסוכנת שהשם שלה הוא “הבור”. המשפחה עומדת בפני איבוד שליטה על השכונה המסוכנת, בנם הצעיר שעזב את המשפחה חייב לחזור לביתו משם הוא כבר לא יכול להימלט. הסידרה היא בכיכובם של אראס בולוט איינמלי, ארקאן קוסטנדיל וארג’אן קסאל. אמא (אננה Anne)- אחת הסדרות התורכיות הטובות ביותר ששודרו בארץ מזה 8 שנים, עת התחילו לשדר בארץ סדרות כאלה. ג’אנסו דרה משחקת את המורה המחליפה זיינפ, שהיא גם צלמת במקצועה, שמחליטה לחטוף ולאמץ ילדה שהייתה תלמידה שלה בשם מלק, שאותה משחקת הילדה ברן גוקיילדיז.

סדרות

ג’ואל סיפר שבהתחלה לא הבין מה הדוגמנית שלו מצאה בזה, אבל כיום הוא מודה לה על כך. ” אל הים השחור ראיתי את הסרט התיעודי בפסטיבל דוק אבי…” “הים שמעבר” היא למעשה שלב מקדים לפני שדמויות הנערים והנערות הופכים להיות לפושעים מהסוג שמוכר לנו היטב מסדרת הפשע המעולה “גומורה” (גם היא מבית Rai) שסיימה את דרכה בשנה שעברה.

ערים חשובות לחופו של הים השחור הן אודסה, איסטנבול, סמסון, קונסטנצה, בורגס, ורנה, סבסטופול, בתומי, אורדו, ילטה וסוצ’י. בשנים שלאחר סיום המלחמה הקרה, הפכו עשרות ערים ועיירות לאורך חופי הים השחור לאתרי נופש ותיירות פופולריים. יוטיוב – סרטון וידאו של ראיון רשמי עם כוכבי הסדרה משפחת קאללי ונפס בפרימיירה הרשמית – לצפייה מקוונת. רייניספארה , החוף השחור באיסלנד, נודע כאחד מהחופים השחורים הייחודיים בעולם. הסיבה לכך היא השילוב של הבזלת, החול השחור, מצוקי הענק שמתנשאים לגובה של כ-70 מטרים מעל הים, ומערת Hálsanefshellir, מערת המשושים היפיפיה בחוף. אי לכך ובהתאם לזאת מובן לגמרי מדוע סוגיות בנושא בגדי ים מעסיקות באובססיביות את המרחב הוירטואלי וזה כולל גם את המדורים הכלכליים שמדווחים במרץ על ביקושים הולכים וגוברים בתחום.

הים השחור- עונה 2

נפס מבינה שתאהיר הוא המוצא שלה מהבית והיא מסתתרת יחד עם בנה במכוניתו, בתקווה להתחיל חיים חדשים. אבל דברים לא הולכים כמתוכנן, נפס ובנה נרדמים בנסיעה וכשהם מתעוררים הם מוצאים את עצמם בטרבזון, בלאקסה. תאהיר מגלה את שני הנמלטים במכוניתו ומכאן אין לו מושג שהוא נכנס לקרב גדול כדי להצילם.

שידורי הפרקים הרשמיים של הסדרה הים השחור עולים מדי שבוע בערוץ ויוה בישראל והערוץ הטורקי ATV. מעבר לשידורים הרשמיים, כאן אספנו מספר קישורים איכותיים לצפייה ישירה בפרקים המלאים של “הים השחור”. האתר הרשמי של ערוץ ויוה בישראל, עם צפייה ישירה חינם בטלנובלות ובסדרות של הערוץ. כאן תוכלו לצפות בטלנובלות מכל העולם באיכות גבוהה וללא תשלום. היכנסו עכשיו לאתר הרשמי בישראל וצפו בפרקים מלאים, מאחורי הקלעים, טריילרים וראיונות עם כוכבים.

אין מילים לאהבה – הסדרה שחוגגת את הקלישאות!

רק עושים אותה למיוחדת יותר, לסדרה שמעבירה מסר נגד אלימות. לאחר שאהבת נעוריו של טאנר עוזבת את העיירה, הוא מנסה יחד עם בני דודיו לבנות מטוס ייחודי שיביא כבוד לעיירה. סו הו מחליט לא לספר להא רה מי הוא ולגרום לה להתאהב בו. הא רה, שלא מכבר נפרדה מחבר שרלטן, לא מבינה מדוע הגבר הזר שרק הכירה מכרכר סביבה, אך לבסוף נשבית בקסמיו.

כשאהבה משנה את מסלול החיים הישן – סיפורה של גולרו. סיפורן של שתי נשים שהזמן, האהבה והמעמד משנה את עולמן. לקאמל וליילה יש הכל, הם מנהלים עסק משפחתי, יש להם בית מדהים ושני ילדים. אך בלילה אחד חייהם משתנים, כרים, ילדם האהוב, נלקח מביתם על ידי מי שנראו כמו קציני משטרה. מי שהכי מנסה לעודד אותה להגיע לתהילה ולכסף זו ביתה הצעירה, אייס. ביתה הגדולה חזן, פחות שותפה לגחמות של אמה, היא מעולם לא סלחה לה על מות אביה והיא מהווה את המכשול הגדול ביותר העומד בפני הגשמת חלומותיה של פיזלט.

סדרות ותכניות לצפייה ישירה

באתר תוכלו למצוא את כל המידע על הסדרות של ערוץ ויוה, לוח שידורים, בלוגים על הסדרות, פורומים על הסדרות ועוד. הצטרפו לקהילה התוססת של האתר ותוכלו לקבל תשובה על כל שאלה בנוגע לטלנובלה האהובה עליכם. Sdarot.work – פרקים מלאים מכל עונות הסדרה הים השחור – באתר סדרות – תרגום לעברית – איכות גבוהה. 42- הים השחור (Sen anlat karadeniz- סן אנלאט קאראדניז, כלומר השם המקורי הוא תגיד אודות הים השחור), הסידרה הנצפית ביותר בתורכיה כיום!! התחילה בשנת 2018 וממשיכה לעונה שלישית בתורכיה, עומדת להיות משודרת בישראל מהשבוע של ה23 בספטמבר 2019 בערוץ הדרמות התורכיות החדש.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן