סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » החיים עצמם

החיים עצמם

“בכל פעם שילד מצטרף למשפחה, המשפחה הופכת ליחידה אחרת”, אמר סאליבן שמשחק את טובי. “דברים משתנים, מערכות יחסים משתנות. אני חושב שהם רק עכשיו מבינים איך זה להיות נשואים, ופתאום הם צריכים למצוא דרך לתחזק מערכת יחסים וגם להיות הורים טובים. מעניין לראות איך הם יעשו את זה”. התוכנית הייעוצית, החברתית – ערכית מאפשרת לכם התלמידים, להיות מעורבים פעילים במגוון פעילויות כמו מעורבות קהילתית, מועצת תלמידים, קבלת החלטות במגוון דילמות מוסריות וערכיות בהן תעסקו לאורך השנה. אפלטון ואריסטו ראו במוסר תכונה ייחודית לבני אנוש. ערכי היסוד של מוסר, צדק ,כבוד האדם וחירותו יהיו תקפים לעד. יחד עם זאת, כימיה היא לא רק מקצוע לבגרות, אלא גם מגמה חווייתית, מעצימה ומהנה שמיועדת לכל תלמיד סקרן שרוצה לדעת יותר אודות תהליכים המתרחשים סביבנו, להבין ולחקור אותם.

  • פרטים מדויקים טרם פורסמו, אבל מהטריילר ניתן לדלות שרו ממשיכה ללכת למפגשים של מכורים אנונימיים, למרות שהיא עושה את זה עם מזוודה מלאה בסמים, מכירה עוד חברים בעייתיים, ממשיכה למרוד באמא שלה ועל פי החשד, מתחילה לסחור בסמים בעצמה.
  • במרכז העלילה – שנשמעת כמו שילוב של “אליטה” ו”ריברדייל” – ישנם שמונה תלמידים, בהם יאנה, אסטבן, אנדי, דיקסון וגם לוקה קולוצ’י אחד, שעל פי שם משפחתו ניתן להניח שהוא קרוב משפחה של מיה קולוצ’י מסדרת האם.
  • “אני חושבת שהיא תהיה מודעת למקומה, ותיזהר לא לעלות על העצבים של קייט, היא רוצה להיות שם ושמחה מהקרבה”, אמרה מור בראיון.
  • לאחר שהעונה הקודמת הסתיימה בצורה די נטולת קליף-האנגרים, עלילת העונה הנוכחית מתחילה זמן מה לאחר מכן, כשילדי ג’מסטון – ג’סי, ג’ודי וקלווין – ממשיכים לריב על התואר היורש של אביהם איליי.

מקורית24 במרץ 2020 – הווה (שנתיים ו־18 שבועות)קובי וליטל החיים עצמם היא תוכנית תעודה קומית בהשתתפותם של קובי מימון וליטל שוורץ. התוכנית עלתה לאוויר ב-24 במרץ 2020 בערוץ 13. כל ההבנות הללו מתכנסות בעיני פטלון לקו קטן אחד, שחקוק על המצבה של כולנו בין שני התאריכים המציינים את יום ההולדת הראשון והאחרון. “הקו הקטן הזה הוא בעצם קריאת השכמה”, היא אומרת. בסוף העונה השלישית, רבקה פירסון (מנדי מור) התחייבה לעבור לגור קרוב יותר לבתה קייט (כריסי מץ), האמא הטרייה של בייבי ג’ק.

החיים עצמם – פרקים מלאים לצפייה ישירה

בעודה מנסה להתאקלם באזור החדש ולהכיר חברים, היא מוצאת את עצמה בלב סכסוך שמתנהל בין הדודות לבין שכניהן העשירים – טייקון טרי ואשתו האמביציוזית. הסדרה החדשה של ג’וליאן פלואוז, יוצר “אחוזת דאונטון”, היא כצפוי גם דרמה היסטורית שמתרחשת במאה ה-19 ומתמקדת בעשירי ניו יורק. זוהי תקופה של שינויים כלכליים משמעותיים, וקונפליקטים בלתי נגמרים בין המתעשרים הוותיקים לאלה החדשים, בזכות הקדמה הטכנולוגית התעשייתית.

ההיכרות האישית והקרובה עם מאות חולים סופניים ומשפחותיהם שאותם ליוותה בבית או במסגרת בית החולים, זיקקה וחשפה את הפחדים שמלווים כל אדם באשר הוא כאשר הוא על ערש דווי. “יש שלושה פחדים שמלווים את האדם בסוף החיים”, מסבירה פטלון. “הפחד מכאב, שטבוע בכולנו כל הזמן, וכיום יש לרפואה יותר יכולות לטפל בו. הפחד מפרידה רגשית; מה יהיה על יקריי כשאמות? זה פחד שצריך להתמודד איתו”. “אנחנו חיים כאילו זה לעולם לא יגיע, אבל בו זמנית גם יודעים שהחיים שבריריים. אדם קם בבוקר, יוצא מהבית ולא יודע אם יחזור. את חוסר הידיעה הזו אנו נוטים להדחיק, במקום לעבד. התמודדות עם הפחד הזה תסייע לנו להפיק יותר מחיינו”.

קובי וליטל החיים עצמם, עונה 1, פרק 7: משבר גיל ה-40

הכלכלה היא המדע המנתח את תהליכי קבלת ההחלטות של בני האדם בבואם לספק את צרכיהם, ברמת הפרט, החברה העסקית והמשק בכללותו. לימודי הכלכלה מספקים לתלמידים כלים להתנהלות מושכלת יותר כצרכנים, עובדים, או בעלי עסק בעתיד, ומסייעים להם לגבש את עמדתם ותפיסת עולמם האישית. במקביל מפתחים התלמידים יכולת לנתח אירועים אקטואליים, להבין ולבקר תהליכים חברתיים בארץ ובעולם תוך שימוש במושגים ומודלים כלכליים נפוצים. תלמידי שכבה י’ והוריהם התגייסו לארח לארוחת שבת חיילים בודדים. התלמידים הכינו שפע מטעמים, היה מרגש וממלא לקבל יחד עם החיילים והחיילות הבודדים/ות את השבת.

עשיתי את זה מפני שבמהלך אותו סוף השבוע שלנו יחד הרגשתי שהיא האישה שאיתה אני רוצה לבלות את שארית חיי. למרות שיצאנו בקושי חודש, באותו הרגע לא היה לי שום ספק.

החיים עצמם – ביקורות מקצועיות / כתבות

שפע הסיפורים שנשלחו אלינו, לבית העורכים, עבר תהליך של סינון ובחירה על ידי העורכים השונים. כל העבודה נעשתה בהתנדבות, ללא תמורה, אך במקצועיות הראויה. עוד שנה, שנתיים, חמש, כולנו נביט לאחור על הימים האלה, ונעביר חוויות. קווין (ג’סטין הארטלי) ובת זוגו זואי (מלאני ליבורד) נפרדו בסוף העונה האחרונה כשנהיה ברור שהוא רוצה להקים משפחה והיא לא. העונה הוא יתמודד עם ההשלכות של ההחלטה, וזה ישפיע על הפיכחות שלו.

12 שנים לאחר מכן שורד רק ילד אחד מתוכם – קמפיון. כשהשלושה מגלים כי הם לא הפליטים היחידים מכדור הארץ בחלק הזה של היקום, וכי בני האנוש הנותרים לא מצליחים לגשר על פערי הדת, הם מבינים שעתיד המושבה הקטנה שלהם לא אופטימי במיוחד. אל הסדרה הזאת הוא יגיע אחרי ניסיון החיסול שלו, כשהוא מלא במחשבות לגבי עבודתו. בשמונת פרקיה הצופים ילמדו על מקורותיו של פיסמייקר, היחסים המורכבים שלו עם אביו, הקושי שלו להתמודד עם המשימות הקטלניות המוטלות עליו, וגם על חבורת האאוטסיידרים שתעזור לו להשמיד מטרות מסוכנות בשם ממשלת ארצות הברית.

תרבות ובידורהמלצות צפייה

“כחברה עלינו לפתח את הטכנולוגיות למקסימום שלהן”, מבהירה פטלון. “להישען על בינה מלאכותית בכל מה שקשור לידע אובייקטיבי, ולהישען על החמלה האנושית בכל מה שקשור ביחסים. את הממשק הזה יש לנו עוד הרבה דרך לעשות יחד”. את הפחד השלישי מקשרת פטלון לחור השחור של התודעה האנושית. “הפחד מהלא נודע הוא אחד הפחדים שהכי קשה לגעת בהם”, היא אומרת. זה פחד מודחק ופחות מדובר, איש אמנם לא חזר מהמוות כדי לספר על כך.

תקופת הקורונה הביאה איתה תהפוכות כלכליות, מדיניות וגם אישיות. בתוך הבלבול והקושי, ישנם כמה אנשים שעצרו לרגע בתוך הטירוף כדי לחשוב. רק איתם מותר להתרחק מהבית ליותר מחמישים מטרים.

קובי מיימון: “אני נשוי 10 שנים, זה חתונת חלודה” | קובי וליטל החיים עצמם – הסטנדאפ, הערב

21 בינואר, נטפליקס (המחצית השנייה של העונה תעלה בהמשך 2022). לאחר שהעונה הקודמת הסתיימה בצורה די נטולת קליף-האנגרים, עלילת העונה הנוכחית מתחילה זמן מה לאחר מכן, כשילדי ג’מסטון – ג’סי, ג’ודי וקלווין – ממשיכים לריב על התואר היורש של אביהם איליי. במקביל, נגלה קצת יותר על העבר של האחרון, כשחבר ותיק יגיע לביקור ויגרום לבלאגן, ונכיר עיתונאי בשם ת’ניאל שעורך תחקירים על מטיפים טלוונגליסטים שרלטנים ומסמן את הג’מסטונים כמטרה הבאה שלו. אחרי הפסקה בת יותר משנתיים, שנגרמה בשל התפרצות הקורונה, בני משפחת ג’מסטון המטורללים חוזרים סוף סוף עם עונה שנייה.

אנו חיים בעידן בו החידושים הטכנולוגים משתנים חדשות לבקרים. דבר המצריך מחד להיות קורא ביקורתי וסלקטיבי, ומאידך לדעת כי אין לאף אחד מונופול על הידע כפי שהיה בעולם הישן. במגמת מדעי המחשב אנו מכשירים את התלמידים לנתח בעיות והצעת דרכים לפתרונן באמצעות המחשב. ככל שהתלמיד מתקדם במסלול הוא מבסס לעצמו שיטה ייחודית לפתרון וכתיבת תכניות בסגנון אישי. הנסיעה במכונית, המוזיקה, האוויר הצח שחדר מהחלון, ואנחנו שצחקנו על הכול ועל כולם.

הקו הקטן שעל המצבה

אמהות טרייה דורשת השקעה של זמן רב, אבל קייט תתקשה יותר מאחר והיא מנסה לשים את עצמה בראש סדר העדיפויות. “בזמן האחרון היא לא הבינה איך לשים את עצמה במקום הראשון. וזה אתגר איתו מתמודדים הרבה אנשים, לא רק נשים ואמהות”, מץ סיפרה. “העונה נראה לאן זה מוביל. קייט תשים את עצמה במקום הראשון כי אם אין לך מסכת חמצן, את לא יכולה לעזור לאף אחד אחר”. קבוצת אנשים שנולדו באותו יום, כולל רבקה וג’ק, זוג נשוי שמצפה לשלישיה בפיטסבורג, וקווין, שחקן טלוויזיה נאה שמשתעמם מאורח החיים החופשי שלו.

פיסיקה הוא תחום במדע, הדן בתופעות המתרחשות סביבנו בעולם וביקום כולו, המנסה לזהות ולהסביר את העקרונות והחוקים הבסיסיים ביותר המאחדים תופעות רבות ככל האפשר. דרך גליליאו גלילי, ניוטון, טסלה ואיינשטיין, נחשף בפנינו תחום מדע מרתק המתאר איך דברים עובדים באמת ומה אנו, כאנושות, נרוויח מכך. Mako – כתבה על הצלחת הסדרה המסחררת “החיים עצמם” באתר מאקו. הפרקים עוברים דרך סיפור העבר וההווה של הדמויות. פרקי פלאשבק מתקיימים בפיטסבורג, בעוד פרקי הזמן הנוכחי מפוצלים בין לוס אנג’לס, ניו ג’רזי וניו יורק. מותחן קומי אפל בכיכובה של קריסטן בל, שגם מחזיקה בטייטל של מפיקה בפועל יחד עם לא אחר מאשר וויל פארל.

פרקים מלאים

אתר סדרות מתעדכן על בסיס יומי, מאפשר צפייה ישירה מכל זמן ומקום בעולם, בחינם וללא הגבלה! צוות אתר סדרות שם דגש על שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת להעביר לצופים את התוכן באיכות מקסימלית, ללא פשרות. במגמת מחשבת ישראל התלמידים נחשפים בפני הוגים שונים לאורך ציר הזמן המתחיל במאה הראשונה לספירה ועד היום. הלימודים מוקדשים להכרת הטקסטים שהשפיעו על ארון הספרים היהודי ובכלל.

ללא הרצון, ללא התשוקה להיות יחד, ילדים יכולים להיות תירוץ מושלם לעזוב. ספרו החדש של פאביו וולו הוא צלילה חופשית מרגשת אל חיי היומיום של זוג, אל מעמקיה של אהבה שמשנה צורה. הוא מגולל את סיפור המשבר שתוקף את הזוג עם לידת בנם, את התפוגגותו של הקסם ששורר בין שני נאהבים. כיצד להתמודד עם מה שקורה לאחר ההתאהבות, עם האחריות הזוגית והמורכבות שטמונה בלהיות יחד באמת. שידורה של העונה השלישית של הסדרה החל ב-25 בספטמבר 2018.

קובי וליטל החיים עצמם, עונה 1, פרק 3: הורות

מבעיות מוסר, חברה, מעמדות, ביקורת חברתית, חשיפת פרצופה של החברה בתקופות ובחברות שונות אל מעמד האישה בארץ ובעולם, סוגיית פליטים, סכסוך ארץ ישראלי- ערבי/ פלסטיני וכלה ביחסים הורים וילדים ואף האדם בראי של עצמו. הסדרה זכתה בפרס בחירת הקהל על עונתה הראשונה. ב-2017 וב-2018 זכתה הסדרה פעמיים ברציפות בפרס גילדת שחקני המסך לסדרת הדרמה הטובה ביותר. קומדיית פשע שעלתה לראשונה ב-HBO מקס בנובמבר 2020, וזכתה לשבחים מהמבקרים ולשלל מועמדויות לאמי ולגלובוס הזהב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן