סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » האנטומיה של גריי פרקים מלאים

האנטומיה של גריי פרקים מלאים

לאחר הנסיעה, דרק מציג את עצמו מרדית מבקש מהם להתחיל מחדש וקלי אומר ג ‘ורג’ כי אביו הודה לבית החולים. פרקים 1-25 של העונה 3 לארוז הרבה פאנץ ‘, אם כי העונה כולה לא היה משכנעת כמו שתי העונות הראשונות של המופע. האנטומיה של גריי עונה 3 הביאה לנו משבר מרגש באמצע העונה, תאונת סירת המעבורת ומיתות אופי.

באחד מפרקי העונה השנייה נעשה ניסיון לפייס את המתלוננים – בפרק מתוארת שביתת האחיות ב”סיאטל גרייס” ואי יכולתם של הרופאים להמשיך בעבודה סדירה ללא עזרתן. קורותיה של מרדית’ גריי, מנתחת מתמחה בבית חולים בסיאטל ויחסיה עם המנתח הבכיר (והחלומי) דרק שפרד וחבריה ללימודיו. המתמחים מנסים לתפוס את מקומם בבית החולים ובד בבד להתמודד עם קשיים זוגיים.

פרק: היא איננה

אדל ובר מגיעה לבית החולים ומאובחנת כחולת אלצהיימר עם קריטריונים מתאימים לניסוי של דרק. מרדית’ מחליטה להתערב בניסוי ומחליפה את הפלסיבו אותו אמורה הייתה לקבל לפי נוהל הניסוי, בתרופה פעילה. בשל כך היא מסכנת את עבודתה, עבודתו של דרק ומעמדו של כל בית החולים מול מנהל התרופות. העונה מסתיימת לאחר שבן זוגה של מנותחת לשעבר של ד”ר ובר שמתה מוות מוחי וד”ר שפרד הורה לנתק אותה ממכשירי ההנשמה, פותח במסע ירי ופוצע 18 אנשים ומתוכם 11 מתו וחלק מן הפצועים והמתים הם מצוות בית החולים. גם דרק נורה וכריסטינה נאלצת לנתחו בזמן שאקדח היורה מוצמד לה לרקה בניסיון לאיים עלייה ברצח אם לא תפסיק לנתח אותו מיד. כריסטינה וג’קסון אייברי גורמים ליורה וגם למרדית’, להאמין שדרק נפטר.

אלכס וג ‘ורג’ להיכנס לריב אחרי אלכס אומר שקלי הוא ישן עם מארק סלואן. אומנם היו שמועות על כך שהעונה ה-19 תסיים את סיפורה של מרדית’, אבל על פי ההערכות אין עדיין החלטה סופית שזו אכן תהיה היישורת האחרונה של פומפאו ככוכבת הראשית. יוצרת הסדרה שונדה ריימס, אמרה בעבר שהיא לא רואה את “האנטומיה” ממשיכה בלי הכוכבת הראשית שלה – ימים יגידו. הסדרה שבה תשתתף פומפאו בת ה-52, נכתבה בהשראת סיפורה האמיתי של נטליה גרייס האוקראינית והוריה המאמצים בארצות הברית שטענו שהיא סוציופתית בוגרת שמעמידה פנים שהיא ילדה. אחרי שהזוג מגדל אותה אותה לצד שלושת ילדיהם הביולוגיים, הם מתחילים לפקפק בסיפור שלה.

פרק: מערכת תמיכה

בשני הפרקים האחרונים של העונה אלמוני נדרס על ידי אוטובוס כשהוא מציל אישה ומובל לבית החולים כשאת פניו לא ניתן לזהות בשל הפגיעות הרבות שעבר. לפיכך, איש אינו יודע כי מדובר למעשה בג’ורג’. לבסוף, הוא מצליח לכתוב על ידה של מרדית’ הכינוי שהוצמד לו בעונה הראשונה והיא מיד מבינה שמדובר בג’ורג’. החתונה של מרדית’ ודרק הייתה אמורה להתקיים, אלא שבשל מצבה של איזי, שארגנה את כל החתונה – מי שמתחתנים במקומם הם אלכס ואיזי. מאחר שמרדית’ ודרק לא התחתנו רשמית, הם החליטו להתחתן באופן לא רשמי על ידי חתימת הסכם על פתק כחול דביק . בסוף העונה מצבם של איזי ושל ג’ורג’ מתדרדר ולא ברור האם ישרדו.

על פי דיווחים מעבר לים, השחקנית לוהקה לסדרה חדשה של Hulu (התפקיד הראשון שלה מאז שהחלה “האנטומיה”) ולכן תיאלץ להיעדר ממרבית הפרקים של העונה ה-19. הרצון שלה לנסות אתגרים חדשים ולהרחיב את הקריירה שלה, ככל הנראה עומדים מאחוריי ההחלטה שבשמה לא תצליח להתחייב לשני הפרויקטים במקביל. דמפסי מקבל קרדיט אורח בכל הפרקים שהוא מופיע, מלבד 17×13 שבו הוא מקבל קרדיט כאורח מיוחד.

בלייז ומכוניות הענק לצפייה ישירה – באיכות גבוהה, עם תרגום לעברית

אפריל מתמודדת עם ההורמונים של אחרי הלידה של הארייט, ולא מפסיקה לבכות כאשר היא הולכת הביתה לפניה. ג’קסון מציע לה שהיא והארייט יעברו לגור איתו, עד שתחלים, אך היא מסרבת- מפני שזו הצעה שלו, ולאחר מכן עוברת לגור עם ג’קסון. דה-לוקה חוזר לעבודה, וג’ו ממשיכה להתייסר. אמיליה ואואן עורכים חנוכת בית- ואמיליה מזמינה את ריגס מבלי שאואן ידע על כך. היא מנסה להשלים ביניהם, אך לא מצליחה, ומבטיחה לאואן שלא תנסה שוב. אמיליה מנסה להיכנס להיריון, אך לאחר שלא מצליחה, היא מגלה שהיא לא רוצה ילדים ומספרת על כך לאואן.

כדי להתחיל את מסע ההחלמה של הצוות ולבחון את התמודדותם ויכולתם להמשיך לתפקד כרופאים, מוזעק הפסיכולוג אנדרו פרקינס לבית החולים שאיתו טדי אלטמן יוצאת. פרקינס הוא מומחה בטיפול בטראומה ומי שאמור לאשר להם האם להמשיך לנתח. לאחר שנורה, דרק מחליט באופן ספונטני להתפטר מתפקידו כמנהל וחוזר לנתח. בעוד המנתחים האחרים מקבלים במוקדם או במאוחר אישור לנתח, רק כריסטינה לא זוכה לאישור המיוחל.

בדפי עונות

היה חשד כי חלה באלצהיימר אך גילו שיש לו הרעלת מתכת. המנטור של ביילי ומרדית.1-—דרק כריסטופר שפרדפטריק דמפסינוירוכירורגיהראש המחלקה הנוירוכירורגית לשעבר ומנתח בכיר, בעלה של מרדית’, מת בעונה 11 בתאונת דרכים. אביהם של זולה, ביילי ואליס ילדיו ממרדית’ גריי.

ג’ו מספרת לאלכס שהיא נשואה, ובעקבות זה הוא שוקל להסכים לעסקת טיעון – להיכנס לכלא לשנתיים ולבטל את המשפט. הוא רוצה להסגיר את עצמו, אבל דה-לוקה מבטל את ההאשמות נגדו ולא מוכן להגיד לו למה. לאחר כמה פרקים מבינים כי דה לוקה מחבב את ג׳ו ודואג לה ולכן ביטל את ההאשמות. באותו הזמן מתחיל להתפתח קשר רומנטי בין אלייזה לאריזונה. בינתיים, אמיליה עוברת לגור אצל סטפני ולאחר מכן אצל מרדית. בפרק 16, ג׳קסון ואפריל נוסעים לבית חולים של אייברי במונטנה כדי לטפל בנערה הזקוקה להשתלת גרון, ושם אפריל מגלה שהסיבה היחידה שהוא נסע היא כדי לפגוש את אבא שלו.

מרדית גריי עוזבת? כוכבת האנטומיה מורידה הילוך

אמיליה מגלה שהיא בהריון אבל לא בטוחה מי אב התינוק- לינק או אואן. במשפט, מרדית פוגשת את הרופא של דרק שבגלל הטעות שלו היא איבדה את בעלה, מתעמתת איתו והוא קורס ומת. אלכס עוזב למספר פרקים ולאחר מכן שולח מכתבים לג’ו, מרדית, ביילי וריצ’רד ושם מספר על זה שגילה שלאיזי יש ילדים ממנו ועזב כדי לחיות איתם. למיון מגיעה ילדה עם דודה שלה ודה לוקה משוכנע שזה מקרה של סחר בילדים אך אף אחד לא מאמין לו בגלל מחלת הנפש של אביו וקרינה ומרדית מנסות למצוא פתרון עבורו. טדי, הייז, מגי וריצ’רד נוסעים לכנס וקורים מספר דברים- מגי פוגשת את ווינסטון, מתמחה שלה מהעבר שנהפך לרופא בכיר והם מתחילים לצאת.

  • קלי, מרדית, ואיזי מסכימים להיות השושבינות של כריסטינה.
  • סטפני מוצאת אותו בין העשן והן יוצאות לגג, שם הילדה מתמוטטת.

ולאחר שיילדה ילד, ג’ו מתלבטת האם להחליף קריירה ולעשות התמחות בגיניקולוגיה במקום בכירורגיה כללית. בסוף פרק אמצע העונה מרדית מחייה מטופל שאם לא הייתה עושה את זה הוא היה מת, והיא קורסת ונאלצים להרדים אותה. דה לוקה וקרינה נפרדים לשתי דרכים שונות במרדף אחר הסוחרת בילדים שם, הסוחרת נתפסה בזמן שגבר לא מזוהה נתקע בדה לוקה ודוקר אותו בבטן. קרינה מוצאת אותו והוא מובהל לבית החולים ושם מנותח על ידי אואן וטדי והניתוח עובר בהצלחה, אך בסוף הפרק הוא קורס, נלקח לניתוח ונקבע מותו. לאחר שביילי האשימה את טדי ואואן במותו של דה לוקה, לטדי יש חזיונות שלו- היא רואה אותו במקום אנשים אחרים והוא מדבר אליה. בסוף הלוויה שלו היא מתחילה להתמוטט נפשית.

פרק: הגירה

הפרק הראשון מתחיל כחודש לאחר התרסקות המטוס, והאירוע מוצג באמצעות שיחות והבזקים מהעבר. כעת מרדית’ היא רופאה בכירה בסיאטל גרייס מרסי ווסט וזוכה לכינוי “מדוזה” (על שם המפלצת המיתולוגית המקפיאה במבטה) בקרב המתלמדים החדשים, שכן היא קשוחה ומפחידה אותם. בהמשך היא מגלה שנכנסה להיריון, אולם חוששת לספר את הבשורה בשל עברה הלא מוצלח עם ניסיונות כניסה להיריון וההפלה הטבעית שעברה. היא לא מספרת על כך אפילו לכריסטינה, שכן לאור ההיסטוריה הרפואית שלה מדובר בהיריון בסיכון. מארק, שסבל מפצעים קשים בעקבות ההתרסקות, מובא חסר הכרה לסיאטל ושם נכנס למצב של תרדמת.

דרק מבקש ממרדית’ לשקול לאמץ את הילדה והשניים מתחילים בהליך אימוץ ואף מתחתנים באופן רשמי על ידי שופט במקביל לאריזונה וקאלי הנישאות גם הן, בעוד שאותן משיאה מירנדה ביילי. למרות בקשותיה המפורשות שלא להחיותה, אלכס מסרב ולמעשה מציל את חייה. יחד היא ושאר חבריו של ג’ורג’ מתמודדים עם אובדנו ועם קשייה של איזי בדרך להחלמתה. בשל המצב הכלכלי של בית החולים, מתקיים מיזוג עם בית החולים “מרסי ווסט” ונקרא מחדש “בית חולים סיאטל גרייס מרסי ווסט”.

עונה 11[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה החמישית קאלי טורס, שבינתיים הספיקה להתגרש מג’ורג’ ולגלות עניין בנשים, מפתחת את הקשר שלה עם אריקה האן. בעקבות גילויה של אריקה על פרשת כבל קוצב הלב של דני דוקט ועל החוסר אתיות שבדבר, היא מדווחת על כך למרכז ההשתלות ועוזבת את סיאטל גרייס. בהמשך מגיעה רופאה חדשה, ד”ר אריזונה רובינס (ג’סיקה קאפשו), מומחית ילדים אשר מפתחת קשר רומנטי עם ד”ר טורס. היו גם ביקורות שליליות הכללו תלונות בנוגע להצגה מרושלת של מחלות וניתוחים וליחסים חופשיים מדי בין רופאים מתמחים לרופאים מומחים בבית החולים”סיאטל גרייס”.

מארק מוצא את לקסי מתחת להריסות והוא מודה שהוא אוהב אותה. מרדית’, כריסטינה, מארק, אריזונה ודרק ממשיכים להיאבק על חייהם כשלחלקם פציעות קשות. בינתיים ביילי מחליטה להינשא לבן זוגה בן, ואואן מפטר את טדי, המסרבת לעזוב אותו שבור ובודד אף על פי שקיבלה הצעת עבודה מפתה, כדי שתקבל אותה. הטענות על סיום הסדרה נשמעות מפעם לפעם, ובתגובה להן אמרה שונדה ריימס יוצרת הסדרה,שהיא לא רואה אך האנטומיה ממשיכה בלי מרדית גריי, הגיבורה הראשית. בסיום כל עונה עולות השערות וספקולציות לגבי עתידה של הסדרה, אך בכל פעם- גריי חוזרת לסיאטל גרייס, והצופים יכולים להיות רגועים.

פרק: הרגע הקסום הזה

מרדית ודרק מתחילים את הניסוי הרפואי שלהם, איזי מרגישה דחויה וקארב מופתע מהודעה לא צפויה. ביקורות נוספות על הסדרה כללו תלונות בנוגע להצגה מרושלת ומופשטת של מחלות וניתוחים שונים וליחסים חופשיים מדי בין רופאים מתמחים לרופאים מומחים ב”סיאטל גרייס”. כמו כן, במהלך שידור העונה הראשונה של הסדרה התלוננו ארגוני האחיות בארצות הברית על “היחס המזלזל שלו זוכים האחים והאחיות בסדרה מצדם של גיבורים-רופאים”.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן