סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » האנטומיה של גריי לצפייה ישירה

האנטומיה של גריי לצפייה ישירה

נישאה לחולה על מנת שיהיה לו ביטוח רפואי, פוטרה בעונה ה-8 ועברה לנהל בית חולים בגרמניה. חוזרת בעונה 14 עם חזרתה של מייגן האנט, ולה ולאואן האנט תינוקת בשם אליסון בסוף עונה 15 .ראש מחלקת טראומה בעונה 15 וראש המחלקה לכירורגיית לב חזה ביחד עם מגי פירס בעונה 16. בעונה 16 מתגלה שהיא ביסקסואלית והמאהבת שלה מתה באסון התאומים. אמו פוגשת אותה, ונותנת לו את טבעת הנישואין שלה, כדי שיציע נישואין למרדית’. אחיה של אדיסון, ארצ’ר, מגיע לבית החולים וזקוק לניתוח מוח, במהלך שני פרקים המערבים את הקאסט של האנטומיה של גריי עם זה של מרפאה פרטית. דרק מאבד מטופלת בהריון לאחר שביצע בה ניתוחים רבים כדי לתקן שגיאה שביצע, מסתגר בקרוואן שלו ומסרב לעזוב את היער ולבוא לעבודה.

בפרק שפותח את החצי השני של העונה, מרדית’ מותקפת על ידי מאושפז שטיפלה בו ונפצעת קשה. היא מאבדת את השמיעה באופן זמני אך מחלימה מפציעותיה עם הזמן וחוזרת לבריאות מלאה. לאחר זמן ממושך של ויכוחים בין ג’קסון לאפריל, השניים מתגרשים. אך מתברר שאפריל נכנסה להיריון לפני הגירושים, מבלי לספר לאף אחד מלבד מאריזונה ואלכס.

האנטומיה של גריי – עונה 1

חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת מוניטין טוב בענף, מומלץ לחתום על חוזה מסודר הכולל פירוט העבודה, עלות, ביטוחים ואחריות. אמא שלה צריכה להעביר לרשותה את כל רכושה ועליה לדאו… הוא מוצא את עצמו מנסה לישון בין ניתוח לניתוח והוא מבין שאי אפשר להתנהל כך יותר.

  • קאלי המופתעת מנסה להתאים את עצמה לכך בשל אהבתה לאריזונה, אך מבינה שאינה מסוגלת להשלים עם כך, והשתיים נפרדות.
  • הסדרה מתמקדת על חייהם של קבוצת רופאים מתמחים ובכירים במחלקה הכירורגית של בית החולים הבדוי “סיאטל גרייס” שנמצא בסיאטל שבוושינגטון.
  • בסוף פרק אמצע העונה מרדית מחייה מטופל שאם לא הייתה עושה את זה הוא היה מת, והיא קורסת ונאלצים להרדים אותה.

ברוקס מוצאת את ריצ’רד לאחר שרוס שיקר לה וביקש ממנה לעשות זאת, אך מתחשמלת בעצמה ומאבדת את ההכרה. רוס וביילי מוצאים את ריצ’רד וברוקס, ברוקס נכנסת לניתוח בזמן שכריסטינה וביילי מתלבטות בשאלה האם לנתח את ריצ’רד או לא. ביילי, כריסטינה ואואן פונים למרדית’ ומספרים לה שהוא מינה אותה לאפוטרופוס שלו ועליה להחליט אם לנתח אותו והיא בוחרת לעשות זאת.

עונה 15[עריכת קוד מקור | עריכה]

החולים והפצועים כתוצאה מהסופה המשיכו להגיע ולרופאים עדיין הייתה הרבה מאוד עבודה לעשות. בית החולים ספג מכה מאוד קשה ולא היה ברור האם הוא יצא מזה הפעם. גריי היא הדמות הראשית של הסדרה ובסופו של דבר היא זו שמספרת לנו רוב הזמן מה אנחנו רואים בסדרה. היא כעסה עליו על כך שהוא עובד וממש את עצמו בזמן שהיא עם הילדים בבית.

כבר מההתחלה נרקמו ביניהם יחסים אשר התחילו מיריבות והובילו לידידות עמוקה. זוהי סדרת דרמה אשר עוקבת אחר קבוצת רופאים אשר מתפתחת מול עיניינו. בדיוק רצתה לבקש מדרק להתחלף וההצעה האחרונה הזו לא התאימה לה בכלל. קודם כל חשוב לי לדבר על כך שישנה אפשרות שכריסטינה ינג לא תחזור לעונה הבאה. לאור הצלחתה של הסדרה, החלה רשת ABC להפיק סדרה-בת בשם “מרפאה פרטית”. במרכז הסדרה, שעלתה לשידור ב-2007, עומדת דמותה של ד”ר אדיסון מונטגומרי (קייט וולש). הסדרה מתרחשת בלוס אנג’לס אליה עברה ד”ר מונטגומרי בעקבות הצעת עבודה מפתה.

סברי מרנן פרקים לצפייה ישירה

האנטומיה של גריי היא דרמה רפואית העוקבת אחר חייהם של מתמחים בכירורגיה, תושבים, עמיתים ומטופלים בבית החולים הבדיוני גריי סלואן ממוריאל, ניתן לקרוא בויקיפדיה גם על הסדרה. בעקבות המיזוג עם בית החולים מרסי ווסט מצטרפים מתמחים חדשים לבית החולים. בניהם ניתן למצוא את דר’ ריד אדמסון (נורה זטנר), דר’ ג’קסון אייבורי (ג’סי וויליאמס) שסבו הוא הוא רופא נודע ועל שמו פרס הארפר-אייבורי המפורסם, דר’ צ’ארלס פרסי (רוברט בייקר) ודר’ אפריל קפנר (שרה דרו). אלכס ואיזי יצאו, ואיזי מקבלת את המטופל שהיה אמור לקבל את לבו של דני, ובעקבות זאת מתחילה רוחו של דני לרדוף אותה. לאחר מכן, היא מגלה שההזיות הן תוצאה של סרטן שהתפשט לכבד, לעור ולמוח שלה ומתאשפזת בבית החולים. האנטומיה של גריי היא סדרת טלוויזיה דרמה רפואית שנוצרה על ידי שונדה ריימס.

מאוחר מידי מתברר לה שהיא שכבה עם הרופא שאיתו תעבוד והיא מפרה הבטחה לחברה חדשה. הרופאים התחילו להפנים את מה שקורה להם אבל הם עדיין היו במרתון של ניתוחים דחופים וטיפול באנשים שנפגעו מהסופה לצד אנשים אחרים שהיו כבר בבית החולים עוד לפני שהסופה התחילה. אנחנו מלווים אותם מאז שהיו מתמחים צעירים אשר ניסו להשתלב ברפואה ובבית החולים הספיציפי ההוא. העונה מתחילה מהנקודה בה נגמרה העונה הקודמת, ג’ורג’ נפטר ומצבה הבריאותי של איזי מדרדר. אך בניגוד לבקשתה המפורשת ובשל תחינותיו של אלכס, הרופאים מבצעים באיזי החייאה ולבסוף היא מבריאה. אריקה וקאלי מנסות לתפקד כזוג אבל אריקה מצפה להתחייבות של קאלי לקשר ביניהן, וכשקאלי נמנעת מההתחייבות אריקה עוזבת את סיאטל גרייס.

האנטומיה של גריי עונה 10 פרק 1

הצ’יף מספר למרדית’ על הטבעת, והיא הולכת לפגוש את דרק ביער. ביילי שולחת את האנט וטורס להחזיר את דרק לבית החולים, אבל כשהם לא חוזרים היא נאלצת לשלוח את הצ’יף ליער, והוא גורם לדרק אכול החרטה והשיכור לחזור לבית החולים ולנסות שוב את מזלו עם מרדית’. דרק מנסה להציע לה נישואין בהתחלה אך היא דוחה אותו.

קרינה מוצאת אותו והוא מובהל לבית החולים ושם מנותח על ידי אואן וטדי והניתוח עובר בהצלחה, אך בסוף הפרק הוא קורס, נלקח לניתוח ונקבע מותו. לאחר שביילי האשימה את טדי ואואן במותו של דה לוקה, לטדי יש חזיונות שלו- היא רואה אותו במקום אנשים אחרים והוא מדבר אליה. הפרק הראשון מתחיל כחודש לאחר התרסקות המטוס, והאירוע מוצג באמצעות שיחות והבזקים מהעבר. כעת מרדית’ היא רופאה בכירה בסיאטל גרייס מרסי ווסט וזוכה לכינוי “מדוזה” (על שם המפלצת המיתולוגית המקפיאה במבטה) בקרב המתלמדים החדשים, שכן היא קשוחה ומפחידה אותם. בהמשך היא מגלה שנכנסה להיריון, אולם חוששת לספר את הבשורה בשל עברה הלא מוצלח עם ניסיונות כניסה להיריון וההפלה הטבעית שעברה. היא לא מספרת על כך אפילו לכריסטינה, שכן לאור ההיסטוריה הרפואית שלה מדובר בהיריון בסיכון.

דקסטר עונה 7 פרק 10 צפייה ישירה

לבסוף, אחרי תחינות מצידה של לקסי, מארק מספר על הרומן לדרק ודרק מכה אותו. לסדרה התווסף רופא חדש- ד”ר אואן האנט, ראש מחלקת טראומה. אואן חוזר מהמלחמה בעיראק ומנסה להתאושש מהטראומות שעבר. לאחר קשר רומנטי בינו לבין כריסטינה, הוא חנק אותה באמצע סיוט, וכך החליט להיבדק אצל ד”ר שפרד. ההחלטה לצמצם את זמן המסך שלה מגיעה בעקבות ליהוקה של פומפאו לסדרה חדשה בשם Orphan (בתרגום חופשי, “יתומה”). הסדרה תתבסס על סיפורה האמיתי של נטליה גרייס שהוריה המאמצים טענו כי היא רימתה אותם בטענה שהיא ילדה, בעוד שלמעשה הייתה אישה בוגרת עם התנהגות “סוציופתית” וכי אפילו תכננה לרצוח אותם. סדרה-בת נוספת לאנטומיה של גריי, בשם “תחנה 19” עלתה לשידור במרץ 2018.

עם זאת, היו מבקרי טלוויזיה שתהו האם יש מקום בלוח השידורים האמריקאי לדרמת בית חולים נוספת, במיוחד כאשר “ER”, סדרת בית חולים הוותיקה של NBC, ירדה במדורג. כמו כן ציינו רבים את הדמיון בין “האנטומיה של גריי” וסדרה אחרת של רשת NBC “סקראבס”. “האנטומיה של גריי” היא פרויקט טלוויזיוני ראשון של התסריטאית והמפיקה שונדה ריימס. הסדרה זכתה במספר פרסי אמי וגלובוס הזהב, והוכתרה כ”תוכנית השנה” ב-2006 מטעם איגוד מבקרי הטלוויזיה.

מההתחלה ועד עונה 2 של האנטומיה של גריי לפני צפייה ישירה

בנוסף, דמות חדשה נוספת היא, ד”ר טדי אלטמן (קים רייבר), מנתחת ומומחית קרדיולוגיה ששירתה בצבא יחד עם ד”ר אואן האנט, בו היא מאוהבת. עקב המיזוג של בית החולים מופעל על המתמחים לחץ רב להוכיח עצמם כדי שלא יפוטרו. לפיכך, איזי, שעדיין מתמודדת עם הסרטן, חוזרת לעבוד למרות חששותיו של אלכס.

אחות של דה לוקה-קרינה מגיעה לסיאטל ושוכבת עם אריזונה, ולאחר מכן מתחילה לעבוד בבית החולים. מרדית מבצעת השתלת דופן בטן על מייגן כי הניתוח הקודם נכשל. מגי מציעה לריגס לצאת לדייט, אך מרדית מבקשת ממנו שיסרב לה בנימוס, והוא עושה זאת. אפריל מתמודדת עם ההורמונים של אחרי הלידה של הארייט, ולא מפסיקה לבכות כאשר היא הולכת הביתה לפניה. ג’קסון מציע לה שהיא והארייט יעברו לגור איתו, עד שתחלים, אך היא מסרבת- מפני שזו הצעה שלו, ולאחר מכן עוברת לגור עם ג’קסון.

מומלצים באתר

קאלי, כמו גם התינוקת אותה הם נאלצו ליילד, נמצאות במצב מסכן חיים. קים רייבר הצטרפה לצוות ומגלמת את דמותה של דר’ טדי אלטמן, מנתחת קרדיולוגית ומי ששירתה יחד עם דר’ אואן האנט, בו היא מאוהבת. העונה הנוכחית של התוכנית החלה לשדר ב-27 בספטמבר 2018 ושודרה 18 פרקים עד כה. התוכנית מתרחשת בסיאטל, וושינגטון והוצגה לראשונה ב-27 במרץ 2005. התוכנית הייתה מועמדת ליותר מ-200 פרסים, כולל פרס גלובוס הזהב לסדרת הדרמה הטובה ביותר בטלוויזיה ופרס גלובוס הזהב לשחקנית הטובה ביותר – דרמה בסדרת הטלוויזיה. סדרה זכתה במספר פרסים, בהם אמי, גלובוס הזהב ו”תוכנית השנה” מטעם איגוד מבקרי הטלוויזיה.

  • העונה נפתחת כאשר מצב בית החולים בעקבות הסופה מחמיר ואנשים חולים לא מפסיקים להגיע.
  • ג’קסון ואפריל רבים על אמונותיהם ועל דתם בנוגע לגידול ילדים.
  • שיווק בגוגל עדיין נתפסת כחברה מגניבה וצעירה ברוחה שמשקיעה במשרדים ובעובדים הרבה יותר מהמתחרים, אבל רבים שוכחים שהיא פועלת בדיוק באותה סביבה תחרותית שבה ענקים אחרים ממהרים להדביק את התקדמותה.

אריזונה וקאלי הולכות למשפט שבסופו אריזונה זוכה במשמורת מלאה על סופיה. בן, בעלה של ביילי, יילד בניתוח קיסרי אישה בהיריון כאשר לא היו רופאים בכירים שיטפלו בה, וכתוצאה מכך האישה והיילוד מתו. הוא הושעה מההתמחות לתקופה של שישה חודשים, אך לאחר ארבעה חודשים, אפריל יולדת בבית ובן נאלץ ליילד אותה. בלידה מתברר כי התינוקת זקוקה לניתוח קיסרי, ובן מבצע אותו בהצלחה בבית, ובכך הציל את אפריל ובתה. לאחר תקופה ארוכה שג’ו מסרבת להתחתן עם אלכס, הוא נפרד ממנה בכעס. ג’ו משתכרת, וכתוצאה מכך מספרת למתמחה דה לוקה שהיא נשואה וברחה מבעלה שהכה אותה.

האנטומיה של גריי עונה 2 תרגום מובנה לצפייה ישירה

קאלי רוצה ילד אך היא לא יכולה להיכנס להריון מאז התאונה שהתרחשה בפרק 18 בעונה השביעית. אריזונה בהתחלה רוצה להיכנס בעצמה להריון אך לאחר שהיא מפילה היא לא רוצה לנסות שוב וגם לא רוצה פונדקאית. כאשר מחלקת הטראומה שלו הרוסה לחלוטין והרופאים מתרוצצים ממקום למקום כדי לעזור לחולים שכבר היו בבית החולים ולאה שלא מפסיקים להגיע בגלל הסופה. בהתחלה הייתה אמורה האנטומיה של גריי לשמש כסדרה מחליפה של אמצע העונה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן