סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » בת השוטר

בת השוטר

יובל/גברת זיצנר (שרון גולן) (עונה 1) – שוטרת. מתחזה לחרדי ביחד עם שאול כדי להשיג מטבעות מזויפים. שאול זיצנר (אסף גולדשטיין) (עונה 1) – שוטר. מתחזה לחרדי ביחד עם יובל כדי להשיג מטבעות מזויפים. הרבנית מרים לרר (נטע גרטי) (עונה 1) – אשתו של הרב רבינוביץ’, ואמא של אליהו. התחזתה לעורכת הדין של יפתח.

צביקה הדר, מירי מיכאלי ורותם ישראל בתכנית הבוקר החדשה של ישראל עם כל החדשות והעדכונים שחייבים לדעת לפני שיוצאים מהבית, וגם אנשי הבידור האהובים והסיפורים … של לינור אברג’יל, שהייתה רק בת 17 וחצי כשנאנסה ע”י סוכן נסיעות ישראלי. … להתנהלות האמיתית של תחנת משטרה בישראל אלירן (תמיר בר) הוא שוטר צעיר שחובר … ניקלודיאון | פרקים מלאים, משחקים וסרטונים של סדרות הילדים והנוער … הפגישה בבריסל מסתבכת ודורון קביליו נקלע לסיטואציה מורכבת ממש. הסיטואציה הכוללת חוליית טרור מתוחכמת שתאלץ אותו להצטרף לחברים שלו מהיחידה במשימה שתגיע עד לבנון. המבצע הבלתי פוסקת גובה מחיר פיזי ונפשי כבד הן משני הצדדים.הצד הישראלי מהצד הפלסטיני.

איך להוריד פופקורן טיים לסטרימר – המדיך המלא

ואף אחד מהסובבים אותה, הוא לא מי שהיא חשבה. העונה מתחילה ביום חתונתם של חני ודניאל, אך לפתע דנה מבחינה שדניאל נעלם. כולם מתחילים לחפש אותו, ולאחר חיפושים רבים הצדדים מבטלים את החתונה. במקביל, ברמת גן, אדם מביים וכותב הצגה חדשה “הברווזון המכוער”, אך בגרסת סיפור חייו של אליהו.

בסוף העונה הוא נחטף על ידי הרבנית והשתחרר על ידי רונן, בעונה השנייה נפרד משחר ומתאהב בבל. חני רבינוביץ’-צוקר (מור סרוסי) – הבת של הרב ואחותה של דבורי, מאוהבת בדניאל, ומשודכת על ידי הרב רבינוביץ אביה לדוד ״העילוי״ של הישיבה. נהפכת לבת זוגו של דניאל בסוף העונה ובעונה השנייה עומדת להתחתן איתו אך הוא נעלם.

בת השוטר עונה 2 פרק 14 לצפייה ישירה​

דורון קביליו מנותק מהעולם ומחברים שלו מהיחידה. הוא חש תסכול רב על הדחתו ממנה. העונה שלישית מתרחשת בין השאר ברצועת עזה ועוסקת בדורון וצוות שלו.

  • ב־19 באפריל 2021 פורסם כי הסדרה צפויה להתחדש לעונה שנייה שעתידה לעלות בשנת 2022.
  • משולם נדרס למוות בצומת רעננה ב-17 ביולי, בלילה שבין שבת לראשון, כאשר ביצע חסימה לאחר שקיבל דיווח על גניבת רכב באזור השרון.
  • כולם מתחילים לחפש אותו, ולאחר חיפושים רבים הצדדים מבטלים את החתונה.

תמיד תוכלו לנסות גם בחיפושים הקשורים, שאולי יעזרו לכם למצוא מידע נוסף תחת המונח sdarot tv בת השוטר. אתר ISRAELIS.TUBE הינו אתר המספק מגוון רחב של סרטונים, וסרטים לצפייה ישירה מרחבי הרשת. סרטים לצפייה ישירה | סדרות לצפייה ישירה | סרטונים | סרטים … בעונה חדשה ומותחת במיוחד, דנה חוזרת לבני ברק על מנת לסייע לחני בפתרון תעלומת ענק. בדרך היא מסתבכת עם בני ברק של הנושרים ונאלצת לבחור בין שתי אהבות גדולות – האחת לחילוני והשנייה לחרדי.

בת השוטר עונה 2 פרק 24

שינה את שם משפחתו כדי שלא יהיה עליו שם רע. אח שלו ליאור משחרר אותו ממעצר. חוזר להיות בקשר עם ליאור אחרי 15 שנה.

אחרי ציפייה ארוכה ודרישת המעריצים, העונה השנייה של “בת השוטר” (טין ניק, yes) הגיעה אל המסך בפרקים חדשים. האם המתח ורף הציפיות מהעונה הקודמת … לנוחיותכם הלינקים בסיקור זה מחולקים לשתי גרסאות איכות, חלק 1 – איכות 720P חלק 2 – איכות HDTV דנה בת ה-17 (ליאנה עיון), נערה פרועה ובתם ש.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

מאוהב בחני, הופלל על ידי דוד בגניבה שלא עשה. בקש לרחם על דוד שלא יוציאו אותו מהישיבה, ולהקל עליו את העונש בהשעיה למספר ימים. נהפך לבן זוגה של חני בסוף העונה ובעונה השנייה עומד להתחתן איתה אך נעלם ובהמשך נורה בראשו על ידי מאיר אשקלון. החשוד, נער בן 17 מרמאללה, היה בעת גניבת רכב מאזור חולון-בת ים והחל בתנועה. לאחר קבלת הדיווח על הגניבה, איתרו השוטרים את הרכב ופתחו במרדף נגדו. במקביל, הקימו השוטרים מחסום משטרתי בצומת רעננה וכשהגיע החשוד למחסום, כשהוא נוהג ברכב הגנוב, דרס את משולם שהניח אחריו אישה, אריאלה, ושני ילדים.

חני ודנה מחפשות את דניאל במשך העונה. אליהו לא רוצה שיביימו עליו את ההצגה ופורש ממנה לאחר שבל מייעצת לו לפרוש. דנה מתחילה מערכת יחסים מורכבת עם פושע מחברי כת הצדיקים, שלומי, ומרגישה בסתר ליבה שהיא בעצם בוגדת באיתי. בהמשך החודש תעלה לאוויר סדרת דרמת נוער חדשה ומדוברת במיוחד – “בת השוטר”, בכיכובם של ליאנה עיון, עומר נודלמן, עוז זהבי ונוספים. מעבר להיותה סדרת מתח, בת השוטר היא הסדרה הראשונה בארץ שמביאה את העולם החרדי לבני הנוער בישראל. מצד אחד יש בה צעירים חילוניים מאד, שחולמים, איך לא, להיות שחקנים מפורסמים, ומן העבר השני כאלה ששואפים ללמוד בישיבה ולהתחתן בגיל 18.

בת השוטר עונה 2 פרק 12 לצפייה ישירה

הסדרה מספרת על דנה (ליאנה עיון), תלמידת תיכון ברמת גן שהייתה עדה לרצח של אב … הסדרה בת השוטר עונה 2 פרק 16 מגוללת את סיפורה של דנה, תלמידת תיכון חילוני ברמת גן, שהייתה עדה לרצח. המשטרה מחליטה להעביר את דנה לתוכנית להגנת עדים שבמסגרתה היא עוברת לבית חרדי בבני ברק. הסדרה עוסקת בהבדלים בין ערים כל כך קרובות אך כל כך שונות כמו רמת גן ובני ברק וכמו כן על הבדלים בין חילונים לחרדים. הסדרה מגוללת את סיפורה של דנה, תלמידת תיכון חילוני ברמת גן, שהייתה עדה לרצח. דנה ארגמן/רחל/אביגיל הכט (ליאנה עיון) – כוכבת הסדרה.

דנה בת ה-17 (ליאנה עיון), נערה פרועה ובתם של זוג שוטרים, היא העדה היחידה לרצח שהתרחש בבית ספרה. כשהרוצח נמלט מהכלא היא נלקחת במסגרת “התכנית להגנת עדים” להסתתר בבית משפחה חרדית אדוקה. הנערה החילונית נאלצת להעמיד פני חרדית, אך נוכחותה בבית מטלטלת את עולמם של בני הנוער במשפחה.

בת השוטר עונה 2 פרק 8

היא הרוצחת של אדמונד ומי שזייפה את המטבעות העתיקים. בסוף העונה היא נתפסת ונכנסת לכלא. יוסק’ה (רועי הסל) (עונה 1) – בעל חנות למכשירים לא כשרים בבני ברק, משכיר לאליהו טאבלט פעם בשבוע כדי שאליהו יוכל ללמוד משחק. אביבה בן חיים (ליאת פישמן לני) (עונה 2) – אמו של איתי. אמירה ארגמן (טלי שרון) – אלמנה מעמית.

תלמידה חדשה ונהיית בת זוגו של אליהו.

עונה 3

@הגל שלי תוכנית הכרות עם העמותה – בת ים tv תכנית פברואר. יפתח חלוץ (ליאור אשכנזי) (עונה 1) – שוטר. בן הזוג של אמירה ואב חורג של דנה. חוקר ביחד עם אמירה על תיק הרצח של אדמונד ורוצה למצוא את רונן.

בהמשך מתברר שהוא עצמו קשור לרצח יותר מרונן. בסוף העונה הרבנית מרעילה אותו והוא נשלח לבית חולים אך לא ידוע מה קרה לו אחר כך. אדמונד גודמן (ויטלי ווסקובויניקוב) (עונה 1) – היה שרת בית הספר, חברו של רונן מהתיכון.

sdarot tv בת השוטר

הסדרה בת השוטר משודרת משנת 2020 בערוץ טין ניק של ניקלודיאון בחסות חברת התקשורת יס. למטה ריכזנו קישורים לפרקים מלאים מהסדרה בת … תמר בנימין (נצנת מקונן) – שוטרת. מסיעה את דנה לתוכנית להגנת עדים. משתפת עם ליאור לאחר שהוא מאיים לפגוע באחיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן