סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » בובספוג עברית

בובספוג עברית

בובספוג אומר לפלנקטון שבמסע שהוא עבר הוא הבין שמה שעזר לו להתגבר על המכשולים הייתה הידיעה שהטוב ביותר הוא להישאר עצמך. בובספוג שר את השיר בובי בוטן בסגנון רוק, מה שמוציא מכלל פעולה את כל הקסדות. פלנקטון מושלך לכלא, המלך נפטון הפך לשליט טוב יותר, ומר קראב שחזר לחיים ממנה לתפקיד המנהל את בובספוג. בסוף הסרט (אחרי כתוביות הסיום) הסדרנית אומרת לשודדי הים לעזוב את האולם כי נגמר הסרט. ברוכים הבאים לאתר המשחקים של בובספוג מכנסמרובע! כאן, בעיירת ביקיני בוטום, תוכלו לשחק במשחקים המעולים ביותר עם בובספוג, פטריק, סקווידוויד, סנדי, פלנקטון ומר קראב.

בובספוג מתחת לאפס הוא הסרט השלישי של הסדרה שיצא לאקרנים בנובמבר 2009 בארצות הברית. בובספוג מכנס מרובע הוא הסרט הרביעי של הסדרה והשני הקולנועי ועלה לאקרנים בפברואר 2015. בובספוג הסרט מבצע הצלה הוא החמישי של הסדרה והשלישי הקולנועי.

עונה 13

חוץ מפטריק וסנדי, בובספוג גם מגדל את גרי, חילזון המחמד החכם שלו. חומרים מסויימים עשויים שלא להיות מתאימים לילדים. בנוסף הודיעו שהעונה תכיל 26 פרקים, אך למרות זאת תאריך היציאה לא ידוע ועונה 13 רק התחילה.

בובספוג לעולם ייחלץ לעזרת חבריו, ולבטח ייצא כדי לסייע לה. הרגע הדרמטי מגיע, הגורילה תוקפת, ואז מתגלה לאימת כולם שמדובר בגורילה אמיתית שקורעת לשני חצאים את בובספוג, ונמלטת מהמקום על זברה. בפריים הסוגר את הפרק אנחנו צופים במשפחה שבדיוק כמונו מביטה בבלבול על המתרחש, וסוגרת את הטלוויזיה. דניס – רוצח סדרתי אשר נשלח בשליחות מטעם פלנקטון כדי להרוג את בובספוג ואת פטריק, נהרג בסוף הסרט אחרי מאבק עימם כשהתרחשה על הרגל של הסלהוף. בשנים האחרונות הערוץ מקיים את יום השידורים ביום האחרון של החופש הגדול. אותו בובספוג, גיבור הסדרה, הוא גיבור בעל אופי פשוט ושובה לב.

בובספוג סקווידוויד חמוץ מתוק

בדיוק אז מגיע למסעדה בובספוג, שהשתכר עם פטריק במועדון של בובי הבוטן. בובספוג רק מלבה את האש בכך שהוא ממשיך להאשים ולהקניט את מר קראב. בובספוג מתפכח, ואומר לנפטון שיוכל להחזיר לו את הכתר מעיר הצדפים. נפטון נותן לו 6 ימים להשלמת המשימה, ועד אז מר קראב יוקפא. הנסיכה מנדי מזהירה את בובספוג ופטריק לפני היציאה למסע, ואומרת שבדרך יפגשו בשודדים, מפלצות, וגרוע מכל- מפלצת הקיקלופ.

בינתיים פלנקטון גונב ממר קראב הקפוא את המתכון הסודי, מה שגורם לנהירת המונים אל מסעדת הדלי שבבעלותו. בהמשך מתברר כי באמצעות הקסדות מסוגל פלנקטון לשלוט במוחותיהם של תושבי ביקיני בוטום, ולהפוך אותם לצבא של רובוטים. קרן, רעייתו הממוחשבת של פלנקטון, מזהירה אותו שבובספוג ופטריק בדרך להצלת הכתר, מה שיוכיח שפלנקטון הוא הגנב. פלנקטון מרגיע את קרן ואומר שהוא שלח בעקבותיהם רוצח שכיר אכזרי בשם דניס. בינתיים בובספוג ופטריק מאבדים שוב את המכונית במנוסה ממפלצת ענקית, ולאחר מכן הם מתייאשים, שוקלים לחזור הביתה, ומודים שהם ילדים.

פסקול הסרט[עריכת קוד מקור | עריכה]

הסדרה נבחרה על ידי מגזין טיים כאחת מ־100 הסדרות הטובות ביותר בכל הזמנים. הספוג החביב, עם העיניים הילדותיות הגדולות, ניחן בקול נעים כשל ברווז אמבטיה מגומי שדורכים עליו בטעות. בובספוג ניחן ביכולת מדהימה לסיבוך סיטואציות חברתיות, ליצירת אי-הבנות ולהתנהגות מאותגרת-אינטליגנציה. הדיבוב העברי הופץ רק בגרסת ה-DVD של הסרט, ולא הוצג בהפצה הקולנועית של הסרט. ” “בוב ספוג” הולך עם השגעון שלו עד הסוף כך שלפני קטלו…” סרט מדהים, נהנתי כל רגע, במיוחד כשהם היו ביבשה, מומלץ מאוד לראות.

בינתיים, פלנקטון מחליט להוציא לפועל את “תוכנית ת'”. התוכנית היא לגנוב את הכתר של נפטון מלך הים, למכור אותו לעיר הצדפים, ולהפליל את קראב. פלנקטון קיווה שבעקבות זאת קראב יוצא להורג, וכשזה יקרה הוא יוכל לגנוב את המתכון הסודי של מסעדת הסרטן הפריך וליהנות מהתהילה לה מעולם לא זכה. בגלל ההצלחה הרבה בשנים האחרונות הופקו מספר סרטים עם הדמות של בובספוג. בובספוג הסרט המלא הראשון של הסדרה יצא לאקרנים ב־19 בנובמבר 2004 בארצות הברית. אטלנטיס מכנסמרובע זה הסרט השני של הסדרה ויצא לאקרנים בנובמבר 2007.

דמויות משניות

להנאתכם מגוון דפי צביעה של בוב ספוג מכנס מרובע, לחצו על התמונה כדי לשמור או להדפיס אותה. רבים רואים בסדרה הזו סדרה גאונית ואחרים רואים בה סדרה שבועטת בערכים מקובלים. אבל בובספוג, או בשמה הרשמי “בובספוג מכנסמרובע” , היא קודם כל סדרה מצוירת איכותית, שמציגה את ההנאה וההומור שבעולם התמים והחווייתי של בובספוג. מר קראב, המנהל הקמצן והכעסן של “הסרטן הפריך”, מנסה למנוע מפלנקטון, מנהל המסעדה הכושלת “הדלי”, לגנוב את המתכון לקציצות הסרטן המצליחות של “הסרטן הפריך”. בישראל הסדרה עלתה לאוויר ב-1 ביולי 2003 עם פתיחת שידורי ערוץ ניקלודיאון בארץ. במהלך השנים הסדרה תפסה תאוצה והצליחה בדומה לשאר מדינות העולם בהן משודרת הסדרה.

בובספוג מכנס מרובע, חברו הטוב פטריק סטאר ושאר החבורה מביקיני בוטום מגיעים למסך הגדול בסרט הבובספוג הראשון שנעשה כולו באמצעות טכנולוגיית CGI. לאחר שגארי חילזון המחמד של בובספוג נחטף, יוצאים בובספוג ופטריק להרפתקה אפית בעיר האבודה אטלנטיק סיטי על מנת להחזיר את גארי הביתה. בעודם מנווטים בין תענוגות וסכנות במשימת החילוץ, בובספוג וחבריו מוכיחים שאין דבר חזק יותר מכוחה של חברות.

מיהו בובספוג?

והכי חשוב שכל הזמן המפיקים מוצאים בסדרה בובספוג פרקים חדשים. הסדרה היא אחת הסדרות המוצלחת ביותר אשר שניקולודיאון עשה. ואכן הכתר נגנב ונפטון מגיע לסרטן הפריך כדי להוציא את קראב להורג.

מילא שהישבן של בובספוג נשבר, אבל כתוצאה מהטראומה הוא מחליט לעולם לא לצאת יותר מהבית ולהישאר רק עם חבריו “צ’יפס תפוח אדמה”, “פני” ו”מפית טישו”. סנדי ופטריק נחושים להוציא אותו החוצה ומשדלים אותו בכל דרך אפשרית, כולל האפשרות המסעירה של לעשות אמבטיה לאיש זקן. גברת פאף סובלת לא פעם מהזיות, כאשר לכל הפחות סופו של אחד הפרקים בו היא נכנסת לכלא עניינו הזייה בלתי פוסקת.

דמויות

הם מתעוררים בתוך אקווריום ומגלים להפתעתם הרבה, שעיר הצדפים היא בכלל חנות מזכרות על שפת הים, (הם גילו זאת כשקיקלופ ייבש אותם) והכתר האבוד נמצא בחנות. הם קוראים לדגים שיש בחנות לעזור להם אך מסתבר שכל הדגים האלה מתים. הם מגלים שהקיקלופ (שהוא צולל ובעליה של החנות) ייבש את כל הדגים. הקיקלופ לוקח את בובספוג ואת פטריק לייבוש על ידי מנורת חום. בובספוג ופטריק שרים לפני מותם את שירו של בובי בוטן ולאחר מכן זולגת דמעה מהעיניים שלהם. כל שודדי הים בוכים, אך התוכי של בארט משתיק את כולם ואומר להם להסתכל אל המסך.

מנדי מגיעה בהפתעה ומנסה לעודד אותם שימשיכו במשימה. מנדי אומרת לבובספוג ולפטריק שביכולתה להפוך אותם לגברים. הם מסכימים ומינדי מרמה אותם ובלי שהשניים שמים לב, מדביקה מתחת לאפם אצות דמויות שפם. בובספוג ופטריק חושבים שהם נהפכו לגברים וממשיכים במסעם ומתגברים על מפלצות מסוכנות תוך כדי שירה.

הספוג בן 20: חמשת הפרקים הבלתי נשכחים של “בובספוג מכנסמרובע”

אבל כשהוא מנסה ללכת לישון, הוא לא מצליח להיפטר מהמנגינה העקשנית. גם ביום העבודה למחרת הוא לא מפסיק לשיר, מרגיז את מר קראב, מרגיז את הלקוחות. הוא מתחיל לשרבט את מילות השיר על קירות המטבח ומגורש הביתה.

פלנקטון מופעל על ידי מוח-רובוט חזקה ומרושעת ששולחת אותו מדי יום למבצעים שונים ומשונים על מנת לגנוב את המתכון לקציצות. סקווידוויד נאבק בקנאה בכפיל שלו, כנר נערץ עם גבה אחת. על אף נטייתו של בוב ספוג לצרות איומות, הוא לעולם אינו מתכוון לרע, אלא תמיד מבקש לשמח ולגרום לטוב.

עונה 11

בנוסף, גברת פאף סובלת מהפרעת דחק פוסט-טראומטית, דבר הנחשף כאשר בובספוג פונה אליה בעודה יושבת במסעדה, וזו נכנסת להתקף בו היא בטוחה שהם נוהגים ושחייבים לבלום את כלי הרכב בטרם תיגרם תאונה. בהמשך, נרמז כי גברת פאף סובלת אף מקלפטומניה ומאגרנות כפייתית, משנמצא כי בין מטלטליה חפצים רבים שאינם שייכים לה, וכן כי גנבה את חלזון המחמד של סקווידויד. בפרק ובו בובספוג עורך מסיבה, בעוד האורחים מנהלים שיחות חולין זה עם זה, גברת פאף מנהלת שיחה עם חפץ דומם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן