סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » אופוריה פרק 2

אופוריה פרק 2

אבל, בתיכון כמו בתיכון, קאסי משקרת לכולם, לא ברור לי (כנראה גם לה) אם היא מאוהבת בנייט או מאוהבת בתחושה שהיא עושה משהו אסור. בסוף, היא מקיאה בבריכה, בסצנה באמת משפילה מאוד. זה המקום להזכיר שוב שרו מבוססת על סאם לוינסון, יוצר הסדרה, והניסיון האישי שלו עם התמכרות לסמים. זה מה שנותן לסצנות הקשות האלה עוד יותר כוח – בניגוד להרבה יצירות אחרות, “אופוריה” לא סתם מדמיינת איך מכורה לסמים הייתה מתנהגת, ולוינסון מוכן לצלול גם לרגעי האימה. העובדה שמדובר בדמות ראשית אהובה מאפשרת מבט אמפתי על רו גם ברגעים שבהם היא מתנהגת נורא, ואולי דווקא ברגעים האלה.

אז הירשמו, פרסמו, הצביעו וקיבעו מה הכי חם ברשת. בישראל, הסדרה משודרת ב-HOT, yes, וסלקום tv. פורנו, סמים, התמכרות לריגושים וילדות אבודה. הסדרה מביאה הצצה אל החיים על הקצה בעידן שבו מתה ההורות. הסדרה עוסקת בבני נוער המתמודדים עם סמים, סקס, עי…

וידאו חדשות קומיקס: “באטגירל” צולם במלואו, ובוטל

אית’ן (אוסטין אברמס, הנהדר) בתצוגה בימתית שהייתה מקנה לו פסלון טוני קטן, מגלם מחצית מהדמויות. את אמא של האחיות, שישבה בקהל והתענגה מכל רגע, אבא שלהן, דמויות רנדומליות ולבסוף גם את נייט. ב-13 במרץ 2018 נשיאת “HBO”, קייסי בלויס, הודיעה בכנס של ה-INTV בירושלים, שהרשת הזמינה את ההפקה כפיילוט. עוד הוכרז שאולפני “A24 Television” ישמשו כחברת ההפקה של הפיילוט. ג׳בון וולטון – אשטריי, ילד המתגורר עם פזקו וסוחר בסמים.

גם אם רו תצליח לא ליפול שוב לסמים, קשה באמת להאמין שהסיפור שלה עם ג’ולס נגמר. ובכל זאת – כמה נעים לראות אותה מנסה לשפר את עצמה, אחרי עונה כל כך קשה. ב-1 ביוני 2017, הוכרז שרשת HBO הזמינה עיבוד לסדרת הטלוויזיה הישראלית “אופוריה”, שנוצרה על ידי רון לשם, דפנה לוין וטמירה ירדני. הסדרה התעתדה להיכתב על ידי התסריטאי סם לוינסון, שמשמש גם כמפיק בפועל של הסדרה לצדם של לשם, לוין, ירדני, הדס מוזס ליכטנשטיין, מירית טובי, יורם מוקדי וגארי לנון.

לייט נייט: זואי, בראד, סוסי ועוד ועוד

מבחינת קאסי מדובר במשבר מהותי, עוד גבר שהיא אוהבת, עוזב אותה, הפעם היא יכולה להאשים את לקסי. בזמן הקצר שלה שם היא מספיקה להפיל את הפצצה שקאסי ונייט שוכבים, אבל מהר מאוד מתבהר לנו שלפרק הזה אין זמן להתעסק בבעיות התיכוניסטיות של קאסי ומאדי – יש לו את רו על הראש. היא גונבת תכשיטים מאמא של קאסי ולקסי (שכל הופעה שלה על המסך היא לא פחות מתענוג) וממשיכה לתחנה הבאה והמתבקשת – פז. זאת שאלה אחת שהעונה הבאה תהיה חייבת לתת לה מענה, אבל בינתיים ראינו את רו צועדת צעד עצום לעבר הגאולה, ומסיקה בדיוק את המסקנות שהיא הייתה צריכה להסיק מהמחזה של לקסי.

  • העלילה מתמקדת בחוויות של רו, צעירה הסובלת מהפרעה נפשית שפוגשת נערה טרנסג’נדרית, וגם סביב חוויותיהם של חבריה לכיתה.
  • ההתמכרות של רו לסמים וההתמודדות שלה עם האובדן של אביה תמיד היו חלק מקו העלילה האפל ביותר של “אופוריה”.
  • כך או כך, סביר להניח שהיא ממש לא הייתה הקטינה היחידה שקאל שכב איתה וצילם בסתר, כך שיהיה למשטרה עם מה לעבוד.
  • רו הרי כבר הייתה נחרצת לגבי ג’ולס בכמה וכמה מקרים, ועם כמה שאנחנו רוצים להיות אופטימיים עבורה, החיים פשוט לא עובדים ככה.

היא יודעת שאף סטירה או הטחה בקיר לא תפגע בקאסי כמו מה שהעתיד שלה עם נייט יביא איתו. אבל בתור מי שחוותה ממקור ראשון את האלימות של נייט, ורק לאחרונה מצאה את עצמה בסיטואציה סיוטית במיוחד איתו, היא לא יכולה שלא להיות מפוחדת עבור קאסי. במקביל, נראה שהיא מבהירה לה שאין לה שום כוונה להציל אותה מהקשר הזה, גם אם הוא יהפוך למתעלל, כי קאסי הביאה אותו על עצמה. אבל כמו שכבר למדנו להכיר את מאדי, יש סיכוי טוב שברגע האמת היא תתעלה על עצמה. אופוריה משודרת באופן רשמי בערוצי סלקום טי וי, yes וממשקי ה-VOD של שתי חברות התקשורת.

פעם נוספת, עם רגש: גם בעונה השנייה “אופוריה” היא גן עדן של אובר-דרמטיות

Hbo – אופוריה באתר Home Box Office – פרקים מלאים אונליין. גבירותי ורבותי, את כל הכפיים והמחמאות ללקסי הווארד שהעלתה מחזה שמבחינתי יכול לזכות בטוני. אני רוצה לחזור לבית ספר וללמוד במקום שיכול לממן מחזה כמו שלה. למה יש להם בתיכון כל-כך הרבה כפילים ואיך מאדי לא רצחה עדיין את הכפילה שלה סתם בשביל הקטע?

בנוסף, הוכרז כי כל פרק של הסדרה ייכתב על ידי לוינסון. אלכסה דמי – מאדי פרז, בת זוגו לסירוגין של נייט, מקובלת ובעלת ביטחון עצמי גבוה מאוד. האנטר שפר – ג’ולס ווהן, נערה טרנסג’נדרית שמתיידדת במהירות עם רו לאחר שעברה לעיר לאחר גירושיהם של הוריה. כל הזכויות שמורות © לאתר TVNetil.net. האתר אינו מחזיק בתוכן המפר זכויות יוצרים.

כמה פרקים יש בסדרה “אחיות”? ואיך אפשר לצפות בהם?

לצד הכתיבה הרגישה והעוצמתית, “אופוריה” נותרה חוויה ויזואלית מרהיבה. תנועות המצלמה המקוריות שלה, התלבושות, הסטים, התאורה, הכל פורץ החוצה מתוך המסך באלף דרכים שונות ומיוחדות. אלו לא גימיקים לשם גימיקים, אלא דרכים שונות לספר סיפור. בעבר או בהווה, ברחוב או על הבמה, בפנטזיה או במציאות, היופי הזה לוכד לא רק רגעים בזמן אלא תחושות, הלכי רוח, מחשבות. היופי של “אופוריה” כואב כשם שהוא מנחם, נוסטלגי כשם שהוא פורץ דרך ומודרני. האריזה המרהיבה הזאת נעטפת בפסקול מושלם, שמעניק לה תחושה גדולה מעבר לזמן שהיא מתארת.

ההתנהגות של נייט היא לרוב ילדותית וקטנונית, אבל כשהוא מסגיר את קאל למשטרה, מדובר באקט נקמה די מובן והגיוני. כך או כך, סביר להניח שהיא ממש לא הייתה הקטינה היחידה שקאל שכב איתה וצילם בסתר, כך שיהיה למשטרה עם מה לעבוד. היוצאים מן הכלל בחלק הזה בעונה הקודמת היו נייט וקאל ג’ייקובסן (אריק דיין).

רוית אזוט בסדרה חדשה ” פרו גולד”

אלקנה נותן לנוי כנפיים, והיא עפה – גברים לפתע רוצים אותה. צהובון מפתח סם חדש בדרכו אל לבה של חופית. בדרום אמריקה, קינו ורענן יוצאים אל דרך המוות.

רו מבינה שמזוודת הסמים שלה נעלמה ונכנסת לקריז רציני. מעולם לא ראינו את אופוריה כל-כך לא צבעונית. רק מציאות עגומה שמשפחות שלמות צריכות להתמודד איתה. רו שוברת את הבית, צורחת, מאיימת, עושה את כל מה שהיא יכולה לעשות בשביל להגיע למזוודה שלה. בשלב הזה אני לא חושבת אפילו שהיא מנסה למכור את מה שיש לה שם, היא פשוט רוצה את הסם הבא שלה.

מאסטר שף 3 פרק 12

לא לחינם החלקים בהשתתפותו גם הפעם הם החלשים ולא אחת גם המופרכים של העונה. רו בנט היא נערה נרקומנית שהשתחררה לאחרונה ממוסד גמילה ומתקשה להישאר נקייה ולפתוח דף חדש. חייה משתנים כשהיא פוגשת את ג’ולס ווהן, נערה טרנסג’נדרית שעברה לעיר אחרי גירושי הוריה – וכמו רו, מחפשת מקום להשתייך אליו. הסדרה מבוססת באופן רופף על המיני־סדרה הישראלית בעלת אותו השם.

מעבר לשידורי הפרקים הרשמיים, כאן ריכזנו קישורים איכותיים מרחבי הרשת המעניקים אפשרות צפייה ישירה בפרקים מלאים מכל עונות הסדרה. אין לאף אדם מספיק אנרגיה להשקיע בתחילת הליכי הגמילה, גם במערכת יחסים. רו מדחיקה את המחשבה הזאת, חצי עונה חושבת על כל הדרכים היצירתיות להשתמש בסמים תוך כדי שהיא עם ג’ולס. הבעיה בבועות- הן בעלות נטייה להתפוצץ. יחד עם זאת, דווקא בנקודה הכי נמוכה שלה עד כה, אפשר לראות ניצוצות של רו נאבקת על חייה. במהלך כל הפרק ההחלטות שלה, שבמצב שלה הן יותר אינסטינקט פזיז, מזגזגות בין הצורך להכניס את המנה הבאה לגוף שלה ולהפסיק את הכאב הפיזי, לבין הקריאה לעזרה.

איך לצפות בסדרת הטלוויזיה “אופוריה”

אמא שלה, אחותה, אליוט, ג’ולס, לקסי, פז. עם כולם היא הצליחה לריב בחצי שעה שעברנו איתה. קאל מחליט לצאת מהארון בפני התא המשפחתי המוזר ביותר בסדרה הזאת. הוא אומר להם מי הוא ומה התחביב שלו (מינוס ההקלטות, זה סתם לא חוקי). בעיקר ממשיך לצלק את הילדים שלו כמו האב הטוב שהוא.

נשמח אם תוכלו לשתף את הגולשים מניסיונכם ודעתכם על אופוריה פרק 2 הוט. הפרק הקודם של אופוריה היה הניגוד המושלם לסדרה עצמה. הוא הציג את הצד המכוער ביותר של התמכרות לסמים, הוא הראה את המקומות המסוכנים שרו מוכנה להגיע אליהם בשביל המנה הבאה. בשביל לא לסבול את הכאב הפיזי והנפשי שכרוך בגמילה. כאמור, לא כולם יעמדו באינטנסיביות הרגשית והאמנותית של “אופוריה”, וגם בעונתה השנייה היא לא חפה מבעיות תסריטאיות. ההדרה המוזרה של קרן אור כמו ג’ולס (בוודאי לנוכח פרק הספיישל הנפלא בכיכובה) לדמות משנה נראית תמוהה במיוחד.

עונה 2[עריכת קוד מקור | עריכה]

עם כל דחיפה של המחט לווריד של רו באותו קלוז אפ עוצמתי, כך גם מתעצמת הדקירה בבטן של הצופים. ואחרי שסאם לוינסון מכניס לנו סכין לקרביים, הוא גם יודע בדיוק מה לעשות כדי לסובב אותה, כשהוא מראה איך התודעה של רו צוללת לזכרונות של אביה עם כל מנה חדשה של סם. ההתמכרות של רו לסמים וההתמודדות שלה עם האובדן של אביה תמיד היו חלק מקו העלילה האפל ביותר של “אופוריה”. אבל השזירה של הסיפור הזה בין לא מעט דמויות וקווי עלילה נוספים – חלקם אפלים וחלקם הרבה יותר קלילים – אפשרה לצופים קצת מרחב ואפילו מקום להנות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן