סדרות ברשת
חיפוש
סדרות ברשת » סדרות וסרטים » אופוריה אמריקאי

אופוריה אמריקאי

שלושה נערי רציף במכנסיים לבנים, חולצות כחולות וכומתות אדומות הגיחו במרוצה ממועדון אנגורם כדי לקשור את היאכטה. ״את חשבת שגם המומבניו הם בחירה טובה בשבילנו כשיצאנו לשם.״ הוא שקשק את הקרח בכוסו הריקה. הוא נראה כמי שיש לו עוד משהו לומר, אבל חזר אל מינטון והגברים האחרים.

החברה הכי טובה של משי מאז שהכירו בצופים בכיתה ה’, פרשו מהתנועה אבל הן בלתי נפרדות מאז. בגיל 13 היא לקחה כמה שאכטות של נייס גאי, אכלה סרט רע, ואחרי בינג’ מעושן על העונה החמישית של “מחוברים” החליטה לארגן לעצמה מרשם לריטלין. לאחרונה מוצאת את עצמה מתעפצת יותר מדי על קו 189 בדרך לתחנה המרכזית, וחייבת לכבס דחוף את הסווטשירט הזה של הודיס. הפרק הראשון בספיישל היה זמין לצפייה בשירות הסטרימינג HBO Max החל מ-3 בדצמבר 2020, שלושה ימים לפני בכורת הפרק ב-“HBO”.

המלצות צפייה

וככזו, כלומר כדרמת נעורים ג’וסית שתגרום גם לטרחנים בני מאה (היי) לשבת ולצפות בה מדי שבוע – היא עובדת. עם ההודעה על הזמנת הסדרה בישרה HBO כי הראפר דרייק ישמש בה כמפיק בכיר, כמו גם היוצרים הישראלים המקוריים. מי שינהל את הסדרה ויכתוב את כל עשרת פרקי העיבוד האמריקאי הוא סם לוינסון (“אשף השקרים”). בספק קומונה ספק בית נטוש גרים כמה בני נוער מנותקים ותלושים.

אנגוס קלאוד – פזקו, סוחר סמים מקומי שנשר מהלימודים כדי לעזור לטפל בסבתו, שאכפת לו מפיכחותה של רו ואף בשלב מסוים מסרב למכור לה סמים. חלקות בשרה המעטות שלא כאבו היו חסרות כל תחושה אם לא מתות. לא היה שום סיכוי לדבר אתו בהיגיון, שום אפשרות לדבר על יובש או תזמון או על חום שמתחיל לעלות או על פצעים שייפתחו כשיתחככו בסדיני הפשתן. הם יותירו כתמי דם והחדרניות בנות הטאוואי יחשבו שזה דם מחזור, וייאלצו לשרוף את המצעים בגלל האמונות התפלות. את המצעים האלה, היפים, הנקיים, הטריים. המיטה כוסתה במצעים לבנים נוקשים והייתה עליהם כרית תפוחה.

Sdarot Dev – דומיין חדש לאתר סדרות טי וי

הוא יתיר לעצמו חיוך קטן רק אם הוא עצמו יספר את הבדיחה. היא רצתה לשאול מי עורר מהומה ועל מה, אבל אחד הגברים התקרב לעברן חמוש בבקבוק ענק של ג’ין, ממלא מחדש כוסות. היא לא שמעה דבר על איך הספר התקבל באוסטרליה.

טילי התבוננה בה בדאגת שיכורים נטולת עומק. ״לפעמים אתה פשוט נתקל בתרבות ששוברת את לבך,״ אמרה לבסוף. המילים “צפיית חובה” נכתבו על הסרט הזה. “לילה בניו יורק” (לנצח אופתע מהתרגומים הגרועים של סרטים לעברית) שונה מהקומדיות הרומנטיות הקלאסיות בכך שהוא מתחיל דווקא מפרידה, ועוסק בה לא מעט. במרכזו ג’ני (ג’ינה רודריגז המעולה מ”ג’יין הבתולה”) אשר נפרדת מבן זוגה בעקבות קבלת משרה נחשקת בסן פרנסיסקו ומצרפת אליה את שתי חברותיה הטובות להרפתקה אחרונה, רגע לפני שהיא עוזבת את ניו יורק, מולדתה. הסרט גדוש בטרנדים של השנים האחרונות, פסקול עדכני ומהנה ועל אף שאין בו איזה מסר עמוק במיוחד – הוא דווקא כן שווה את הזמן שלכם.

הדפסת כתבה זו זמינה למנויים בלבד

המספרים הצהובים מייצגים את נקודות הקצה (בשיאים ובשפלים) של אותו יחס. קומדיה רומנטית נוספת ששווה את הצפייה בה בעיקר בזכות גיבורה – וויל סמית’. סמית’ מגלם שדכן שעוזר לגברים להתחיל עם נשים מתוך השקפה שאין בחורה שגבר לא יוכל להשיג. הוא נתקל במקרה קשה במיוחד ובדרך מתאהב גם בעצמו בעיתונאית (אווה מנדס) שעולה על זהותו האמיתית וחושפת את סיפורו בעיתון, מה שפוגע לו קשות במוניטין. במרכזה, עיתונאית שמכינה כתבה על “איך להיפטר מבחור בעשרה ימים” ובוחרת בגבר רנדומלי להתנסות עליו בנושא, מבלי לדעת שהאחרון התערב עם חבריו כי הוא יכול לגרום לכל בחורה שיפגוש בדרך להתאהב בו.

השאלה היא דרגתו היחסי של חלק הסנטימנט, בראיה היסטורית. זאת כנגד פרמטרים נמדדים חיצוניים כמו התוצר וכו… בתקופתנו, נוספה לשני עמודי התווך של ההחלטה להשקיע עוד בעיה “קטנה” והיא השפעתם של קובעי המדיניות. אין ספק, שמאז הגעתו של אלן גרינספאן לראשות הבנק המרכזי האמריקאי ב-1986, מאזן הכוחות במאבק הקלאסי בין ההיצע והביקוש לסחורה והתערבות חיצונית לשמירה על יציבות השוק, שונה בצורה קיצונית. הסרט “שלוש קומות” הוא סרט דרמה איטלקי משובח, המבוסס על רב המכר פרי עטו של הסופר הישראלי, אשכול נבו.

גרפים מאירי עיניים לגבי שווי שוק המניות האמריקאי

במאי הסרט הוא נני מורטי, שנחשב לשחקן ובמאי איטלקי אגדי שהפך לאורח קבוע בפסטיבל קאן. מורטי לוקח אותנו למסע מרגש ועמוק שפורט על נימי הרגש, ומשתף אותנו בסיפורן האישי של שלוש משפחות המתגוררות באותו בניין. בעזרת המשפחות, מורטי חושף בפנינו בחן, בעדינות וברגישות האופיינית לו, את הקושי למלא את תפקידנו כאחים, שכנים והורים במשפחה, והכמיהה המתמדת שלנו למצוא חמלה ואהבה. סרט אנושי, נהדר, מרגש וסוחף שכדאי מאוד לצפות בו בקולנוע.

  • הסדרה מביאה הצצה אל החיים על הקצה בעידן שבו מתה ההורות.
  • השאלה היא דרגתו היחסי של חלק הסנטימנט, בראיה היסטורית.
  • בכלל, מדובר בסדרה שליטרלי אומרת לך בפרצוף, “זאת 2019”, ואז גם מוכיחה לך את זה בכל טריק טכני ובכל תבנית עלילתית.
  • היא התיישבה עם הנשים על ספסל בחרטום הספינה.

הסדרה נוגעת בנימי הנפש, ואנשי מקצוע מתחום הנפש הכריזו שיש לה השפעה ניכרת על התחום הפסיכולוגי. אם עוד לא ראיתם, זה הזמן שלכם להתמכר לסדרה האיכותית והחכמה שתשאיר עליכם חותם לטווח הארוך. בנקודת המפגש של נהרות היוּאָט והסֶפִּיק המתינה להם יאכטה. על סיפונה היו שני זוגות לבנים והסקיפר – אדם בשם מינטון שפן הכיר מקֵיירְנְס. הנשים לבשו שמלות נוקשות וגרבי משי, הגברים – מקטורני ערב רשמיים. הם לא התלוננו על החום, ומכאן שהם חיים במקום.

אופוריה (סדרת טלוויזיה אמריקאית)

גם זה עורר את הכאב, אבל היא לא התלוננה. הוא לא אהב אותה חזקה, אבל גם לא אהב אותה חלשה. חודשים רבים קודם לכן כבר מאס בחולי ובפצעים. כשחומו עלה הוא יצא לצעדות של שישים וחמישה קילומטר. כשתולעת עבה ולבנה גדלה תחת עור רגלו, הוא חתך והוציא אותה בעצמו בעזרת אולר.

בני המומבניו, לוחמים אכזריים בעצמם, סיפרו סיפורים על עוז רוחם של בני הקיונה. לעתים קרובות ניסתה לומר לו שהשבט מצדו השני של הנהר תמיד ירוק יותר. אבל אי אפשר היה להימנע מקנאה בְּאנשים של אנשים אחרים. עד שלא כתבת את הדברים בצורה מסודרת על הדף, השבט שלך תמיד נראה כמו בלגן אחד גדול. ״זה רק חמשת החודשים האחרונים, השבט האחרון הזה.״ היא לא הצליחה לחשוב על דרך לתאר אותם. היא ופן לא הסכימו ביניהם על שום דבר ביחס למומבניו.

פרק 2

מעולה, אז תנו לה צ’אנס כי קשה להישאר אדישים לכימיה המצוינת בין השניים ולקצב ההתקדמות המהיר והממכר. לא ב”אופוריה” המציאו את השימוש בשדיה של אישה כמקדם מכירות. אין שום פסול ברמה האינהרנטית בכל התופעות האלה שאופוריה מתיימרת לטפל בהן. זאת אומרת, אין פסול בהצגת דמויות שסובלות מהתמכרויות ומתמודדות עם מחלת נפש. אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר אתתנאי השימוש של Ynet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

כששקרים קטנים גדולים אמורה למשוך את האימהות ואופוריה תנסה למשוך את הבנות. העובדה שנשים הן צופות טלוויזיה נאמנות יותר – ידועה. העובדה שנמאס להן לא לראות את עצמן על המסך – הובנה היטב. למרות המאמצים הללו, ב-DARE אמרו ל-TMZ שבארגון שלהם מעוניינים “להיפגש עם נציגי HBO שמעורבים ביצירת ‘אופוריה’ כדי להציג את הדאגות שלהם באופן ישיר”. המשקיעים על פי המגמה נהנים בינתיים ממצב זה, אבל עליהם להיות מוכנים לנקוט בפעולה מהירה, ברגע שמצב קיצוני זה יתחיל להתמעט, ושנראה את השבירות במחיר כתוצאה מכך.

אופוריה הנגרמת ממוזיקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

רו מספרת על עצמה ועל ג’ולס וגם על שאר החברים לכיתה כמספרת כל-יודעת. לכל אחד מהם יש סיבות ממש טובות לברוח מהמציאות ודרכים מחורבנות אחרות לעשות את זה. מפתה למנות את כל סוגי הדפיקויות, אבל כשהסדרה משקיעה כל כך הרבה מאמץ בהצגה שלמה ואנושית של כל סיפור חבל לדחוס אותם שוב לרשימת מכולת. כמיקרוקוסמוס של מתבגרים שחיים על הקצה “אופוריה” מזכירה קצת סדרה ישראלית אחרת, “החבר’ה הטובים”, גם היא התבססה על דמויות שנראות סטריאוטיפיות אבל הן לא באמת כאלה.

השניים מקיימים מערכת יחסים סוחפת וסוערת עד שהם עולים על הכוונות האמיתיות אחד של השני. ב”אופוריה” המקורית, ששודרה ב-HOT3 ב-2012 והופקה על ידי “טדי הפקות” וטמירה ירדני, כיכבו רוני דלומי, מאור שווייצר, רועי ניק, דולב מסיקה, אבי מצליח, דקל עדין ועוד. על פי הגרף המוצג, אחוז המניות הנמצאות במצב זה מסתובב כבר שלושה שבועות סביב ה-90%. Catnip – מכיל חומר מרגיע בשם nepetalactone אשר מפעיל רצפטורים אופיואידים. חומר זה מעורר אצל חתולים התנהגויות המסמנות הנאה כגון רחרוח, ליקוק, לעיסה, נענוע ראש, גלגול ושפשוף. Catnip, עם זאת, אינו מעורר תגובות אלו בקרב בני אדם.

ביום שהאדמה רעדה לצפייה ישירה – פרקים מלאים אונליין

אלא אם כן צפיתם באיזושהי סדרת נעורים בעשור האחרון ואז סבבה, כן, יש מצב שתצליחו לחזות מה יקרה באופוריה. לראשונה בתולדותיה מזמינה רשת הכבלים היוקרתית HBO סדרה המתמקדת בבני נוער – עיבוד אמריקאי לסדרה הישראלית עטורת השבחים “אופוריה”, ששודרה במשך עונה אחת ב-HOT בשלהי 2012 ותחילת 2013. בחודש מרץ האחרון הזמינה HBO פיילוט לסדרה, שבעקבותיו היא מזמינה כעת את העונה המלאה, אחרי עסקת מכירה בניצוחה של הדס מוזס. ב-1 ביוני 2017, הוכרז שרשת HBO הזמינה עיבוד לסדרת הטלוויזיה הישראלית “אופוריה”, שנוצרה על ידי רון לשם, דפנה לוין וטמירה ירדני.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן